33675


  • MIMACSKA
    #5096
    édes élet hungáriában! :o
    na eleget offoltam
  • M.A.D.
    #5095
    Micsoda fertő! :))
  • MIMACSKA
    #5094
    Éppenséggel emiatt még beférnénk a purgatoriumba...feltéve ha más komoly vétséged nincs! :))
    Az én páromat nem kell kihagyni, ő imádja a söröt! :D
  • Axon
    #5093
    Ez igaz.
    Az pedig végtelenül perverz lenne, hogy ha mi ketten suttyomban összejárnánk sörözni a párunk nélkül, természetesen lerészegedésig
  • MIMACSKA
    #5092
    Hááát...már elkeltünk mindketten! :D
  • Axon
    #5091
    Mindig egy ilyen asz'onkára vágytam
  • MIMACSKA
    #5090
    Már nem nagyon emléxem, de a bányába már jártál ezekszerint! A Templomban lesznek a köv feladatok. Sztem menj vissza a pihenőhelyre aztán indulj el a templomba. de már nagyon régen játszottam vele.
  • MIMACSKA
    #5089
    Nekem is legurulna..
  • Axon
    #5088
    Én még sajnos nem járok ott.
  • Axon
    #5087
    Egy pohár falmellékit én is bevállaltam, de a negyedénél feladtam
    Borzalmas ez a csapvíz. Nekünk otthon fúrt kútunk van és egy kis házi szivattyútelep nyomja be a házba. Hihetetlenül finom víz folyik a csapból. Na mondjuk nem annyira finom mint egy üveg Borostyán sör
  • LezLee
    #5086
    Na én is belekezdtem ebbe a Vampire gyöngyszembe. Meg is akadtam picit, pedig nem is nagyon kell gondolkodni :)) Lehet ez a baj...
    Na szóval miután sikeresen vámpírrá váltam, kapok egy társat, Wilhelm-t, és az a küldetésem, hogy: "Szerezd vissza a NOD töredéket!"
    Na most ez pontosan mit is takar? Nem igazán tudom mit kéne csinálni. Először azt hittem, hogy az életerőt kell visszaszerezni, meg a vércsíkot fölnyomni teljesre, de miután ez meglett, akkor se kaptam más parancsot. Valaki fölhomályosítana,hogy itt mi a jófr.ncot kell csinálni?
    Előre is köszi.
    Amúgy tetszik nagyon a játék, és a magyarosítás is, de mivel ez életem első RPG-je, még szoknom kell kicsit :))
  • M.A.D.
    #5085
    Igen, az a sör nagyon jól néz ki. Meg is szomjaztam.
    Így tehát...bontok egy Theodora-t. :)
  • Axon
    #5084
    Van több mint 3 giga hely a szerveren és ebbe már bele számoltam a sanitarium még fel nem töltött 2. és 3. cd-jét is.
    Mehet fel az anyag bátran az ftp-re
  • Axon
    #5083
    Na most jutott el az agyamig, hogy törölted is a Syberia 2-t...
  • Axon
    #5082
    Az FTBos 3. cdjét Randal rendelte meg és ő mondott valamit arról, hogy egy ideig nem tud letölteni. Ezért maradjon még egy ideig, amíg nem jelentkezik.
  • Axon
    #5081
    Akkor a Syberia 2-t törlöm.
  • Axon
    #5080
    Azért örülök, hogy meggondoltad magad és beszúrtál két képet
    Arra a FORST-ra máris irígy vagyok. Nekem is legurulna most egy, esetleg két korsóval. Sielni nem tudok, bár még sosem próbáltam. Szánkózni viszont voltam két napja. Azóta alíg tudok űlni a fe... hátsómon
  • Wanted
    #5079
    A Syberia 2-t én kértem és már le is szedtem.
    Szóval részemről mehet a törlése.
  • M.A.D.
    #5078
    Mindjárt szabira megyek!
  • MIMACSKA
    #5077
    De tudod mit? Tessék a legutóbbról!



  • MIMACSKA
    #5076
    Először is a vendégnél kicsit több vagyok! :DD Én vagyok a tulaj! VÁÁÁÁ!!! :DDD
    Másodszor nem fogok itt offolva ömlengeni az utazásaimról, akit érdekel úgyis megtalál az oldalamon.
    Harmadszor pedig ne töröljétek légyszíves a lakásprogit!
    Negyedszer pedig üdv mindenkinek!
  • moonster
    #5075
    Sok dolog tilos az ilyen idős fiúcskáknak, de annál kevesebb árt.
    Az én fiam még csak 11 hetes, most kezd el rendesen látni.
    Néha a TV felé fordul, de inkább csak a színek miatt, mert ugye színes, villogó.
  • Axon
    #5074
    off

