181767
  • ShaiHulud
    #11052
    talan mar iden is:)
  • RelakSfromhome
    #11051
    A Próféta beszéljen belőled!
  • G_ArchAngel #11050
    6!
    Nem kívánom, hogy Senna sorsára jusson, de az F1-ben nem minden gumi és kavicságy a pálya mellett...
  • BaLeeX
    #11049
    Először végigolvasva azt hittem zárva marad a boxutca egészen amíg a Safety Car kint van.
    Az mókás lett volna ha rommá törik magukat páran egy kerékcsere hullám előtt a pályán aztán lezárják a boxutcákat, köröznek 15 körig és kifogy az össze kocsiból a benzin mert zárva a boxutca.
  • badoer
    #11048
    ne haragudj de ezzel nem ertek egyet.emlékezz csak vissza 1996 ra.mikor a ferrarihoz kerult.egy megbizhatatlan autoval is 3-dik lett az osszetebe.a masik dolog:akkor minden vb-ra lehett azt mondani hogy konnyu neki mert jo auto van alatta.a harmadik nem ms szegyene hogy jelenleg ő a legjobb.
  • Punker
    #11047
    ha a Bar és a Renault ilyen tempóban fejlődik akkor jövőre már megszorongathatják a Ferrarit
  • KG21
    #11046
    márpedig te kétségbe vonod a tudását, amikor szerinted csak az autó miatt a legjobb. Csak az autó miatt nem nyer valaki 7 vb címet, ehhez több kell.
  • rezsofiz
    #11045
    Az már régen volt,azota megkomolyodott,es nem csinal ilyeneket,es sorra nyeri a vilagbajnoksagokat...
    Ez meg nem igaz,hogy nem tudas,mivel egy jo idoben nem csak az auto van benne,hanem a pilota is.....
  • Punker
    #11044
    ennyire nem lehetsz fanatista már az is az ő hibája hogy a többi csapat nem tud összerakni 1 hasonló szinvonalú járgányt.....
  • G_ArchAngel #11043
    Nem a tudását nem ismerjük el, mivel a címei megcáfolatlanul alátámasztják tehetségét - hanem azt fájlaljuk, hogy a Ferrari rajongók nem ismerik el, hogy több ugyanolyan tehetséges versenyző van a mezőnyben (ha nem tehetségesebb...) - csak őket a csapatuk technikai lemaradása hátráltatja a bizonyításba...
  • Punker
    #11042
    A Brit GP-től jöhet az új időmérési rendszer
  • BaLeeX
    #11041
    Senki nem vonja kétségbe a tudását.
    Csak undorító mocsok megmozdulásokkal meg csalásokkal nyert jópár címet meg konstruktőri győzelmet (elég csak a linket elolvasni amit beírtam) meg azt kijelenteni, hogy Ő a legjobb pilóta (ráadásul a valaha volt...) a mezőnyben amikor akkora különbségek vannak kocsik között, hogy neki többször még az is belefért a pole pozícióba hogy lement a fűre vagy elfékezett 1-2 kanyart és úgy is első lett. Ez pedig már nem tudás ez csak technika azaz jó a vas alatta mivel ezt meg lehet csinálni.
  • Punker
    #11040
    Azonnali hatállyal változnak a Safety Car szabályai

    ez mekkora faszság
  • KG21
    #11039
    én amikor ránézek ilyen 300-ak szoktak lenni, és el is megy rögtön a kedvem a topictól
  • KG21
    #11038
    Szerintem nem a Schumacher drukkerek elvakultak, hanem inkább az, aki kétségbe vonja a tudását, miközben a 7. bajnoki címét szerzi meg fölényesen.
  • Punker
    #11037
    ez igaz, csak sajna a hiába megy jól ha a járgány a futam felénél megpusztul
  • Punker
    #11036
    42 új hozzászólás, flém az egész vagy benne értelmes új infó is?
  • BaLeeX
    #11035
    Ezért szeretjük ezt az áldott jó embert, mert 6 vb címe közül egyiket sem csalással szerezte, és mindig a fair play bajnoka volt, főleg a Benettonos időkben és a Ferrarihoz kerülés után.

