181767
  • ÁjjLe BoBBi
    #11535
    neeem. vagyis én nemtok róla. szerintem slicket nem hozzák vissza a közeljövőben. ha jól olvastam majd 2008-tól basszák el az F1-et
    addig élvezzétek ki
  • PREMIERE1
    #11534
    Brabham, Tyrrell, Lotus, March.
    Mekkora csapatok hiányoznak a F1-ből!
  • PREMIERE1
    #11533
    Mintha jövőre is hasonlót akarnának!?
  • rezsofiz
    #11532
    Azok bizony:)
  • ÁjjLe BoBBi
    #11531
    áhh de szépek azok a slick papucskák ;))
  • a.carkey
    #11530
    Kedves Gábor!

    Anulu tényleg "óvodás" - hét éves - korában volt először F1-en. Kis ízelítőnek, hogy lenyugodjál ... (Sajnos már kevés van meg - ezek főleg azok, amiket megtaláltam.)

    1982 Zeltweg programfüzet:


    1984 Zeltweg programfüzet fedőlap:


    1984 Zeltweg belső oldalak, "Senna":


    1985 Zeltweg programfüzet:


    Hát ez van Gábor! Szóval bele kell nyugodnod: van benne "némi" igazság, ha már gunyoros vagy ...

  • Gabor_(HSF)
    #11529
    "Gabor_(HSF) - Az ász hozzászólásait meg innentől inkább nem reagálom le.... Nem süllyedek ugyanazon szintre..."
    ne süllyedj az én szintemre,ez nem méltó hozzád
  • Bucser
    #11528
    MOnty-t lecigányozni annyi mint Schumi-t lenácizni. És ilyen eddig nem történt. Mind a kettő derogáló sértő megjegyzés. Valszeg Monti nem olvassa a fórumot, de adjuk már meg azon versenyzőknek akik a pénzért és hírnévért valamint a mi lehetőség szerinti szórakoztatásunkért az életüket viszik néha a vásárra a tiszteletet... Ha majd ott lewszel és te nyilatkozol verseny végén szidhatod és azt csinálhatsz amit akarsz... De IMO addig nem kéne a másikat minősíteni... (Itt versenyzőre gondolok). Másrészt lehet, hogy a BMW erőforrása 30 Le-vel volt erősebb mint a ferrari, de Azt azért nem mondanám, hogy a Williams Aerodinamikailag is jobb volt.... A Ferrari 2003GA nem olyan rossz autó... Egyértelmű, ha tavaly elvesztik a világbajnokságot egyéniben és csapatban az a Bridgestone hibája lett volna.
  • Gabor_(HSF)
    #11527
    Ez is igy igaz...nem csak hogy precízebbek,de törékenyebbek és könnyebbek is,ma már minden a pilóta biztonságára épül...
  • MrSpock
    #11526
    Hoho!Azért az nemugyanaz!
    Itt tech sportról van szó,ott meg kosárlabda,és háát tavaly kinyert?Nem a Lakers.
    Nemmindenmeccset nyerik meg.Lásd akár a tavalyi szezont,meg idén sem,és lehet a végét sem fogják.
    F1-ben kinyert?Shumi,meg az idén is fog.
    Szóval akkoris unalmasabb a F1-mint az NBA,Lakers ide vagy oda:-))

