33675


  • Atomreaktor
    #6658
    Hm, nem lenne rossz, sőt!! De sztem ha egyből beleugrunk a hideg mélyvízbe, akkor abba könnyen elsüllyedhetünk:) Sztem előbb szépen össze kéne dobni a lapot, összekovácsolódni, megvárni mígkibontakoznak a dolgok, utána már lehet gondolkozni egyéb lehetőségeken;)
    De ne vessük bele magunkat addig, amíg semmit nem tudunk felmutatni:)
    6-an azért már csak összehozunk vmit;) És innentől csak nőhet a létszám:)
  • MerlinW
    #6657
    olvasd el előbb a az elábbi logot
  • Axon
    #6656
    Jó látni a weblap ötleteteket. Remélhetőleg a lelkesedés kitart időtlen-időkig. Részemről úgy gondolom, hogy ha beindul és kedvetkapok, akkor készítek valamit ami feltehető az oldalra (cikk, screenshottok, leírások, hírek, stb.), viszont folyamatos fejlesztést már nem merek vállalni.
    Hát csak sok sikert és kitartást a weblaphoz
  • MerlinW
    #6655
    Ügyködtem kicsit:)

    Akik weblapozni akarnak, olvassák el ezt:
    user/pass ugyanaz mint az ftp-é

    oszt mondjátok mit szóltok hozzá:)
  • MerlinW
    #6654
    Ahhoz hogy lássák, nem kell a porálra tenni, elég ha csak kiraknak egy bannert. S majd ha szép lett és húsos, akkor megkérjük a mélyen tisztelt gamer oldalakat h írjanak róla pár sort.
  • M.A.D.
    #6653
    Micsoda 5letek. :)) Olvasok vissza serényen.
    Jó reggel(i)t!

    Amúgy, nekem tetszik ez a Lighthouse oldal. Szép, igényes...jó. :)
  • Randal
    #6652
    Mi lenne ha a honlapot a Magyarítások Portál tárolná? Nekik elég nagy a szerverük és ráadásul ott sokkal több ember látná, hogy létezik ilyen honlap is.
  • Atomreaktor
    #6651
    Akkor majd megbeszélünk csetre egy egyeztetést, amikor mindenki ott tud lenni;)
  • Atomreaktor
    #6650
    Kiru lesz;)
  • MIMACSKA
    #6649
    csak engem nem kértetek meg...
  • MIMACSKA
    #6648
    Na jó azért nem rossz..... :DD
  • MIMACSKA
    #6647
    Csütvjörtök délelőtthöz mitet szólnál? Egy kofí? Csak velem, csak akkor, csak te... ! :D

    Nem kell a tárhely. A múltkor az uram poénból kiszámlázta a 2004 es év tárhelyszolgáltatását és átküldte mailben...hehe...sazlé mosogathatunk (vagy majd én fizetek természetben

    Én nem talizom....

    Én jobbat tuttam volna.....
  • MerlinW
    #6646
    Macsek:D
    1. itt várnak a DVD-k az asztalomon
    2. kell a tárhely:D Én csak a weboldalt tárolom
    3. Fórumtalit már indítványoztam, de ell lett vetve, így hát újra indítványozom:D
    4. hogy teccik a banner?:D
  • MIMACSKA
    #6645
    naháááát!
    Akkor majd az én tárhelyem nem is kell majd???
    nemsoká még fórumtali is lesz? :o
  • MerlinW
    #6644
    szükségem van menüpontokra, azaz h mivel fogunk foglalkozni. Tesztek, leírások, stb..?
    Ezeket kérem majd szépen és kifejtve, ahhot h neki tudjak esni a munkának.

