33675


  • Atomreaktor
    #5176
  • M.A.D.
    #5175
    Nofene! A Te általad említett adventure-ök közt alig van valami az emule-on. Ami nem semmi!
    Na, kínomba elkezdtem lehúzni a Mystery of the Druids-ot. :)
  • Atomreaktor
    #5174
    Ja Gabriel Knight 3-at én is nagy nehezen beszereztem, aztán meg még mindig nem volt időm rá:)
  • M.A.D.
    #5173
    A Search for the Golden Dolphin pedig nekem a másfél éve megjelent Zelenghorn-ra emlékeztet. Az megvolt.
  • M.A.D.
    #5172
    Hmmm....ez a Diamond Mystery hasonlít a Gabriel Knight 3-hoz, mármint külsőleg. Azt is milyen nehezen szereztem meg, de már fél éve otthon "csücsül" a gépen. :) Mint az Ultima IX.
  • M.A.D.
    #5171
    hoppp! ja...a gene machine-t holnap behozom
  • Atomreaktor
    #5170
    Én ezeket keresem még:
    The Legend of Lotus Spring
    Paris 1313
    Search for the Golden Dolphin
    The Lost Files of Sherlock Holmes: Case of the Serrated Scalpel
    Private Eye
    Remedy
    The Diamond Mystery of Rosemond Valley
    The Gene Machine
    Dehát ez nem tömegáru:)
  • Atomreaktor
    #5169
    Pedig azok viszonylag jók nem?
  • M.A.D.
    #5168
    :)) Ja, látom. Akkor storno!
    Ha már itt tartunk. A Wanadoo-nak van két játéka, a Loch Ness és a Versailles II. Minkét game úgy 2-3 éve jelent meg. Azóta nem tudom megszerezni. Néha felbukkan, de nem a teljes "iso-anyag". :((

  • Atomreaktor
    #5167
    Ez vmi fiatalabbaknak való lovas játék;)
    De ezt nem én kértem;)
  • M.A.D.
    #5166
    Legacy of Rosemond Hill erről nem is hallottam. Ezt is keresem azért. :)
  • Atomreaktor
    #5165
  • M.A.D.
    #5164
    Ok! Én úgy emlékszem, hogy úgy egy 600mega körüli cd volt anno.
  • Atomreaktor
    #5163
    Mindegy ha le tudod szedni akkor töltsd fel nekem plz
  • Atomreaktor
    #5162
    És mégsem:)))
    Ezt a kettőt add össze:
    http://www.justadventure.com/reviews/TitanicAOT/TitanicAOT.shtm
    http://www.adventuregamers.com/article/id,63

    Egyik szerint 96, másik szerint 98.
  • Atomreaktor
    #5161
    Dedede, nem szóltam, 96-os;)
    A képek télleg jók és B+ -ot kapott ami jó.
  • Atomreaktor
    #5160
    Amire én gondolok az nem 96-os asszem, de utánanézek én is.
  • M.A.D.
    #5159
    Na, csak megállapodom. :) Mégis az! 1996-os game. A képek alapján jól néz ki, de...:((( most már nem is tudom. Ennyire felejtenék?
  • Atomreaktor
    #5158
    Én voltam, én voltam
  • M.A.D.
    #5157
    Ehhh...most látom. Valaki írt pár napja a Titanic nevű game-ről. Most látom, hogy ez nem az a Titanic nevű játék amire én gondoltam. Sorry!
    Mindjárt lehúzom (azt is). :))
  • Axon
    #5156
    Hát ez nem "olyan" pedofilos játék..... bár....
    Jó'van na! Tényleg top 20-as
  • Atomreaktor
    #5155
    :))
  • IMYke2.0.0.0
    #5154
    Némbör Van... (aka Number One)

