181773
  • Punker
    #11621
    miért ha Kimi a Ferrari-nál lesz VB annak nincs értéke???????
  • BaLeeX
    #11620
    Ezt a cserét nem lépi meg a McLaren. Nehéz világbajnok pilótát találni, nekik van egy csak normális kocsit kéne alá tenniük. Brawn számolgathat akármit azt nem tudja kiszámolni, hogy mikor száll el a gép alattuk.
    Bár Kimi szempontjából biztos jobb lenne ez a Ferrarihoz szerződés de inkább maradjon és itt is meglesz a VB cím és még értéke is lesz neki, nem úgy mint a ferrarinál lenne.
  • G_ArchAngel #11619
    de szar lenne, ha többször lenne VB Brawn számolgatásai nélkül, mint Michael "előre kiszámoltak nekem mindent" Schumaher :)))
  • PREMIERE1
    #11618
    Kimi odaszerződik és 10x egymás után megnyeri a vb-t.
    Schumacher térhet vissza !
  • Bucser
    #11617
    Jahh csak nem tudom, hogy KIMI mit gondol róla.... Akar e verseny nélkül nyerni 6 VB-t
  • Punker
    #11616
    "Májusi számában egyébként az F1 Racing című brit lap még azt fejtegette, hogy Brawn hamarosan átszerződhet a McLarenhez - Kimi Räikkönenért cserébe. A lap feltételezése szerint Michael Schumacher az év végén befejezi a versenyzést, s Brawn már régen a Ferrari tudtára adta, hogy a német sztár visszavonulása után azonnal hazatér Angliába. A szerződése azonban 2006 végéig szól, így a maranellói istálló feltételekhez kötné a távozását; ha kicserélnék Räikkönennel, a Schumacher helyére utódot kereső Ferrari és a technikailag mélyponton lévő McLaren is jól járna."

    na ez lenne még 1 mókás csere :)

  • rezsofiz
    #11615
    Brawn lehet a Ferrari új csapatfőnöke :P
  • Punker
    #11614
    Már a jövő hétvégén debütál az új McLaren?
  • rezsofiz
    #11613
    Ez a 4 dolog megmagyarazhato:D
    Eloszor is szinte mindig az elen van,szoval eleve nem is szokott nagyon elozgetni
    az alagutas dolog mar ki van targyalva...
    a coulthardos dolgot most en is csak a kepen lattam,viszont azt is lattam hogy szakadt az eso de nagyon(bar ez nem minden korulmeny kozt lehet mentseg)
    Palik meg no comment: D;)
  • Shaman
    #11612
    :-DDDDDDDD
  • rezsofiz
    #11611
    LOL!!:DDDDD
  • kiserik
    #11610
    De az is Sumák:D Viszont vezetni, azt tényleg nem tud :)
  • Gabor_(HSF)
    #11609
    Akiről itt most te beszélsz az csak egy árnyék,bár régebben valóban nagon hasonlitott a báttyára, de csak külsőleg
  • PREMIERE1
    #11608
    Kovinak is ezt mondták. Lefogyott, de a "szakmában" maradt.
  • BaLeeX
    #11607
    Mindenki jobban járna ha inkább fogyózni járna és eltakarodna a helyéről.
  • BaLeeX
    #11606
  • Punker
    #11605
    lol
  • G_ArchAngel #11604
    Reggeli torna Norbival!!! :DDD

