2084
1554471458.jpg
  • Ombika
    #80
    Steamen keresztul is nyugodtan belehet oda jelentkezni,biztonsagos oldal?
  • peti79
    #79
    Nagyon köszönöm a tippet! Pont most akartam megvenni, és így "még jobb a menyasszony fekvése"! Be is zsákoltam rögtön!
  • D_Moriarty
    #78
    Green Man Gamingen van 20% kedvezmény. [LINK]
  • Alexease
    #77
    Benzincsap + szivato + kezigaz, gyujtas, gazpedal pumpalasa es kozben inditozas:D
  • GeriDoc
    #76
    Ha megjött az olajnyomás, add rá a gyújtást is.
  • Danecay
    #75
    Van valami trükkje a motor beindításának mert hiába indítózok nem indul?
    Utoljára szerkesztette: Danecay, 2018.09.13. 13:48:09
  • macleody
    #74
    Napszél vitorlával :)
  • lac coo
    #73
    Vitorlaval mennek ! :)
  • WinT
    #72
    2028-ban még mindig a V6-osok vannak vagy áttértek már tisztán elektromosra? :P
  • lac coo
    #71
    Hat , egy joooo darabig maradok azert f1 2028 nal, azert az odabasz....:)
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2018.09.13. 09:15:15
  • lac coo
    #70
    Leginkabb az ai eszi a gepet, majd lejjebb vesszuk....
  • Alexease
    #69
    Azert poen, hogy AC2-nek van csomagolva es ugy hivja magat az engine, gondolom a Blancpain lehetoseg kesobb esett be, jo lesz fejlesztesi atmenetnek es bevetelnek:D
    De ez igy van jol, az AC2-nek (igy uj engine-nel), kellene meg legalabb 1 ev (ennek is minimum fel ev), addig is megcsinaljak az alapokat, lesz bevetel, toppon maradnak, aztan mar "csak" a tartalom kell az AC2-hoz, nem lesz uresjarat, nem engednek teret a konkurencianak:)
  • Alexease
    #68
    Megvettem, mert "kell" es most "oocsoo" (:D), de a gepigenytol en is tartok (foleg oskovulettel:D).
  • lac coo
    #67
    Mondjuk gépigény az van becsülettel :)))
  • lac coo
    #66
    Ennyit megért, kb semmire nem jó még, de így a végén legalább olcsó lesz :)
  • Alexease
    #65
    Azert earlyacces:) De most jo aron van:D

    Ha osszedolgoznak ismet a kozosseggel, akkor jo lehet ez is. Valszeg technikailag messze lesz a vegleges is CARS2-tol, de az embereket ugy sem az erdekli, hanem a vezetesi elmeny, jatszhatosag stb. Tokmindegy a szuper realroad vagy a gumi, ha nem tetszik:D
  • lac coo
    #64
    Most eltűnt a zene valahová, előbb nem volt virtuális kormányom, nem tudok semmit billre rakni, sajnos nincs 97 gombom a kormányon...
    FFB lófing , g effektet nem találtam meg hol lehe tállítani. Hirtelen ennyi :)
    Jó lesz ez, Kunos azért rágyúrt a fizikára, de egyelőre nekem a gumi se jön be, meg tényleg kicsit baltával faragott még ...
  • lac coo
    #63
    Jah, hogy van ennek külön topic ...:)

    Egyelőre felejtős nekem ez a játék, nagyon kezdetleges még, idegesítő, lassan megforgós gumifizikával :)))
  • Alexease
    #62
    Mert az AC-ba irogat mindenki:D
  • macleody
    #61
    Mi a helyzet uraim? Nem pörög a topik :)
  • sertrex
    #60
    Ez elléggé nyugdíjas legénység volt...
  • haflac
    #59
    Egész jó a grafikája. :)
  • sertrex
    #58
  • sertrex
    #57
    Végül is minden attól függ, hogy a licensz mennyi mozgásteret enged Kunosnak. De lehet az ACC-ra úgy is tekinteni, mint egy nagyobb AC kiegészítő vagy inkább egy AC2 prequel.
  • sertrex
    #56
    De a játékban lehet az egyik sprint futam, a másik meg endurance. Egy kis kreativitással. :DD
  • haflac
    #55
    10 különböző pálya ez eléggé kevés.Remélem, hogy többet akarnak a készítők vagy lehet hozzá barkácsolni,mert ha nem akkor nokedli lesz.
  • GeriDoc
    #54
    Legyen 10 forduló. Első Paul Ricard, meg az első Spa test day volt.
  • Alexease
    #53
    De nem is irta, hogy a mostani, csak azt, hogy "lehetett" es "újra nézni". :)))
  • sertrex
    #52
    Legyen inkább 10 helyszín és 12 forduló. Spa és a Paul Ricard ismétlődik.
    Utoljára szerkesztette: sertrex, 2018.09.01. 20:38:16
  • sertrex
    #51
    Azt se láttam.
  • GeriDoc
    #50
    Ma meglepően sokan voltak kint. Mol parkoló fullon, felfelé út fullon, ingyenes buszjárat. A"probléma" inkább az volt, hogy GT4 alatt elkezdett esni az eső, egyből SC, majd pár kör után piros zászló. Nézői szempontból: Tudtam, hogy esőt mond, esőkabát, esernyő, gumicsizma. Készültem, mert bár ázunk, de legalább lesz izgalom. A VERSENYZŐ (mert magukra így tekintenek) oldalon: Elkezd esni, piros zászló, eredményhirdetés. Ez így vicc. Én biztos, hogy utoljára mentem ki a lelátóra "versenyt" nézni.

    @haflac: A 6 pálya valóban kevésnek tűnik, ráadásul keverve endurance és sprint helyszínek.
  • Timbu
    #49
    Egyedül a WTCC blogon láttam.
  • ToMy_
    #48
    Apró szépséghiba, hogy amit linkeltél, az a tavalyi :)
    Az idei itt van:

  • sertrex
    #47
    Itt lehetett élőben nézni és most újra nézni.

  • haflac
    #46
    Csak 6 helyszín?!
  • Alexease
    #45
    Amugy ezen a hetvegen Blancpain van a HUngaroringen, raadasul ingyenes. De nyar van, idojaras, F1, valszeg nem sokan vannak kint...
    Csak ha valakit az ACC miatt erdekelne, es meg nem latta eloben, foleg kozelrol eloben, megnezheti.

    Amugy vicc, hogy sehol nem reklamozzak, legalabbis en nem hallottam/lattam sehol.
  • sertrex
    #44
    Assetto Corsa Competizione
  • Adam Jonas
    #43
    Mai prezentáció leglényegesebb eleme talán:
  • Alexease
    #42
    Eltelt az egy het;)
    https://www.bsimracing.com/assetto-corsa-competizione-early-access-reveal-event-at-spa-francorchamps/
  • sertrex
    #41