181803
  • precision
    #4937
    Azt bírtam, ahogy próbálták bemagyarázni, hogy milyen jó a Baumgartner! Először azt mondták, hogy a két minardi-t illő lenne elvernie! Aztán amikor csak az egyiket tudta megverni, akkor jött az hogy lámpaláz, izgalom meg stb. és hogy ez az időeredmény is "gyönyörű"! Aztán az öreg csákó a stúdióban azt mondta, hogyha végig tud menni a futamon és nem lesz utolsó akkor az is "gyönyörű" lenne! Hát vazze, ha be tud majd szállni a kocsiba akkor az is "gyönyörű" lesz??? :))

    Nem tudom, hogy miért kell ennyire sztárolni vkit! Koko volt az eslő profi magyar világbajnok, tehát sztárolni kellett. Baumgartner az eslő magyar F1-es pilóta...akkor sztároljuk! Vicc az egész...:) Bár tény, hogy örülök hogy magyar is van az F1-ben, de akkor sem kell sztárolni egyből!
  • dikki*yysw
    #4936
    De miért akarunk mi Schumi, Kimi tudású versenyzőt? Miért nem elég, ha magyar lehet a legjobbak között? A japánok sem hiszem, hogy fórumokban szólták volna le állandóan a "hipergyors" versenyzőiket. Van az F1-ben még elég pénzes srác, BZS miért ne férhetne el mellettük?
    Nem VB-t kell tőle várni, hanem hogy holnap végigérjen. Hozzáteszem, ebben nagyon jó, mert általában behozza a kocsit.
  • ricky
    #4935
    hajrá Raikönnen!!!!!!!!!!! Ugyis ő nyer!!!
  • Punker
    #4934
    sajnos teljesen igazad van, annyit tegyünk még hozzá hogy 5-6 év múlva már öreg lesz f1-t kezdeni. :(
  • Barpi
    #4933
    Szerintem Zsolti ennyit tud és nem többet. Ahogy az RTL sztárolta az meg egyenesen vérlázító volt. Kit ver meg az idelyével, kinél lesz jobb, stb. Ha jól tudom Zsoltinak F3000-ben egy 6-ik, vagy 7-ik helyezése volt eddig a csúcs. Az is csak azért mert ketten kiestek elQle. Akkor most ott az okosok mirQl is beszéltek? Már azt is elkönyvelték, hogy már innen ki se száll. JA! Egyedül az 'öregnek', (Dávid Sándor) volt esze meg annyi tapasztalata, hogy földön maradt amikor az elsQ magyar F1 versenyzQrQl beszélt. Amúgy Zsoltnak én is gratulálok, de nem való ebbe a mezQnybe. Sajnos nem egy Schumi, vagy egy Kimi idegzetü, vagy tudásu versenyzQ. Majd talán 5-6 év múlva.
  • Davidus
    #4931
    Hű itt egy szagértő:)
  • Ramore
    #4930
    Baromgartner nem tudott igazán élni a lehetőséggel, magyar mentalitással megrémült és lámpalázas lett a hirtelen lehetőségtől. Más profi mentalitású versenyzőket "doppingolna" egy ilyen lehetőség és élete legjobbját nyújtva bizonyítana. Pl. ilyen lenne Barom F3000-es csapattársa.
  • precision
    #4929
    Jah igen, amikor 6x-os vilábajnokként majd visszavonul akkor nem lesz sehol, hanem otthon fog ülni...:D
  • ÁjjLe BoBBi
    #4928
    cipész még a 10ben volt...lesz ez még így se :DDD
  • ÁjjLe BoBBi
    #4927
    zsírrr :D ez nagy volt srácok :D
  • a.carkey
    #4926
    Ne menj Monacoba, hacsak nem havi 500K-t kapsz kezhez, mert nomál jeggyel szar se látsz ...

    Zsolti téma:

    A másik Minardi ismegverte volna, csak megcsúszott ...

    Az ideje tényleg szar, de tényleg qurva szarok voltak a körülményei.

    1 kiállással fog menni, ez tuti!

    A verseny mindig más.

    Belejön a F3K versenyen, nyugi.

    Miért kell tényeg állandóan fikázni? Talán még az SG forumot is olvassa, mert imád számítógépes játékokkal játszani ....

