2071
Sekiro-Shadows-Die-Twice-banner.jpg
  • caps lock
    #1991
    Elden Ring nekem is az egyik legjobban várt, linkelek egy videót ebben nagyon alaposan kielemzik azt a keveset amit eddig tudunk róla:

  • Myselor
    #1990
    egyetértek.és amúgy hozzá teszem én is nagyon imádtam a sekirot és az összes from gamet imádom de na.sajnálom hogy nincs dlc és kevés ahhoz képest a lehetőség benne.a game awardot is csak miyazaki miatt néztem mert már az elején megmutatták hogy ott van :d mondom lesz akkor jó kis elden ring trailer.aha a faszt , mert ezért ovlt ott xd
  • caps lock
    #1989
    Igazából nem volt ez egy rossz év játékok szempontjából, legalábbis a PC-seknek. Konzolon csak két fontos exkluzív jelent meg, a Days Gone és a Death Stranding és egyik sem lett túl kiemelkedő. Elég vegyes értékelést kaptak.
    Viszont multiplatform szinten nagyon sok jó játék volt, örülhettek a PC-sek: Metro Exodus, DMC5, RE2, Sekiro, Control, A Plague Tale: Innocence, Code Vein, Outer Wilds, Gears 5, Borderlands 3, plusz a Quantic Dream játékait is kiadták.
    Mind jó volt a maga nemében, de számomra a Sekiro győzött. A japán settinget nagyon szeretem, a harcrendszer, a látvány, optimalizáltság, a történet, újrajátszhatóság, valahogy minden klappolt benne.
  • Myselor
    #1988
    hát szerintem kicsit túlzás.nagyon jó game végigvittem 4x de voltak azért jobb címek meg ha legalább dlc jött volna hozzá így elég karcsú többet nem játszanám végig sajna
  • caps lock
    #1987
    2019 Év játéka! Maximálisan meg is érdemelte, mindennel játszottam idén ami számít, de nekem is ez nyújtotta a legnagyobb élményt.
  • Ulthanito
    #1986
    Én eladtam a francba a platina után, többet látni se akarom.
  • darkSectorxxx #1985
    No Hela és No Ressurrection, de az részlet kérdése..

    Most 4x-re elkezdtem és semmilyen challange, Geni kapta, meg a bádogember, azaz Robertooooo elsőre halt de csúnyán.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2019.10.04. 08:47:07
  • Ulthanito
    #1984
    Jó, de te nem normál módon akartad kinyírni, hanem no hittel vagy mi a szösz.
  • darkSectorxxx #1983
    Jaja ilyen játékokban 2-3 óra az a bemelegítés. :D

    Genichiro nekem 15 volt kb
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2019.10.04. 07:57:58
  • Ulthanito
    #1982
    A két és fél óra az mondhatni áldottan kevés, nekem 6 órámba telt, és hasonló örömet okozott a nyomoronc jobb létre szenderítése.
  • caps lock
    #1981
    Ez az Isshin egy rémálom volt de végül megkapta megérdemelt jutalmát. Annak idején inkább hagytam az egészet, a fene fog szenvedni azzal hogy kitanuljon egy négymenetes harcot - mert persze Genichiro sem kapott eleget korábban - és hónapokig pihentettem a dolgot. De nem hagyott nyugodni hogy a végső boss nincs meg és addig fel nem keltem a gép elől amíg nem sikerült. Két és fél órába telt. Még soha nem örültem ennyire győzelemnek, szó szerint megizzadtam bele, azt ujjaim tiszta merevek, amikor az utolsó csapásokat vittem be, remegtem hogy el ne hibázzam. Na ezért szeretem az ilyen játékokat, tényleg megdolgozol a sikerért és olyan eufóriát tud okozni amit nem sok minden.
  • darkSectorxxx #1980
    Azt mondod? :)
  • Ulthanito
    #1979
    Csoda, hogy addig is bírtad. Normális ember előbb őrül bele. :)
  • darkSectorxxx #1978
    Nem. :)
  • Ulthanito
    #1977
    Tehát nem :)
  • darkSectorxxx #1976
    mind3-nál ending elejéig. :)
  • Ulthanito
    #1975
    Ne is mondd, a hátam közepére kívánom.

