181803
  • PResident Evil
    #5018
    na ez lol DDD garett !!! icuqa !!!
  • The Garrett
    #5017
    Na de most Raikönnen is kinn :)
  • The Garrett
    #5016
    Leszarom ki minek hiszi. Mi tudjuk ki ő. És én büszke vagyok rá hogy Magyar ül F1 es versenyautóban. Akkor is büszke leszek ha utolsó lesz.
  • Balo
    #5015
    bejön neki! most épphogy vezet Raikönnen előtt, ha a boxban nem cseszik el akkor sikerül neki!
  • Pyx #5014
    majd a boxban talán :))
  • Pyx #5013
    ja, de sztem a 3. már nemfog összejöni..
  • I.C.ram
    #5012
    Nem biztos. Úgyis németnek hiszik a neve miatt.
  • The Garrett
    #5011
    Alonsónak igen eltalálták ezt a box kiállást.
    HOOAH!
  • Balo
    #5010
    mingyá előz M. Schumacher!
  • The Garrett
    #5009
    Még mindig jobb mintha senki nem indult volna azzal az autóval.
  • The Garrett
    #5008
    áááá beszélek itt hülyeséget. a 4-5-6 helyre leszek kíváncsi :)
  • The Garrett
    #5007
    Kíváncsi vagyok a Trulli- Montoya- Ralf-Michael 4 esből hogy fog alakulni a 2-5 hely. 2mp en belül vannak mind a 4 en szal lesznek még érdekességek!
  • I.C.ram
    #5006
    Huhhh Baumgartner 18-ból a 16. Micsoda fasza gyerek. Apuci befizeti egy körre. Ugynaúgy mint Palik lacit az RTL.
  • vizes
    #5005
    Egy fékezéstől kiszakad a hátsó(!) kerék!?
    Olasz szarláda.
  • dashed_
    #5004
    Baumgartner ment egy laza 1.51es idot :))
  • The Garrett
    #5003
    A közeli kép nagyon állat volt, mikor ott repül a kerék. szegény Barich. >.<
  • Balo
    #5002
    bazz most veszem észre! Pyxé az 5k!!!!!!!!!
  • Balo
    #5001
    Jól szét szedte!
  • Pyx #5000
    Ez durva volt!
  • Balo
    #4999
    Brrichelllo!!!!!!!
  • dashed_
    #4998
    BARRICHELLOOOOOO!!!
    ehhh
  • dashed_
    #4997
    16 es meg nem volt kerekcseren..
  • Balo
    #4996
    Baumg 15.
  • Balo
    #4995
    nm
  • dashed_
    #4994
    nagyon kiraly koszi :)
  • Balo
    #4993
    Kötelező oldal mindenkinek!
  • The Garrett
    #4992
    Amugy énis szeretném látni a számokat nemtudom ti hogyvagytok? :D A sóműsorban mindenki látta a számokat!! ÉNis akarom :D
  • The Garrett
    #4991
    Kitaláltak :)
  • The Garrett
    #4990
    Nem is :)
  • Jano
    #4989
    Fúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Balo
    #4988
    Harmadik Baumgartner! Hátulról!
  • KG21
    #4987
    Azt elfelejted, hogy Alonsó a jó íven van, nem a poroson és a Renault rajtautomatikája a legjobb állítólag. Azért én Montoyának drukkolok, de félek nem lesz jó a rajtja:(
  • a.carkey
    #4986
    Mindegy.

    Szerintem a két willamos le fogja rajtolni Alonsot. Neki volt az egyik legkisebb végsebessége, és a célegyenes hosszú, szóval el fognak mellette menni, hacsak valami nagyot ki nem talátak a Renaultnál ...
  • Punker
    #4985
    lol ez a clio kupa tiszta roncsderbi :)))
  • Barpi
    #4984
    A végén belém fogod beszélni. Olvasd el az elsö két mondatot. Azt irtam Zsolttal kapcsolatban. A 3-ik mondat az álltalánoságban szól.
  • Davidus
    #4983
    4980?
  • Barpi
    #4982
    Hol is írtam Zsoltról ezt?
  • Davidus
    #4981
    Tök jó hogy ismered személyesen mert így tudod róla hogy törtető és mindenkin átgázoló.
  • Barpi
    #4980
    Nem értelek. Én Nem utálom, és ezt tegnap is irtam már.
    Egyszerüen az éremnek 2 oldala van, és arról irtam. Ha valkiröl negatítv véleményt írok azt nem biztos, hogy utálom.
    A törtetö, mindenkin átgázoló alakokat viszont engedd meg, hogy ne szeressem.
  • dikki*yysw
    #4979
    Összefoglalásként, már tegnap is elmondtam, meg most mégegyszer, én sem BZS ellen drukkolok, de azért ne is nyaljunk neki mint az rtlklub.

    Magyar - mi is magyarok vagyunk. Nézzétek a német RTLt, ő nyilatkozik, ő van mindenhol, megismerik.

    Amikor 1998-ban Németországban voltam a VB alatt, a srác akinél voltam áthívta a haverját. Pont kezdődött a tv-ben a Horvátország-Japán meccs, srác: hm, Japan gewinnt. Nem is nagyon hallott még horvátokról.
    Aztán ugye a végén Horvátország bronzérmes lett, és a vb után mondtak valahol valami brutális számot. Nem tom pontosan de a vbn valami több százmillió ember tudta meg a világon, hogy Horvátország létezik. Többen, mint a függetlensége óta eltellt 4-5 évben.

    Ez a srác most magyar, meg ilyenek... jó, vannak nála jobbak (biztosss) meg pénz, meg minden, de akkor is, ma neki kell drukkolni. Nem kell tőle VB-t várni, csak annyit hogy az első magyar F1 pilóta. Semmi más nem érdekes.