33675


  • Ersiman
    #5296
    Neverwinter Nights, Morrowind mostanában már mindkettő elég barátságos áron beszerezhető a kiegészítőikkel együtt.
  • MerlinW
    #5295
    nekem vmware+dos6.2 alatt megy:D
  • MerlinW
    #5294
    Szivesen:)
  • LezLee
    #5293
    Leszedtem a mentést a szerverről, le is töröltem gondolom másnak úgysem kell... Még1-szer köcc.
  • MerlinW
    #5292
    LezLee mentést a tvnetwork -ös címedre?
  • MerlinW
    #5291
    Gothic 1-2, Kotor megvan nekem is. Ha elkezdtétek tölteni és kellek (16K) szóljatok, és tolom én is.
  • Axon
    #5290
    Valaki próbálkozott már a Quest of Glory collectionnal?
    Nekem az install.bat-al nem telepít semmit. Mindenféle mahhinációk után sem települ a 4. rész, csak a cd-n levő 4. rész német verzióját tudom elindítani. Emleget valami 5. rész demoját de azt nem találom a cd-n. Bár valaki igérte az 5. részt, úgyhogy azzal nem is igen kísérletezem.
  • LezLee
    #5289
    Köszi az infót.
  • IMYke2.0.0.0
    #5288
    Gothic 1 HUN
    A 2. részhez készül csak.

    SW: KoTOR 1 HUN
    A 2. részhez készül csak.

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2005 ® - Első számú honlap
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2005 ® - Második számú honlap
    -----------------------------------------
  • LezLee
    #5287
    Sorry, ezek szerint tényleg igaz. Poénnak úgyis pocsék lett volna... :)))
  • LezLee
    #5286
    És esetleg meg tudod mondani a Gothic honosítás rejtekhelyét, mert én kutakodtam, de nem találtam sehol.
  • Axon
    #5285
    Na LezLee már kicsit megingatott és kezdtem betudni egy kis előrehozott áprilisi humorgolyónak, de az xbox-os verzió fordítása már hihetőnek tünik.
  • Atomreaktor
    #5284
    Készült!
  • Atomreaktor
    #5283
    Úgy hogy xboxra már rég megjelent és az alapján;)
  • LezLee
    #5282
    Nem gond, időközben el kezdtem szedni torrentről a Gothic-ot, és elég jól jön, ha minden igaz másfél óra múlva már ki is próbálhatom.
    Esetleg a Gothic 1. részéhez nem készült magyarosítás? Nagyon jól jönne, mert hát az én angol tudásom ölég hiányos...
  • LezLee
    #5281
    Mivel ott a szmájli a végén, talán poénnak szánta a 2. rész fordítását....
    Érdekes én kerestem a Kotorhoz magyarosítást, de nem találtam sehol, pedig én is úgy emlékeztem, hogy van.
  • Axon
    #5280
    Ebbe a beírásodba négy jó hírt is belesűrítettél
    A megvan az első
    Van magyarítása a második
    Lesz 2. rész a harmadik
    A 2. rész magyarítása is készül, ez a negyed

    Az utolsó számomra egy kicsit hihetetlennek tűnik elsőre. Hogyan tudják készíteni a fordítását a 2. résznek?
  • Atomreaktor
    #5279
    Gothic 1-2 nekem mindegyik megvolt, csak hát kevés a hely...:(
  • Atomreaktor
    #5278
    Nekem is megvan. Tölthetjük egyszerre. (4cd) Igen van hozzá magyarítás. Sőt tavaszal jön a kotor2 és már ahhoz is készül;)
  • Axon
    #5277
    Ez a KOTOR engem is érdekelne majd. Én is sok jót hallottam róla, szívesen kipróbálnám. Ha jól tudom, akkor magyarítás is készült hozzá. Ez kölönösen megnöveli az értékét a szememben, pont úgy mint a vampiresnek.
  • LezLee
    #5276
    Viszont ez a Gothic meg van valakinek, aki föl tudná rakni ideiglenesen a szerverre??? Gyorsan lekapnám, aztán lehetne is törölni. Nagyon megköszönném, ha valaki meglepne a Gothic 1. részével :))
  • LezLee
    #5275
    Ok, majd szólok. Kb. 1 hónap múlva kell majd, mert nemrég besz.rt a vidkártyám, és ideiglenesen csak egy Riva TNT Ultra-m van.
  • szotyimutyi
    #5274
    Nekem megvan a Kotor, ha majd kell.
  • LezLee
    #5273
    Ezek szerint voltál már a Prágai hercegnél a kastélyban??? Na amikor kijössz a kastélyból onnan kéne egy mentés, de nagyon. Ezer köszönet előre is.
  • pluhi
    #5272
    Hát csak kettőt mondok: Baldurs Gate 1,2.
    Mivel most ide irogattok, egyértelmű, hogy nem a World of Warcraft open betat nyomjátok. Én igen (bocs I2k), de egyszerűen ISTENCSÁSZÁR ez a játék, a Blizzard megint nem tudott hibázni. Megyek is, Azeroth vár...
  • Ersiman
    #5271
    Menj vissza az egyetemre és beszélj Ecaterinával!
  • MerlinW
    #5270
    Megvan:) Én azt a teleport tekercset használtam, feltápoltam magam, majd visszamentem egy 65-ös buzogánnyal:D Szinte könyörgött az életéért:D

