33675


  • szotyimutyi
    #5056
    Nekem 1 cd a játék. Van egy másik változata is?
  • IMYke2.0.0.0
    #5055
    Ersiman!

    Akkor kapsz! :))) Várj.

    ===============================
    .:i2k:. from meló
  • Atomreaktor
    #5054
    Fel is raktad?
    Milyen neted van?:)
  • Ersiman
    #5053
    Szia IMYke!
    Sajnos nem kaptam . Igaz én inkább csak olvasgatni szoktam a fórumot, de mint említettem az egyik leghangulatosabb rpg-nek tartom és sokat játszottam vele. Most is fogok ha lesz magyarítás.
  • Axon
    #5052
    Nekem Axelero adsl-em van és én is tapasztalok mostanában (kb. 1 hete), hogy akadozva működik a net. Van amikor ez 1-2 perc, de van úgy hogy 5-6. Van olyan nap amikor észre sem veszem, de pl. a mai napon is akadozott már néha egy-egy kis időre.
  • via_mala
    #5051

    Meg szotyimutyi-nak is!
  • szotyimutyi
    #5050
    Nekem ennyi volt a játék.
  • Atomreaktor
    #5049
    ;) Nekem nem jött be már egy ideje, mondjuk most e-mail-eket sem tudok fogadni:)
  • Axon
    #5048
    Szokott néha.
  • Atomreaktor
    #5047
    Nektek is rakoncátlankodott az sg?
  • Atomreaktor
    #5046
    Jah ha már az olcsóságnál tartunk találtam valamit, ami még nálunk is olcsó!
    http://www.dvdfutar.hu/dvd_1000ft.html
    VAn egypár csemege köztük.
  • Atomreaktor
    #5045
    Akkor a 3. cd-t rámhagyhatod, este elindítom.
  • rorr
    #5044
    Vicces ,hogy a Zak Mckracken sehol nincs!szerintem sokkal jobb volt annál ,hogy ne kerülhetett volna be az első 20-ba!
  • Axon
    #5043
    Na az azért teljesíthető még 1 hét alatt is. Na persze egy átlagos játékosnak is (munka, evés-ivás, stb.). Egy fanatikus persze egy nap alatt végigtolja (intravénás táplálás plusz pelenka)
  • szotyimutyi
    #5042
    Rendben, akkor elindítom máris.
  • Axon
    #5041
    fent van
  • IMYke2.0.0.0
    #5040
    Emlékeim szerint 20 óra környéke volt a mások által említett érték, amikor először próbálkoztam vele és utánaolvastam...
    Én akkoriban sem jutottam a végéig. Remélem, ez most nem így lesz.

    ===============================
    .:i2k:. from meló
  • Axon
    #5039
    Nekem megvan, felnyomom a szerverre.
  • szotyimutyi
    #5038
    Nem találom sehol a magyarítását? Hol van, mert akkor hozzáteszem.
  • Axon
    #5037
    Kb. mennyi idő a végigvitele?
  • M.A.D.
    #5036
    Amúgy hétvégén egy-két órát Vampire kettőztem (még az elején vagyok...úgy 3-4 óra van benne). Ha már nosztalgia. :)
  • M.A.D.
    #5035
    Hmmm....:)
  • IMYke2.0.0.0
    #5034
    Tegnap, vacsi után, úgy 8 óra környékén, mondom, játszok egy kicsit a Vampire 1-el, ha már így lemagyarítottam / lemagyarítottuk...
    Kisebb megszakításokkal (pisi, kaki, nassolás) 2 és fél órát nyomtam, nem bírtam abbahagyni...

    ===============================
    .:i2k:. from meló
  • M.A.D.
    #5033
    Ne fájdítsátok a szívem. Én még most sem vittem haza. Ma hoztam be a vinyómat!
    ...csak meló ne legyen...:)
  • IMYke2.0.0.0
    #5032
    Első találat:

    "Tradicionális középkategóriás szálloda, Prága Vysehrad kerületében, a centrumtól villamossal 10 percre. Szobái zuhanyozósak, Tv-vel, minibárral felszereltek. Étterem, őrzött parkoló.."

    Szóval, Vysehrad lesz.
    Máris javítom a magyarítást!