    ===============================
    .:i2k:. from meló
  • M.A.D.
    #5153
    "A kislánnyal kell bizonyos feladatokat elvégezni..."
    Jól hangzik! :))) Top 20!
  • Atomreaktor
    #5152
    Lol:)))
    Mi az az alvás?:)
  • Axon
    #5151
    Mond csak! Ugye nem követed el azt a banális hibát, hogy még néha alszol is??!!
  • Axon
    #5150
    Belekukkantottam. Először nem értettem, hogy kerülhetett be a top 20-ba. Azután már értetettem, hogy miért, bár nem értek vele egyet.
    Nos a Goblins 1-hez tudnám hasonlítani a játékot. Adott egy képernyő ahol nem lehet scrollozni, hanem csak azokkal a dolgokkal lehet bármit is kezdeni amit látunk, pont úgy mint a goblins 1-ben. A kislánnyal kell bizonyos feladatokat elvégezni. Felül pedig a score emelkedik mindig 1-el ha valamit jól csináltunk. Nem túl nehezek a feladatok, inkább csak az nehéz, hogy kitaláld mik is ezek a feladatok, mivel ehhez nem sok infot kapsz. Csinálgatsz dolgokat amit jónak látsz és néha ezért pontot is kapsz. Mondjuk a képernyő mérete miatt nem lehetett túl sok feladatot bezsúfolni, így nem is túl nehéz kitalálni, mikkel is lehet valamit kezdeni.
    Nem rossz kis játék, de én nem tettem volna be a top 20-ba és részemről csak ezt az egyet nem, a többi 19-el nagyjából egyetértek, bár továbbra is fenttartom, hogy egy top50-es lista talán közelebb állna a valósághoz, mivel kivenni nem szeretnék a top 20-as (top19) listából, de hozzá tenni annál inkább.
  • Atomreaktor
    #5149
    :)))
    De van egy gond! Most hány nyugdíjas játszik Commodor-on?
    Jó-jó még nem nyugdíjasok, dehát mire örege leszek(ha leszek), addigra már az legújabb gigafix13 3d-s szemüvegre kell félretennem az összes nyugdíjam:) ha meg előveszem a jó öreg kalandjátékokat, az unokáim körberöhögnek:))) Nem mintha érdekelne! Mit tudhatnak ők a régi időkről...
    Azért le nem fogok ugrani, el vagyok így is:)
    8 óra munka, 8 óra játék...
  • Axon
    #5148
    Nem baj, szerencsére észrevettem és máris érzem azt a balzsamos bizsergető érzést a gyomrom tájékán
  • Axon
    #5147
    Miért nincsenek 30 órás napok?!
    Azért ne keseredj el és gondolj a hosszú unalmas nyugdíjjas éveidre. Csak képzeld el addigra hány ezer gigányi remek játékod lesz archiválva, valamilyen adatmentő eszközön. Csak szépen előkapod azt a 70-80 ezer remek kis játékot és simán végigviszed mindegyiket
  • Atomreaktor
    #5146
    Nah majd jelezz, hogy milyen, aztán ebédidőben lehet én is ránézek;)
  • M.A.D.
    #5145
    Sorry. Nem szóltam. :) ill. nem hangosan...
  • Atomreaktor
    #5144
    Jah, kipróbálnám, ha lenne időm:( De nincs:( Komolyan mondom, ha most megállna a játékipar és nem dnának ki egyetlen új játékot sem, akkor is beletelne a fél életembe, mire csak a jobbakat végigvinném. Na jó, ha 1000 játékkal és 20 órás játékidővel számolok napi 8 óra game mellett, akkor majd 7 évig kellene játszanom:) Márpedig nem 1000 jó game van.
    Szemét ez a világ
  • Axon
    #5143
    Lecibáltam a Pepper's Adventures in Time -t. Főleg a top 20-as részvétele miatt vagyok kíváncsi rá. Mindjárt ki is próbálom.
  • Axon
    #5142
    Köszi a Blitzkrieg és Sudden Strike kiegészítőket. Letöltöttem. Ha valakinek véletlenül kellenek ezek a szinte sehol be nem szerezhető kurriózumok, akkor szóljon mert nemsokára törlöm őket.
  • IMYke2.0.0.0
    #5141
    Leszedheted - kiadtak hozzá egy javítást. Azzal már nem okoz gondot.
    Az már más kérdés, hogy sajna a Játékot elszúrták... én csak kipróbáltam, de hozzáértők akkoriban nagyon lehúzták (PCGuru, Gamestar és a fórumok)

    ===============================
    .:i2k:. from meló
  • LezLee
    #5140
    Kösz a választ, de időközben rájöttem, hogy mit kell csinálni. Hál isten itt még nem olyan nagy ez a Prága, könnyen ki lehet silabizálni, hogy merre kell menni.
  • Atomreaktor
    #5139
    Az télleg szívás:) Le se szedem:)
  • IMYke2.0.0.0
    #5138


    ===============================
    .:i2k:. from meló
  • Atomreaktor
    #5137
    Mert megérdemeljük(?) :)