  • PREMIERE1
    #11603
    Láttam róla egy viedot. A két barom ahogy egymásnak esett!
  • Punker
    #11602
    a 82-sről van videm :)
  • kiserik
    #11601
    En nem szeretem Sumékert. A véleményem: régebben, mikor még nem ment ennyire a szekér, akkor volt versenyen egy arogáns f@szkalap. Életveszélyesen versenyzett, és ezt a többi versenyző mondta. Nem nézett se istent, se embert. Aztán jött az elengedés, meg a büntetések elmaradása, ha csinált vmi galibát. Én ekkor utáltam meg. Manapság nincs vele különösebb bajom, mert nincs rászorulva, hogy versenyeznie kelljen.
    Montoyát meg ne tessék szidni. Igen is jó pilóta. Egy kicsit forrófejű, de vezetni tud, az tény.
  • kiserik
    #11600
    Nem kötekedni akarok, de ha nem SUMI ült tavaly a BMW-ben, akkor ki???
  • M@TriX
    #11599
    az 1998-asra emléxem, a 82-esre nem, mert még csak 2 éves voltam. ;)
    Az nagy volt, de ha jól emléxem Schumi rontott Davidre nem?

    Bár elég érdekes eset volt...
  • Bucser
    #11598
    NEm tudom asszem te nem nézed, hogy ki mit szól hozzá.. Én konzekvensen képviselem azt a véleményeme, hogy kell a csihipuhi az autóversenybe és unom, hogy boxban megy az előzgetés.. Konzekvensen képviselem, hogy nem szeretem mint versenyzőt Schumachert de elismerem amit letett az asztalra még ha néha nagyon szabályszagúak is a győzelmei. Nem tudom mi ebben az ellentmondásos..... Unalmas az f-1 és ezt nem azzal kell megváltoztatni hogy szabályokon módosítgatnak, hanem azzal, hogy kicsit több spirituszt vernek a versenyzőkbe....
  • Gabor_(HSF)
    #11597
    Bocsánat de volna még1 apró kérdésem és tényleg nem kötekedni akarok,de milyen állampolgár voltál abban az időben?..mert ha az emlékezetem nem csal igencsak nyomultak akkoriban a vizum tőrvények
  • Gabor_(HSF)
    #11596
    Az meg azért ELKÉPESZTŐ,hogy itt senkinek sem tünek fel mekkora ellenmondásban vannak magukkal itt oly sokan...
    Egyik pillanatban "spiritusz"-ról beszélnek,hogy ez mennyire tetszik a testremenő küzdelmek,meg ezt várják a F1-től,de ha már SUMI keményebb harcairól van szó,az viszont nem sportszerű..Hát nemtom..de kérdem én..miért is vagyok akkor én elfogult,vagy elvakult????
    Ha ezt egy vitafórumnak tekinjük,akkor sztem az első alapszabály,legyen mindenkinek EGY! álláspontja és aztán vagy meglehet őt győzni valamiről, vagy sem..
    Az hogy egyszer ezt írja ,aztán azt és fogalma sincs mi volt a véleménye tegnap...na mind1........
    Én csupán azért vagyok itt,mert véletlenül beleolvastam ebbe a topicba és megdöbbenve láttam milyen szinten folyik itt SUMI cinkelése,bár rohadtul nem szeretek és nem is tudok írkálni,de megerőltetem magam,mert annyira sértőnek találom,hogy nem hagyom szó nélkül...
    Más:ANULU!
    Én nem azt találtam"kamusnak",hogy te 82-ben nem lehettél F1-en,mint már tudjuk 7 éves korodban,hanem azt ahogy előadtad..
    "F1:
    1982-ben láttam először versenyt ÉLŐBEN. Aztán még mielőtt idejött volna a F1, 84-től kijártam ismerősökkel Ausztriába is megnézni, élőben. Majd kicsit 90-től intenzívebben is foglalkoztam vele, de az külön történet ...

