33675


  • Atomreaktor
    #6578
    Megértünk gyermekem...
  • M.A.D.
    #6577
    Akkor ha van hely, 14.15-kor elkezdem tölteni. Azért akkor, mert nem az én gépemen van az anyag, és....szóval...:))
  • Atomreaktor
    #6576
    Hát MAD fel is rakja pikk-pakk, ha minden igaz:))
  • MerlinW
    #6575
    Srácok, MoS feltöltéssel hogy állunk? Valaki tud benne segíteni?
  • Atomreaktor
    #6574
    Arról sem írtak sok jót:)
  • Atomreaktor
    #6573
    Kell, kell, kell
  • M.A.D.
    #6572
    Casanova (the Black Rose vagy mi) az is jön. :))
    A MOS-t kb. el tudom kezdeni, úgy ma délután 2 felé. Ami azt jelenti, hogy kb. 2-2.5 óra alatt fenn lenne a szerveren. Ha kell persze. :)
  • Atomreaktor
    #6571
    Megerősítem! Mindenki szeretne mindent:)
    Mondjuk a Timeline és a Necronomicon a leírások szerint nem vmi nagy szám, bár Timeline-t megnézném, mert olvastam a könyvet;)
  • moonster
    #6570
    Kérdem, hogy a MOS mikor lesz fent? ha fent lesz
  • M.A.D.
    #6569
    Az Arthurs 2 (The Secret of Merlin)-nek nem hiába nem volt "törése". Kéri mindhárom cd-t az elején össze-vissza, és csak utánna engedi magát.
  • M.A.D.
    #6568
    :)) Na, a Timeline leért végre (2CD). Kereken 6 napig tartott míg lejött. Ezt otthon tuti nem csinálnám. A Mystery of Nautilus is jön szépen, és valaki kérte tőlem a Jack Orlando-t, az is lent lesz ma.
  • szotyimutyi
    #6567
    Így igaz. Igazi kincsvadász van közöttünk és persze gondol ránk is. Tényleg valamennyi jöhet szépen sorban!
  • M.A.D.
    #6566
    Necronomicon : The Dawning of Darkness (2CD) ez is jön szépen a "háttérben". :)
  • M.A.D.
    #6565
    :)) Jó reggel(i)t!
  • Axon
    #6564
    Hétfő délelőt van
    Sosem hallott ritkaságokra bukkantál már megint. Úgy is az lesz a vége, hogy a közakarat folyamatos ostromának engedve, tolhatod fel a szerverre az összest
  • Atomreaktor
    #6563
    :)
  • MerlinW
    #6562
    Van egy #adventure csatornám IRCneten, de soha nem jött be senki.. szal az jó platform lehet:D
  • moonster
    #6561
    akkor lemaradtam rola. a fene
  • moonster
    #6560
    teleg, hagy kerdezzem, hogy nincs valami irc-es csati ahol lehetne onlany beszelgetni veletek?
  • MerlinW
    #6559
    MI3 most volt fent egy hónapja...
  • moonster
    #6558
    Oh, szal nemsokar a MOS fent lesz a szerveren?
    Esetleg nem tenne fel valaki a Monkey Island 3-at?
    Sehonnan sem tudom megszerezni.
  • Atomreaktor
    #6557
    Ajaj, én a Faustra is dobok szavazatot;)
  • Atomreaktor
    #6556
    Arthur 2-re én dobok egy szavazatot;)
  • MerlinW
    #6555
    MoS-t elkezdhetem majd tölteni. Beszéljük meg ki melyik cd-t tolja.
  • Atomreaktor
    #6554
    Sziasztok!
    nah 3 napig én sem voltam:)
    Jöhetne a Moment of Silence, ne hagyjatok ki a kalandokból minket sem!!:)
  • M.A.D.
    #6553
    Ja, jön még a másik leszólt Rhem és valami Faust (4CD) is (nem a Jazz and Faust!)
  • M.A.D.
    #6552
    Ja, lejött már rég a MoS, de csak jövöü hét közepén viszem haza (mert nincs hely a vinyómon otthon, egyiken sem). Ez a Darkened Skye nem is olyan rossz. No meg az Arthur'S 2. S.o.M. sem. Az Arcatera viszont bűnrosszul van megírva. Most csordolgál a Secrets of Nautilus, a régen lehúzott Timeline (nem az időgép!) és a Mystery of the Druids.

  • MerlinW
    #6551
    zuppa:D
  • M.A.D.
    #6550
    Hahó Mindenkinek!
    Én most kezdtem el tölteni a MoS-t, és ahogy látom 3-4 órán belül leér hozzám (120-130 kb/sec.). :)))
    ...de közben töltök még vagy 5 kaland progit is. Azok lassan jönnek.
    sebaj. majd hétfőn délelőtt ránézek..:))
  • MerlinW
    #6549
    Ha tölteni kell, nekem is van MoS.
  • LezLee
    #6548
    Mondjuk most nem sok időm van rá. A szabadidőm legnagyobb részét a SW:KOTOR köti le. Valami eszméletlen jó game, pedig nem is vagyok SW fan.
  • LezLee
    #6547
    Viszont ami nem tetszik az a karakterek kidolgozása. Khm... hát elég poligonszegények, viszont a hátterek, meg a környék nagyon szép.
  • Axon
    #6546
    Ez is elegendő a kíváncsiság felkeltéséhez
  • LezLee
    #6545
    Én belekezdtem. Egész jó, az átvezető animok gyönyörűek, van hangulata, és picit nehéz, ami nem baj. Bár még nagyon az elején vagyok, így egyebet nem tok mondani... :))
  • Axon
    #6544
    Hűha, két napig nem voltam és már a 3. oldalról kellett felhoznom a topicot.
    Közben megjelent a The Moment of Silence, Legalább is a warez oldalakon már kint van. Valaki próbálta már?
  • MerlinW
    #6543
    nagyon szivesen:)
  • Wanted
    #6542

    Köszönöm!! Már régóta vadásztam rá.
  • MerlinW
    #6541
    Interstate 76 a szerveren!
  • szotyimutyi
    #6540
    tUDOM, ÉN IS VICCBŐL TETTEM BE EZT A POFÁT.
  • Atomreaktor
    #6539
    Nem Rád lőttem:)
    Csak kiengedtem a gőzt, a napi feszültséget:))