33675


  • Atomreaktor
    #6417
    Vannak olyan erők, melyek létezéséről nekünk fogalmunk sincs:))
  • Atomreaktor
    #6416
    Nem tudom hova tűnt:), nem tudom ki törölte:), egy új weblap indulásáról szólt, ahová sok-sok teljes kalandjátékot szeretne a készítő feltölteni, illetve párat már fel is töltött.;)
  • Axon
    #6415
    Így korán reggel három kérdésem is lenne.

    Hová tünt a #6402-es beírás? Ki törölte? Miről szólt?

    Hátha tud valaki válaszolni.

  • Atomreaktor
    #6414
    :)
  • MerlinW
    #6413
    hm.. lehet ráveszem magam egyszer és letöltöm..

    Friends-et most néztem minap végig negyedszer... + amit tv-ben láttam:D
    Szemét módon megunhatatlan:D
  • IMYke2.0.0.0
    #6412
    Bocs, 1 sorozattal kevesebb... sztornó
    A Friends-el kavarok...

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2005 ® - Első számú honlap
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2005 ® - Második számú honlap

    Minden csak viszonyítás kérdése...
    Nekem tetszik. Lesz magyarítása? Lesz. Miért? Mert nekem tetszik...

    -----------------------------------------
  • IMYke2.0.0.0
    #6411
    A 9. sorozat végén kiszállt David Duchovny, így egy kicsit át kellett írni a sztorit. A végére azért sikerült visszakönyörögni...

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2005 ® - Első számú honlap
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2005 ® - Második számú honlap

    Minden csak viszonyítás kérdése...
    Nekem tetszik. Lesz magyarítása? Lesz. Miért? Mert nekem tetszik...

    -----------------------------------------
  • IMYke2.0.0.0
    #6410
    Összesen 10 évad van - íme a hivatalos honlap...
    - én már a teljes sorozatot láttam, 2x. [És nem a TV3-on...]

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2005 ® - Első számú honlap
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2005 ® - Második számú honlap

    Minden csak viszonyítás kérdése...
    Nekem tetszik. Lesz magyarítása? Lesz. Miért? Mert nekem tetszik...

    -----------------------------------------
  • MerlinW
    #6409
    összesen hány évad van X aktákból?
  • MerlinW
    #6408
    Nekem megvan mind a 10 évad + az új Joey 1.évad első 18 része

    Ha még nem hallottál róla, a Joey sorozat a Friends Joey-jának további életét dolgozza fel. Az utolsó Friends rész után Joey LA-ba költözik hogy "karrierjét" egyengesse... Poénhegyek:D
  • MIMACSKA
    #6407
    Vagy a TLJ 2 ! :) Terészetesen magyarul! :D
  • MIMACSKA
    #6406
    Itt is lehet 30 GIGA ha úgy akarom, csak itt ingyen! :)
  • MIMACSKA
    #6405
    Én nem! :o
    Én friends fun vagyok. Imádom!
    MEGVAN A 9.ÉVADIG AZ ÖSSZ RÉSZ
  • Atomreaktor
    #6404
    Szólj, ha a Myst 4 magyar verzió meglenne...:)
  • Atomreaktor
    #6403
    Sok sikert a honlaphoz;)
  • Atomreaktor
    #6401
    De ha kell előszedem.
  • Atomreaktor
    #6400
    Asszem erről van egy Gamestar-os cikk. Azzal gondolom nem sokra mennél:)
  • szotyimutyi
    #6399
    Csak jönne már!!!...
  • M.A.D.
    #6398
    Más! Na, kérem. Ezt a progit keresem többek közt már vagy 3 éve. Aki lát egy biztonsági másolatot szóljon. Ez már az extrém kategóriába tartozik a megszerzése miatt.
    http://www.computer-games-station.com/video-games/9903.htm