    Két milliószor leírtam már de leírom még kétmilliószor, ha ez kell úgysem fogjátok fel de addig ez az ember nem lesz még a mostani mezőny legjobb pilótája sem a szememben amíg nem ül át egy másik autóba ÉS nem enged maga mellé egy Kimi szintű tehetséget és el nem veri folyamatosan. Azt azért nem mondom már, hogy ha a ferrarihoz hoznak mellé egy tehetséges pilótát és megveri akkor ez lesz a véleményem, mert az országban egyedül Palik (meg az elvakultabb MS fanok) szerint Schumacher faktor az, hogy 1mp-et ad a csapattársának. Ez kibaszottul nem faktor mert hogy szarul van beállítva Bari autója vagy nem kapja meg ugyanazokat a fejlesztéseket ez 99%, mert egy ugyanolyan autóban még Zsófi sem (na jó ez lehet durva hasonlat volt) maradna le tőle 1mp-re mivel abban az autóban csak tekered a kormányt, nyomod a gázt és élvezed a sebességet, nem nagy tudás kell pályán tartani a ferrarit nem úgy mint egy Minardit vagy akár (főleg mostanában) egy McLarent.

    Na jó hirtelen ennyi, izgatottan várom a rajtot már beágyaztam, szerintem az első boxkiállás után amikor az élre kerül bevágom a szunyát az izgalomtól. Már csak a rajt miatt várom meg egyáltalán a futamot.
  • donpedro
    #11034
    Raikönnen és Alonso, ez a kettő szerintem megközelítőleg hasonló tehetség, mint Schumacher, csak a rutin hiányzik még és talán az a képesség, hogy az autón is tudjanak javítani.

    Ha Schumacher visszavonul az ő csatájukat várom. De ez még a jövő zenéje.
  • G_ArchAngel #11033
    Én inkább Kimiben és a McLarenben bízok, jóval rosszabb autóval versenyez, mint MS, Alonso, Trulli, Button, Sato (sőt a Williams-nél is gyengébb, sőt néha a Saubernél is)- és mégis felkapaszkodott közéjük - arról ne is beszéljünk, hogy versenyeken mennyivel jobb köröket megy, mint a szintén nem kezdő csapattársa?
    Ez olyan, mint a Schumacher-faktor...
  • donpedro
    #11032
    Ha nem lenne Schumacher a mezőnyben, akkor simán. Ha ott ülne mondjuk a Renault-ban, akkor talán Raikönnen és Alonso meg tudná verni a Ferrari-val, de csak talán.

    Nem vagyok Schumacher-rajongó, inkább F-1 rajongó, de azt szeretném, hogy a legjobb nyerjen, és ebben nincs is hiba.

    Én azóta tisztelem nagyon Schumachert, amióta láttam, hogy anno a Bercy-ben F1-es pilótáknak és gokart-menőknek megrendezett gokartversenyeken évente lemosta a pályáról a mezőnyt. Fisichella, és az akkori aktuális gokart-világbajnok volt az a két versenyző, akik tisztességes távolból, úgy 10-12 másodpercre lemaradva tudták követni Schumachert. Akkor nem Ferrari gokart-tal ment...

