2071
Sekiro-Shadows-Die-Twice-banner.jpg
  • Rony94
    #2031
    Nem lesz.
  • Tinman #2030
    Köszi srácok! Akkor majd holnap nekimegyek pihent fejjel... azt hittem csak 2 fázis van, nem spóroltam direkt a potival. Elégedetten dőltem hátra, amikor levertem. Aztán jött a 3. fázis és csak lestem. Remélem lesz 10 fázisú boss is, akit balalajkával, bilincsben kell fültövön köpőcsövezni.
  • Rony94
    #2029
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Az a játék közepe még csak. Jó helyen vagy. Ez tipikusan az a része a játéknak, ami egy fordulópont, mint DaS-ban az O&S harc. Meg lesz az, hajrá!
  • caps lock
    #2028
    Jó helyen vagy, kb a játék felénél tartasz. Genichiro háromfázisos boss, a legyőzése nélkülözhetetlen a továbbjutáshoz.
  • Tinman #2027
    Kérdésem van!

    Elbaktam valamit? A legutolsó boss harcom Butterfly nyanya volt, azóta volt jópár miniboss. Aztán eljutottam valami magas pagoda tetejére, ahol ott a srác, meg ott a karlecsapós Genichiro. Jött egy átvezető. Le is vertem hamar, átvezető. De bazmeg... mi a tököm az, hogy ő nulláról felgyógyul én meg ott állok kivert fa... üres potikkal?

    Ez most a végjáték, vagy wtf? Nem is harcoltam vele... 0 potival úgyse lett volna esélyem, meg lehet, hogy nem is kellett volna még idejönnöm???
  • Tinman #2026
    Sokat toltam vele, de továbbra se érzek semmit. Jó lenne addikciót érezni, tökre szeretném, de az nincs. Azért tolom, mert "illik", meg mert megvettem.

    Nioh? Oh igen... 2004-ben kezdték el, de többször is átdolgozták, szinte az alapoktól, de nem, nem csak a souls hatott rá, hanem a Dynasty Warriorstól kezdve, a Ninja Gaiden-en át, egészen a Diabloig nem kevés játék és mozi. A harcrendszer tipikusan az easy to learn, hard to master effekt, ugyanis nagyon sokféle technika és skill kombinálható és fejleszthető benne pro szintre. Szerencsére még a DLC-kben sem kell elmebeteg szinten elsajátítani a mélységeit, pedig a DLC-k elég húzósak.
  • Rony94
    #2025
    Hmm....papírforma szerint szeretned kéne pedig, de akkor ez nem jött össze. Sajnálom. De gondolom azért még végigviszed. Kíváncsi leszek a végső véleményedre.

    Nioh furcsa egyébként. Ha jól tudom, még a Dark Souls előtt megkezdődtek a munkálatok és valószínűleg a DaS megjelenése után nagy hatással volt a From terméke a játékra. (checkpoint rendszer, death penalty stb.) De maguk a lootok pl. eléggé Diablósak és a harcrendszer is technikásabb, nem csak gyors és erős támadásból áll az egész, mint a DaS.
  • Tinman #2024
    DeS lepergett kb. 6x, DaS több platformon 10x, DaS 2 több platformon 3x, DaS 2 Scholar 3x, DaS 3 2x, Bloodborne 2x, nyilván az összes ki maxolva, achiva, platinázva. [Dark Fantasy világok.]

    Lords of The Fallen... sokat nem vártam a Deck 13-tól, na ahhoz képest egész pozitív csalódás volt. Nem untam, jópofa cucc volt, nyilván nyomába se ért a Soulsborne cuccoknak, de 1x tök okés volt, főleg egy olyan bandától, akik előtte nem nagyon tudtak komolyabb cuccokat felmutatni. [Dark Fantasy világ.]

    Aztán Nioh... a körte. Nagyon megszerettem és ehhez alig 30-60 percre volt szüksége, hogy aztán majd cirka 300 órára berántson és ami nagy szó, hogy úgy távoztam a végén, hogy mosolyogtam, elismerően megemeltem a kalapom. [Középkori japó éra.]

    Aztán The Surge. Megint egy Deck 13 cím és az eleje nem húzott be, de mondom letolom. Simán kellett 15 órányi gametime, mire kezdtem meglátni benne azt, amitől különleges darabnak tartom és nagyon rákattantam... konkrétan alig bírtam letenni, míg a DLC-stől együtt végig nem küldtem. [Disztópikus világ!]

