2071
Sekiro-Shadows-Die-Twice-banner.jpg
  • Ulthanito
    #1870
    Demont meg meg se kell ütnöd és meghal...

    Most mit akarsz bizonyítani? Hogy Owl 2 jobb boss, mint Geni? Neked lehet, nekem nem. Ízlések és pofonok.
  • darkSectorxxx #1869
    Genichirot is... necsináld már. :D
    Sőtt egy trükkel be lehet szoritani hogy meg sem mozdul. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2019.04.29. 14:43:52
  • Ulthanito
    #1868
    Alapvetően három támadása van csak, vagyis bele tudod kényszeríteni, hogy csak annyi legyen.

  • darkSectorxxx #1867
    Nyugi én meg leraktam a kontrollert és még az ucsó percben rántottam vissza. :D van felvétel is. :D
  • darkSectorxxx #1866
    Nekem Owl 2 sokkal szebb és a moveset is összetettebb...izlés dolga. ;)
  • TDC Geronimo
    #1865
    Én blind toltam le elsőre.
  • Ulthanito
    #1864
    Még mindig ambivalens érzéseim vannak a játékkal kapcsolatban. Ez a boss ismételgetés meg duplázás nagyon olcsó húzás egy valamit is magára adó fejlesztőtől...

    Azt meg nem értem, hogy lehet olyan befejezést kitalálni egy játéknak, ráadásul kettőt, amire magától SOHA SENKI nem jön rá, annyi random előfeltétele van.
  • Ulthanito
    #1863
    Én pont ugyanígy voltam vele! Még videón is megvan. Nekem nem másodikra ment, volt benne vagy 10 próbám, de az volt a legnagyobb arculütés a játékban, amikor felállt. :-D
  • Kandurex
    #1862
    Pedig ott üvöltöttem a majomnál, hogy mekkora király vagyok 2.-ra!! levertem...aztán felállt, a szar is kihűlt a seggemből...
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2019.04.29. 12:06:36
  • Kandurex
    #1861
    Mondjuk azért volt meglepi. A majom fej lecsapás utáni zombi felállás, vagy amikor megjelenik a sárkány, vagy Genichiro 3. fázisa. Mind fasza volt. De tényleg nem egy BB.
  • Ulthanito
    #1860
    Nekem is az hiányzik, hogy belépjek a bosshoz és azt érezzem, hogy te úristen! És meghökkenjek, hogy ez milyen állat.

    Itt egy ilyen se volt.
  • Ulthanito
    #1859
    Nekem genichiro a kedvencem azt hiszem. Owl 2 szerintem nem nagy durranás.
  • n000rbi
    #1858
    Azért a BB-ben is volt kavarás az umbilical cordokkal.

    Nekem egy dolog hiányzik a Sekiroból, de nagyon: az érzés, ami pl. a One Reborn boss intronál kapott el, hogy visítok tőle, annyira beteg és zseniális egyszerre. :)
  • Kandurex
    #1857
    Nekem meg pont ők hiányoznak. A legfaszább harcok, genyócsíró, hét lándzsás köcsög stb. csak velük volt, az ilyen böszme buzikkal való harc....olyan esetlen kapkodás volt.

    Talán a majom második fázisa szórakoztató volt. De a DoH, a sárkány bárkány meg ilyesmi....hát...
  • darkSectorxxx #1856
    Még BB is tud okozni meglepet3éseket :D
  • darkSectorxxx #1855
    Egyetértek ne skin-csere legyen...
  • LBandi77
    #1854
    Minden from játék ilyen,kimaxolni vagy bizonyos helyekre eljutni az ember magától soha nem fog.Talán a BB. a kivétel.
  • darkSectorxxx #1853
    Mire a buznyákot betanultam megnyaltam 3x a golyóimat :D

    Genichiro meg Owl sima a kedvenceim, de Genichiro 3. fázisához kellett lesnem kicsit mert amíg béna seggarc voltam deflect-ben kb 1-2x jutottam el a 3. fázisba óránként :D
  • n000rbi
    #1852
    Jöjjön, de legyen benne valami meghökkentő, ne csak egy újabb lila ninja, vagy szamuráj...
  • darkSectorxxx #1851
    Megéri.
    Owl 2 a legszebb fight a játékban szerintem.
  • darkSectorxxx #1850
    Owl 2.0 télleg necces. Vannak dolgok amiketa story bizonyos részén kell megcsinálni, adott módon.

    Meg a secretendinghez a cuccokat se egyszerű összeszedni.
  • Kandurex
    #1849
    Lehet, ha eladásra kerül a game, akkor megnézem. De kétlem, hogy lesz erőm csak amiatt visszamenni.

    Jöjjön a DLC!
  • darkSectorxxx #1848
    Vannak utalások rá, meg nem véletlen secret boss, azért secret mert titkos. Ha nem tudod akár véletlen is odatévedhetsz.

    Ez alapon a jutalma az alapos játékosoknak.