    ===============================
    .:i2k:. from meló
  • IMYke2.0.0.0
    #5031
    A Vysehrad-dal kapcsolatban én is csak az érzésemre hagyatkoztam. Azt könnyedén lehet módosítani, tényleg. De hát mindenen tudunk javítani, ha szükség úgy hozza.
    Most - meló rulez - utánanézek ennek a Vysehrad-nak :)

    ===============================
    .:i2k:. from meló

  • Axon
    #5030
    Én sem ismerem az eredeti szabálykönyveket. Igazából ez most csak molyolás volt részünkről a személynevek terén és nincs akkora súlya a játékban. Egyedül a Visegrád lehet zavaró, de azt egy huszáros "prágai visegrád kastély" névvel meg lehet oldani.
    Na én most inkább nyomom tovább a játékot és kutatok ezeknél komolyabb hibák után, na meg élvezem is ezt a számomra eddig ismeretlen gyöngyszemet
  • Axon
    #5029
    Tekintsd semmisnek az előző (#5023) beírásomat. Most látom, hogy az iso nevének végén ott van a HUN szócska.
  • IMYke2.0.0.0
    #5028
    Szerencsére, csak annyi utalás van az egész játékban Magyarországra, amennyit Sir Cuthbert ír:

    Ten bátorságod vetett téged a morvaországbeli dombok csatájába. A bajtársaid szétmorzsolák a pogány barbárokat és most üldözék azok szétszóródott hordáit Kelet-Magyarországba. (...)

    Nos, akkor döntsük el:
    A magyar nevek (József, Géza, Lukrécia) vagy az eredetik legyenek?
    De ne a lelkivilágotokra, hanem a kiadott könyvekre, szerepjáték szabálykönyvekre alapozzatok kérlek, azok főképp, akik ismerik ezeket. Én csak tudom, hogy léteznek, ismerni nem ismerem őket.
    Ezért is kértelek meg benneteket, hogy teszteljétek a cumót...

    ===============================
    .:i2k:. from meló
  • Axon
    #5027
    ...és még mennyi minden olcsóbb ott ahol 8szoros a fizetés.... gondolj csak a benzinre, élelmiszerekre, banki kölcsönök kamataira, stb.
    Ettől függetlenül, ami nagyon tetszik azt én is megpróbálom megvenni eredetiben. Habár most kapásból tudnék mondani vagy ötöt amit nagyon meg akarok venni és vagy 20-30-at amit "csak" szeretnék megvenni. Ha ebből meglesz 3-4 akkor már örülni fogok.
  • Axon
    #5026
    Mehet, van hely. Mellé lehet tenni a magyarítását is.
  • Axon
    #5025
    Ne felejtsük el, hogy a 10-12. századi Magyarországot még teljeséggel pogány országnak tekintették a "nyugatiak" és még ma is így ábrázolják a "nyugati" történelem könyvek ezt az időszakot. Egy csontagyú "nyugati" játékkészítőnek pedig még a keresztény püspökök is pogányok voltak, pogány nevekkel.
    Azért remélem a programban nem fogok találkozni Bukaresttel, mint Magyarország fővárosával, mert akkor rögtön abbahagyom a játékot és letörlöm az iso-kat is. Mondjuk már akkor is, ha szó lesz a románokról mint őslakos erdélyiekről, akik még ebben az időben a birkaszart eszegették a sivatagban.
  • szotyimutyi
    #5024
    A Sanetarium?
  • Axon
    #5023
    A magyar nyelvűt töltöd?
    Csak mert mindig Time Machine-t emlegettek, míg a magyar verziót Időgép néven szoktuk emlegetni.
  • Axon
    #5022
    Van hely, úgyhogy mehet felfele.
  • Axon
    #5021
    Akkor ez a program hibája és nem a fordításé.
  • IMYke2.0.0.0
    #5020
    Vagy csak emléxel...?

    ===============================
    .:i2k:. from meló
  • IMYke2.0.0.0
    #5019
    Ersiman: te honnan szerezted meg a magyarítást???
    Neked ugyanis nem küldtem privit...

    ===============================
    .:i2k:. from meló
  • IMYke2.0.0.0
    #5018
    Vien, Prague ... khm...

    ===============================
    .:i2k:. from meló
  • Atomreaktor
    #5017
    És náluk persze olcsóbb, mint nálunk... Nem számít az 8szoros fizetés...