    Nagyon jó a Ferrari, de Schumacher szerintem a legjobb pilóta a mezőnyben, ezért nincs jelentősége a dolognak. Ami meg az izgalmakat illeti, már nem tart sokáig, előbb-utóbb a Ferrari visszaesik majd, és Schumachernek sincs már sok a nyugdíjig.
  • G_ArchAngel #11031
    Ferrari és MS rajongóval vitatkozmi olyan, mint fejjel rohanni egy falnak - értelmetlen...
  • K.András
    #11030
    LOL,neharagudj de tudod te miröl beszélsz?Sato,Montoya,Webber???Egy évben ezek a srácok hiába jo piloták iszonyat sokat hibáznak...Pl Sato hiába nyujtott jo teljesitményt utobbi két versenyen,esélye sem lenne,tudod miért?Azért mert ebben a sportban nem elég egyszer gyorsnak lenni,itt folyamatos teljesitménnyel lehet csak labdába rugni,és akiket felsoroltál mindent nyujtanak kivéve folyamatos és egyenletes teljesitményt...Rengeteget kell még tanulnuk föleg a fiataloknak...
    Meg jo volna már befejezni ezt a Ha más ülne abban az autoban szintü nevetséges feltételezéseket,mert mi lenne ha nagyapádnak nem pöcse lett volna,ö lett volna nagyanyád...Kb ilyen szintü a feltételezés...
  • G_ArchAngel #11029
    Button, Sato, Kimi, Montoya, Trulli, Alonso, Webber, Fisichella...
  • Gabor_(HSF)
    #11028
    Szerinted....de a valóság az egész más,mondjuk 4 -en,SENNA,PROST,MENSI,HAKI...ők esetleg
  • Ramore
    #11027
    Zsófika, Bruni, Pantano is köztük van?
  • G_ArchAngel #11026
    szerintem 8 pilóta van, aki a jelenlegi Ferrarival ugyanúgy vb. lenne...
  • b-type
    #11025
    hmm...ezek botor kijelentések.
    Rossi állat jó pilóta, de ő még csapatot nem hozott fel a kútból...a királykategóriában beleült a jóba, és ott ült mostanáig. kikötései voltak az anyacég felé hogy ki kap milyen támogatást...ez publikus volt.
    valamint most hogy átment, ami mindenképpen tökös dolog volt tőle, szerintem nem lépte volna meg ha nem megy vele Jeremy Burgess, a nyerő motorokat ő építi már két évtizede.
  • Gabor_(HSF)
    #11024
    Erre én azt mondom ,hogy még legalább 4 csapat van 8 autó, amivel ugyan úgy világbajnok lenne
  • Pyx #11023
    miért nem sziNpatizálunk? hadd ne keressem meg a linket... :-)

    néhányan elfogadhatnák azt is hogy nem ms az egyetlen "jo" pilota. tény hogy nagy tapasztalata van, de ugyanojan(!) autoban biztos lenne aki lemosná a pájárol...
  • toMpEr
    #11022
    Ez nem valtoztat azon a tenyen, hogy nekule izgalmasabbak lennenek a versenyek.
  • rezsofiz
    #11021
    Egyetértek
  • Gabor_(HSF)
    #11020
    És még1 dolog vs ROSSI...ő biza SUMI 2-Ő,valyon őt miért nem utálják Magyarországon????Pedig nála is az a helyzet,hogy akár ülhetne az én motoramra is, azzal is képes lenne futamot nyerni
  • Tuvok #11019
    elfogadjuk, hisz nem tehetünk mást, csak reménykedünk, a futamokon meg elalszunk
  • Gabor_(HSF)
    #11018
    Ápropó!!! azt még elfogadom, hogy itt sokan utálják, nem szimpatizálnak SUMI-val..(hogy miért? az mindenkinek a saját lelkiismerete)DEEEE!!Miért is nem lehet elfogadni azt a tényt,hogy a mostani mezőny a picsába sincs akármilyen kocsiba ül bele...ez a F1 már nem a tizen évi F1, ahól is több sztár volt egyszerre a szinpadon..Nem SUMI-nak kell menni ,hanem jönni az F1-be már 1-2 versenyzőnek is,ez a sok selejt, kiválló pályamunkára lenne alkalmatos
  • rezsofiz
    #11017
    Emberként miert utalod??
  • Tuvok #11016
    pedig de
  • rezsofiz
    #11015
    Hat ez sem igaz:)
  • Gabor_(HSF)
    #11014
    A Csapatok Senna-Prost idején megtanúlták milyen is az ,ha mind2 pilóta 1-es számú(mellék üzemág képpen lehet nyitni egy F1 bontót)
  • Tuvok #11013
    csapatmunka rofl, hogy nézne ki ha a fociban mindig csak 1 ember rúghatna gólt, a többi meg szándékosan mellérúgna ..?