33675


  • Atomreaktor
    #6376
    Megy ám, már több, mint egy hónapja;)
    Hát én is így vagyok: tulajdonképpen csak a Magnumot nézem a tv-ben, meg sem tudnám mondani mit láttam ezen kívül utoljára. (Mégis: a Megasztárt.) Annyira szenny meg agymosás ez a hülye tv, vááá. Spectrum, Discovery, National Geographic hármas a legjobb adó.

    Sajnos nekem nincsenek az általad említett tv-ripekből.
    Dc-n elég sok rém rendes rész fenn van.
  • Axon
    #6375
    Wow, magnum!
    Újra megy? De kár, hogy nincs kábel tv-nk. Amióta elköltöztem otthonról csak az a bizonyos 3 szennycsatornánk van. Tudjátok az egyiken egy dagadt cigány trágárságait "kell" nézni/hallgatni. A többin pedig ugyan ez csak pepitában. Leszoktam a tv nézésről, de szoktam nosztalgiázni. Hétvégén hazajárok, felpattanok anyám szobabiciklijére és közben szörfözök a csatornák között. 25 magyar nyelvű csatorna, meg vagy 30 külföldi. Letekerek ötven kilómétert és feltöltődök tv-nézés élményével.

    Én az X akták első évfolyamának mind a 24 részét szereztem meg tv ripben. Természetesen a magyar nyelvűt. Ha kell esetleg valakinek, egyesével feltehetem majd a szerverre. Megvan még a rémrendes család vagy 10 része, bár ebből érdekelne az összes, ha valakinek esetleg megvan.
    Na meg megvan a South Park első 4 évfolyamának összes része magyarul. Ez is tv rip de nézhető.
    Amit keresek már vagy 5 éve az a Twin Peaks részei. Na az isteni lenne ha egyszer meglenne.
  • Atomreaktor
    #6374
    Jó reggelt mindenkinek!
    Nem témába vágó, de lenne egy kérdésem, hátha tud vki segíteni:
    Nemrég ugyebár újrekezdték a Magnumot a Viasat3-on. Azt akarom kérdezni ezzel kapcsolatban, hogy nem látta-e valamelyikőtök véletlenül ezt egy ftp szerveren, weben, vagy vhol Tv-rip formájában? (mint pl. a Sliders esetében).
  • Atomreaktor
    #6373
    Nah emberek szedhetitek az IWD2-őt is;)) Éljen a karakterfejlődés;) (Amit reméljük, hogy beleraknak a Longest Journey 2-be is:)) )
  • Atomreaktor
    #6372
    Én felraktam vmikor a munkahelyen a lányok gépére az Ad-aware-t... Ugyebár azt se tudták miről van szó. Többszáz találatokat produkált:)
  • Atomreaktor
    #6371
    És a többi része? Az is koholmány, vagy az valós?;)
  • via_mala
    #6370
    Thx.
    Egyébként én nyertem: 417 találat, de jelentős része (kb. a fele) a Flashget dolgait tartalmazza.

    Scan Results:
    scan start: 2005. 02. 23. 18:49:23
    scan stop: 2005. 02. 23. 19:14:22
    scanned items: 175199
    found items: 417
    found and ignored: 0
    tools used: General Scanner, Process Scanner, Hosts scanner, LSP Scanner, Registry Scanner, Cookie Scanner, Browser Defaults, Favorites and ZoneMap Scanner, Browser Scanner, Disk Scanner
  • IMYke2.0.0.0
    #6369
    Az új (és letölthető) változat 3.1.102... S a listán nincs ilyen.
    Viszont ez jó (ezt használom én is):
    Név: David Marler
    Kód: 6931-F91F-8FBB-DA68-0DDD-C5BD-E7E7-FCB7-FE07-4BFF

    Viszont, LiveUpdate-re ez sem jogosít fel.

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2005 ® - Első számú honlap
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2005 ® - Második számú honlap

    Minden csak viszonyítás kérdése...
    Nekem tetszik. Lesz magyarítása? Lesz. Miért? Mert nekem tetszik...

    -----------------------------------------
  • via_mala
    #6368
    hmmm?
  • Axon
    #6367
    Hű, hát így hirtelen nem is tudom (???)
    Igazából fogalmam sincs mit jelent a THAN GIANG NAM :-)
  • via_mala
    #6366
    Téged is "THAN GIANG NAM"-nak hívnak? :)
  • Axon
    #6365
    :-)))
  • Atomreaktor
    #6364
    Ilyen a szerelem:)
  • Axon
    #6363
    Beledugtam a fejem egy vödör vízbe. Már jól vagyok. Szépen visszaraktam a Flashgetet és leszedtem a spyware doctort. Nem volt kérdéses számomra, hogy melyiküket fogom választani.
  • Atomreaktor
    #6362
    Na akkor én se rakom fel:)
  • Atomreaktor
    #6361
  • Atomreaktor
    #6360
    :)))))))))))))))
  • Axon
    #6359
    Na nekem aztán írhatnak. Nálam leszerepelt.
  • Axon
    #6358
    vazzzeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee. Ez a rakás-kaki letörölte a flashget programomat!!!!!!!!!
    Hogy az a jó..............................síp síp síp síp síp........
  • MerlinW
    #6357
    Azért sok szépet írnak róla, persze fene se tudja menniy igaz ezekből..