    Az alapokat elkezdtem, van hírek, fórum, regisztáció, cikkek funkció az eddig elkészült motorban. Természetesen nem holmi gagyi portálmotort használok, magam írom az egészet, így nyugodtan lehet ötleteket mondani.
  • MerlinW
    #6643
    a weboldal technikai hátterét teljes mértékben bevállalom, szerverem is van. Nektek a tartalmat kell összeállítani, és feltölteni a leendő adminisztrációs felületen
  • szotyimutyi
    #6642
    Dehogynem tudsz segíteni. Én sem értek hozzá, de amit tudok, segítek. Szval, gyere!
  • LezLee
    #6641
    Teljes mértékben támogatom a weblap ötletet, csak sajnos segíteni nem tok benne, mivel nem értek a weblapszerkesztéshez. De minden egyéb támogatást megadok :)))
  • Atomreaktor
    #6640
    Persze csak akkor van értelme az egésznek ha Ti ős TLJ-sek is benne vagytok;)
  • Atomreaktor
    #6639
    MerlinW, Szotyimutyi,Atomreaktor az eddigi lista. Jelentkezett két "külsős" is, Thiefpaper és Skullkid is, én őket is szeretettel látnám, de minden mindenkin múlik. Szal én demokráciapárti vagyok;)
  • Atomreaktor
    #6638
  • szotyimutyi
    #6637
    Hát persze!!!
  • Atomreaktor
    #6636
    Hahó
    Itt páran nagyon belelovagoltuk magunkat egy jövőbeni weblap elkészítésébe, működtetésébe. Nektek mi a véleményetek? érdemes belevágni, nem érdemes, jöttök-e Ti is, nem jöttök stb...?
  • szotyimutyi
    #6635
    De szép és gyönyörű! A weblap tényleg jó ötlet.
  • Atomreaktor
    #6634
    ;)
  • LezLee
    #6633
    A Kotor 2-t légyszi ne töröljétek még 1 hétig kb., mert még nem szedtem le. Majd szólok, ha mehet a levesbe :))
  • MerlinW
    #6632
    Nézd, én csinálok egy kafa oldalt, ha éreztek magatokban energiát a tartalomszerkesztzéshez. Szóljatok ha meg van a csapat, illetve a kezdő tartalom (az oldal indulásakor ugye kell már valami felmutatható anyag).

    Én benne vagyok a megvalósításban.
  • Atomreaktor
    #6631
    Hát kalandjáték tartalom:)
    lighthouse.atw.hu kapcsán már vagyunk páran, akik benne lennének egy klafa kis kalandjáték honlapban;)
  • MerlinW
    #6630
    jaa... csinálhatok azt is...
    Viszont akkor szedjétek össze milyen tartalom legyen rajta.
  • Atomreaktor
    #6629
    :)
  • Atomreaktor
    #6628
    Én nem így értettem a módosítást:)))
    Az első verzió teljesen érthető volt. Én úgy értettem, hogy az lenne majd a jó, ha lenne egy weboldalunk is:)
  • Axon
    #6627
    jaj azok a meglepetések....
    máris jöhetnek!
  • Axon
    #6626
    Olyan Larásakat, ha lehetne
  • Axon
    #6625
    Ezt én is próbáltam, de nulla sikerrel.
  • M.A.D.
    #6624
    ..ha jók lesztek, akkor holnap meghackelem a gépeteket, azt felrakom egyesével a Mos-t mindenkinek. :)))
    ...meg egypár meglepetést.
  • MerlinW
    #6623
    nem is poén, most rajzoljuk a ciciket:D
  • MerlinW
    #6622
    Kösziköszi:)

    Beraktam a moderátor topikba a képet, a topik linkjét, oszt 5 percen belül fent volt:)
  • Axon
    #6621


    Ezen a poénon majd be sza...tam
  • Axon
    #6620
    Apám!!!!!
    Beléptem és hirtelen azt hittem rossz topikra klikkeltem.
    Szuper a banner! Így még élvezetesebb ide betérni. Gratula. Nem tudom hogyan sikerült elérnetek a banner kirakását. Én többször rimánkodtam a moderátoroknak, hogy egy általam nyitott topikba, ugyan rakják már fel a bannert amit készítettem, de még válaszra sem méltattak. Így mégjobban tudom értékelni a bannerfeltevés sikerét.
  • MerlinW
    #6619
    Örülök hogy nem volt veszekedés:)

    LaaLee, köszi a tippet, most vettem észre hogy onnan linkelik ide:)

    S akkor a kívánt módosítás:)