    Sekiro... hééé... hát ilyen körtét már ettem. (És akkor az Onimusha, Tenchu, Ninja Gaiden-es korábbi kalandjaimat most nem is említem.)

    Véletlenül se szaroznám, csak nem érzek semmit... be kéne már rántson, de a nyomorult The Surge ennél hatványozottabban jobban behúzott, de a dettó körte - a Nioh - meg iszonyat hamar.

    "a FromSoft mennyire lusta dög, hogy folyton-folyvást a Dark Souls-ról húzza le a rókabőrt."

    Igen, de én előbb élveztem szénné a Nioh-t. U.a. az éra, és ott egy rakat dolgot megtehettem, rendkívül változatos volt a harc - ha akartad -, itt meg kitalálod mire gondolt a költő és jó vagy. Nem találod ki? Szar vagy, de majd kitalálod. Egyszerűen levágom az 56. mobot/dagat szamurájt/ronda böszmét és NEM ÉLVEZEM, nem jó benne ölni. Levágom a minobossokat, bossokat és semmit nem érzek. Levágtam ezt az öregasszonyt is, semmi nem történt. Nincs kielégülés, nincs izgalom, nincs katarzis, megdöglött, király, csak akadály volt. Munka feeling.
    Megcsinálom tisztességgel, de hol a szórakozás? Felfedezés? Izgalom? Bármi, akármi, amiért a DaS-ért rajongtam.

    Értem: Ez a játék attól jó, hogy kard-only-szamuráj-szimulátor, abban a legjobb. Nem vitatom. A Nioh-ban is nyilván használhattál katanát és egy rakat skillt, de nem ilyen mélységben. Aláírom! (Csak az szórakoztató volt...)
    Ha láttad a Zatoichi filmet, akkor a Sekiro szerintem pont azt hozza vissza. Sitty-sutty, pár villanás csöpögő karddal mozdulatlanul állsz a lépcső tetején, a hátad mögött, meg összerogy egy ellenfél felvágott mellkassal.

    Igen, a combat része mm-es pontosan megtervezett mozdulatok összessége, csináld jól és megengedem, hogy mehetsz tovább. Jól csináld vagy sehogy.

    Pedig akarom én ezt szeretni! Ritkaságszámba megy, amikor én ilyen 35-40€-kat pattintok el egy játékra, a Sekironál is megtettem. Szarozni nem fogom, az nem ilyen! Nem szar... inkább csak simán nem szórakoztató. Az első pár órája, pedig irgalmatlanul unalmas és egysíkú. Korábban 1x már elkezdtem, de majd belealudtam... most is megszenvedtem az elejével nagyon... szó szerint azon kaptam magam, hogy csukódik le a szemem fényes nappal.

    "De olyan furcsa írások hagyják el az ujjaidat mostanság, hogy csak nézek."

    Halálra dicsérem a Switch exclu játékokat... de még a The Surge is kapott meleget rendesen :-)

    A FromSoft engem a DaS 2 után kezdett elveszíteni, holott már a DaS 1-nál járt volna nekik a korbács, mert a PC-s verzára szartak egy nagyot, Durante kalapálta helyre, hogy aztán ezek a kretének kiadják a javítócsomagot Dark Souls Remastered néven. A DaS 2-nél húztak egy hasonlót, ott a GeDoSaTo tette helyre a trehány munkájukat. Aztán mondtak egy olyat, hogy nem lesznek DLC-k, ők, nem ez a bagázs, szükségtelen, etc. Erre a pénz csak közbeszólt... lettek, de oké, biztos kiválók... háááááááát... mondjuk úgy, hogy voltak benne remek pillanatok, meg pár, ami teljesen agyrém volt (pl. 2 macsekhoz vezető út + 2 macsek, Smelter recycling, etc.). És akkor kiadták a Scholart!!! Na az egy vicc volt! Az arról szólt, hogy teleqrták a játékot, főleg kritikus pontokon extra ellenfelekkel, akik agyatlan módon rusholtak rád. (Trial&error... egyszer beszopod többet sose.)