    Sajnálom, hogy tegnap nem sikerült egy jó kis fényképet készítenem. Szívesen megmutattam volna nektek.
    Estefelé volt egy kb. fél óra szabadidőm, úgyhogy gyorsan beizzítottam az otthoni gépem. Ez sajnos ritkán van módom megtenni mostanában és főleg a melóhelyemen szoktam kalandozni. Fél óra kevés egy jó kis kalandjátékhoz, ezért gyorsan elindítottam a Blitzkrieg játékot és az ezer éve elmentett állásomat betöltve, máris Rommel páncélosait terelgethettem Olaszországban '43-ban. Na persze a 2 hónapos fiam pont ekkor kezdett el nyüzbötölni, mivel egy kis társaságra és szórakozásra vágyott
    Nem akartam félbe hagyni a még alíg elkezdett menetet, ezért az ölembe vettem. A 2 hónapos kisrác kimeredt szemekkel nézte a képernyőn massírozó tankokat, élvezve a lánctalpcsörgést, ágyúdörgést. Hát... igazi fiú....
    Na erről szerettem volna egy jó kis fényképet. "Apa és fia a csatatéren" képaláírással.

    u.i.: Tudom, hogy ennyi idős gyerekeknek szigorúan tilos tévét nézniük, de nekem TFT monitorom van, ami teljességgel ártalmatlan a kicsiknek.

    on
  • M.A.D.
    #5073
    Több éve figyelemmel kísérem a magyarításokat, és azt veszem észre, hogy egyre több minőségi munka jön ki. Régebben is voltak, de most több különálló "projekt" is eredményes.
  • M.A.D.
    #5072
    Szépjónapot!
    Na, tegnap elkezdtem a Vampire I-et. Feltörtek az emlékek.
    Ja, felőlem mehetnek törlésre ezek a dolgok. Ez a Scumm-oldal nagyon jó, amit nemrég valaki belinkelt ide. Pl. a Curse of Monkey Island-nál ill. a Grim Fandangó-nál nagyon jók az indítófile-ok. XP-n teljes! hardweres gyorsítás mellett sem akadozik a régi szoftver.


  • Axon
    #5071
    Macsek feltennék egy kérdést, ha már itt vagy körünkben. Az ftp-n van egy Lakástervező program amit még te kértél valakitől. Hagyjuk fent a szerveren vagy letörölhetjük?
  • Axon
    #5070
    FTBos és a Syberia2 ha már nem kell senkinek akkor szóljatok. A Syberia 2 még nem túl régen van fent az igaz, de az FTBos már egy hónapja.
  • Axon
    #5069
    Az LBA magyarítását kivettem a gyökér könyvtárból és betettem az LBA1 mellé.
  • Axon
    #5068
    Egyrészt itt szívesen látott vendég vagy, másrészt pedig ez a topic a jellegénél fogva, kicsitt több mint szimpla kalandjáték témakör.
    Az utazásaidról pedig amúgy is mindig szivesen hallunk (és most itt bátran beszélek többes számban).
  • MIMACSKA
    #5067
    Benéztem, látom szép nagy a forgalom és jól viselkedtek. Kissé kiestem a topicból, mivel nem játszom úgy egy két éve már, csak offolni tudnék itt nektek azt meg nem akarok.
    De azért üdv mindenkinek!!
  • Atomreaktor
    #5066
    Már "csak" 12 óra és fenn van a 3 cd-s változat első cd-je, amivel már lehet is kezdeni játszani. Fut, működik, tesztelve, végigjátszva;)
  • moonster
    #5065
    Csak nekemnemmegy a Sanitarium 1 cd-s valtozata?
  • Atomreaktor
    #5064
    Elindtottam=Elindítottam
    elszér=elérsz:)

    Rohadt rádiós billentyű:)
  • Atomreaktor
    #5063
    Elindtottam a Sanitarium első cd-jét. 10-12 óra és fenn van:) JA: Már egy cd-vel is lehet játszani!!! Aztán ha elszér a játék kb. harmadáig akkor kéri a másodikat, mégkésőbb pedig a harmadikat!
  • Atomreaktor
    #5062
    Na felért a Time Machine! (Időgép;)
    Kéretik gyorsan leszedni, akinek kell, mert utána jön a többi kiv.
  • via_mala
    #5061
    Kérem a 3 CD-s változatot, mert rippelt változatom nekem is van valami vacak addon-nal, ami az átvezető moviek-ból van barkácsolva, és az kb. 90 MB. A teljes kellene. Thx!
  • Atomreaktor
    #5060
    Sanitariumra gondolsz? Nekem 3 cd-s.
  • Ersiman
    #5059
    Köszönöm!!!
  • szotyimutyi
    #5058
    Akkor lehet, hogy ez is az.
  • IMYke2.0.0.0
    #5057
    Az angol az 2CD-s. De érdekesmód, már az is ráfért egy CD-re...

    ===============================
    .:i2k:. from meló