  • Atomreaktor
    #6397
    De hogy témába vágó dolog is legyen:
    http://www.pclife.hu/index.php?op=showarticle&article=270
    Ez egy kis rövidke nyálcsorgató előzetes...a...nézzétek meg miről;)
  • Atomreaktor
    #6396
    Hát ja a Rém rendest mindenki kívülről fújja már:)
  • Axon
    #6395
    Nekem is hasonlóan viselkedett. Nem voltam vele elégedett, aztán töröltem. Biztos elcsíp rengeteg kártevőt, de sajnos hasznos dolgokat is annak minősít és töröl.
  • Axon
    #6394
    Én is rengeteg részét láttam a rémrendesnek. Szeretem magammal elhitetni, hogy talán az összest, de ez nem biztos. A tv3-on, majd az utódján a viasat 3-on legalább vagy 8 szor végigment a teljes sorozat. Mindig megpróbáltam elcsípni a részeket, így van már olyan rész amit kívülről tudok.
  • Axon
    #6393
    Jól hangzik, de a méret szörnyen nagy. Az ftp-t nem kellene ilyesmivel terhelnünk. Ha majd megnéztem a nálam levő 24 részt, akkor szólok és talán megoldjuk valahogy.
  • via_mala
    #6392
    Röhej, de a 417 találatból a flashget-et, meg a tracking cookie-kat nem engedtem leszedni, így csak 61 valamit szedett le. A tracking cookie-kra asszem csak "elevated" súlyosságot jelölt, azért hagytam meg őket.
  • M.A.D.
    #6391
    Kicsit off, de tényleg igaza van reaktornak. Ami mostanában a tévékben megy..:((( Bizony, Spektrum féle adók jók. No meg a Rém rendes család, de az összes részét láttam már vagy 3szor, az elmúlt 10 évben.
  • Wanted
    #6390
    Én az Xakták részeit gyűjtöttem régebben. Ha valakit érdekel, az első 8 évad tvrip-ben, vagy dvd-ripben feliratosan, csak szóljon. (Kb. 30 giga az anyag)
  • Atomreaktor
    #6389
    Igaz, mert ez végül is nem pop-up blokkoló.
  • Atomreaktor
    #6388
    Hát nekem még a játékhoz sem volt szerencsém:) Deha vki megszerezné magyarul...
  • Axon
    #6387
    Nem függ össze a kettő. Így is bejön minden oldal, csak, ha egy kémrobot vagy valami más alantas program a registry-t kezdené piszkálni, azt rögtön meggátolja. Sosem volt panasz, hogy nem jönnének be az oldalak.
  • szotyimutyi
    #6386
    Nem emlékeztek, hogy a Myst IV-nél hgy lehet az angol feliratot beállítani?
  • Atomreaktor
    #6385
    Nekem is SpyBotom van, de nem tudom, van-e ilyen beállítás benne. Viszont így egy csomó oldal be sem jönne, akkor meg az lenne a baj:)
  • szotyimutyi
    #6384
    Nem tudom, egyszerűen már nem tudom, hol volt. Megpróbálom megnézni, szólok, ha megtaláltam.
  • Axon
    #6383
    Tegnap kicsit belekóstoltunk a spyware írtókba. Lenne egy kérdésem.
    A SpyBot-nak van egy rezidens része (TeaTimer) amely egy felugró ablakban figyelmeztet ha valami írni akar a registry-be és én eldönthetem, hogy engedem-e vagy sem.
    Nos, be lehet-e állítani ezt úgy, hogy ne kérdezzen, hanem tíltson minden registry módosítást alapból, semmiféle felugró üzenet ablak nem kell. Megmondom miért. Internetszobában, nem szereti az agyatlan tömeg ha felugrik egy ablak, ha pedig felugrik rögtön ráklikkel, hogy igen, menjen minden. El sem olvassák. Tehát kellene valami ami a háttérben működik.
    Ilyen volt a régebbi adaware segédprogramkja az ad-watch (ami csak a fizetős verzióhoz volt, de warezon beszereztem). Ezt be lehetett úgy állítani, hogy mindent blokkoljon a háttérben.
    Ha pedig nem lehet a SpyBots-t erre rávenni, akkor van-e valamilyen más program ami így működik, vagy esetleg megvan-e valakinek az új adaware teljes (fizetős) verziója, amiben az ad-watch benne van?

    Na jó hosszúra sikeredtem...
  • Axon
    #6382
    Igazad van. Az a hármas fogat pedig nekem is a kedvencem.
  • Atomreaktor
    #6381
    Huh és nem lehet vhogy keresni a fórumon belül? Mert hirtelenjében nem találom a témákon belül sehol sem.
  • Atomreaktor
    #6380
    Utánanézek, thx;)
  • szotyimutyi
    #6379
    Lassan már csak a gyerekek, meg az idős emberek fognak tv-t nézni.

    Figyusz, az Xpress fórumon egy emberke szintén keresi,próbáld meg elérni. Neki van valamennyi (bár azt hiszem, csak video kazettán). De hátha van egyéb ötlete.
  • Atomreaktor
    #6378
    Sztem alakul az új társadalom, akik este nem a tv, hanem a gép előtt alszanak el:))
  • szotyimutyi
    #6377
    Csatlakozom az előttem szólókhoz. Nem is tudom, mikor néztem utoljára tv-t és mit. Pocsék.