181773
  • Shaman
    #10534
    Egyébként meg mi az a hülyeség részetekről,hogy "miért ment rá ennyire Montoya, Sumira?"???
    Emberek ti még nem láttatok SC mögötti manőverezgetést? Néha annyira megközelítik egymást a pilóták,hogy majd megelőzik,akkor ez miért lenne baj?

    Amúgy meg látom kevés itt a Monti fan. Én speciel szeretem. Legalább egy kis színt visz az F1-be. Akkora nagy ellaposodó,Sumitól félő bagázs volt az egész pár éve. Szerencsére akkor megjött Monti,Alonsó,stb. Ezek legalább színt visznek bele.
    Úgy látom nektek most is az kéne,hogy Sumi mindent nyerjen,s a többiek ilyen Kopckafej (Coulthard) szerű "nem csinálok semmi,majd jó lesz az úgy" típusú versenyzők lennének..
  • Shaman
    #10533
    Akár Sumi hibázott,akár az autója volt rossz szépen kérném a Sumi drukkereket,hogy ne tessék már Montoyára kenni a balesetet. Tudonm,hogy imádjátok,s Sumi az Istenetek,de itt nem Montoya volt a hibás,szal nem kell őt hibáztatni.

    És sztem Sumi is emberből van. Attól,hogy 6*-os világbajnok,még nyugodtan hibázhat. Miért várjátok el tőle,hogy seso hibbázzon??? Elb*szta és kész.
  • b-type
    #10532
    Hát sztem meg ez egy nagy hülyeség volt ez a nyilatkozat.
    egy emberes nagy baromság.
    féket melegíteni bárhol lehet, Summi meg nem fékez állóra kereket, ennél sokkal jobb pilóta.
    szvsz ez müszaki gond volt, lehet hogy az új szabályzott kerékdőlésükkel volt gond, vagy mással, de ez a lenyilatkozok valamit a médiának..azok meg ráharapnak a vitára, miközben az esetleges valós probléma el felejtődik...cimű történet ködlik nekem egyre jobban.
    Főleg hogy Bari is panaszkodott a kerekeire.
  • Punker
    #10531
    A Toyota háborog a következetlen büntetések ellen
  • badoer
    #10530
    emlekszem montyra 2001 be mikor atjott az f1 be buntetest kapott mert tul kozel ment sc-hez.megneztem es tenyleg majdnem megelozte a sc.par ezer dollarba belekerult ez a mutatvanya.biztos azt hiszi hogy meg amerikaba van.az egyik baratom szerint monty nem csipi sumit es igy bosszantja.hat nem tudom.azt azert furcsalom hogy se a ferrari se a williems belso kamera felveteleitt nem mutatjak meg.pedig abbol jobban kiterulne hogy mi tortent.emlekszem mikor senna kisodrodott a tamburelo kanyarba ott se mutatak vegig a belso kamera felveteleitt.
  • Gabor_(HSF)
    #10529
    Az alagut az egyetlen hely ahol annyira feltudnak gyorsulni, hogy akár előzni akár féket melegiteni lehessen..és nagyon is sajnálom,hogy Monticsóka meguszta ennyivel,mert nem egy mai divat,hogy a SC mögött fékeznek kacsáznak a kocsik,nem értem ezt miért nem vette figyelembe Monty, főleg hogy körhátrányban volt,semmi szükség nem volt arra,hogy fél méterre legyen Sumi-tól..
    cóval kapja be eddig sem volt szimpi,menjen vissza az idióta amcsikhoz, oda való az egymást legyilkoljuk CART-ba
  • badoer
    #10528
    szerintem az alagut utan kellet volna eloznie.habar ott meg nem latnak egy par meterig.
  • Punker
    #10527
    Alonso ott akart előzni ahol gyorsan lehet menni és hely is van
  • badoer
    #10526
    de osztrak.errol jutt eszembe niki lauda fia is esett egyet monacoba es azt hiszem ott ahol klien
  • badoer
    #10525
    alonsonak viszont nincs igaza.a palya olyan reszenel akart lekorozni ami eleg veszelyes.en nem tudom de ezekel a wiiliems pilotakal csak a gond van.ez dicstelen szereplés ezektol a pilotaktol es a csapatol is.
  • Punker
    #10524
    Klien nem osztrák?
  • Punker
    #10523
    "Egyik Jaguar és McLaren sem jutott tehát el a kockás zászlóig, ráadásul a Cristian Klien autójának orrán díszelgő jócska, több ezer dollárt érő - valódi! - gyémánt sem került elő a gumifalból, amelyben a német végezte a futamot."