    Ér n is mástól kérdeztem hogy kapom meg a bossokat, de azért mert ennyire nem érdekel a játék azért hogy itt 20 végogjátszam a játékot.

    Nekem a 4 run geci 250+ óra már vagy mennyi.
  • Ulthanito
    #1847
    Nem is fogod. És két ending a játékból pláne ilyen, SOHA nem fogsz rájönni, CSALNOD kell! :-D

    Az endboss nem eltéveszthető.
  • Kandurex
    #1846
    Azt tényleg nem találtam meg :(
  • n000rbi
    #1845
    Kandur az endbossról, Te pedig Owl2-ről beszélsz, szerintem :)
  • darkSectorxxx #1844
    Neki lehet annak számít, ahogy neked az én runjaim. Ez a véleménye, aztán ennyi.

    Nem szó szerint csalás, ő sem szó szerint érti...
  • Ulthanito
    #1843
    Hát nem. Olyan dolgokat kell triggerelned a játékban, amit saját magadtól nem fogsz kitalálni soha. Van 4-5 előfeltétele, hogy eljuthass hozzá, sose jössz rá egyedül.
  • n000rbi
    #1842
    Ezt speciel én se értem, el volt mondva a játékban, hogy hova kell menni.
  • Kandurex
    #1841
    De hát elmondta Emma, hogy a titkos útra kell menni? Abból egy van a kastély alatt a csatorna körül. Vagy mire gondolsz? Valami speckó fegyver kell?
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2019.04.29. 11:13:52
  • Ulthanito
    #1840
    Ha csalás lenne, nem lenne opció rá a játékban. Akkor már kipeccselték volna. Nem csalás. Sőt, a készítők erre biztatnak. Fejlesztői interjúban is leírták: kill ingeniously.
  • darkSectorxxx #1839
    Ez nem "lehet" hanem 1000% ne viccelj.
    Ha valamit látsz az eleve azt kizárja hogy azzal elmenjen akár egy perced is hogy azt nem látva magad tapasztald ki.

    A szerencsefaktor az más, persze ha nincs szerencséd attól még meghalhatsz tutorialla. Vagy szerencséd van 3és elsőre sikerülne magadtól.

    De ez normál körülmények közt mindenképpen egy tréning fázisnak a spórolása.

    De ezzel semmi gond.
    Ettől nem lesz semmi, ettől még te győzöd le őket.
    Kivéve Monk... Vele nem is kell harcolni :D
  • Ulthanito
    #1838
    Magadtól nem is fogsz rájönni soha, hogy kell bemenni hozzá, kénytelen leszel CSALNI, ha játszani akarsz vele! :-D
  • Kandurex
    #1837
    De értsd már meg, hogy ez csalás bakker....ehhh...

    Nem jutunk előre. Mindegy.
  • Ulthanito
    #1836
    Le fogod, én is egyedül vertem le, volt is benne vagy 6 órám. Nem néztem, hogyan kell megcsinálni, végigszoptam vele mindent. Sőt, még azt se néztem meg, hogy néz ki. Egész másra számítottam, valami nagy brutális szörnyetegre, vagy ilyesmi.

    Miközben toltam, pont gondoltam is rá, hogy ennyi? Ettől volt beszarva mindenki? És ennek ellenére nehéz volt az a 6 óra.
    Utoljára szerkesztette: Ulthanito, 2019.04.29. 11:16:10
  • Kandurex
    #1835
    Olyannyira nem, hogy OWL2 is kimaradt. Mert nem tudtam, hogy kell bejutni hozzá.

    ja és még az end boss nincs meg, még be se mentem....de fogadjuk, hogy egyedül lefogom verni?
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2019.04.29. 11:11:12
  • Ulthanito
    #1834
    Erre meg azt tudom mondani, hogy a te bajod. Elbasztál az értékes idődből 4 órát egy olyan bossra, aki van annyira hülye, hogy önmagát megöli. Azaz, ha tudsz okosan ölni, miért ne tennéd?!!!
  • Ulthanito
    #1833
    De akkor mire veri magát ilyen baromsággal, hogy az csal? Akkor az összes Sekiro-játékos csalt, mert az endingenkre magától SENKI nem tudott rájönni.
  • darkSectorxxx #1832
    Semmi egyéni privát dolog. Mindenki ügy játsza ahogy akarja...
  • Ulthanito
    #1831
    Másodikra meghalt. Ez tény. Nem írtam valótlant. Nem azt írtam, hogy legyőztem, levertem, hanem azt, hogy meglett másodikra. Nem azt írtam, hogy mekkora király vagyok, csak annyit, hogy túl vagyok rajta. Semmi nem kellett belőle, csak a trófeája. Maximálisan elégedett vagyok.

    Ráadásul egy opcionális boss, aki semmilyen szinten nem érdekel(t).
    Utoljára szerkesztette: Ulthanito, 2019.04.29. 11:09:04