33675


  • szotyimutyi
    #5016
    Külföldön már biztosan megjelent, mert a játék hiv. fórum oldalán már beszélnek róla.
    Most találtam egy oldalt, ahol azt írták, hogy csak DVD-n fog megjelenni.
    The Moment of Silence - DVD

    Format: PC
    Released: OUT NOW!

    Description:
    Peter Wright’s world is torn apart as he is drawn deep into a tale of technology, surveillance and espionage. Forced to deal with the death of his family, the abduction of his neighbour and accusations of mass sabotage… £29.99
  • Atomreaktor
    #5015
    Reggelt;)
  • M.A.D.
    #5014
    Jó reggel(i)t!
  • M.A.D.
    #5013
    A The Moment of Silent már tavaly ősszel megjelent, német és francia nyelven. Láttam már több helyen a 3 CD-t, de mivel nem angol, így tárgytalan. Patch is jött időközben hozzá. Szóval, várunk. Amúgy a Gameboomers oldalán már a megjelenés után 5-6 nappal kint volt a teljes végigjátszás!

  • Atomreaktor
    #5012
    Bár nem tudom, hogy mi van, emrt szerintem máshol már rég megjelent, csak európában nem. Vagy nem? Nem tudom:)
  • Atomreaktor
    #5011
    Sőt nem csak előzetes, hanem leírás is. Nem tudom honnan szerezte meg magának:)
  • Atomreaktor
    #5010
    Itt egy előzetes róla, ha még nem láttátok:
    http://www.hcgamer.hu/gamer/index.php?p=5&c=10364
  • szotyimutyi
    #5009
    Nincs vkinek híre a The moment of silence-ről?
  • szotyimutyi
    #5008
    Rendben.
  • MerlinW
    #5007
    Jahm, szerintem sem kellene a városneveket lefordítani.
  • Ersiman
    #5006
    Na, csak felraktam a Vampire-t. Bocs hogy beleszólok, de ha itt az elején a fordításban Visegrád van, akkor az teljesen félreérthető! Mindenki a "mi Visegrádunkra" gondolna, pedig a prágai Vysehrad kastélyról van szó. Épp elég zavaró a Géza püspök (vagy mi) is az eredeti szövegben, mivel kizárt hogy egy főpap pogány magyar névvel működhetett volna. És egy apró tipp azoknak akik tesztelik: a harcokban a 3. egérgombbal klikkelve erősebben csap oda Christof, igaz lassabb is.
  • Atomreaktor
    #5005
    Sanitariumot én is tudom rakni és akkor hamarabb felér a 3 cd
  • Atomreaktor
    #5004
    Csorog a Time Machine!
  • szotyimutyi
    #5003
    Holnap felteszem, ha mehet...
  • via_mala
    #5002
    Ha nincs ellenvetés, akkor megköszönném.
  • IMYke2.0.0.0
    #5001
    Ja, ez a Vampire: The Masquarade - Redemption-re vonatkozott...

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2005 ® - Első számú honlap
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2005 ® - Második számú honlap
    -----------------------------------------
  • szotyimutyi
    #5000
    Nekem megvan a Sanitarium,úgy emlékszem működött. Feltegyem?
  • IMYke2.0.0.0
    #4999
    Nos, Axon jelezte, hogy a Játékban az ezüst és az arany érmék nem jól jelennek meg. Sajna, ez nem az én saram.
    Részlet a játék kódjából:

    // treasure
    DIAMONDS Gyémántok
    EMERALDS Smaragdok
    RUBIES Rubintok
    SAPPHIRES Zafírok
    GOLDCOINS Arany érmék
    SILVERCOINS Ezüst érmék
    BONDS Kötvények
    CASH Pénz
    GOLDBULLION Aranyrúd
    GOLDWATCH Arany óra
    SILVERWATCH Ezüst óra

    A Játék ezeket hívja meg, amikor történik valami a gyűjteményünkkkel.
    Amint látható, nem írhatom a "GOLDCOINS" helyére, hogy ezüst, és a "SILVERCOINS" helyére sem, hogy arany érmék, ha egyszer nem azt jelentik...
    Ráadásul, tudom, hogy a Játékban mindkettő szerepel.

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2005 ® - Első számú honlap
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2005 ® - Második számú honlap
    -----------------------------------------
  • IMYke2.0.0.0
    #4998
    Ja, pontosítok, Ersiman jól írta.

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2005 ® - Első számú honlap
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2005 ® - Második számú honlap
    -----------------------------------------
  • IMYke2.0.0.0
    #4997
    Vishegrad = Visegrád.

