2071
Sekiro-Shadows-Die-Twice-banner.jpg
  • LBandi77
    #1951
    Szép munka, gratula.
  • Ulthanito
    #1950

    Ulthanitoval nem baszakszik senki.
    Utoljára szerkesztette: Ulthanito, 2019.05.04. 21:00:57
  • LBandi77
    #1949
    Igazán a 2. fázis volt a baj ,sok értelmetlenül bekapott találat.
  • Ulthanito
    #1948
    Jaaa, es akkor indul a jatszoido. :)
  • Ulthanito
    #1947
    Huhh, en nem birtam volna idegekkel. A legvegen ha az utolso utese jobban eltalal, es meghalsz, szerintem leszoptad volna a tojócsövét!

    Ez remek munka volt, be is fuveztel kozben! :)

  • Ulthanito
    #1946
    Na, én a finishbe értem. Tegnap megszopattam magam, mert előbb mentem el a fejlevágós majomhoz, így utána Már Milbu village-be vezető úton muszáj volt megcsinálni a dupla majmot. Több mint egy órát szoptam vele.

    Ma viszont harmadikra lement a corrupt monk, pedig már meg van peccselve.

    Összeszedem gyorsan a lapisokat, meg az xpt utána és kész vagyok.
  • LBandi77
    #1945
    https://youtu.be/zYQjwmamRlk
    Demon.
  • LBandi77
    #1944
    Ja alszik,csak az a baj hogy 10 körül alszik el.
  • Ulthanito
    #1943
    A kis soulhunter már nagy :) Alszik éjszaka.

    Ki nem fog esni, pláne, hogy farmolni is kell érte.
    Utoljára szerkesztette: Ulthanito, 2019.05.03. 14:16:25
  • LBandi77
    #1942
    Majd berakom,ha lesz gyereked majd megtudod hogy mi a fél 2.A platinát még nem tudom ha kiesik akkor lesz de nem megyek rá.
  • Ulthanito
    #1941
    Eszemben sincs, kiugrik még az utolsó két trófea, és többet nem veszem elő, csak a DLC miatt.
  • Kandurex
    #1940
    Minden from játék ilyen. Bár kipróbálhatod a démon harangot, azzal szórakoztatóbb lesz.
  • Ulthanito
    #1939
    Amúgy érdekes játék ez a Sekiro, az első végigjátszás bitang nehéz, de utána eldobja magát, mint egy rongybaba. A harmadik körben már csípőből lever mindenkit az ember. Már várom, hogy meglegyen a platina, aztán jöhet a DLC.

    Még az is lehet, nekiállok a Days Gone után ismét a Niohnak.
  • Ulthanito
    #1938
    Majd dobd már át légyszi, vagy tedd ide be.

    NG+ és platna lesz?

    (Fél kettőkor mi a szarnak vagy még fent? :-D)
    Utoljára szerkesztette: Ulthanito, 2019.05.03. 13:05:27
  • LBandi77
    #1937
    De felvettem, csak fél 2-kor lett meg és nem töltöttem még föl.
  • Ulthanito
    #1936
    Nem vetted fel? Megnézném pedig. Én is rájöttem, hogy alá kell állni, és veszettül a golyóit reszelni, mint Amygdalanak. De aztán nem volt szükség rá, mert magától a szakadékba ugrott. :)

    Akkor most már jöhez az endboss neked is.
  • LBandi77
    #1935
    Én meg elkaptam a démont,1.5 óra volt, csak gyógyítottam mást nem használtam.Neked tetszene agresszíven a tökeit ütöttem.
  • Ulthanito
    #1934
    Nekem a végén három választásom is volt, azaz, az összes ending a Shuran kívül. Neked is így kell lenni, ha mindent összeszedtél útközben.

