33675


  • IMYke2.0.0.0
    #5256
    Az Fplanetes lapot meg is szüntettem, hisz csak átmeneti volt...

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2005 ® - Első számú honlap
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2005 ® - Második számú honlap
    -----------------------------------------
  • IMYke2.0.0.0
    #5255
    Felkerült a 4., javított verzió is - 2005. 02. 04 - 19:46.

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2005 ® - Első számú honlap
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2005 ® - Második számú honlap
    -----------------------------------------
  • LezLee
    #5254
    Ezt még nem próbáltam, de viszont annyira lecsökkent a humanitym, hogy mindenképpen elölről kéne kezdenem, úgyhogy mindenkitől szívesen várom a mentést, aki már eljutott a Prágai herceghez.
  • LezLee
    #5253
    Ja ezt nem tudtam, lehet, hogy ezért csökkent le annyira. Amúgy pont most tartok a Prágai hercegnél. Ha majd elérsz odáig, nagyon megköszönném, ha megdobnál egy mentéssel :))

    Más: Viszont a Vampirenek köszönhetően eléggé rákattantam az RPG-kre, tudtok esetleg még mondani ehhez hasonló stílusú, régebbi Rpg-ket, amik kihagyhatatlanok???
  • Ersiman
    #5252
    Akkor is megtámadják a járókelőket ha a viselkedést semlegesre vagy védekezőre állítog?
  • Ersiman
    #5251
    Hol jársz most? És mi a fenét csináltál, hogy így leesett a humanity-d? A kajálásnál nagyon vigyázni kell, hogy ne öld meg a vacsit. Egy ponton lehet növelni a Humanity-t mikor Prága Hercegével beszélsz, a válaszaidtól függően "megbüntet" és kapsz +10 Humanity-t. De máshol csak megőrizni tudod az emberséged. Én még az elején vagyok most futok neki X-edszer Mercutio-nak, ha kell innen tudok mentést küldeni.
  • LezLee
    #5250
    Hát ha tartasz ott, ahol én, akkor szívesen elfogadnék egy jó mentést. Én most voltam a Prágai kastélyban a Ventrue lovagnál, és valami ereklyetartót kéne most visszaszereznem.
    Amúgy mitől függ a karakter humanity szintje???
  • Atomreaktor
    #5249
    És nincs vmi régebbi mentésed? Vagy ne adjon vmelyikünk egy jó mentést?
  • Atomreaktor
    #5248
    Hát ez télleg elég lol:))))

    Nem baj, ezen át kell esni:)
  • Atomreaktor
    #5247
    Megelőztél:)
    Na látom azért beindult a késő délutáni élet.
    Én meg nem t'om meddig leszek itt, céges buli van(lesz), klafa. Ahelyett, hogy otthon játszanéééék.
  • szotyimutyi
    #5246
    Köszönöm, ez hiányzott. Most befogom a fülem, hogy ne halljam, amikor nevettek...
    Köszönöm mindenkinek a segítséget!
  • LezLee
    #5245
    Hát lehet abba kell hagynom végleg ezt a játékot. Jelenleg 3 vámpírt kell irányítanom, Chrisophot, Wilhelmt, meg egy macát. A bajom az, hogy a Christophnak és Wilhelmnek elég alacsony a humanity szintje. Na most ha Christophot irányítom, akkor Wilhelm nekimegy az összes őrnek, meg járókelőnek, és egy idő után kiírja a game, hogy töltsek vissza egy állást, mert Wilhelm teljesen elvesztette emberségét. Fasza. Viszont ha Wilhelmet irányítom, akkor meg Christoph megy neki mindenkinek és az eredmény ugyanez. Gyakorlatilag ez miatt most nem tudom folytatni a játékot, mert mindig valaki elveszti az emberségét, és kezdhetem elölről. Na most ez ellen lehet e valamit tenni, mert baromi idegesítő, meg gyakorlatilag nem tok továbblépni. Pedig amúgy elég kellemetes játéknak tűnik, de annyira nem, hogy most nekifussak teljesen az elejéről. Túl sok órát öltem már bele ehhez.
  • szotyimutyi
    #5244
    Megnézem.
  • szotyimutyi
    #5243
    Megnézem.
  • Ersiman
    #5242
    Bekapcsoltad a feliratozást a beállításoknál? Mert anélkül csak ott van szöveg ahol választhatsz mit mondasz.
  • szotyimutyi
    #5241
    Igen.
  • LezLee
    #5240
    Az 1.1-es patchet fölraktad?
  • szotyimutyi
    #5239
    Nem. Csak néha jelenik meg magyarul. Angolul egyáltalán nem.
  • Axon
    #5238
    tehét=tehát
  • Axon
    #5237
    Hümmm... tényleg semmi tippem sincs.
    Imyke talán majd tud mondani valami okosat.
    Tehét néhol magyarul, néhol pedig angolul jelenik meg a párbeszéd?
  • szotyimutyi
    #5236
    Nálam nem mindenhol jelenik meg a párbeszéd magyarul. Miért?
  • Axon
    #5235
    A párbeszédek nálam is magyarul jelennek meg.
  • LezLee
    #5234
    A párbeszédek le vannak fordítva, csak az átvezető animációk, meg vidijók nincsenek, de ha jól emléxem Imyke szavaira, akkor talán az is meg lesz csinálva, csak külön fájlként, mivel az elég méretes lesz.
  • szotyimutyi
    #5233
    ?
    Az előbb lemaradt a kérdőjel.
  • szotyimutyi
    #5232
    A bétában a párbeszédek nincsenek lefordítva (csakhogy tudjam, minden rendeben van-e a gépemen)
    Köszönöm mkinek a segítséget!!!
  • via_mala
    #5231
    "Ha te mondod, és úgy van, akkor valószínű."
  • M.A.D.
    #5230
    Ok! Értem! Nos! Én léptem, aztán holnap benézek (a letöltések, ugye). :) Most megyek, veszek pár sört, azt leülök otthon a gép elé. Mindez cirka fél óra alatt. De jó, ha az ember 10 percre lakik a melóhelyétől. :)