  • b-type
    #11525
    én azt sem találom szimpatikusabbnak ha Summát cinkelik gúnyosan. csak mert néhányan ezt teszik, én nem fogom.
    nekem nincs kedvenc pilótám az f1-ben, de érdekel.
    - az én javallatom vallami hasonló lenne:
    minden motort gyártó cégnek aki képviseli magát az F1-ben, megvásárolhatóvá kellene tenni az elöző évi versenyblokkját. slussz. mint a motorosoknál.
    és akkor jobb lenne.
  • Gabor_(HSF)
    #11524
    Nem mondanám ,hogy Ferrari dominancia volt tavaly..és a BMW kb 30 pacival erősebb volt mint a Ferrari,a kaszni közel egyforma volt,de a gumik miatt nagy hátránya volt a ferrariknak
  • Gabor_(HSF)
    #11523
    Akkor még azt értesd meg velem,valyon miért csak SUMI-t lehet szidni???? Monticsóka szent??? Ha SUMI-t lehet nevezni "bakter,suszter faszkalap "és hasonlóknak,akkor Montit miért is nem lehet lecigányozni?ez valami tiltott szó? vagy mi a picsku van....
  • ShaiHulud
    #11522
    haat...ugye a szezon elejen tavaly is ferrari dominancia volt aztan jott a michelin praktika akkor tudtak utolerni ferrarit...aztan amikor szabalymodostias volt akkor ujra ferrari dominalt...szal nem tudom mit ertesz azon hogy legjobb kaszni es legerosebb motor...
  • Gabor_(HSF)
    #11521
    Rendem van ,hogy nem értesz vele egyet,de ez az én véleményem és ezt megerősiti az is,hogy tavaly a legerősebb motor hajtott legjobb kaszniban ült,de mégsem tudtak élni vele
  • b-type
    #11520
    :)
    hát ha előásol valamit amiben én ócsároltam, vagy gúnyosan nyilatkoztam versenyzőről, akkor érteném mit akarsz mondani, de én nem teszek ilyet, ahogy régebben véstem, én lehet hogy szidok egy gyárat, mert nem tesz meg mindent egy sikerért, de versenyzőt nem, mert az életüket kockáztatják.
    össz-vissz ami elmarasztaló lehetett az Bari motiváltságáról tehettem, mivel az nálam nem össze egyeztethető a versenyzői felfogással, főleg mert egy olyan nemzetet képvisel akiknek már versenyző legendájuk van, és aki harcos, győzni akaró pilóta volt. de őt sem gúnyoltam, csak nekem nem fér be.
  • ShaiHulud
    #11519
    ezzel azert nem ertek teljesen egyet...Montoya szvsz nem kozepmezony...azert tett mar le ezt azt az asztalra...nem kene egy r. schumacherrel osszehasonlitani...
  • Gabor_(HSF)
    #11518
    Nem konkrétan erre a mondatra gondoltam,bőven írtál ott mást is...
    engem inkább az izgatott fel,hogy megkérdőjelezed a hozzászólásom valósságát és ezt teszed azután,hogy az előző futam után előadtál egy sztorit valami BMW.és esetről,amiben lehet ,hogy annyi az igazság mint hogy Anulu már ovodás korában kijárt Ausztriába F1-et nézni
  • Punker
    #11517
    azt se felejtsétek el hogy 10 évvel ezelött a kocsik kibírtak 1 kis lökdösődést most meg ha lemegy a pályára már akkor mehet a box-ba mert elszáll az öszes beállítás, már túlságosan is precízek az F1-s autók ezért nem előz senki nem csak a ferrari hanem az összes csapat próbál a box-ban előbbre kerülni...
  • b-type
    #11516
    oneal1: ( #11434 )
    "A montoya megint bebizonyította hogy egy rohadt cigány!!!!
    hogy lehet már ilyet tenni egy csapattársal???
    majom.... "

    hát erről.