    Miután leverted az endbosst, és mielőtt Kuroval interaktálsz, mentsd el az állást!
    Utoljára szerkesztette: Ulthanito, 2019.05.03. 10:29:17
  • Metontour
    #1933
    Köszönöm!
  • Moby
    #1932
    Igen. A végén fogod eldönteni, hogy mit adsz oda. Nem zárják ki egymást. Csak nálad kell legyen minden hozzá.
  • Metontour
    #1931
    Kérdés: meg tudom úgy csinálni a true endinget hogy közben elmentem Hiratára Owl 2.0-ra? Vagy akkor marad a purification?
  • Ulthanito
    #1930
    Az ilyet imádom!
  • Ulthanito
    #1929
    Nahh, tegnap megcsináltam a purification és a true endinget, így már csak két trófea maradt a platinához. Egyből utána neki is mentem NG2+nak, Genichirot másodikra legyalultam, ma reggel a fehér majmot is szintén másodikra, minibossok már nem pálya. Haladok szépen a két utolsó lapis lazulis felé, és akkor már csak XP farming marad.
  • n000rbi
    #1928
    Hatalmas a faszi :D (az umbrella-t is megcsinálta)

  • Ulthanito
    #1927
    Ha nem érdekel, nem kell. Én sem vagyok platinázó, de most már itt meg fogom csinálni. BB platina óta From játékot platináznom kell. :)
  • Kandurex
    #1926
    Szerintem végig csapatom még egyszer. Nem nagyon izgat a platina. Az vele a baj, hogy..., hogy platina....na és akkor? Ha valami pluszt adna a 100%, új boss vagy egy új terület elismerésként, vagy bármi, már csapatnám is.

    Most csak az érdekel, hogy OWL2 -t is lássam, mert mindenkit leakarok verni.
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2019.05.02. 12:36:18
  • Ulthanito
    #1925
    Ha ennyire tetszik a játék, akkor a platina kötelező.

    Csapj fel egy guide-ot, és nézd meg mi kell hozzá.
  • Kandurex
    #1924
    Annyit szoptam más boss-al, hogy zsigerből megy minden. 70 óra lett a vége.
  • Kandurex
    #1923
    Hát semmi különös. Szinte megálltam vele szembe. Komoly.
  • Ulthanito
    #1922
    Majd megvaltozik...
  • Ulthanito
    #1921
    Az egy ora az nagyon jo! Agressziven toltad, vagy kiszaladgaltad?
  • Kandurex
    #1920
    Hűű gyerekek most tényleg super easy-nek tűnik ütés bekapás nélkül vagyok az első ogre-nél. Nem tudnak hozzám érni. Minden mini boss, aki kemény volt, dől mint a kalász.
  • darkSectorxxx #1919
    gratula.
  • Kandurex
    #1918
    Uccsó boss is leszaladt. Inkább élveztem már vele a harcot és 1 óra alatt meg is volt. Kezdem előről. Legjobb from játék evör.
  • darkSectorxxx #1917
    nem nem tudom, mert akkor nem tudnálak ezzel cukkolni. :D
  • Ulthanito
    #1916
    De azt tudod mondani link nelkul is.
  • darkSectorxxx #1915
    És ha beteszem a linket? :P
    De nem reklám, csak mondom hogy éppen nyomom a srárkit...

    Hát az a csimpizés a fán sem garancia, de ja. kb,.
  • Ulthanito
    #1914
    Látom nem unod a streamed reklámozását. :-D

    Nem értem mit görcsölsz az árnyékaival, ha a faágakon végig csimpizel, egyikről a másikra, miközben aktívak, hozzád sem tudnak érni.
    Utoljára szerkesztette: Ulthanito, 2019.04.30. 14:28:20
  • Moby
    #1912
    Legyen nálad snap seed.
  • darkSectorxxx #1911
    Befosok ennek a True Monk-nak képtelen vagyok ugy menni hogy ne vágjon meg a másodiknál nem lehet a fejére ugrani mert ahogy meghal első csikkal küldi az árnyékokat
    Hogy baszodna meg ez a geci állat.