181769
  • Shaman
    #10732
    B.Zs.-ről már kiderült,hogy béna ehhez nem kell Renault...
    Kesjár csabát én nem szidtam volna,mert szvsz messze nagyobb tehetség volt,mint most Zsófi.
  • b-type
    #10731
    szép példája annak amikor egy cikkírónak van egy elképzelése és mindent annak alárendel ill. ha kell belemagyarázza. külön tetszett, hogy blokkoló kerekeket szeretett volna látni kanyaríven.
    egy elég szutyok(tények helyett feltevések) cikk egy megmagyarázni szerető embertől.
  • Hellhammer
    #10730
    Hát ezbaszt azbeszt megbaszta a Blikk hozta megint a kritikán aluli színvonalát. Mikor tiltják már be ezt a szennylapot?
  • kiserik
    #10729
    Ezt valami buzi írhatta. A közepéig jutottam, de ahol már elkezdte isteníteni a Ferrarit, onnan nem bírtam tovább. Tényleg görbe: a Schumákok (mindkettő) és a Ferrari felé görbül.
  • G_ArchAngel #10728
    Monacoi Görbetükör
  • G_ArchAngel #10727
    Fisico, az autóbontó:)))
  • M@TriX
    #10726
    ezt nem tudhatod...
  • kiserik
    #10725
    Csak azt nem veszed figyelembe, hogy Bruni, a csapattársa is rendszeresen tönkreveri, és legalább ő nem megy le a pályáról, ha lekörözik (ez azért már nevetséges).
    Nem kell félreérteni, én örülök, hogy magyar ember is ül F1-es autóban, de miért pont Zsófi??? (költői kérdés)

    És ha beülne a Bar vagy a Renault autójába, akkos szvsz vagy szintén az utolsó volna, vagy 2 futam után halálra törné magát. :(((
  • G_ArchAngel #10724
    Baumgartner és a pontszerzés - érdekes cikk...
  • M@TriX
    #10723
    Ha akartok egy kis F1-et nézni, akkor meg ez a ti klikketek.

    1993, Silverstone - Ayrton Aenna, Michael Schumacher, Alan Prost - szimpla pozícióharc. ;)
  • M@TriX
    #10722
    Egy érdekes eset a Safety Car vigyázó szemei alatt, csakhogy volt már érdekes, hasonló eset. ;)

    Nézd csak!
  • G_ArchAngel #10721
    Szexstop a Forma 1-es futamokon


    Blikk, 2004-05-26


    Monte-Carlo - A Forma-1-es Williams-BMW-csapat megtiltotta pilótáinak, hogy kedveseik a helyszínen izgulják végig a világbajnoki sorozat futamait, ugyanis a csapatvezetők szerint a versenyzőik nem a munkájukra, hanem a feleségükkel töltött intim órákra koncentrálnak. Ralf Schumachert és Juan Pablo Montoyát azonban hidegen hagyta a regula, s mindketten szerelmükkel mutatkoznak a boxutcákban.

    Frank Williams csapatfőnök és Patrick Head, a tegnaptól új munkakörben dolgozó egykori technikai igazgató megelégelte, hogy a szezon elején az esélyesek közé sorolt Williams-BMW csak szenved idén, ezért néhány hete megtiltotta versenyzőinek a nagydíjhétvégi pásztorórákat.
    - Itt az ideje, hogy kizárólag a vezetésre koncentráljanak! Úgy nem lehet eredményes munkát
    végezni, ha állandóan rajtuk csüng a feleségük, este pedig nem pihenéssel töltik az idejüket - mondta mérgesen Patrick Head, akinek dörgedelmes szavai szemmel láthatóan cseppet sem ijesztették meg a pilótákat. Sőt! Montoya azóta is folyamatosan Connie-val, R. Schumacher pedig Corával mutatkozik, s egyiküket sem feszélyezi a tiltás.
    - Cora nem hátráltat a munkámban, egyébként is, ketté tudom választani a Forma-1-et és a magánéletemet. A versenyautóban ülve maximális teljesítményre törekszem, ám ahhoz, hogy a pályán kívül mit teszek, senkinek semmi köze - hangzott a kis Schumi válasza, majd kedvese is véleményt alkotott.
    - Higgyék el, tudom, hogy mire van szüksége Ralfnak, s tőlem azt meg is kapja - mosolygott hamiskásan Cora.