    Mellesleg a 80-as, 90-es éveket végig kísértem, míg te valószínűleg a motorozással foglalkoztál. Aztán 2000 után már kevésbé érdekelt. Kicsit egysíkú lett a dolog.
    Okoskodás az MS-el kapcsolatos álláspontom? Az biztos, hogy nem vagyok elfogult ennyire pozitívan, mint egyesek ..."
    Tehát nem nyugtattál meg,már csak azért sem mert nemtudom ezzel mit akartál nekem értésemre adni,na meg ezeket pár sorral lejebb lévő szép belinkelt képeket sem tudom hova tenni,mert nézek bután és nem értem mit akarsz nekem bizonygatni
  • Gabor_(HSF)
    #11595
    Várható volt ,hogy a tavalyi Michelin balhé miatt meghúznak valami ilyesmit...Pedig nem SUMI ült tavaly a BMW-ben és mégsem büntették meg, pontokat sem vettek el a Williemstől,ráadásul bízonyitottan szabálytalan gumik voltak,cakk éppen (ahogy itt oly sokan nevezitek) Ferrarisan kihasználták a kiskapukat.....
  • Gabor_(HSF)
    #11594
    Hát igen...
    Amúgy azt figyeltem meg,hogy ez a forum egész normális volt,elvitázugattunk,elflamelgettünk,de mióta Gabor_(HSF) betette ide a lábát eldurvult az egész.
    ahova Gabor_(HSF) beteszi a lábát,ott gaz nem nő
  • Gabor_(HSF)
    #11593
    egy "Klán"-nak a röviditése,de ha veszed a fáradságot és ráklikkelsz a nickemre,többet is megtuthatsz
  • [Walaki]D`Lair
    #11592
    lehet kérdeztem már, de az a HSF az nálad minek a rövidítése? :D
  • Gabor_(HSF)
    #11591
    Vak és elvakult...huh hát ez jó...De majd akkor se feledt szavaid mikor egy étkézláb pilóta beleül a BMW-be...de azt is elárulom Montycsóka sosem lesz VB.1-2 évet talán még elbohockodig, talán a Mercinél,aztán megy a levesbe
  • K.András
    #11590
    Persze hogy megzavarodik,hiszen bemegy egy kerékcserére,hogy majd a friss gumikkal odacsap,és mire kijön már megint senki nincsen elötte ;)
    Még ÉN is meg lennék zavarodva :DDD
  • G_ArchAngel #11589
    igen, de mikor volt, akkor mindig megzavarodott:)))
  • K.András
    #11588
    Erre egy ferraris egyböl jönne a szöveggel :D

    Schumacher mindig az élen megy igy sportszerütlen elvárni, hogy elözzön, hiszen nincs elötte soha senki ;)
  • G_ArchAngel #11587
    Srácok, most ez végiggondoltam:

    Schumacher csak a boxban tud előzni
    Schumacher az alagútben nem tudta kormányozni egyenesen a kocsiját
    Schumacher nem tudta Coulthardot kikerülni
    Schumacher állítólag sínautót vezet (by Palik)


    TUD EZ AZ EMBER KANYARODNI???


    :DDDDD


    (bocs Fercsisek, de ezt nem hagyhattam ki)
  • a.carkey
    #11586
    Irvine ...
  • a.carkey
    #11585
    BUNYÓ!!!

    Voltak itt már nagy bunyók! :)

    A legnagyobb:

    Piquet vs Salazar (1982, Hockenheim :)



    2. Senna vs Irnive (1993, Suzuka :)



    3. Schumacher vs Coulthard (1998, Spa :)


  • K.András
    #11584
    Igen,ebben nagy az egyetértés ;)
  • K.András
    #11583
    "Miért az angol királynő unokáját nem lehet pofán vágni? Ő übermens vagy mi?"

    Nem az a kérdés, hogy kit lehet pofánvágni hanem az, hogy miért!Tehát ha nincsen rá okom akkor természetesen a királynö unákáját sem lehet pofán vágni...

    "Ebben igazad van,de az,hogy hogyan viselkedik,s mennyire tehetséges versenyző az 2 különböző dolog."

    Ilyenkor szokták azt mondani,hogy aki magán nem képes uralkodni,az valoszinü egy 800 loerös auton sem fog tudni,mondom nem véletlen engedték el BMW-töl...
  • Shaman
    #11582
    Télleg!:-)))

    Nos akiket felsoroltam azok a tehetségesek,az összes többi közép szintű,s van 1 pilóta aki gyenge szintű!

    Sztem kitaláljátok kire gondolok...:-ppp