181803
  • Davidus
    #4978
    "Ha valaki odamenne, hogy itt van 20 milla, akkor kibulizná, hogy másnap ott legyen a rajtnál az illetö."

    LOL
  • Davidus
    #4977
    Jujj de jó neked már van miért utálnod.
  • dikki*yysw
    #4976
    JÚJ LÓÓÓÓL :DDDDDDDDDDDDDD
  • Barpi
    #4975
    Na még 1 cikk idézet, aztán nem írok többet:
    Forrás: http://index.hu/sport/forma1/fir0823/

    'Baumgartner a 19. rajtkockáról kezdheti meg a versenyt. Ezt az időt egyébként úgy érte el, hogy a bemelegítő köre után véletlenül megnyomta a kormányon a "takarékos üzemmód" gombot, így a gyors körében kevesebb üzemanyagot kapott a motor, vagyis a kocsi nem nyújthatott csúcsteljesítményt.'

    Hát ennyi.
  • Barpi
    #4974
    Kérdezd meg Heinz-Harald Frentzen-t mennire jó fej EJ. Emléxel arra amikor (asszem 2 éve) nem sokka futam elött egyszerüen kirugta a csapatából? Elötte meg ott ölelgette. Nem jó fej, hanem egy pénzéhes ...! Ha valaki odamenne, hogy itt van 20 milla, akkor kibulizná, hogy másnap ott legyen a rajtnál az illetö.

    Amugy nem tudom eszrevettétek-e mit is mondott Zsolt amikor megtudta, ö vezeti a sárga autót?
    'Elöszöt azt hittem, hogy Eddi hülyéskedik velem, mivel már elözö este is erröl beszélgettünk, milyen jó lenne. ' (Forrás RTLKlub) Azt nem merném mondani, hogy Firmen balesete nem volt véletlen, de ha én odakerülök, hogy két alkalommal legyek tesztpilóta, akkor a második után (szerzödésnek vége) nem arról beszélgetek a csapatfönökkel, hogy én is vezethetnék. Igaz engem a maffia sem pénzelhetne. Most lehet, hogy bunó voltam de ez a véleményem.
  • Barpi
    #4973
    Itt egy interjú részlet a mi Zsoltunkkal:
    Forrás: http://www.a5.hu/cgi-bin/a5/page.cgi?db=news&page=cikkf1&table=hirek&ID=4815¶m=2

    Bumi a síelést, a lövészetet és a repülést is hobbijai közt tartja számon, egyaránt szereti a lovakat és a kutyákat. A zsebében versenyzés közben pedig mindig egy rózsafüzér lapul. A versenyzés nem olcsó mulatság, Zsolt bevallása szerint a versenyzése eddig inkább vitte a pénzt, bár Forma3000-es autója reklámfelületével saját maga rendelkezik.
    "Valóban enyém a reklámfelület. Amit a menedzsmentem értékesít. Én kérem ebben az egészben csak egy alkatrész vagyok, amelyik versenyez. Mondok egy durva és amúgy elképzelhetetlen példát: támogathatna akár a legnagyobb maffiaklán is Olaszországból, az sem zavarna. A lényeg, hogy minél előbb eljussak a Forma-1-be."