    Jaguar-nál se normálisak bazzee.....

  • Punker
    #10522
    Roncsderbi Monacóban
  • Punker
    #10521
    az mondjuk érdekes hogy Trulli látta hogy Schumi fékez monty meg nem...
  • badoer
    #10520
    na ez furcsa.tehat montoyat hibaztatja.lehetseges hogy montoya elbabult.de viszont scumi is ugyelhetet volna arra hogy a palya leggyorsabb pontjan nem biztos hogy ildomos fekezgetni
  • MrSpock
    #10519
    Ezt vártam Shumitól,de miért egy kanyarban melegíti és fékez,ahol a mögöttelevő nemigen láthatja?
    Ha halad a rendes tempóban,akkor nincs baj,mert tisztán látszott,hogy Monty jobbrahúzódik,de hűlye lett volna sajátmagát a falba vezetni,mert már csak úgylettvolna esélye kikerülnie.
    Kész,elkellene fogadni,Shumi hibázott,rosszjeylen rosszkor fékezett.Ennyi ezen enm is kell vitatkozni,meg vizsgálgatni,mert előbb volt a fék,és ott ahol nem is szoktak,hanem még gyorsítanak,persze a SC ottvolt előtte.
    De ez így történt,nemjött össze neki a 6.
  • Alien
    #10518
    Michael: Azért fékeztem, hogy melegen tartsam az abroncsaimat
  • Punker
    #10517
    #10502-őt érdemes elolvasni
  • Punker
    #10516
    le van írva miért fékezett....
  • MrSpock
    #10515
    Miért lenne az ?
    Emléxel mikor Senna is nekiment a falnak itt,pedig úgy 50 mp-cel vezetett és egyszercsak egy pillanat és kész.
    Elég 1 mp,és akkor már csinálni kell valamit.
    Na persze nemzárom ki a hibát sem,de a Ferrari nemszokott csak úgy elromlani,főleg a Shumié.
  • zaki
    #10514
    biztos, hogy vmi műszaki hiba lehetett, ki van zárva, hogy Schumi hibázott. egy 6X-os világbajnok a safety car mögött elfékezi magát? nevetséges lenne
  • MrSpock
    #10513
    jaja igazad van,nemnagyonlehet ott látni,de szrintem sumi kicist elszámitotta magát,és túl gyorsanment,a felvezetőautót meg gondolom nemakarta elgombázni,így kénytelenvolt fékezni,és mivel monty meg jobbrahúzódott,hogy nerohanjon bele hátulról,így csak oldaltkapta el és puff,ez lett.
    Shumi nemtudom mitfog mondani,lehet az autórafogja,vagy valami másra.
    A lényeg,hogy végre nemvolt unalmas verseny,bár én megszunnyadtam rajta,de ez a nemalvás miatt volt inkább.
    Remélem azért a szezon így folytatódik!
  • Bucser
    #10512
    Bocs voltál már abban az alagútban??? csak mert én igen.... Fent a tetején égnek lámpák és kész.... Ráadásul az F1 autókon sincs világítás... És képzeld el nappali fényből mész be félhomályos szobába ott sem tökéletes a látásod... Abszolút nem lehet szerintem senkit hibáztatni... Hogy Schumi miért fékezett?? vagy tőle tudjuk meg vagy senkitől... És Zsúfinál meg örülök, hogy végigment.... ÉS 6 kört kapot??? Kit érdekel... végigmnt a szar autóval is...
  • b-type
    #10511
    meg nem kellett volna blokkolni, Monty mögött is jöttek...
    a van ott világitás elég megközelítés, kissé elfogult, ha Montoya el tudta volna kerülni, valszeg elkerüli, a reakció ideje össze sem hasonlítható a mienkel, valszeg nem teszi direkt kockára az autóját.
  • Punker
    #10510
    abból a szempontból igaza van schumi-nak hogy SC mögött nem kellett volna montynak a nyakára menni....
  • rezsofiz
    #10509
    Van ott vilagitas eleg... ez az egyik,masik meg hogy nagyon nagyot fekezett sumi,nagyot fustolt a gumi,es nemigaz hogy nem vette eszre,ez a baleset elkerulheto lett volna
  • Bucser
    #10508
    Nem nagyon tudhatod hogy mit láthattak abban az alagútban.... Voltam mondacoban és nem sok minden látszódik éyleg mikor bemész az alagútba és mikor kijössz akkor sem....:( NEm kell mindig bűnöst keresni... Így történt és kész...
  • b-type
    #10507
    márpedig sztem is Summa, vagy az autója volt a hibás..Montoya teljessen jól csinált mindent, ment Summa, és állóra fékezte a kereket, lelassult tök váratlanul, Monty ment belülre, ahogy azt kell, hisz minden hiba kifelé sodorja az autót a kanyarívről, mire Summa visszament fal mellé. mi a tökömet csinált?
    egy 6 világbajnoki címet szerzett pilóta ilyet nem hibázik, bármit látott is a pályán, nem fog blokkolóra fékezni, mikor ott van mögötte a mezőny, ráadásul egy alagútban.
    sztem műszaki hiba volt, lehet hogy hasonló mint amit Bari mondott a nyilatkozatoknál.
  • rezsofiz
    #10506
    :| :| :|
  • rezsofiz
    #10505
    Viszont Montoya latta hogy Sumi hatalmasat fekez,meg a kerekei iis fustoltek,es ennek ellenere sikerult belemennie...
  • Bucser
    #10504
    Schumi lefékezett az autó jobbra behúzódott a lendülettől Monti ki akarta kerülni ezért lefelé húzódott a bal fal felé ő is viszont nem akarta feltrancsirózni az autót a falra Schumi megpattant montin aztán bele a bal oldalba..... Tisztán látszódott.... Ezen nem sok kérdés van valamiért Schumi Blokkolóra is fékezte a kerekeket... Szerintem valami gáz volt nála vagylátott valamit a pályán....

