181762
  • Gabor_(HSF)
    #11449
    Azthiszem ilyen nem volt még, de egyet értek ezzel...Nos Kimi,hát ő már tényleg valaki és pipa is vagyok,hogy idén ebben a "szarban" kell mennie,bár még sztem őt is lehet hibára kéztetni,de belőle még akármi is lehet
  • a.carkey
    #11448
    Nem sértődtem meg.

    Más.
    Elismerni elsimerem, de nem szeretem. Csak a Palikék féle túlfényezést nem bírom. Ennyi.

    MP5SD.
    Nem volt az rossz fegyver plussz tárral. (Ha néha fent vagyok, akkor is azzal vagyok.) Sőt. Emiatt szerettem: nem hordott félre, pontos volt, csak sok lőszer kellett az illetőbe.
  • G_ArchAngel #11447
    megnézném, ha MS és KR egy istállóban lenne - adja isten - a Saubernél vagy a Toyotánál, akkor ki hová érne be...
    Lehet, hogy először Schu' hozná a nagyobb pontokat, de ez a két versenyző közepes autókkal is szétzavarná az élmezőnyt...
    ÉS EZ ESETBEN VERSENY LENNE A PÁLYÁN!!!

    (arról ne is beszéljünk, ha Mika és Jacques is ott lenne...)
  • G_ArchAngel #11446
    Idértve Kimit? Aki a tavelyi össztákolt Mercedes-szel folymatosan hozta a dobogós helyeket - tehát megbízhatóan versenyzett - és végig partyban volt a VB címért...
    Én Őt már nem venném Alonso-val, Webber-rel, Button-nal egy kalap alá - Kimi már bizonyított, hogy gyengébb autóhoz hozzá tudja adni a "Kimi-faktort"...
    És nem csak néha-néha, hanem, mikor nem esett ki akkor szépen hozta a pontokat az istállójának...
    Kicsit közelebb van a tudása és tehetsége MS-hez (bár a németnem nagyon sok gyakorlata van), mint a többieknek...

    Ezt lenne jó, ha a Ferrari rajongók elismernék...
  • Pyx #11445
    hát nemtudom... azon kivül hogy elrajtol, és pezsgözik a futam végén nemnagyon csinál más elismerést kiválto dolgot (jo persze, hogyne...)

    #11442: ennyi idö alatt, abban a ferrariban szvsz többen is megtanulták volna hogy, hogy kell autozni :)