    Ha valaki nem tudná az utolso elötti mondatából akkor is kiderülne, hogy magyar! Nem érdekelné, hogy véres, vagy drogos pénzböl de ott legyen. Na most már nagyon sajnálom, hogy bekerült!
  • Barpi
    #4972
    Ezt mos személyes megtámadtatásnak veszem, mert én is MS-nek drukkolok.
    A Voda szerintem bazi nagy lét fizet a csatornának a reklám miatt. Itt valszeg nem nyalásról van szó, csak nem akaják, hogy a TV2-höz vigye a tekefontársaság a lovét.
    A riporterek meg megint csak nem MS drukkerek. Nézd meg ha MS hibázik egy iciri picirit, akkor egyböl leírják: MS már nem a régi, ekkorát hibázik egy 5*-os világbajnok, jövöre biztos befejezi, stb. Nála annyira természetesnek veszik a 100%-os teljesitményt, hogy minden apróságért belekötnek. Ha mondjuk az a MM (Majom montoya) hibázik azt észre sem veszik. De itt (föleg a Palik) nagyon Schumi ellenes! Ö szokta azt is mondogatni, hogy van a F1, meg van Schumi.
  • tom..
    #4971
    Hello mindenkinek! nem tudja valaki hol lehet élőben nézni a futamot és a szabadedzéseket a netet?
  • Taranov
    #4970
    Nyilvánvaló, hogy így van.
    Eddie Jordan egy nagyon jófej ember, de talán csak egy kis pénzre volt szüksége, otthonra.
    Új autót akart venni, oszt a Zsolti apja odaadta az árát, cserébe meg Zsoltika mehet a forma1-en.
  • Taranov
    #4969
    renault suxx.
    Trabant kényelem, Suzuki alatti minőség.
  • a.carkey
    #4968
    Én kiváncsi vagyok rá mire lesz képes és szerintem ti is. Valóban nincsenek eredményei, de Hillnek voltak amikor a Brabhamhez került? Mert szerintem, mint kb Zsoltinak. Aztán ott bénázott el fél évet a Brabhamnél zéró teljesítménnyel. De Willámló Frank látott bene reményt, bízott benne már a papája miatt is, és leszerződtette. Itt Jordan karolta fel Zsoltit. Jövőre a Jordan Merci motorokat kap, Firmannak sem volt értékelhető eredménye az idén, szóval meglátjuk mit hoz a jövő Zsoltinak. Ha letesz valamit marad a következő futamon is, ha nem, ugyse marad tovább. Ez a Jordan nem túl jó mostanában, nincs pénzük se nagyon, jövőre tartalékolnak, amikor a Vodafone is beszáll hozzájuk a Mercivel. Ez kb. jó amit Zsolti ment tegnap úgy, hogy hármom órával előtte tudtam meg, hogy menni fog, nem volt licensze és még elsőnek is indult, szóval szeritem, ha nem elsőnek megy, nyogdtabb lett volna, de ez az én véleményem.
    Én ebből a mezőnyből nem igazán tudok senkiért lelkesedni, így nekem tök jó, hogy végre nem semmilyen bigyóknak kell drukkolni, akiknek csak azért, hogy ne piroska legyen az év, hanem leülök és megnézem a magyar nagydíjat, ahol egy magyar versenyző is indul.
    Ennyi az egész ...
  • a.carkey
    #4967
    Meg MS-nek drukkolnak pofátlanul vérlázító módon.Azért a Vodafonak nem kéne ennyire nyalni ...
  • Punker
    #4966
    eurosporton most megy f3000.
  • PResident Evil
    #4965
    hát szomorú hogy egyetlen magyar versenyzőről így vélekedtek, mert nem így kéne... hanem így: szerintem is egy pöcsfej, mert semmit nem ért az autókhoz, és a reklmszövegei is unalmasak, meg ahogyan felvezetik, előadják, de... meg kell hagyni hogy szerény, kicsi országunk nem bővelkedik F1-es pilótával... tehát elégedjünk meg ennyivel... húzzuk meg és fogjuk vissza magunkat, ha jó lesz, örülünk, ha siralmasabb... hát... akkor kezdjük pár üzenettel lejjebről :)))
  • Buddy
    #4964
    azért ahhoz képest, hogy ez a majom indult és mindenki utálja, elég szépen megboostoltátok a topic beirkálásmennyiségét :)))
  • The Garrett
    #4963
    biztos megdobja a nézettséget.
  • The Garrett
    #4962
    :)
    Szerintem is inkább anyagi okai vannak hogy Zsolt ma autóba ül.
  • I.C.ram
    #4961
    Ez a Baumgartner elég lolka!! Hülye faterja a Reanult Baumgartner tulaja, befizette kicsi fiát egy ilyen mókára. Palik laci effektus.
  • Barpi
    #4960
    Hát, ha holnap jól szerepel, és egyszer kiszáll a cirkuszból, akkor tuti kap valami müsort. Elöször csak saját vetélkedöje lesz aztán majd vele ébredhetünk reggelente.
    Rossz kapszulát vettem be! Vissza akarok menni a mátrix-ba!
  • Davidus
    #4959
    Miért nem? Szerintem Baumgartner tök jól vezetné a délutáni telefonos játékot az rtl-en:)
  • Barpi
    #4958
    Még egy dolog. Nem akarok még egy kokó-t! Gondolom tudjátok miröl beszélek. (VV3-at meg pláne NEM akarok!)
  • Barpi
    #4957
    Igazatok van, nem Zsoltot kell utálni. Nem is utálom, csak a sztárolással nem értek egyet.
    Továbbmegyek, az RTL-t sem kell utálni mert tulképpen csak reklámot csinálnak a holnapi futamnak. Igaz, hogy számomra etikátlan módon, de ezt már megszokhattuk a két vezetö tv társaságtól.
    dikki*yysw-t meg pláne nem utálom! Ö mondott valamit amire én rákérdeztem. Véleményem szerint tök normális hangnemben, kerülve mindenféle bunkózást.
  • dikki*yysw
    #4956
    Sztem alapvetően a tv-t utáltuk. Mi. Tudjátok.
  • The Garrett
    #4955
    ÖÖÖ akkor most azért " utáljuk" baumgartner-t mert a TV sztárolja? Arrol ő nemtehet kéremszépen. Inkább a TV-t utáljátok!
  • Marki
    #4954
    Én azért örülök BAumgartner indulásának, meglátjuk, mit hoz a holnap.
  • Davidus
    #4953
    De ezért az rtl-t kell utálni nem a Baumgartnert:)
  • dashed_
    #4952
    szerintem az az emberek baja hogy nem lett egybol pl a 4-5 helyen...
    de ha belegondolna abba amit pl Dikki is leirt
    "Én meg azt mondom, hogy képzeljük magunkat a helyébe.

