181775
  • dewdew
    #2529
    Mi az, hogy a tobbi nem lenyeg????
    A McLaren-ek ures tankkal mentek, mig a tobbieknek tele volt a gep.
  • Efreet
    #2528
    a Jaguar nem teljesített túl jól... majd jövöre! bemutatták az új versenymodellt:
  • ipszilon
    #2527
    én 99 óta!
  • ipszilon
    #2526
    ez tök jó!!!!!!!!!!:-)
  • kozso
    #2525
    Igy igaz, ezért picit remegek...
  • Coine
    #2524
    A többit meglátjuk a hétvégén.
  • kozso
    #2523
    1. 4 RAIKKONEN McLaren Mercedes M 1'37"399 204.877 Km/h 26
    2. 3 COULTHARD McLaren Mercedes M 1'38"038 + 0'00"639 18

    A többi nem lényeg...

  • Ali
    #2522
    Én még Laudának drukkoltam. Prost még kis kezdő volt. Azóta nézem. Ilyen öreg vagyok....
  • Lteebee
    #2521
    Én úgy 4 éve nézem viszonylag rendszeresen(bár nem tartom magam érdemi hozzászólónak).
  • Coine
    #2519
    h nélkül
  • Coine
    #2518
    tudhom, hogy úgye hiszed el, de 93-94 óta
  • speed
    #2517
    asszem a jovoben sok mindenben 1et fogunk erteni;)

    amugy kivancsisagbol:
    az erdemi hozzaszolok kozul ki miota nez forma1et?

    en 90 ota csaknem minden versenyt eloben lattam, azelott csak csipegetve
  • speed
    #2516
    en keszseggel elhiszem ezt a szabalyt, de mondjatok mar +, hogy pontosan hol talalom?
    az egesz fia honlapot atturtam, de nem talaltam sehol

    a balesetrol annyit, ha vannak elotted akkor fekezned kell. RB pedig azt csinalta, amit M$tol lattunk eveken keresztul. erdekes akkor senkit sem zavart, hogy szerencsetlen DC-t a falnak nyomta majdnem. RB es R$ pedig mar ezt csinaltak tavaly egesz evben, itt volt az ideje visszafizetni

    igazad van montoya addig tartotta M$t amig birta. ha nem csuszik + akkor valszeg a pit stopig tudta volna, de utana remenytelen. es 1etlen rossz szot sem mond6sz Montoyara, mert nagyon sok fejlodest mutatott az utobbi idoben. hiszen 1ertelmuen lassabb autoval versenyzett eretten, 2. helyre hozva be azt, semmi felesleges kockazat.
    a szanalmas ralfi gyerekrol ez mar nem mond6o el

    amugy pedig bizonyara tudtok rola, hogy az FIA betiltotta a michelin uj gumijait, ezzel is kedvezve a ferrarinak. raadasul a tavalyi hibriddel menve a ferrari tudta hasznalni a tavalyi setupokat, mig a tobbi csapatnak az esos ido miatt nem igazan volt ideje optimalizalni...
  • speed
    #2515
    a legjobb uton haladsz;)

    igazabol keves karizmatikus egyeniseg van a mostani forma1ben, akik pedig azok, valahol a kozepen nyomulnak

    fisichella, trulli, villeneuve mind gyors es agressziv pilotak, akikbol tobbre lenne szukseg...
  • (ex)Cat
    #2513
    Garrett

    Gondolod, hogy a BMW-ben semmiféle kipörgésgátló nincs? Ugye nem mondod komolyan, hogy a BMW egy elamradott autó lenne akár a McLarenhez, akár a Ferrarihoz képest?

    Montoyanak igazán van mit tanulni, bár kétségkívül jó pilóta, még akkor is, ha nekem nem szimpatikus a a feje, de ettől még nem mondom, hogy szar amit csinál. Ellentétben azzal, amit Schumiról állítotok. Mert ha azt mondod, hogy akkor szidja valaki M.-át, amikor hasonlóan tud vezetni, hát akkor én nyugodtan mondhatom azt, hogy te meg akkor szidd Schumit, amikor legalább fele olyan jól tudsz vezetni mint ő.