    Viszont Szegénby Alonsó csúnyán belezúgott a falba....
  • Punker
    #10503
    Baumgartner túl fáradt, hogy örüljön
  • Punker
    #10502
    Nem járnak el a Schumacher-Montoya ügyben
  • Ramore
    #10501
    Zsófikának a Forma3000-ben sem volt esélye komoly eredményre a legjobb kocsival sem, akkor itt mi a fenét vár tőle bárki is? Bárcsak az előzéssel lennének gondjai, neki még a lekörözések is megoldhatatlan feladatnak tünnek. Nem való sem az F1-be, sem a Forma3000-be!!!
  • Punker
    #10500
    nem jöttek még ki a versenyzői nyilatkozatok?
  • rezsofiz
    #10499
    Mit értesz azalatt hogy elbénázta? Nem nézted a futamot? Montoya lokte fel a falra,hisz a bal elso kereke tort ki...nem ertem most mi ez hogy sumi elbenazta:|
  • MrSpock
    #10498
    Ezt Sumi elbénázta,és kész.SC autó alatt nemigen szoktak viaskodni,Monti ment a maga tempojában,gondolom nemgondolt arra hogy Shumi elalszik kicist,gyorsabban megy mint kelene.
    Mivel pont kijönnek az alagútból,ott szoktak felpörögni,és kicist későn eszmélt,hogy lassítani kéne.
    Ez van,nincs 6. győzelem,úgyhogy jövőre még biztosan itt boldogít minket,illetve Palikot:-))
    Trulli megérdemelten nyert!
    Csak így tovább!
    Ami Zsoltit illeti,jó eredmény ez a helyezés,igaz csak kivárásra megy,legyen bármi lassú is,ezzel az autóval nemtudja felvenni a versenyt.
    BÁr kérdés akkor érdemes e indulni egyáltalán,ha semmi esély arra hogy versenykörölmények között bárkit is megelőzzön.
  • rezsofiz
    #10497
    Ja,semmi nem tortent volna,ha nincs ott montoya
  • Punker
    #10496
    ha a cigány nem pöcköli fel a falra akkor nem esett volna ki....
  • rezsofiz
    #10495
    Ja,6szoros vilagbajnok a gyerek, aztan valamilyen rajta kivulallo hiba miatt kiallni kenyszerul. ez égo? na nee.....