    Más.
    Bejött, hogy nem 300 felett lesz a sebesség ... :)

    1km/h-t tévedtem. 297-et írtam ...

    Nem rossz ez a pálya, de unalmas verseny lesz.

    Ezzel a végsebességgel Alonsot le fogják rajtolni holnap, ez tuti!

    Ralf vagy Montoya fog nyerni.
  • precision
    #4925
    Alonso az ISTEN!!! Hajrá ALONSO! :-)
  • Punker
    #4924
    jó lesz a futam holnap nagyon :)))
  • Punker
    #4923
    ez igaz.
  • dikki*yysw
    #4922
    Én meg azt mondom, hogy képzeljük magunkat a helyébe.

    Délelőtt 10-kor volt a baleset, BZS egész héten úgy készült, hogy F3000-ezik. Azért nehogy azt mondja valaki, hogy ha _bármelyik_ F3000-es versenyzőnek délben azt mondjuk, hogy menj egy időmérő kört 14:01-kor, akkor jobbat megy!
    NEM!

    Szóval egy dolog, hogy apuci pénzeli, vannak nála jobbak meg minden, de ezzel az eredménnyel semmi baj nincs. Szabadedzésen 6 tizeddel ment jobbat! Délután be kell ülnie a F3000-be, és végignyomni egy versenyt.
    Ha meg összetöri a kocsit, életében nem ültetik többé F1-be. Ez kb. a max, amit ki lehetett hozni a helyzetből.
  • Punker
    #4921
    Jaguár!!!!!!!!!!
  • Punker
    #4920
    na látod DC-t utálom.
  • Punker
    #4919
    DC meghálálta a szerződés hosszabbítást.....
  • KG21
    #4918
    Én nem utálom Zsoltikát, csak csalódott voltam némiképp az idejét elnézve.
  • Punker
    #4917
    ha akarod utáld, én csak lenézem.... :))))
  • Davidus
    #4916
    De a lényeg hogy utálni kell ugye?:)
  • Punker
    #4915
    Alonso az isten mondtam én :))))
  • Punker
    #4914
    nem azért utáljuk mert gazdag az apja hanem azért mert a rohadt média ugy adja el mintha ő 10*-es vb lenne......
  • dashed_
    #4913
    ALONSOOOOOOO!!!!!!

    MITCSINALT!!!!!
    :PPPPP
  • KG21
    #4912
    Schumacherék csórók voltak anno
  • Davidus
    #4911
    Ok akkor utáljuk Baumgartnert mert gazdag az apja. Remélem holnap eltöri a lábát!
  • Pyx #4910
    van akit a sponzor támogat
  • Punker
    #4909
    nem mind.
  • Davidus
    #4908
    A forma1 nem a koldusok sportja. A többi pilóta is elkényeztetett milliomos csemete.
  • Punker
    #4907
    nem erról van szó csak tudjuk hogy akad pár tehetségesebb magyar pilóta, csak nekik apuci nem nyomja a lóvét......
  • dashed_
    #4906
    ense ertem ezt.. En pl orultem hogy egy magyart lattam vegre a forma1be.. jo nem ment egy hatalmas idot de ez varhato is volt hogy nem fogja egybol leverni a kozepmezonyt..
  • Davidus
    #4905
    Végre van egy magyar a forma1-ben erre mit csinál a sok irigy faszmajom? Hát fikázik.
  • Davidus
    #4904
    Élete elsö F1 időméröje szal ne legyél fasz. A msáik meg hogy másfél óra múlva indul f3000-ben is.
  • Punker
    #4903
    ezek palik nélkül is lökik a hülyeségeket :)
  • KG21
    #4902
    loool ha Fisicellához képest fél mp-t kapna az szép lenne:DD Ehhez képest Zsoltikánk csak 3 mp-t kapott
  • KG21
    #4901
    Hát igen, ő Kiesaval és Zsoltival ellenben tud vezetni:(
  • dashed_
    #4900
    verstappen gyorsabb volt :)
  • Punker
    #4899
    Verstappen azért oda ver :)
  • KG21
    #4898
    Ígyvan, legalább a Minardit megveri:)))
  • Punker
    #4897
    Kiesa bénább nála :))