    Délelőtt 10-kor volt a baleset, BZS egész héten úgy készült, hogy F3000-ezik. Azért nehogy azt mondja valaki, hogy ha _bármelyik_ F3000-es versenyzőnek délben azt mondjuk, hogy menj egy időmérő kört 14:01-kor, akkor jobbat megy!
    NEM!"

    akkor talan lenyugodnanak...
    + az rtl klubb is nagyon nyomja elhitetve ezzel az embereket hogy baumgartner az isten a jo a szep stb...
  • dikki*yysw
    #4950
    Szerintem te valamit félreértesz, amit én és Barpi csinálunk az beszélgetés, nem utáljuk egymást. Volt ugyan a CS topicban egy kis összezördülésünk, de értelmes ember ilyen miatt nem bunkózik :) Úgyhogy most olvasd el újra a szövegeket, és ne.. na hagyjuk.
  • Coine, The A&O
    #4949
    Ugye ? Alapvetően az emberek nem lennének ellendrukkerek, de a gyűlölködés hatására, hogy értelmetlenül szidják a favorit pilótáját v. csapatát elkezdi ő is utálni és szidni az ellenlábas csapatot / pilótát, aki nem is annyira ellenlábas.
    ez a véleményem.
  • Davidus
    #4948
    Hányok ettöl a topictól. Nem elég hogy a magyarokat mindenki utálja még mi is utáljuk egymást.
  • Barpi
    #4947
    Még egy észrevétel. Azt kérdezed:
    'De miért akarunk mi Schumi, Kimi tudású versenyzőt? Miért nem elég, ha magyar lehet a legjobbak között?'
    Nos a legjobbak szerintem az elsö 6 helyig számítanak. A 22-ik már nincs a legjobbak között. Tudod, ha már lúd, legyen kövér!
  • Barpi
    #4946
    Tavaly is ö vezette, pedig már akkor is ö volt a goré a ringen. Nem hiszem, hogy kihagyná a hazai közvetítést. Igy a Tv - bekapcsol, hang levesz, és néz! A magarázatai nem érdekelnek.
    A többi se kutya. Egyszerüen nem látják mi megy a pályán. Beszélnek, beszélnek és átsiklanak azon ami éppen történik, majd találgatnak.
  • Barpi
    #4945
    Nézd, szerintem az kevés, hogy csak ott van. Ekkora erövel akkor én is vagy te is ott lehetnénk, ha csak erröl szólna a dolog.
    Szerinted az elég, hogy ott egy magyar a versenyzök között? Igaz, mindenki hülyére veri, de ott van? Nekem nem! Ha már ott van akkor bizonyítson! Ne a papa pénzével, hanem a tudásával, a rátermetségével, és azzal, hogy igenis fel tud nöni a feladathoz!
    Sajnos holnap nem megy végig. Én olyan 15 kört adok neki. A tizedikben kapja meg az elsö körét Schumitol. Elöbbiben ne legyen igazam, az utobbi le van zsírozva.
  • dikki*yysw
    #4944
    Ja, ő gondolom Ecclestone-al pezsgőzget valahol :D Nem semmi, mire vitte.
  • dashed_
    #4943
    Palik gondolom a hungaroringen lesz szal szinte biztos hogy nem o kozvetiti majd
    szerencsere..
  • Taptarap
    #4942
    THX mert Palikot nagyon nem birom igy reménykedhetek, hogy holnap szintén nem ő közvetit.
  • precision
    #4941
    Ehh...bocsi, előző üzenetem Taptarap-nak szólt!
  • precision
    #4940
    A gyerek közvetítette akivel a Palik szokta, meg az a csákó aki általában szakértő szokott lenni a studióban!
  • dikki*yysw
    #4939
    :D Jah, azért ebben neked is igazad van. A sztárolás a sucks. :D

    Taptarap nem.
  • Taptarap
    #4938
    Palik közvetitette??