    #11444: miért kell flémelni? :D valyon=vajon :)
  • Gabor_(HSF)
    #11444
    Azért azt még megkérdezném...valyon a nicked gagyi vagy te? vagy 6-8 évesen már Austriába jártál F1 et nézni????
  • Gabor_(HSF)
    #11443
    Azt még hozzá tenném tavaly volt aut-váltó,hát ami ugye ...de ezt ne is folytassuk...igazat adok Laudának,miszerint is ezek a nagy mai feltörekvő "csillagok" kuplungos verdával mennének,naaaaa,hát nemsokan érnének célba
  • Gabor_(HSF)
    #11442
    Nem nem vagyok fal..csak nem jutott el az agyadig amit írtam..minden fiatal versenyző szétküldi az első években a verdát,ez igy természetes hiszen szeretnének bítonyitani(ez Zsó-fika-ra nem vonatkozik)..kell egy pár év ahoz mire megtanulják nem csak kimélni, de vigyázva a maximumot kihozni a gépből,ez erről szól,ja meg arról hogy ezt SUMI már megtanulta,de hivhatjuk "érzéknek" is
  • Gabor_(HSF)
    #11441
    Nem volt szándékos ,csak éppen megint elaludt,mint .......
  • Gabor_(HSF)
    #11440
    Ne hidd ,hogy konkrétan veled van bajom ,sohasem volt..ne is vedd sértésnek nem annak szántam ..DE az a helyzet én 20 éve foglalkozom a F1-el ami nem azt jelenti,hogy én találtam fel,de kicsit mégis csak közel áll hozzám és nem azért mert én is versenyzek..csupán egyszerű autó-motor szerelő vagyok,több mint 15 éve csinálok valamit amibe eléggé otthon vagyok,ráadásul minden szakágában(nem akarom felsorolni ehez mi minden tartozik,nem arra van ez a topic,hogy reklámozzam magam)
    De mint amikor tavaly latolgattad a RVS ben a mp5sd tulajdonságait,mint ahogy ott nem ,it sem tudtam megálni,hogy ne írjak neked egy csípős választ...
    Mégpedig (kicsit Palik-os modon) azt írtad "SUMI az újabb rekord elérése érdekében(pol)alig rakott benzint a tankba..
    Nos Kimi, Trulli.Alonso ..nekik is annyi benzinük volt,de te jelzőkkel illetted a ferrárit,amit nem vettem jó néven(ráadásul a Renault és a Merci kb 10 literrel kevesebbet eszik)
    Az egyetemedre visszatérve,remélem a fiaim is elvégzik...én nem tanultam ,nem vagyok ultra művelt,szimpla mester vizsgám van ,ami kellett a céghez anno,de nem fogadom el ha valaki arra hivatkozik egyetemet végzett az már kibaszott okos..loszart!!! ez megint a külön véleményem..
    Viszont azt sem fogadom el,sőt egyenesen dühit, ha olyan dolgogat látok vagy olvasok ami semmilyen szempontból nem fedi a valóságot,már pedig amit te írtál az ilyen volt...
    Megértettem miért nem szimpatizálsz MS -el, bár nem értek egyett veled,hisz mindig is volt ilyen,ha valóban követed az F1-et sok ilyesmivel találkozhattál már, még a mai nap is volt ilyen kb kettő..
    Mondhatnám Sennát is ennél bőven csinált rondább dolgokat..én nem voltam oda Senna-ért de mélyen meghalyoltam a tehetsége előtt..és ezt várom el mindenkitől,nem kell SUMi-t szeretni ,DE ELISMERNI igen..
  • rezsofiz
    #11439
    Nem Montoya volt a hibás.....sőt..nem is Ralf.. Ha figyelted alaposan akkor láthattad hogy Montoya amikor latta hogy elotte nagyot fekeznek,fekezett o is nagyot,sok meterig fustolt a gumija,aztan egyszercsak feltunt mellette a kulso iven Ralf ,akit bal oldalrol nyomtak bele Montoyaba... egyikuk se tehetett semmi mast,nem szandekos volt,ergo versenybaleset.
  • Punker
    #11438
    Keserédes eredmény a Honda 40. évfordulóján
  • Punker
    #11437
    Minden lehetséges rossz megtörtént a Renault-kkal
  • Punker
    #11436
    Ralf: Montoya nem szándékosan tette
  • Punker
    #11435
    Baumgartneren a rajtbaleset fogott ki
  • oneal1
    #11434
    A montoya megint bebizonyította hogy egy rohadt cigány!!!!
    hogy lehet már ilyet tenni egy csapattársal???
    majom....
  • MrSpock
    #11433
    hogybírjátok végignézni a versenyeket?
    Én amikor a 4. kör után,Sumi 9 mp-vel vezetett,oldarlafordultam és elaludtam.8 órakor ébredtem fel.
    Itt láttam mi lett a vége,bár azt tudtam,hogy az első kicsoda lesz,ja meg a második.
    Egy nagy rakás kaki ez a versenyág,annyira sajnálom,hogy egy ilyen csapat elbassza.Mert ha lenne 2 pilóta aki versenyezne és lehetne szurkolni,mint anni Senna-Prost.
    Van Sumi,meg aztán....Bari valahol hátvédnek.És érdekes azért ő is betud jönni másodiknak,nehogy valaki esetleg egy pici ponttal többet is kapjon.
    Ennek a szezonnak lőttek!
    És az egézs F1-nek.
    Lassan de biztosan kihal.
    A tavalyi csak azért volt jobb,már ott is sima volt,mert Sumit nemverheti meg senki,még zöldasztalnál sem.
    Ha a versenyen nem, akkor a szabályoknál nyer,mindig mindenből győztesen kerül ki.
    Érinthetetlen.
    Ne mondja már valaki nekem azt,hogy Sumi ennyivel jobb pilóta a többinél,a Sumi faktor,ez Lol,Palik meg..jobb nem is beszélni róla,azthiszem az idén nemnézek több versenyt,nincs értelme.a mi díjunkat megnézem,csak hazai verseny.
    Sumi úgyis megnyer mindent,feleslefges nézni.
    Vissazvonulni nemfog,mert a rekordok miatt,ő legyen az első aki 100%-ot teljesít.
    Az összes pole,meg futam,és akkor talán,bár kétséges,mert senki nemvédte még meg,így nekiugrik mégeygszer,aztán gondolja,hogy Armstrong babérjaira tör,és 6X megnyeri a vb hibátlanul.és aztán még levezetve nyer 15-öt és 60-évesen elköszön.Mert addigra a gyerekei már ottlesznek,és háát azokat kell egy picit menedzselni.
  • BaLeeX
    #11432
    Mintha falnak beszélnél...