    Aztán a Bloodborne... méltatlan bánásmódot kapott. A nyomorult 30 frém még hagyj' ám, de a kikapcsolhatatlan kromatikus aberráció, a frame pacing gondok és qrvára hosszú betöltési idők, erősen kbfxm kategória. És jött a PS4 Pro!!! És? NEM kapott Pro Patch-et! Rohadj meg From!

    Aztán jött a DaS 3. Az Day1 van szerencsétlen egy hibás játék volt, laza 1 évvel később kellett volna kiadni... később be is látták, hogy mit csesztek el benne, javították. 300+ sornyi, vagyis több oldalnyi hibát javítottak benne. Volt mit. És végre a DLC-ket is tisztességesen megcsinálták és a PC-s verza 4k maxon baromi jól néz ki még ma is.

    A Sekiro tisztességesen össze van rakva, csak még mindig várom, hogy szórakoztasson. Egyelőre ez feladtok, kisebb nagyobb munkák elvégzése.
  • Rony94
    #2023
    De érted, napok óta almát eszel és nagyon megszeretted az ízét. Most úgy döntöttél hogy belekóstolsz a körtébe, mert hallottad hogy hasonló, de szintén nagyon finom, de neked mégse annyira ízlik. Mire számítottál?

    A másik, hogy azt hiszem tőled láttam azt a kommentet még talán hónapokkal korábban, ahol panaszkodtál arra, hogy a FromSoft mennyire lusta dög, hogy folyton-folyvást a Dark Souls-ról húzza le a rókabőrt. Most csináltak egy viszonylag másfajta gameplay-t és most erre mondod azt, hogy: "Hát ez nem olyan mint a DaS, nincsen se varázsbot, se semmi, csak a buzi kard".

    Nem tudok rajtad kiigazodni. Van egy érzésem, hogy valami személyes vendettád van a FromSoft iránt, valami ezt kiváltotta nálad. Hogy micsoda, ahhoz nekem semmi közöm. De olyan furcsa írások hagyják el az ujjaidat mostanság, hogy csak nézek.

    A GOTY témához annyit, hogy szerintem se érdemelte volna meg a Sekiro, szerintem nagyon jó játék lett, de csináltak már ennél jobbat is. (Leonardo DiCapro - Oscar effektus)
  • Tinman #2022
    Nioh... k. sok fegyótípus, azon belül rengeteg fegyó, szinte már nagy gond menedzselni, millió stat. És mennyi skill... atyaég.

    Ez nekem most így kevéske. Tudom, toljam le, utána pofázzak. Deal.
  • Rony94
    #2021
    "Odachi-t akarok... meg valami staff-et, had próbáljam már ki na! De nem... kard bzmg... kard. Ennyi. Pfff."

    De épp ez az, hogy ez már nem Dark Souls. Fejlesztők elmondták még megjelenés előtt, hogy most valami mást akarnak csinálni. Ez most nem egy fantasy RPG, hanem szimpla akció játék.
  • Kandurex
    #2020
  • Tinman #2019
    Hát nem tudom mennyire volt ez fal :-) Illetve az volt... én vagyok a fal, ami tele van iszonyattal. Szegény nyanya... első körben megütni se tudott, hiszen gyak. mindene blokkolható. Ahhoz kellett pár próba, hogy a piros kanjikat, hogyan reagáljam le. Aztán az egyik simán csak dodge, a másik meg ugrás. A megidézett kismanók a 2 körben abszolút nem voltak gondok... kis futkosás, elcsettinti őket, oszlop mögé beállás + LB és már mehetett is tovább a móka.

    Tipikus: Tanuld be és piece of cake. Szerencsére ez elég gyorsan betanulható volt. Az olyanoktól félek nagyon, amiket nem lehet majd blokkolni, vagy nagy erővel nekivág a falnak gondolom lesz olyan is dögivel.
  • Tinman #2018
    Na de több fronton is van fejlődés:

    1. Vitality és Posture
    2. Prosthetic
    3. Skillek

    Mittomén'miez.
  • Voltan
    #2017
    Ha nagyon akarod, ja, kaland-akció. RPG-nek semmiképpen nem nevezném, mert se loot, se hagyományos értelemben vett fejlődés sincs benne. Mindenképpen az akción van a hangsúly. A duma mennyisége meg nem sok mindent jelent, pl. a Beyond Good and Evil-ben is sok volt a duma, mégse nevezné senki RPG-nek.

