181769
  • Bucser
    #11657
    A Fiúk sem futják végig a meccset:) Áhh nem igaz, hogy mindig írnom kell valami választ:)
  • torrente
    #11656
    Mostanában a Merci nem is megy végig...
  • rezsofiz
    #11655
    Na,ennek a Forma 1 magazinnak sok ertelme volt megint...Istenem rtl klub. na inkabb n/c
  • a.carkey
    #11654
    Azért így teljes az igazság:
    "Lothar Matthäus szerint ma éppen fordított a helyzet, amit egy Forma-1-es hasonlattal érzékeltetett: "A vasárnapi mérkőzés olyan, mint a Forma-1-ben a Ferrari és a McLaren-Mercedes közötti harc. Általában a Ferrari győz, ám ha jó napot fog ki, a Mercedes is nyerhet" - mondta a kapitány, aki megígérte: a németeknek jóval nehezebb dolguk lesz vasárnap este, mint Málta ellen, a 7-0-s győzelem alkalmával volt."
  • badoer
    #11653
    valami olyat halotam hogy a valogatot meccsekre nincs biztositas.tehat a valakit lerugnak nem jar biztositas.allitolag.de lehett hulyeseg.
  • Bucser
    #11652
    Hát amit a válogatott keret művel.... Kihúzzák magukat a válogatottság alól... Milyenmár??? Más országban megtiszteltetés válogatottnak lenni.. itt meg.... Mind1... Hagyjuk a focit...
  • badoer
    #11651
    magyar focitol okadnom kell.
  • K.András
    #11650
    "A szövetségi kapitány szerint a magyaroknak körülbelül annyi esélye van vasárnap a németek ellen, mint hogy a McLaren-Mercedes egy futamon megelőzze a Ferrarit."

    Ezért nem nézek focit,bazz be se rakjál ilyet többet,bár végre egy ember aki megmondja a frankot,nulla esélyünk van!
    Közünk nincsen a focihoz kb 20 éve...
  • Bandee1987
    #11649
    Tudom, hogy ez a foci topicba való hozzászólás, de egy kicsit mégis köze van az f1-hez :

    Mattheus a Mclarenhez hasonlítja a magyar csapatot
  • a.carkey
    #11648
    Várjuk a McLarenbe. Lássuk, a szart hogyan vezeti el jobban.
    (De mondhattam volna a Williamset is. Ralf mellé kéne beülnie. Kiváncsi lennék, egy év alatt hányszor tennék ki egymást versenyen?)
  • Bucser
    #11647
    Én azon röhögnék, ha egy ilyen kijelentés után elkezdene a ferrari esni kelni a futamokon:) kicsi rá azesély de poén lenne:) Mekkore bőgés Lenne Schumachernek:)

    Azért nem lenne rossz, ha kapna egy méltó vetélytársat... Akkor tényleg leborulnék a ferrari előtt. Így marad a mutogatás:)

    "Mindent elértem, amit el akartam érni"- Igazán vissza is vonulhatna akkor... Sok pénze van majd épít magának egy pályát vagy indít egy kis csapatot mint A. Prost anno:)
  • rezsofiz
    #11646
    Schumacher: kicsit jobban vezetek, mint a többség hoppá:P
  • rezsofiz
    #11645
    Idén nem várható gyors javulás a Williams-nél
  • rezsofiz
    #11644
    Tesztek - Monza, péntek
  • rezsofiz
    #11643
    Szépreményû Williams
  • Punkerwork
    #11642
    ha meg nincs akkor csinálok (mindent megmagyarázok)
  • Bucser
    #11641
    Indok mindig van tudod jól:)
  • Punkerwork
    #11640
    a sulinetes mocsok gépek kiégették az agyam azért írok hülyeségeket
  • Bucser
    #11639
    De akkor azt így kellett volna írni "lej-t?"