    Aki szerint azért nem esett ki MS műszaki hiba miatt, mert ő vezeti a kocsit azzal szerintem kár tovább bármilyen vitát folytatni.
  • ShaiHulud
    #11431
  • a.carkey
    #11430
    Ez van! Bár konkrétan nem tudom milyen faszságokra gondoltál, de te tudod. Sohasem volt veled semmi bajom, hát legyen. Bár nem vártam tőled.

    MS ügy:
    Mint azt már ELÉGSZER kifejtettem 1991-ben még egy szeretni való tehetséges ember volt. Aztán 1994-ben Ausztráliában kitette Hillt, csak azért, hogy az ne menjen el mellette és véletlenül megnyerje a VB-t. Akkor MEGUTÁLTAM, különösen, hogy a FIA szart sem csinált.

    1997-ben hasonlóra készült Villeneuve ellen. Nem jött össze, kiesett, elvették a pontjait, de győzelmeit nem. Na akkor MÉGJOBBAN MEGUTÁLTAM. Ennyi. Nem azért utálom, mert most hú de nagy, és nyer, az előbb felsoroltakért utálom.

    F1:
    1982-ben láttam először versenyt ÉLŐBEN. Aztán még mielőtt idejött volna a F1, 84-től kijártam ismerősökkel Ausztriába is megnézni, élőben. Majd kicsit 90-től intenzívebben is foglalkoztam vele, de az külön történet ...

    Mellesleg a 80-as, 90-es éveket végig kísértem, míg te valószínűleg a motorozással foglalkoztál. Aztán 2000 után már kevésbé érdekelt. Kicsit egysíkú lett a dolog.
    Okoskodás az MS-el kapcsolatos álláspontom? Az biztos, hogy nem vagyok elfogult ennyire pozitívan, mint egyesek ...

    Nem vagyok akkora "ravenes", mint te? És? Ez van! Fő, hogy te szuper vagy benne. Elismernek, stb. Sohasem akartam nagy ravenes lenni. Erről ennyit.

    Megjegyzem nem vagyok tini sem. Eminens sem voltam soha. Eléggé távol állt tőlem ...

    Egyetem? Sorry, hogy elvégeztem. Szerettem volna egy humán diplomát. Néha ráfér az emberekre ...