    Én nem bánom, hogy a From kicsit elkanyarodott a szokásos úttól. Persze azért a Bloodborne bármikor jöhetne PC-re, vagy akár egy folytatás, örömmel látnám.
  • Tinman #2016
    Mert írtad, hogy ügyességi akció játék. Ahhoz képest sok benne a duma, van hallgatózás, még apró questek is akadnak. Szóval, ez valamiféle kaland-ARPG akar lenni.
  • Voltan
    #2015
    Na de hogy jön ide a duma?
  • Tinman #2014
    Nagyon fura amit mondasz... eddig több duma volt benne kb. mint a DaS 1-ben összesen.
  • Voltan
    #2013
    Igen, de már a From is nyilatkozta, hogy ez most más. Nem RPG, nem akció-Rpg, ez egy sima ügyességi akció játék, se több, se kevesebb.
    Szerintem kimondottan jó lett, csak nyilván nem szabad tőle újabb Soulsborne dolgot várni, mert nem az. Részemről nem bánom, hogy a From egy kicsit kimozdult a konfortzónájából. A harcrendszere is tök szórakoztató, csak tényleg az a fontos, hogy nem szabad tőle az előző címekhez mérhető komplexitást várni. Ha valaki mindenáron egy DaS utódot vár a Sekirótól, akkor sajnos nem ez a droid az, amit keres.
  • Tinman #2012
    Igen, én ezt értem, de pl. ott a 2. fejsze... ha elfogy a "nafta" csak csettogtatja a kezében.... lolmá', nagyon életszerű, hogy ott lóg a kezemben egy fejsze és nem tudom használni :-D

    Ettől sajna még hiányzik a milliónyi felszedhető, fejleszthető fegyó, a spec páncélok, gyűrűk, a varázslásról nem is beszélve. Irgalmatlanul le van ez butítva.
  • Tinman #2011
    Most meló, pedig 2. próbára már majdnem megdöglött, de benyaltam a pillangóit. Viszont tényleg ez is olyan boss, hogy állsz, mint lópénisz a lakodalomban, nyomod az LB-t, kitombolja magát, megcsapod... ha akarod hátrálsz, repeat. Első körben ez úgy működik, hogy meg sem tudott sebezni!

    A 2. körrel volt gondom, ott pont akkor nyomja a pillangóit, amikor rés lenne a pajzsán, azt szépen benyaltam :-D
  • Tinman #2010
    Igen, egyetértek.
  • Kandurex
    #2009
    Pont ez az, hogy nagyon jól alkalmazhatók a cuccok. Nekem legjobban Suzaku's Lotus Umbrella (fire resist) jött be. Genyó hasznos a végén!
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2020.03.30. 09:27:13
  • wedge31
    #2008
    A From abszolúte megérdemelt már egy GOTY cimet de egyértelmüen nem a sekiróért kellett volna adni nekik.
    Az egész game industry szégyene, hogy a DeS-ért vagy legalább a DaS elsö részéért nam kapták meg ezt a dijat.

    Ugyanis a DeS egy új müfajt teremtett amiben ugyan kevés újdonság volt de ugy gyúrtak össze föleg rogue játék elemeket amit elöttük még senki viszont azóta sokan mások és igy megszületett a souls-like stilus.
  • caps lock
    #2007
    Igen, de nem élet-halál kérdése. Én csak a szekercét fejlesztettem, mivel elég nagy a posture damage értéke, de sosem ezen múlott hogy sikerül-e egy harc. A petárda is hasznos lehet mert megtöri az ellenfél speciális kombóit, ám hosszútávon ezekre építeni egy stratégiát nem érdemes mert csak párszor lehet elsütni és kifogysz a munícióból. Egy boss harc órákig is eltarthat, és ha nincs már másod csak a kardod akkor azzal kell boldogulni.
    Utoljára szerkesztette: caps lock, 2020.03.30. 09:25:01
  • Kandurex
    #2006
    Mondjuk a lóvé és a protik használatához pedig kell a mezei mobokat gyakni.
  • caps lock
    #2005
    Elég sok másodlagos fegyver van (protézisek), ezekkel feldobhatóak a harcok. Ezenkívül feloldhatunk speciális mozdulatokat és egyéni kardforgatási technikák sajátíthatók el. De az is igaz hogy semmi másra nincs szükség mint a kardunkra, minden boss legyőzhető a parry - támadás - mikiri hármasának ismételgetésével. Van olyan ellenfél ahol meg se kell mozdulni, elég ha egy helyben állsz és a fenti hármat csinálod. A félreugrás is működik, de nagyon jól kell időzíteni és nem mindegy az irány, ellenfele válogatja hogy balra vagy jobbra.. általában balra.