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2005 ® - Első számú honlap
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2005 ® - Második számú honlap
    -----------------------------------------
  • via_mala
    #4996
    Pontosan. Na mindegy, ha valakinek kell, az majd írjon pm-et, aztán egyeztetünk találka ügyben (BP).
  • Ersiman
    #4995
    Most épp nincs fenn nálam a játék, majd ha lesz magyarítás újrakezdem. Bevallom már nem emlékszem pontosan milyen vonatkozásban említik Visegrádot, a prágait egyébként pontosan Vysehradnak hívják, de nem lehet nem észrevenni a hasonlóságot.
  • Axon
    #4994
    Ha fel tudod tölteni akkor jöhet. Hely is van a szerveren, na meg úgy látom igény is akad többek részéről is a QfG-ra.
  • pluhi
    #4993
    A szerverek kapcsolatban állnak egymással, tehát mindegy, hogy hol vagy. Amúgy az edonkey hálózatát használja, csak a kliens más.

    A TOP20 listához: szerepelt már itt régen, sőt, magam is ebből a listából indultam ki, mikor elkezdtem kalandokat gyűjteni. Aztán elszabadult a pokol, alig tudtam leállni.

    Kell a QfG Collection?
  • Axon
    #4992
    Szűk kis társaság
  • M.A.D.
    #4991
    Hasonlít az edonkey-hez. :) Ja, amúgy /pill. 945.000-en vagyunk a Razoback-en. :)
  • Axon
    #4990
    Mondjuk itt egyértelmű utalás is volt, hogy csapatok visszahúzódtak Magyarországra. Azt viszont tényleg nem néztem, hogy az a Visegrád a mi Visegrádunk-e. Ez a Visegrád egy másik város lenne amit ugyan ugy hívnak mint a mi Visegrádunkat, vagy pedig csak általánosságban így hívtak minden magas-vár -at, mert akkor minimum, hogy kisbetűvel kell írni, na és persze nem visegrádnak fordítani.
  • Atomreaktor
    #4989
    Emule az milyen? Azt még nem próbáltam;)
  • M.A.D.
    #4988
    Azt nem tudom, hogy /pill. DC-n fenn van e. Pár hónapja valahol láttam. Emule-nál itt figyel. :)
  • Atomreaktor
    #4987
    Ha fenn van DC-n akkor lecsorgatom én is.
  • Ersiman
    #4986
    Prágában is van Visegrád . Gondolom a Magas-vár minden szláv nyelvben többé-kevésbé hasonló lehet, csak az írásmód tér el a nyelv fejlődéséből adódóan.
  • M.A.D.
    #4985
    Nem hinném! A Titanic elején a víz alatti felderítéssel kezdődik a game, de nem csinálták meg jól. Szerintem.
    A Watchmakert lehet lehúzom megint.
  • Atomreaktor
    #4984
    Akkor mégicsak jöhetne a Watchmaker is;)
    Arra jó a Titanic nem, hogy végigjárjuk a hajót virtuálisan? (Barinőnek ideális?;)
    Mystery képek nekem is bejönnek.
  • M.A.D.
    #4983
    Amúgy a Watchmaker nekem nagyon tetszett. Elég nehéz is.
    A Titanic nem kimondottan kalandjáték, amire emlékszem.
    A Mystery of the Druids-ot viszont hónapok óta keresem. Néha megtalálom, de több hét lenne, mire lejönne. Az nekem tetszik a képek alapján, bár azt írták nekem, hogy a közepétől, értelmetlen és logikátlan a játékmenete.
  • Atomreaktor
    #4982
    Asszem ma mclesz az 5000 hozzászólás;)
  • Atomreaktor
    #4981
    Hát igen, jöhet a Syberia, a klasszikus kaland az kalsszikus kaland. Mondjuk lassan a Syberia is az lesz. Bár én nem a Day of the Tenacle-t tettem volna elsőnek...
  • Siffredi
    #4980
    Hali!

    Megtalaltam a forrasat a lenti Top 20 Adventure Games listanak, sot mind a 20 game-rol van kis leiras es screenshot is.
    Amugy a datum szerint 2004. aprilisi az osszeallitas, szoval nem mai, de egy kalandjateknal - azt hiszem - nem a kor a lenyeg..
  • Axon
    #4979
    Mondjuk ez a Visegrád a gonosz fészke utalás elég dúrva ránk - magyarokra - nézve.
  • Atomreaktor
    #4978
    Én se hallottam róluk a mai napig:))
    Titanic milyen volt? Mit rontottak el benne?
  • Axon
    #4977
    Igazából a controls menüből hiányoltam a billentyűparancsok leírását és azt gondoltam, hogy a létrát lehet használni valamilyen billentyűvel