  • rezsofiz
    #11515
    Ja,meg a gyorsabb auto elengedese is:D
  • Ramore
    #11514
    zsófikától nemcsak a pole van távol, sokkal inkább az előzés
  • Gabor_(HSF)
    #11513
    De azért ne Monticsókát hozzuk fel példának, ő csak egy hasonló kvalitású pilóta mint Ralf, az pedig erősen a középmezöny
  • Gabor_(HSF)
    #11512
    Egyféleképpen tudnék ilyesmit elképzelni...de ahoz vissza kellene hozni a régi időmérő rendszert és csapaton belül minden futamon az lenne a "B" versenyző aki hátrébb indul...
  • Gabor_(HSF)
    #11511
    Na igen ,de ez nem "roncsderby" egyik csapat sem akar mégegyszer abba a hibába esni ,mint SENNA-PROST idején a mclarennél és megvallom nem is lenne értelme
  • badoer
    #11510
    én ferraris vagyok.de nem olyan elvakult hogy azt mondjam hogy ez remek.nem remek.rossz.en a veleményedet elfogadom mert nincs kuzdelem csupan a morzsákért jelképesen mondva.szoval a gondolatodat tovabb vezetve sajnos a ferrari megoli a f1-et.mindig voltak ilyen csapatok akik a tobbiek elott jartak.de ilyen unalmas es érdektelen évadokat mar unom.kivéve a tavalyi évadot
  • G_ArchAngel #11509
    Ha a pályám agresszív a biztonságos és elfogadott határok között, azért senki nem szídja se Schu'-t, se Monty-t...
    Az, hogy a múltban a fair-play néha olyan messze állt tőle, mint Zsoltitól a pole, az tette unszimpatikussá...
    Versenyezzen, de ésszel - rakják be mellé Montoya-t normális szerződéssel, és egy szavam sem lesz a Ferrarira...
    Lehet egyik sem fog célba érni...:DDD
  • badoer
    #11508
    azert ez nem olyan egyszeru hogy megyunk korbe korbe.sokan azt hiszik hogy beulok egy jo autoba es nyerek.csakhogy azt az autot el is kell jutatni a celig.es egybe.raádásul kimilni kell a motort mert maskuloben sato szindroma kovetkezik.
  • Gabor_(HSF)
    #11507
    Az egyik azt írja ,azé utálom SUMI-t mert nem versenyez sosem előz, a másik szerint meg túl agresszív volt...ugyan kérem ..döntsétek már el mit akartok kifejezni,ez olyan LOL
  • Bucser
    #11506
    Nekem még most is az a véleményem, hogy a ferrari okozta a helyzetet ami miatt ellaposodott a Forma-1 és ő is hozhatná rendbe... Mondjuk úgy, hogy Barrichello helyére felvesznek valami tökösebb pilótát aki nem azt teszi amit Schumi mond. Schumacher versenybe nem előzött az elmúlt 2 idényben vagy 3-ban nem néztem minden futamot de nekem az jött le, hogy nem igazán előz máshol csak a boxban... Ettől unalmas a verseny... Az lehet, hogy a győzelemre van akarása de harcolni már nem akar.... Ross Brawn a számolgatásával megnyeri neki a futamokat... Schumachernek csak körbe kell mennie a pályákon.:( Én ezért nem Szeretem Schumachert... Egy kis lökdösősének jobban örülnék a futamokon..HA pilóták kicsit bevállalósabbak lennének... Így olyan mintha táncverseny lenne nem pedig Autóverseny....

    Gabor_(HSF) - Az ász hozzászólásait meg innentől inkább nem reagálom le.... Nem süllyedek ugyanazon szintre...
  • badoer
    #11505
    erdekes massa mindig azt nyilatkoza hogy feltartsak
  • rezsofiz
    #11504
    Fisichella nem hitte, hogy hatodik lehet
  • rezsofiz
    #11503
    Webber: PONT ezt rendelte az orvosom!
  • badoer
    #11502
    igen.de egy futam utan visszaadta ha jol emlékszem
  • Gabor_(HSF)
    #11501
    Ha nem szivesen teszed ,akkor ne írjál,feleslegesen ne erőltesd meg magad..de ha mégis akkor meg olvasd már előtte mit írsz, és mire.......
  • a.carkey
    #11500
    Miért? Alonso lekörözte tavaly a ringen Schumachert. :)
  • badoer
    #11499
    lehetseges ez csak egy ilyen tipp volt hogy mert szerepelnek ilyen lesujtoan.tudom a mclaren csapat csinalta.a legrosszabb az hogy a willemsnel meg csak tippem sincs.a szezon elejen valaki azt mondja hogy a ferrari lekorozi monty es ralfot hát azt kirohogtem volna.
  • Punker
    #11498
    az tulzás hogy minden lóvé az új központra ment, amúgy a központot nem a merci csinálta szal a motor fejlesztést ez nem befolyásolta...
  • badoer
    #11497
    valamikor irtam hogy a mclaren felépitet egy bazist es minden toke oda lett befektetve.szerintem jovore ismet a csucson lesznek.egy ilyen csapatot nem szabad leirni mint ahogy palik teszi
  • badoer
    #11496
    egyebként kar hogy a lotus nincs mar.sokan nem is gondoljak milyen meghatarozo csapat volt anno annak idejen.foleg colin chapman ujitasai pl szarnyak tokeletesitese illetve a 79 féle légpárnas auto.de a sok fejlesztes sok tragediaba is kerult.utána neztem a szineknek.1968-tol vőrős feher aranyszin.teljesen 1972-ig ahogy irtad.