    Amúgy két végigjátszásom volt és a tapasztalatom az hogy nem érdemes törődni az alap ellenfelekkel, xp meg pénz jár a leülésükért, de teljesen felesleges ezzel vesződni mert fejlődni csak a bossok után lehet. Az egész játék tulajdonképen egy boss run, csak fuss végig a pályán a következőig és ne törődj semmivel ami az utadba kerül. Ez az egyetlen negatívum számomra, nincs tétje leállni harcolgatni, lopakodni, felfedezni az eldugott sarkokat, stb, minden csak opcionális. Sőt, még fejlődni sem kell, mert a cél nem a minél nagyobb sebzés és életerő, hanem a posture csík feltöltése hogy be tudd vinni a halálos szúrást, ez pedig teljesen alap szintű karakterrel is megcsinálható.

    Utoljára szerkesztette: caps lock, 2020.03.29. 23:53:36
  • Kandurex
    #2004
    Ahogy mondtam, az az első fal :p. A másik meg, hogy nekem talán 70%-nál a játéknak váltottam és már mesterműnek tartottam, addig jobban szidtam, mint te :) tippre, nálad, Genichiro után jön a váltás.
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2020.03.29. 23:04:36
  • Tinman #2003
    Elvagyok vele, de nem dalolászok. Nekem hiányzik belőle az a "misztikum", a felfedezés öröme, ami a DaS-ban jelen volt. Nem érzem a progress-t se... úgy értem imádom fejleszteni a fegyókat, kísérletezni más fegyvertípusokkal! Odachi-t akarok... meg valami staff-et, had próbáljam már ki na! De nem... kard bzmg... kard. Ennyi. Pfff.

    Vénasszonyra ránéztem. Első kör laza, 2. körben feléig levertem, kifogytam. Pedig rém egyszerűnek tűnik, kb. minden támadását lehet blokkolni, a kanji elől meg dodgeolok, de gondolom ott kéne countert tolni... na de a 2. körben benyaltam tök láma húzásokat, elizgultam. Majd holnap leverem.

    Nem is tudom mik voltak már... vérnyúl szemű ogre, részeges anti-Norbi update, bikacsök, pár noname miniboss samurai, meg a lovas szerencsétlen aki a falat támadta 70%-ban. Egyik se volt említésre se méltó.

    Nyilván később bedurvul, de eddig ez egy nagy QTE cunami, csak nem villan, hogy "PRESS LB". Na de lassítsuk be... vársz, mint Zatoichi... emeli a mob a kardot, suhint, vársz, éppen betalálna, press LB, majd press RB, találat. Mikiri ugyan ez... ott még piros QTE jel is van :-D A nagy dögök meg olyan lassúak, hogy simán elfut + megcsap, elfut, repeat működik. Mondjuk pont ettől tartok, hogy később a QTE őrület elhatalmasodik és ha nem nyomom időben, amire a költő gondolt, akkor jól elpcsáznak.

    Eddig ez nekem csalódás. Értem, hogy ez kihívásnak számít, de ennyi idő alatt a Nioh-ban már kialakult az addikció, alig vártam, hogy toljam. Itt kb. 7-8 órányi játék után semmit nem érzek. Mintha nem is From játék lenne, hanem valami futottak még szamurájos próbálkozás. Pl. a drop-in PvP eléggé hiányzik belőle... most nem az idióta invaderekre gondolok, hanem pl. a coop témára, az ÜZENETEKRE a földön, a helyekre ahol néha 1-1 NPC kéri, hogy védd a helyet és kapsz cuccokat, ha levered a játékosokat. Ez a játék több fronton durván le van butítva.