    ...no comment :DDD
  • PREMIERE1
    #10720
    Amúgy reálisan nézve Zsoltot és a hétvégi +6 körös 9. helyét:

    - nem egy világklasszis, de ebben a Minardiban nem is jön ki igazán, hogy tulképpen mennyit is tud!
    - ha lenne pl. Sumáknak tehetsége, mondjuk a pályája elején, az ebben az idei irtó lassú Minardiban a büdös életben nem jött volna ki!
    - az az autó, ami 4 mp-el lassabb a Jordannnél, a Jordan meg úgy 2.1 mp-el lassabb a Ferrarinál, ott egyszerűen nem lehet érvényesülni!
    - szidni lehet ezt a kutyaütőt, de ezzel az autóval mindenki szenvedne!
    - ha BZS-t betennék egy Renaultba, vagy egy BAR-ba, és ott is bénázna, a középmezőnyből indulna, és képtelen lenne a pontszerzésre, akkor tényleg reménytelen a tag, de mivel ez sohasem valósul meg, sajnos nem tudjuk meg a valós képességeit!
    - ha anno Kesjár Csaba a Zakspeed volánja mögé tudott volna ülni - másba egyszerűen ő nem fért volna be -, akkor kb. ő is úgy végzi, mint Zsolt: fikák céltáblájává válik, és Punker talán rá is mondta volna, hogy ha pontot szerez, ő többet nem néz F1-et ... :)

  • PREMIERE1
    #10719
    Túl "dagadt" a csapat!

    :)
  • Ramore
    #10718
    pedig szép szürke autók és ilyen lassúak?
  • rezsofiz
    #10717
    Azt hittem nem tudod:D bocs
  • Ramore
    #10716
    nem mondod?
  • rezsofiz
    #10715
    Az hogy ebben az idényben alig bírnak futamot befejezni,nemhogy pontokat gyujteni;)
  • Ramore
    #10714
    mi baja lehet a mclaren csapattal?
  • KG21
    #10713
    jól csinálja Monty, biztos van valami abban a szerződésben amivel sztornózni tudja a dolgot:)))
  • Punker
    #10712
    már volt kirakva vasárnap
  • K.András
    #10711
    Montoya már nem akar a McLarenhez szerződni


    "A 2003-as sorozat harmadik helyezettje, Juan Pablo Montoya tavaly novemberben jelentette be, hogy a 2005-től a McLaren pilótája lesz. A jelenleg a Williams alkalmazásában álló Forma-1-es versenyző felülvizsgálná döntését - jövendőbeli csapatának katasztrofális teljesítménye miatt. A McLaren mindössze öt pontot szerzett az idei hat futamon."