    "The cream of the software crop! We highly recommend this download."
    Rated 5/5 by CNET download.com

    http://www.pctools.com/spyware-doctor/
  • MerlinW
    #6356
    nem bánt az semmit...
  • Axon
    #6355
    Na "megvettem". Az adaware+spybots után is 233 darab "izét" talált. Na persze most is ott vannak a flashget állományai, csak azt nem tudom, hogy ha a törlést nyomom neki, akkor keszedi nekem ezt a remek kis letöltő programot? Remegő kézzel, de leokézom...
  • Axon
    #6354
    Nem is hajlandó leszedni ezeket, mivel még "nem vettem meg"
    Na gyorsan "megveszem" majd először végignyomom rajta az adaware+spybots párost és ezután ismét lefuttatom. Ha csak a flashget wav állományai maradnak mint roppant veszedelmes kémprogramok, akkor hamar elfelejtem ezt a szuper csodát, de ha talál valami érdemlegeset is, akkor marad.
  • Axon
    #6353
    Most nézem miket talált. A Flashget program összes file-ját spyware-nek detektálta. Az összes txt, gif, wav file-t spy-nak ismeri fel. Mégsem olyan jó ez a program mint elsőre gondoltam.
  • Axon
    #6352
    Én nyertem.... 233 izét talált a Spyware Doctor
    Pedig fent van az adaware és a spybots, bár az is igaz, hogy a héten még nem futattam le őket, de általában 10-15 db-ot szoktak találni.
  • M.A.D.
    #6351
    Ok!
    most épp amiga emulátort és game-eket nézek...megint elkapott az amiga-láz!

    http://www.back2roots.org/Games/HD-Games/
  • Atomreaktor
    #6350
    Ha Arthur 2-őt kipróbáltad és azt mondod, hogy érdemes vele foglalkozni, akkor én majd kérnék egy feltöltést;)
  • M.A.D.
    #6349
    Az Arthur II ma hajnalba ért le. 3CD. Pénteken, holnap után behozom a vinyót, azt viszem haza egy másik progival, melynek neve Darkened Skye (2CD)

  • Atomreaktor
    #6348
    Adjunk a rohadékoknak
  • Atomreaktor
    #6347
    ;) rakom én is;)
  • IMYke2.0.0.0
    #6346
    Te jószagú... nálam is talált, pedig épp ma futtattam le Ad-Aware-t és SpyBot-ot! Beszarok! 18 darabot kapott el!

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2005 ® - Első számú honlap
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2005 ® - Második számú honlap

    Minden csak viszonyítás kérdése...
    Nekem tetszik. Lesz magyarítása? Lesz. Miért? Mert nekem tetszik...

    -----------------------------------------
  • Atomreaktor
    #6345
    Hm, ezt akkor én is kipróbálom. Nálam Ad-Aware, Spybot S&D és System Mechanic 5 van. De úgy látszik semmi sem elég:)
  • MerlinW
    #6344
    Most a Spyware Doctort használom, elég jó... 120 izét talált míg adaware, spybot, spísweeper, tisztának nyilvánított.:)
  • Randal
    #6343
    Na akkor mi fog felkerülni az ftp-re?:)
  • Atomreaktor
    #6342
    Hi! letesztelted már Arthur-t? rövid beszámolót kénék, ha igen;)
  • Atomreaktor
    #6341
    Hát ja, nekem 3fajta Spy-írtóm van otthon:)
    Mindegy nekem nem jött be a nod, dehát ezért van ennyi portéka, hogy mindenki kedve szerint válasszon;)
  • pluhi
    #6340
    NOD32 fenn van fél éve, észre sem lehet venni. Egyáltalán nem terheli a rendszert. Más kérdés, hogy kicsit feleslegesnek is érzem, a virus nagyon ritka manapság (néha fog egy trojainak vélt valamit). Spyware-re kell készülni, mert az dől befelé rendesen.
  • MIMACSKA
    #6339
    A nerom ki van crackelve, de a hozzá lévő wave editor csak kipróbálható volt!
  • MIMACSKA
    #6338
    Direkt nem ingyeneset kértem, de azért köszi!
  • MIMACSKA
    #6337
    puszcsika