    Tényleg, te végigtoltad az értelmetlen csellendzscunamid bármelyikét is? :)
  • darkSectorxxx #1974
    Régi jó kis Sekiro. :)
  • Ulthanito
    #1973
    Két bogyóját szívás levenni lent a gödörben, de az egyiket fentről leszeded, utána már megy. Nekem is Darky mondta anno, hogy ugorjak rá, nem is tudtam, hogy lehet.

    Nagyon ne örülj, mert fogsz még találkozni vele. :)
  • darkSectorxxx #1972
  • Mozes
    #1971
    Sikerült :):) hu nagyon örülök, köszönöm, nagyon jó ötletek adtál, 4-5 probálkozásra meg is lett :)))) béna vagyok, ezek nekem sosem jutnak eszembe, hogy oil+tűz
    Nagyon köszi még1szer :)
  • Mozes
    #1970
    Köszi, szépen, neki futok ennek megfelelően mindjárt akkor megint :)
  • darkSectorxxx #1969
    Fentről egyszer ugorj rá.
    Második csiknál menj le és van egy lépcsőfok lent, ahol mindig fel ugrik, meg leugrik, ott türelmesen játszadozz vele és csapkodd le a második csikját lassan.... ha van protézised. az sokat segít ilyenkor. PL tűz + Oil
  • Mozes
    #1968
    Nem bírom kinyírni lone shadow longswordsman-t :( kész vagyok már teljesen, semmivel nem szívtam még ennyit :( f*szom.... de kár, hogy nem lehet behívni valakit segíteni mint a DS-be
  • caps lock
    #1967
    Most játszom másodszorra, nem könnyű visszaszokni de még mindig az egyik legjobb harcrendszer ami csak létezik. A bossokat újra kell tanulni, a butterfly banyával is kb negyven percig fogócskáztunk mire meglett. Amúgy próbálgatom a különféle modokat, főleg skineket, most Emma bőrébe bújva játszom.

  • caps lock
    #1966
    Életmentő segítség azoknak akiknek esetleg elszáll a mentése:
    https://www.reddit.com/r/Sekiro/comments/b5rkzx/fix_save_data_failed_sekiro_the_save_data_is/

    Egy áramszünet után én is szívtam, de ez segített visszaállítani a mentést.
  • Ulthanito
    #1965
    Én is szívtam vele kb. annyit, mire megcsináltam.

  • caps lock
    #1964
    Ez tök jó lenne ha női animációt is kapna, ez csak egy skin és így elég illúzióromboló. A férfiak és nők mozgása teljesen különböző.
  • Metontour
    #1963
    Ma öt órát szexualizáltam el Owl 2.0-nál. Kétszer mentem át a második körbe. Már ismerem minden trükkjèt de a így se
  • PeeTeR
    #1962


    2B
  • Ulthanito
    #1961
    Az még egész tisztes. Én kb. a dupláját szívtam vele.
  • LBandi77
    #1960
    2 etap-ban 3 óra.
  • Ulthanito
    #1959
    Egyértelmű, szerintem is Friede a TOP.

    Ha még egyszer valaha találkozom ezzel az Isshinnel, én is nekimenősen akarom leverni, nem szaladgálósan. Úgy meg se próbáltam egyszer sem, pedig ahogy elnézem, semmi extrát nem művel.

    Mennyi idő alatt lett meg amúgy?
    Utoljára szerkesztette: Ulthanito, 2019.05.06. 11:04:12
  • LBandi77
    #1958
    Nem,már kurvára idegesített csak mentem mint a barom,de nyugiban simán hozható.
    Még mindig Friede az ultimate from boss.
  • Ulthanito
    #1957
    Nem ez volt életed harca! :) A második fázis nagyon nyögve-nyelve ment le. A végén szép volt a villám visszadobás, mázlid volt, mert ha abba beleállsz, véged, ott már a maradék 1 pellett sem segített volna. :)

    Well-done!

    Jöhez az NG+, a platináig nem állhatsz meg.
    Utoljára szerkesztette: Ulthanito, 2019.05.06. 09:38:14
  • LBandi77
    #1956
    főfasz
  • Ulthanito
    #1955
    Helyes! Majd a videót légyszi rögzítsd a főbossról!
  • LBandi77
    #1954
    Na itt a főfasz.Ez jól szivatott 3 órám a került.
    https://youtu.be/Dq3v5wMpLCM
  • LBandi77
    #1953
    Nem spórolok ,szíjjelvágokmindenkit.
  • Ulthanito
    #1952
    Thx. Most már te jössz. Megspórolsz egy végigjátszást, ha figyelsz az endingek sorrendjére.