    A tyúkól irtást, meg a szamurájkarddal történő halászatot még egyelőre próbálom feldolgozni... kevés sikerrel.
    Utoljára szerkesztette: Tinman, 2020.03.29. 22:52:05
  • Kandurex
    #2002
    Szerintem a vénasszony lesz az első fal.
  • Kandurex
    #2001
    Pedig a harcrendszere a legjobb ami volt. És a bikáig mindenki dalolászott... majd lesz az viccesebb is::,,
  • Tinman #2000
    +1

    Amit eddig láttam belőle (vénasszonnyal hentergésnél vagyok), az alapján ez messze nem érdemelt ilyen címet. Kicsit csúnyácska (4k maxon), sok óra után még mindig u.a. az unalmas táj + rakat önismétlő enemy, ha kés a vajon deflect/counter-rel megyek előre, akkor se élvezem benne úgy a harcot, mint ööö... mint kb. bármiben ami ilyen stílusú cucc. Van valamennyi sikerélmény, de ez az n+1. szamurájt levágom, a neveiket baz már akkor nem tudom, mikor a fűbe harapnak. Teljesen jellegtelen, a shortcutok nyitásának meg eddig vajmi kevés értelmét láttam. Ja és a levernek, elveszik a lé + xp és nem visszaszerezhető egy second chance-el is jó nagy baromság. Helyette lehet idolt nyomogatni. Lol.
  • Tinman #1999
    Lol.. úgy megijedtem a bikától, hogy levertem izomból. Kicsit ótista' ez a játék.

    Miyazaki: "Akkor én elképzelem, hogy mit csinálj... tanuld be, csináld szögre úgy, nyertél. Ha nem csinálod pont úgy, akkor sebződsz, de akkor is nyerhetsz."

  • MerlinW
    #1998
    Nálam Remnant volt ebben a kategóriában a nyerő.
  • Myselor
    #1997
    a code vein elég vérszegény volt xd már ha lehet ilyet mondani vámpíros féle játékra.egyszer kiváló szórakozás volt habár voltak komoly hibái. a bossok elég erőtlenek voltak egy két kivételével és marha idegesítő dolgok voltak benne.teszem hozzá valszeg csak nálam volt ilyen de a vége felé a dupla boss cannoneer és blade bearer harc közben egy random spelltől állandóan crashelt a játékom...volt hogy az első fél percbe volt hogy már majdnem meghalt a második boss is és akkor xd ne mondjam hogy 2 napig pöcsöltem vele :DDD de sikerült.viszont ng+nak már nem mentem neki mert értelmét nem láttam és nem éreztem hogy kéne.
  • caps lock
    #1996
    Úgy értettem hogy nemcsak a puncsos PS fanok játszhatnak velük...
  • caps lock
    #1995
    Megérdemelte, mert nem volt idén komoly versenytársa, talán csak a Code Vein, amit viszont méltánytalanul meg se említettek.. Amúgy meg az egész Év Játéka dolog csak fejlesztői/kiadói részről érdekes, hiszen az élmény mindig szubjektív. Objektíven megítélhetjük hogy technikailag, látványvilágban, stb mennyire összetett valami, de végtére is a játékos befogadóképességén múlik minden. Én például hozzá nem tenném a kezem egy GTA-hoz annyira utálatos számomra, de mások ennyi év távlatából is imádják. Megint csak mások - magamat is beleértve - a souls játékokért vannak oda meg vissza, és legalább ugyanennyien nem tudnak vagy akarnak velük játszani.
    Még nem volt olyan év amiben vitán felül állt volna az úgynevezett Év játéka, mert nincs két egyforma ember és ízlés, olyan nincs hogy valami mindenkinek tetsszen. Jövőre meg jön a Cyberpunk, mégsem lehetünk biztosak benne hogy tarolni fog, mert a belső nézet sokak számára csalódást jelent (az FPS shooternél nincs klisésebb műfaj) emiatt megint csak egy réteget fog megszólítani nem a szélesebb játékos közösséget.
    Utoljára szerkesztette: caps lock, 2019.12.16. 14:47:41
  • darkSectorxxx #1994
    Ahogy a többi idén megjelent játék se.
  • Ulthanito
    #1993
    Én aztán szeretem a From-játékokat, de a Sekiro nem érdemelte meg az év játéka címet. Tisztességes iparosmunka japán barátainktól, de semmi maradandót nem nyújtott.

    Olyannyira, hogy bossokból is kettő ugrik be: a fejetlen majom és az endboss, pedig kiplatináztam a játékot.

    Bloodborne bossait oda-vissza sorolom még 5 év után is.
    Utoljára szerkesztette: Ulthanito, 2019.12.16. 13:35:57
  • Ulthanito
    #1992
    És a multiplatform címekkel a konzolosok nem játszhattak? :)