    Index
  • K.András
    #10710
    Itt volt az ideje.
  • Punker
    #10709
    Head leköszön a technikai igazgatói posztról
  • Hellhammer
    #10708
    Ja hát elfelejtettem leírni, hogy ha egy versenyző reakcióideje sokkal jobb, az azt jelenti, hogy 0,1 mp :) Szal 1 mp alatt 55 m-t megy, 0,1 alatt 5,5-öt. Szal pongyolán fogalmaztam :)
  • Gabor_(HSF)
    #10707
    Én nem számoltam.. te írtad,hogy 0.8-1 mp alatt 5-6 méter,arra reagáltam ,de úgylátom mint ahogy te sem én se értelmeztem jól ki, mit is akart írni
  • Hellhammer
    #10706
    Sztem elszámoltad egy helyiértékkel a dolgot. 1 m/s = 3,6 km/h. Az 5,5 m/s csak 20 km/h lenne.
  • Hellhammer
    #10705
    Sztem elszámoltad egy helyiértékkel a dolgot. 1 m/s = 3,6 km/h. Az 5,5 m/s csak 20 km/h lenne.
  • b-type
    #10704
    ezeket hiába mondod,
    nekem pl. volt egy balesetem(utasként) ahol azért maradtam életben mert kirepültem a Wartburgból, mellettem a cimbi meghalt, anyósülésen a srác meghalt.
    szal ez olyan mint a biztonsági őv, rengeteg ember életét mentette már meg, de pl. az enyémet az mentette meg, hogy nem volt becsatolva.
    ezért én nem szeretem, de nem mondom hogy hülyeség...
  • Gabor_(HSF)
    #10703
    De felhozhatok egy másik példát is, mikor is 4 en haladunk a Szenthihályi úton a Polus előtt kb 160-180-al,mikor is a TOTAL kuti lámpánál beáll a sor,3 man satut nyomtunk,sajnos Csabi barátom nem,ő megpróbálta kikerülni,csúnyát bukott..a motorja meg ő is ott bukfencezett előttem:( 1-2 méterrel
  • Gabor_(HSF)
    #10702
    És azaz általad elképzelt szitu is egy megtörtént esetből van meritve,mikor is 240 el haladtam az M3 ason(mögöttem még vagy 10 motor)mikor bevágottt elém a belsőbe egy auto,alig volt pár méterem arra,hogy 240-ről kb 120-ra lassitsak.. a mögöttem lévő cimbik is ezt tették (satuztak)majd egy sokatmondó kézmozdulattal elhaladtunk az a bizonyos verda mellett
  • kiserik
    #10701
    Csoda, hogy most Zsófit egyik sem említette meg. Talán mostanra megtanulta, hogy kell leköröződni :DDD
  • Punker
    #10700
    A Ferrari hosszabbított a Bridgestone-nal
  • Punker
    #10699
    Alonso elvenné Ralf superlicencét
  • Punker
    #10698
    Panaszáradat a lekörözések miatt
  • kiserik
    #10697
    már megint
  • kiserik
    #10696
    Itt más megint egymás mellett beszélés folyik:)
    Nem csak az a 2 választható lehetőség van, hogy nyomok egy satut, oszt' megáll a vas, vagy elnyomom mellette. Van harmadik is, hogy nyomok egy satut, és közben tartok oldalirányba, hogy ha nem áll meg a vas, akkor nem menjek neki, vagy ne frontál, hanem szögben, de nyomom a féket.
  • Gabor_(HSF)
    #10695
    Nem akarok egy ilyen vitába kezdeni,de én előszőr fékezek és megpróbálok megállni és ha ez végképp nem sikerül, akkor elengedem a féket majd valamelyik oldalról beszúrok mellé..én igy látom és nem is viccből mondom és persze azt sem tudhatom ki mit ért meleg hasonló szitunak,de itt is magamból indulok ki,azaz nem egyszer kerültem ilyen helyzetbe és én igy védtem ki...meg azt se mongyjátok,hogy az a kb 1 mp ami marad mikor dönteni kell erre nem elég, mert bizony még fogat is lehet mosni ennyi idő alatt
  • b-type
    #10694
    hát nem mindig megy egyszerüen :)
    elnyomtunk mi is egy valag hsz-t, replay képek feltöltése, levágás ellenörzőn a az ív követése...és nincs győztese egy ilyen vitának. csak azt csinálod amit helyesnek gondolsz, nem tehetsz mást, lehet utólag elemezgetni, meg minden de minden szitu más és más.
    én Monty helyében nem fékeztem volna kikerülés helyett, mert ha valamelyik nem áll meg, akkor az alagutban csúnya dolgok történtek volna, főleg mert a fél mezőny még az ív másik felén volt, a mezőny vége meg most ment be a megváltozott fényviszonyok közé, úgyanugy beslisszoltam volna szűk ívre, hisz ez nem a pozició szerzésről szólt, ha Summa összeszedte magát, és az autóját akkor visszajött volna a Monty elé. ez most nekem végig gondolva volt meg, de tudom hogy Montoya a sok oválos tapasztalattal ezt zsigerből csinálta.
    mivel nem volt meg az összhang, és Summa belső ívre húzta az autóját, nem tom miért, mert poziciót nem kell félteni SC mögött, igy összeütköztek.
    ez lett, most már mindegy.
    :)
  • PREMIERE1
    #10693
    Elsőre semmi sem volt, világbajnok lett, másodikra már kizárták az egész szezonból, bár a győzelmeit nem vették el ...