    Montoyaé a jövö? Hát.. én nem hiszem. Valóban gyors pilóta, de szerintem túlzottan önfejű. Szinte mint Schumi volt fiatalabb korában, csak - szerintem - a F1-ben nem akkora tehetség. Ezzel együtt lehet jövője, de nem túl hosszúéletű. (szerintem)

    Más..

    Egyébként ha olvassátok a híreket, akkor tudjátok, hogy abban a kanyarban azért előzte meg Schumi, mert Montoya egy olajfolton fékezett, ezért hoszabb volt a fékút. Más kérdés, hogy Montoya szerint sem tudta volna sokkal tovább tartani.

    Barri és Ralph esetében még folyik a vita, hogy ki volt a hibás. Azt itt sokan nem vették észre, vagy csak nem akarták látni, hogy Barri valóban 2* váltott irányt a rajt után, holott ez benne van a szabályok között, hogy csak egyszer lehet.

    És bár én Ferrari és inkább Schumavher párti vagyok, ezzel együtt úgy látom, hogy ezt nem így kellett volna csinálnia Barrichellonak, még akkorsem, ha a pozizióját védte. És az, hogy mi lett volna ha nem vág be elé, azt ugye senki nem tudja. Lehet hogy tényleg kicsúszott volna, lehet hogy nem, de az valószínű, hogy nem lett volna tömegkarambol.
  • ipszilon
    #2511
    a belga kommentár így kommentàlta: "Ez egyszerűen szürreális" (vagy magyarul: irreális)
  • Coine
    #2510
    Hazai pálya...ennyit megérdemelnek... :)
  • Lteebee
    #2509
    Malajziában ue szokott lenni a sauberrel.
  • Coine
    #2508
    legjobb az volt amikor a Minardikról beszélt :
    "Többet vannak képernyőn, mint egész évben"

    :-D
    meg hasonlóak...
  • Ali
    #2507
    Útálni sem tudok senkit. Az utolsó igazi antipatikus pofa szegény Belmondo volt. Bár ez a Ralfi....
  • FREAK
    #2506
    FERRARI rulz, SCHUMI rulz, TOYOTA rulz, RAIKKONEN rulz, WEBBER rulz

    Ez a véleményem a futamról.

    Hála a jó istennek hogy Hakkinen (a jól bevált Koko módszert alkalmazva) nem mert versenybe szállni, legalább nem volt gyereksírás :)))

    Buta Montoya meg maradhatott volna az ovál pályáknál, úgy látszik egy jobb-bal kombináció zárása már meghaladja az értelmi képességeit :)))

    PEACE
  • speed
    #2505
    hmm en is jartam ebben a cipoben

    a kovetkezot ajanlom: ha nem tudsz szurkolni senkinek valassz valakit akit utalsz, igy sokkal konnyebb lesz;)
  • speed
    #2504
    nincs semmi baj szerintem a csunya szavakkal, ha van mogotte tartalom

    persze nem mindenki toleralja, es aztan kapod az arcodba, hogy...
    szoval nem idezem olvasd el;)
  • speed
    #2503
    iszonyat volt az arc, honnan szedtek ossze?

    kedvencem, amikor belso kameras kepnel +jegyezte, hogy "mennyire le7 hallani az automata valtot, legalabbis lefele valtasnal"

    ez vajon mit akart jelenteni?
  • speed
    #2502
    ralfi gyerek szanalmas volt

    altalaban ugye az a hibas aki hatul van, bar rb nem volt teljesen korrekt azzal, hogy ide-oda cikazott elotte, dehat a polet ugye ki akarta hasznalni

    mas kerdes, hogy ralfi valszeg akkor sem tudta volna bevenni a kanyart, ha nincs elotte senki, de legalabb torlesztett azert ami tavaly tortent asszem braziliaban

