• Papa01 #192
    Sikerült befejeznem! Nyertem! :)Hát nem volt egyszerű. Szerintem a játékidő 30%-át az utolsó küldetés utolsó része adta...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Nagyon ajánlott 7-es szintű 2 db technikus osztályú katonát vinni, lézer ágyúkkal.
    1. Nagyon hatékonyak, hatalmasat sebeznek
    2. Ezek a katonák alapból nagyon sokat tudnak gyógyítani a többieken.
    3. Képesek további pajzsot is generálni a többieknek
    4. A 9 fős osztagomban 4 olyan ember volt akik rendelkeztek a MIND CRASH (egy "ütés"-100 hp!!!) és az INDUCE PANIC képességekkel. Ebből 2 emberem Anu bunkós bottal felszerelt fazon volt, fejenként 5 db (!!!) MEDIKIT-tel...
    5. Mindenki IMMUNE TO GOO képességű is volt.

    Ezek nélkül nem volt esélyem... ami azért szemétség mert a főküldetésig ezek nélkül is megvoltam. Az volt a mákom, hogy 3 egységem is volt, amelyekből kettőt leginkább ELITE TRAINING-ekből töltöttem fel... és ott volt minden. De ez sztem nem fair. Mert így hiába van egy nagyon jól képzett egységed, ha bizonyos tulajdonságok, képességek nincsenek meg a játékot nem lehet befejezni. Vagy legalábbis én nem tudtam. :)

    És ugye az is kérdés, hogy a későbbi patch-ek, hogyan módosítják a játékmenetet... a Rage Shot szerintem már alig használható. Szóval lehet amit írtam pár patch után már nem is állja meg a helyét.. pl találtam egy bugot is, ha a technikus lézerágyúját kiteszed, ami a harc közben megsérül, ha visszacsomagolod és újra előszeded, akkor semmi baja. :)


    Összességében hatalmasat nőtt a szememben a játék, megszerettem, de ugyanakkor a balansz, főleg az utolsó küldiben kis túlzással, játszhatatlanná teszi a játékot...
    A SEASON PASS-t is a meg fogom venni, ősszel vagy télen, de addig is kipihenem a fáradalmakat! :)

    Utoljára szerkesztette: Papa01, 2020.09.06. 19:17:23