    Most már én is az ereklyés méssönben vagyok, forgatom fel a várost, keresem az ellentmondásos egyedet (öreg, széparcú), bodzaizéért...

    Honnan kéne mentés?
  • LezLee
    #5269
    Én úgy nyírtam ki Mercuriót, hogy közvetlenül a harc előtt használtam képesség növelő tudást, majd pedig mit sem törődve a fickót védő csontvázzal mögé osontam és hátulról osztottam rá az áldást. Mindezt Christophal. Wilhelm könnyedén kinyírja a csontvázat, utána pedig két oldalról támadtuk Mercuriót, és onnan nem volt menekvés :))
  • MerlinW
    #5268
    nagyon nem megy nekem ez az rpg.. ketten támadjuk mercutiót, mit tudok tenni más mint hogy nymom az egeret, még gyógyulni sem hagy időt..:D Nem értem én ezt:D
  • MerlinW
    #5267
    mindkettő más
    Gothic olyan rpg-rpg, a Kotornak meg olyan sztorija mav hogy összepisiled magad:D
  • MerlinW
    #5266
    bazee ezt a merkúciót csak tibald tudja megölni...
  • IMYke2.0.0.0
    #5265
    Gothic jobb, mint a SW: KoTOR (1).

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2005 ® - Első számú honlap
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2005 ® - Második számú honlap
    -----------------------------------------
  • LezLee
    #5264
    Ja, ráadásul elég sötét helyen van, ha nem puskázok a gamefaqs.com-ról, akkor sose találom meg. De hálisten ezen kívül még nem nagyon kellett "pixelt vadászni".
  • LezLee
    #5263
    Ezt a Kotort nagyon ajánljátok, úgyhogy mindenképp beszerzem valahonnan. Asszem ez a Star Warsos. Milyen régi a játék, mert nemrég beszart a vidkártyám és most ideiglenesen 1 hónapig csak Riva TNT Ultram van.
    Erről a Gothicról mondhatnátok picit többet. Persze hallottam már róla, csak eddig valahogy kimaradtak az RPG-k az életemből.
  • IMYke2.0.0.0
    #5262
    Na, gyorsan utolérlek benneteket :)))
    Nu págágyí!


    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2005 ® - Első számú honlap
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2005 ® - Második számú honlap
    -----------------------------------------
  • MerlinW
    #5261
    pff:D Köszi:D
  • LezLee
    #5260
    Tán csak nem ott akadtál el Te is? :)))
    Garinol szobájától túl van egy kisebb terem imahelyekkel asszem. Na ott a fal mellett, a földön volt egy kapcsoló, amire rá kellett lépni, hogy tovább tudj menni egy emeletet.
  • IMYke2.0.0.0
    #5259
    A félreértések elkerülése végett kéretik: MINDENKI töltse le a 4. verziót a szokásos helyről!
    Sok apró és stilisztikai hibát javítottam, hisz én is nyomom a Játékot :)
    Wilhelm-mel épp most jöttem ki az Egyetemről. Nod-töredéket kutatok.

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2005 ® - Első számú honlap
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2005 ® - Második számú honlap
    -----------------------------------------
  • MerlinW
    #5258
    Kotor alap:D
    Ghotic -ok is.

    Lezlee: hol volt a monostorban az a kapcsoló?:D
  • Atomreaktor
    #5257
    Hát én a Dungeon Siege-t mindenképpp ajánlom;)
    Mega Kotor-t is...;)