    Nem feltétlenül fogadod el amit írok? Megértem. Fő, hogy a te érveid mindig helytállóak. Abszolút vitapartner vagy minden szinten. Bár attól még, hogy elküldöd a másikat a francba, nem lesz nagyobb igazad, bár ezt te úgysem fogadod el, és érted meg, de azért szeretünk ...
  • ShaiHulud
    #11429
    jajj ocsem...kb fel masorperceket kapottt votl amikro elkroozoesek miatt votl 2-3 sec is es ez odavissza igaz volt amikro neki volt jobb ideje...csak sajna baumnak ritkabban volt jobb korideje mint bruninak, ergo bruni konstansabb, stabilabb,jobb koridoket tudott menni.
  • Gabor_(HSF)
    #11428
    Ne khmmmőgj köhögd fell...én bíráltam valakinek a véleményét,ami messze nem a realitás és ameddig ilyen nyomorék érveket hoztok fel, hogy azé utálom SUMI-t mert SUMI,meg minek ő a F1 be,meg Zsó-fika beüll a Ferrariba és vb.lesz meg még megannyi abszurt baromság...,hogy lecigányozom a cigányt azt meg is érvelem és nem azzal mint egyesek ..HÚHHÚÚÚ 20 lettem és vagyány csákó meg má mi ez a Ferrari mi faszt keres ez a SUMI itt...nos ezek bölcs érvek...Nahát nállatok,de nállam nem.. érted kis nyomorékom????? bár nemhinném......viszont biztos lehetsz abban minden hasonló válaszra emelt hangnemben fogok reagálni.....Ráadásul egy olyan dologba szóltál bele ad1, semmi közöd...mert ezt az ügyet ha ANULU-nak nem tetszik megvitatjuk ettől a fórumtól függetlenül...ad,2 anyukádat cigányozd le legközelebb
  • rezsofiz
    #11427
    Ja.bár montoya most megprobalja felbontani a szerzodest
  • Punker
    #11426
    kocka biztos hogy megy a mercitől ezt már rég tudni a helyére megy monty
  • Punker
    #11425
    A versenyzők nyilatkozatai a futam után
  • badoer
    #11424
    williems nagyon keszen van.ezek az eredmenyek dicstelenek a csapathoz es a pilotakhoz merve.en ferraris vagyok de tisztelem azokat a pilotakat akik futamot nyertek.ralf es monty ujaban a negativkent szerepelnek foleg ralf.pedig nem rossz pilotak.csapatvezetobe es a mernokobe lenne annyi gerinceseg hogy azt mondanak hogy a rozmarauto nem hozta a vart eregmenyt.(tudjatok elol a szarny miatt hivjak rozmarnak)
  • rezsofiz
    #11423
    sztem coulthard ev vegen el fog menni mclarentol,ev kozben nem hiszem. a williamst meg nem tudom,ott nagy kavarasok vannak:)
  • rezsofiz
    #11422
    Ja,japán pilotaknak eleg forro veruk van,nem lehet egykonnyen megijeszteni oket:)
  • badoer
    #11421
    szerintetek a williemsnél a pilotakat lecserélik szezon kozbe?illetve a mclarenel tavozni fognak a pilotak?termeszetesen a szezon kozbe
  • Bucser
    #11419
    Nem fogok leállnivitatkozni ilyenen:) Én nem így láttam és ez a saját véleményemhez bőven elég másrészt a Körönkáénti időket nem tudod megnézni sajnos sehol:( Vagyis én nem találtam pontosabban... Úgyhogy az igazamat sem tudom bizonygatni... Volt, hogy Baum kapott Brunitól 45 Mp-t is.. ÉS ha Brunni végig fél másodpercel gyorsabb lett volna akkor nem 30-at kellett volna kapnia Baumnak a végére és nem csak 22,6-ot??? Ez ám a matek:)) De tök mindegy az igazamat akkor sem tudom bizonyítani:)
  • rezsofiz
    #11418
  • Ramore
    #11417
    tehetséges a srác :)) olyan messze van attól, hogy versenyen megelőzze Brunit, vagy akárki mást, hogy azt nem lehet kifejezni.
  • ShaiHulud
    #11416
    baum vegigi jo fel masodpercekkel rosszabb idoket ment mint bruni
  • ShaiHulud
    #11415
  • ShaiHulud
    #11414
    a vegen amikor leintettek a futamot bruni es baum kozt a kulonbseg 22.3 secundum
  • Punker
    #11413
    1. Michael Schumacher GER Ferrari B 1ó32:35.101 60
    2. Rubens Barrichello BRA Ferrari B + 17.989 60
    3. Jenson Button GBR BAR-Honda M + 22.533 60
    4. Jarno Trulli ITA Renault M + 53.673 60
    5. Fernando Alonso SPA Renault M + 1:00.987 60
    6. Giancarlo Fisichella ITA Sauber-Petronas B + 1:13.448 60
    7. Mark Webber AUS Jaguar-Cosworth M + 1:16.206 60
    8. Juan-Pablo Montoya COL BMW.WilliamsF1 M + 1 kör 59
    9. Felipe Massa BRA Sauber-Petronas B + 1 kör 59
    10. Nick Heidfeld GER Jordan-Ford B + 1 kör 59
    11. Olivier Panis FRA Toyota M + 1 kör 59
    12. Christian Klien AUT Jaguar-Cosworth M + 1 kör 59
    13. Giorgio Pantano ITA Jordan-Ford B + 2 kör 58
    14. Gianmaria Bruni ITA Minardi-Ford B + 3 kör 57
    15. Baumgartner Zsolt HUN Minardi-Ford B + 3 kör 57
  • ShaiHulud
    #11412
    hat te valamit nagyon elneztel akkor:)
  • Bucser
    #11411
    Neked meg vissza kéne fognod kicsit a szád... A stílusod elég bicskanyitogató.... És Montoya (Lehet te vagy épp a cigány ezért ciányozod annyira???), meg beszorult R Schumacher meg a másik autó közé.... De látom nézted a versenyt....

    Szóval...... Elég khmm.. hogy is mondjam... Nyomorék alapokon áll a véleményed....
  • Bucser
    #11410
    Én is néztem a Livetimingon és a feléig összeszedett 28 Mp hátrányt aztán elkezdte ledolgozni. a végére maradt 7-8 MP. Asszem nem csak te nézted a Livetimingon az időket... Szal szerintem nem hazudozik. Az tény, hogy béna csak nem vagy ott a pilótafülkében ne vádolj már mást hazugsággal.
  • b-type
    #11409
    pontossan...ezt elkapkodta kissé...annyira messziről bepróbálkozni...elég elvetélt ötlet volt :)
    viszont mióta nézem a Japán belbajnokság versenyeit, egyre inkább értem ezeket a Japán pilótákat...ott aztán nincs kecmec(v.mi) olyan autócsodákat törnek rommá, hogy néztem ki ezerrel a kamerába.
    és ha beérik, mert van benne tehetség az biztos, akkor őt biztos hogy tólni fgja a Honda, és akkor...bármi lehet, a japánok tudnak versenygépeket építeni, és nagyon akarnak egy világszinten elismert Japán pilótát.