    ralfi ev elejen raadasul +fedte jpm-et, hogy ne fogjon veszelyes elozesi manoverekbe, igy aztan igazan nevetsegesse tette magat
  • speed
    #2501
    3 ev alatt 3 ujonc csapattarsa volt

    az ev masodik felere mind1ik jobb teljesitmenyt mutatott nala (gf,jb,jpm)
  • speed
    #2500
    hat igen az emberek valtoznak eletuk folyaman

    ha nekem is lenne kis kepecske a nevem helyett az valszeg nagy sikert aratna
  • Lteebee
    #2499
    Ahogy én láttam Bari zárta az ívet, vagyis meglátta a tükörben, hogy ralf balról jön, így aztán elétette magát.

    Egyértelműen a ki német a hibás.

    Aki meg nem tud kultúráltan hozzászólni, az ne írjon ide!
  • Ali
    #2498
    Palik egy tehetségtelen faszkalap. A Toyota pontot szerzett az első versenyén!!! Király.
  • Pyrogate
    #2497
    Massa, Heidfeld, Button is rulez:))
  • ricky
    #2496
    Hajrá Raikkonen!!! Azért ő sem semmi!!!
  • Pyrogate
    #2495
    JEEEEEEe Sumi nyert!!!!
  • balumaci
    #2493
    aha,köszi,most már én is láttam felvételen...
    nem baj,majd legközelebb!!
    :)
  • kozso
    #2492
    Ahogy nézem érdekesen indult anno ez a fórum is... :P
  • kozso
    #2491
    Oké, vettem. Még egyszer elnézést kérek, da a paliklaci mindig ki tudja hozni belőlem az állatot. Legközelebb picit később fogok leülni véleményt nyilvánitani.
  • (ex)Cat
    #2490
    Érdekes.. emlékeim szerint tavaly itt már egészen értelmes módon folyt a társalgás, most ismét visszatérünk erre az alpári stílusra? Normálisan nem vagytok képesek véleményt nyilvánítani? Komolyan csak ennyire futja az intelligenciából? elég szomorú lennék..

    Egyébként én is sajnáltam, hogy nem indították újra a versenyt, de ha belegondolsz, miért kedveztek volna ezzel pl. Schumachernek? Hiszen így a 4. helyen autókázott, holott a 2. rajtkockából indult..

    Viszont a versenynek tényleg jót tett volna, ha az összes autó elindul a rajtnál. Ezzel együtt továbbra is tartom a véleményem, hogy izgalmas futam volt! - és muerte.. ha majdnem elaldutál rajta, akkor legközelebb inkább feküdj le korábban :-)))

    ... azért Kozso... szerintem próbálj meg normális véleményt alkotni. Gondolkodj és ha ezt sikerül, akkor a gondolataidat próbáld meg oly módon kifejezni, hogy a 'köcsög', 'buzi' és ehhez hasonló szavakat nélkülözd belőle. Köszi!
  • kozso
    #2488
    Nem akarok senkit se megbántani, ez a személyes véleményem...

    Az egész F1ben 3 dolgot utálok:

    1. ferrari
    2. "Százfogú Szépfijú" surmóher klán
    3. paliklaci és a f@sz beszólásai

    Ennyi.
  • Coine
    #2487
    jah és ennek a Juni Györgynek volt 1pár vicces beszólása, Palik megint hülye volt, Raikkonen helyett Montoyát mondott meg hasonló dolgok...
  • kozso
    #2486
  • Coine
    #2485
    Elég érdekes verseny volt, örültem is meg nem is, hiszen Sumi nyert és bejöttek a Minardik ÉS a Jaguar is !!!! Ne felejtsük el !

    Viszont szomorú vagyok, mert nem láttam sokat a Renaultot, a Saubert, a Toyotát.

    R. Sumi kicsit agresszív volt, de ezért nem lehet sztem hibáztatni annyira, hisz sikerült kibújnia.
    Raikkonen nagyon jól ment, Coulthard megint szívózott a kocsi miatt, Barrichellot sajnálom, röviden ennyi.

    Kozso : no comment