    De csak kötözködök mert nekem sem volt világos elsőre:)(tudod mint a sör)
  • mukika
    #11638
    lej=román pénz
  • K.András
    #11637
    ???
  • Punkerwork
    #11636
    lejt-t???
  • rezsofiz
    #11635
    900 ezret ért Raikkönen sisakja
  • rezsofiz
    #11634
    Tesztek - Monza, csütörtök
  • rezsofiz
    #11633
    Tesztek - Silverstone, csütörtök
  • rezsofiz
    #11632
    Baumgartner Dél-Afrikába utazott
  • rezsofiz
    #11631
    A Toyota is ringbe szállt Webberért?
  • rezsofiz
    #11630
    A5 Szubjektív - Nürburgringi görbe tükör
  • tujon
    #11629
    Ahogy az egyik barátom mondaná "A piros pizza-szállítok jelenleg a legjobbak" "Megverni nehéz őket"
  • tujon
    #11628
    Szerintem nem a Ferrarinak kell lesüllyedni a többihez! hanem a többinek kellene felzárkózni!!! A Ferrari több év alatt építette ilyenné a csapatot! Emlékezzetek vissza amikor a Ferrari azért küzdött hogy beérjen a célba!
  • rezsofiz
    #11627
    Így van,egyetértek.
  • badoer
    #11626
    igy van.mar irtam hogy ezeket az autokat el kell jutatni a célig.es ez nem konnyu.masreszt a ferrari ezert szerzodtete schumit hogy ide jussanak.es nem sajnaltak a pénzt semmire.
  • K.András
    #11625
    "de sokat nem csinált érte még előznie sem kellett nagyon "

    Tényleg nem akarlak megbántani,de nem érzed mennyire debil ez az irás?Nem csinált szinte semmit???Miröl beszéltek ti???
    Ez a ferrari nem magátol lett ilyen,hanem a csapat és föleg az elsöszámu pilota tapasztalatainak köszönhetöen,ez nem az a sport ahol aládraknak egy autot,ez az a sport ahol együtt fejleszted a csapattal,hiszen a pilota véleménye nélkül nem lehet autot épiteni.Mennyit ér ez a vb-cim?ANNYIT mint az eddigiek,HA VALAKI AZT HISZI FERRARIBAN ÜLVE NEM KUNSZT VILÁGBAJNOKSÁGOT NYERNI,az nem foglalkozik komolyan ezzel a sporttal.
  • a.carkey
    #11624
    Én csak erre reagáltam:

    "... amiben lehet ,hogy annyi az igazság mint hogy Anulu már ovodás korában kijárt Ausztriába F1-et nézni ..."

    Itt a pont részemről!
  • BaLeeX
    #11623
    Mellesleg csalódnék benne ha élvezné azt a helyzetet amiben most éppen sumák van, hogy a közelében nincs ellenfele és még egy hátvédje is van.
  • BaLeeX
    #11622
    Egy ilyen Ferrarival megnyert VB címnek amire éppen sumák készül?
    De van értéke, kiteheti a polcra, hogy ez is megvan de sokat nem csinált érte még előznie sem kellett nagyon eddig a pole meg még akkor is az övé ha kétszer hibázik a gyorskörben...
  • Punker
    #11621
    miért ha Kimi a Ferrari-nál lesz VB annak nincs értéke???????
  • BaLeeX
    #11620
    Ezt a cserét nem lépi meg a McLaren. Nehéz világbajnok pilótát találni, nekik van egy csak normális kocsit kéne alá tenniük. Brawn számolgathat akármit azt nem tudja kiszámolni, hogy mikor száll el a gép alattuk.
    Bár Kimi szempontjából biztos jobb lenne ez a Ferrarihoz szerződés de inkább maradjon és itt is meglesz a VB cím és még értéke is lesz neki, nem úgy mint a ferrarinál lenne.
  • G_ArchAngel #11619
    de szar lenne, ha többször lenne VB Brawn számolgatásai nélkül, mint Michael "előre kiszámoltak nekem mindent" Schumaher :)))
  • PREMIERE1
    #11618
    Kimi odaszerződik és 10x egymás után megnyeri a vb-t.
    Schumacher térhet vissza !