  • Axon
    #5229
    Na ne izél már!
    Ha töltögetnek lefele, azzal az én sávszélességemet foglalják le.
    Majd én töltögetek ők meg csak cseteljenek, az úgy is extraminimális adatmozgással jár.
  • Axon
    #5228
    Hír:

    Kalandjáték Agatha Christie regényből


    (BluesNews) A The Adventure Company bejelentette, hogy kalandjátékot készítenek Agatha Christie egyik leghíresebb történetéből, az And Then There Were None-ból (Ten Little Niggers - Tíz kicsi néger néven ismert). A jól ismert sztoriban tíz ember, mindegyikük valamilyen sötét titokkal az életében meghívást kap egy elhagyatott kúriába, ahol sorozatos gyilkosságoknak esnek áldozatul.
    A fejlesztést az AWE Games végzi, megjelenés 2005 végén.


    Adventure Company újabb futószalagos játéka. Azért érdekes, hogy Chistie asszony simán használhatta a Nigger szót a könyvcímében, senki nem botránkozott meg miatta. Egyszerűen ez volt a nevük abban az időben. Mostmár a néger szót sem lehet használni. Úgy mint nálunk a cigány szót.
  • M.A.D.
    #5227
    Isteni meló! Ez unalmas? Én nem hagynám őket chatelni.
    Kiadnám, hogy mit töltsenek le nekem. :)
  • Axon
    #5226
    Akkor tudom mondani még puccosabban is.
    E-Magyarország pont!
    6 gép egy teremben és jönnek a kis- srácok-lányok chatelni
    Ennyi. Én meg vigyázok rájuk, hogy haza ne vigyenek véletlenül egy gépet a hátukon.
  • Axon
    #5225
    Szuper ez az oldal. Én is olvastam néhány Cov-ot, talán még a 2, szám most is megvan. A Pc Ultra-t pedig anno megrendeltük.
  • M.A.D.
    #5224
    Rejtélyesen hangzik ez az internet szoba! :)
  • Axon
    #5223
    Én meg most jöttem be melózni. 6-ig itt fog enni a penész. Addig majd írogatok ide a fórumba. Sajna a Vampires-el sem tudok addig játszani, mert egy másik gépen vagyok. Egy héten egyszer elvállalok egy kis ügyeletet egy internet szobában. Dögunalom az egész.
  • Atomreaktor
    #5222
    Pedig ma csak punnyadunk:)
  • Axon
    #5221
    Atyaég! 64 beírás amióta nem voltam itt?!
    Pletykás vénasszonyok!
    Na át is böngészem miket írtatok a hátam mögött.
  • M.A.D.
    #5220
    Állítsd át daemonba, hogy minden file-t lásson.
  • Atomreaktor
    #5219
    De így is be lehet! Én azokat nem is nagyon szoktam megtartani!
    Daemon tools simán beolvassa így is!
  • via_mala
    #5218
    Az első CD .img formátumban van, de nincsenek hozzá fenn a .ccd és .sub fájlok, így nem tudom bemountolni. :(
    Ha nem nagy kérés, akkor azokat is feltennéd? Thx!
  • IMYke2.0.0.0
    #5217


    ===============================
    .:i2k:. from meló