2084
1554471458.jpg
  • Solt
    #200
    Nekem még meg sincs... :) Addig nem veszem meg amíg nem jön a VR támogatás és nem derül ki, hogy milyen FPS értékeket produkál...
  • __Jacek__
    #199
    Ja, rákerestem dobott egy videót nézem 2011 wtf:)))
  • MasterMason
    #198
    Légy oly kedves pofán rúgni őket. Utálok várni.
  • __Jacek__
    #197
    286 kilométer leugrom nyakon vágom őket hogy mi van már:)
  • MasterMason
    #196
    Ahhoz képest, hogy első ez a first stage nem rossz ez szerintem, AC-nál már most jobb bár annál amúgy is minden jobb. :P Nyilván biztos sokat fog még fejlődni. Kukázni én sem fogom miatta az eddig játékaimat... De minél több jó autós játék van annál jobb nekünk. Kíváncsi leszek majd a GTR3-ra is, elvileg az is UE4 motorral jön majd valamikor bár egyelőre elég kevés infó van róla, pláne ahhoz képest, hogy idén kellett volna megjelennie... Szóval az a minimum, hogy csúszni fog, pedig jó lenne az is mert az meg a FIA Endurance Championship-et dolgozná fel.
  • Danecay
    #195
    Tulajdonképpen ezt írtam én is :)
  • sertrex
    #194
    Na, beletoltam másfél órát... és nem volt katarzis.
    Tudom, majd fél év múlva lesz értékelhető állapotban, de azt lehet már most is érezni, hogy ez lájtosabb valami lesz, mint az AC. Végül is jó ötlet volt egy GT3 szériát csinálni, mert népszerű, sokan ismerik és úgymond csak bepattanunk és már lehet is vezetni, sőt aránylag könnyű is vezetni ezeket az autókat. Persze ahhoz, hogy a legjobb időket kihozzuk ezekből az autókból, már itt is fel kell kötni a gatyát, de ez minden játékban így van. Ezért is gondoltam, hogy nem kellene megvenni EA állapotban, mert mire kész lesz, addigra nálam már biztos alábbhagy az érdeklődés. Más progikban is a GT3-at untam meg először. Itt meg nincs is más alternatíva. Tehát egyelőre nem kukázom az eddigi kedvenceket.
  • __Jacek__
    #193
    Na lőttem gyorsban egy kormányt ma tesztelek:DDD
  • sertrex
    #192
    Ebben is van ráció, mert amíg az AC inkább a vezetésről szólt, random autókkal, random pályákon, addig itt a verseny a főszereplő.
    Utoljára szerkesztette: sertrex, 2018.09.20. 09:27:03
  • MasterMason
    #191
    Mivel ennek játéknak a neve is asseto corsa, így hát ez az AC2... Csak azaz alcíme, hogy verseny. Ugye az olasz competizione azt jelenti magyarul, hogy verseny. Tehát ACC=AC2.
  • sertrex
    #190
    AC2 mappa azért van, mert ez már AC2-nek indult, de menetközben átmentek ACC-be. Gondolom hamarosan át lesz nevezve az a mappa is. A 2019-es Blancpain is még hátra van, amit értelemszerűen még nem lehet elkezdeni, mert nem tudni ki és mi fog szerepelni, majd akkor. Majd 2019 után jöhetnek még az SRO égisze alá tartozó, más szériák, úgy mint a Porsche Cup és a Lambo Tropheo. Az AC2 meg majd megint egy vegyes tartalmú cucc lesz, mint az AC. Persze az is kérdés lesz, hogy majd beletolhatják-e az ACC-ben használt tartalmakat. A licensz dönti el.
  • TeeBeee
    #189
    Ha már júzer error: én most tudtam meg, hogy van hotlap event amin fel van gumizódva a pálya és van benne leaderboard.:D
    Így mindjárt tudtam futni 56-os időket. :D
    Na mondjuk az 52-es idők elég lehetetlenek
  • Danecay
    #188
    Vagy így lesz végül ebből AC2, mert hát ugye máris tudjuk, hogy több lesz ez mint a Blancpain GT hivatalos licencelt játéka mint ahogyan a játék teljes címe sugallja (The Official Blancpain GT Series Game) hiszen több versenysorozat is helyet kap majd. Lehet ez az új koncepció és a megkülönböztetés végett változtattak nevet. Persze ez csak spekuláció részemről de a játék AC2 mappája és annak fájljai is ezt feltételezést erősíti.
  • Alexease
    #187
    Valszeg ami passzol ehhez a "csomaghoz" (ACC), mindent kifognak adni. A nagyresze az AC-bol:) Aztan mehet az egesz ismet az AC2-be;))
  • sertrex
    #186
    Kössz, a tippet. Bezsákolva. :)))
  • alma2
    #185
    nordschleife, egyertelmuen legyen, csak a puhak nem birjak :)
    persze, ha ezt is az rfactor topika akartad irni akkor...

    De szerintem ezek es ilyenek leszenk pont az AC2-ben.
  • haflac
    #184
    Meg valami track pack dlc formájában sem ártana. 1 pack 10 pálya+alternatív nyomvonalak.Csak ne Nordschleife legyen.
    Utoljára szerkesztette: haflac, 2018.09.19. 12:36:14
  • lac coo
    #183
    No, Porsche cup az johet, ez a gt3 mar egyre inkabb nem izgat...
  • Fela
    #182


    Porsche 911 GT3 Cup and Lamborghini Huracan Super Trofeo confirmed to be featured in ACC
    Implementation of other SRO series in ACC will be investigated after the release of the 2019 Blancpain GT Series content
    Dedicated servers and matchmaking will be available in multiplayer mode
    interesting highlight feature for the replay
  • Solt
    #181
    Jól van Tompika, itt is kezd el égetni magad...
  • GPx8
    #180
    Lehet, de azt nem tudjuk, hogy a fejlesztőnek pontosan milyen megállapodása van a terjesztőkkel.
    Ha kizárólagos a Steam, akkor nyilván az összes többi lopás. Ha nem, akkor nem tudjuk...
    De ezt ne kezdjük (folytassuk) itt, ez maradjon "szak-topic"! ;)
  • sertrex
    #179
    Nem! Ilyen nincs! Aki a Steam árak alatt árul, az mind tolvaj és meglopja a Kunost, a többit nem, csak a Kunost.
    De persze így rögtön más, mert ezek nem kulcsot adnak, hanem bundle-t.
  • alma2
    #178
    0.1.2
    - fixed T13 track competence problems with automatic gears
    - Hotstint is starting at the Hotlap position, fixes timing and exploits
    - Hotstint will now allow the last lap to be completed
    - fixed Hotstint timing issue
    - fixed stability control option and corresponding over-corrections
    - using stability control laptimes will add a laptime penalty in the online leaderboards
    - small adjustments to nurburgring track limits
    - minor tweaks for audio voices usage
  • Adam Jonas
    #177
    Huhh, akkor jó. Legalább itt nem lesz piff-puff :D
  • bottleopener
    #176
    Ez nem kulcskereskedős oldal, ez egy legitim bundle site.

    Lehet aszpirint vinni az aluljáróban, és a patikában is. ;)
  • Adam Jonas
    #175
    Kérlek szépen, hogy ne kezdjétek itt is :D Elég volt szétoffolni az AC topikot :D
  • bottleopener
    #174
    1 hétig, ACC, $19, (5500 Ft) 20%-os akcióban a kezdeti kedvezményes árhoz képest is.

    https://www.chrono.gg
  • Solt
    #173
    Kinél nincs? :)
  • macleody
    #172
    Márpedig nálam van dögivel :)
  • lac coo
    #171
    Hát ez az .
  • Solt
    #170
    Most is totál hülyeség lesz a setup ha júzer error van! :)
  • macleody
    #169
    A sprint kategóriában az az egy csapat van, de van endurance-ban is ugyanaz az autó :)
  • lac coo
    #168
    Na látod milyen.... :))
  • macleody
    #167
    Kurva életbe, sprint lambót választottam ki, nincs is rajta pótrefi :D
  • lac coo
    #166
    Tanulság, ha user error van ,totál hülyeség lesz a setup ... :)
    Márpedig egy progi nem mondja meg, hogy faláb van és nem tud fékezni ..

    Ez ilyen álmodik a nyomor kategoria szvsz.
    Jó lenne, de nem lesz . :))
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2018.09.17. 22:49:46
  • barcalaci84
    #165
    a sok telemetria , meg setup csinálgatás helyett inkább gyakorolni kéne és a kilóméterekkel jönni fog a javulás is...
    letöltesz egy wr setupot és ha nem fekszik letöltesz egy másik gyorsat...ha már az se fekszik akkor valószínűleg az az autó nem neked való és nem a setupokkal van a baj:)
  • macleody
    #164
    Nah, akkor nyújtsa már fel a kezét akinek működnek a pótrefik, sisak nézetben van virtuális tükre és szintén sisak nézetben tud jobbra-balra nézni.
  • sertrex
    #163
    Én is előkapartam a régi LG monitoromat második monitornak és ha úgy hozza kedvem akár egész nap gyártom különböző autókhoz, különböző pályákon a setupot. Időnként az is van olyan szórakoztató, mint egy public szerver.
    Utoljára szerkesztette: sertrex, 2018.09.17. 13:49:08
  • __Jacek__
    #162
    Koca játékosokról beszéltünk..... de egyből másik monitoron telemetriát futasson .. na ne má:D
  • MasterMason
    #161
    Ezt csinálhatod magadnak is , telemetria azért nem olyan bonyolult és minden szimhez van, kiteheted egy másik monitorra és vagy akár tabletre is, amúgy is érdemes használni mert sok hasznos információt ad...
    Utoljára szerkesztette: MasterMason, 2018.09.17. 13:07:19