218
  • Running
    #18
    Hát ebben a videóban sok új nem volt számomra. Jöhetne lassan a többiről is valami. Egyébként az XCOM-ban a kardos sztorit nagyon bírtam, nagyon hasznos és erős funkció volt, remélem itt is lesz valami ilyesmi.
  • PiszkosFred
    #17
    Hat, azert volt tobb is (szerencsenkre), mint a rebootot megelozo 10-15 evben :) Hard West speciel egesz jo lett (bar kisse fapados, de hangulatos)
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2018.02.21. 14:17:06
  • Running
    #16
    Új játékmenet videó:
  • Running
    #15
    Én ezt tudom, nem is értettem annyira miért gond ez. :P A lényeg, hogy aggya nem? :D
  • Torzonborz
    #14
    Akkor semmi meglepő nincs benne, hogy ebben ugyan az a harcrendszer van mint az xcomban, ami másolta azt a harcrendszer ami az eredeti xcomban volt és azt az az emberke találta ki aki ezt a játékot is.
    Nna megszakértettem.
  • Running
    #13
    Mondjuk igen. :D
  • Torzonborz
    #12
    ööö de az xcom is egy klón, nem?
  • molnibalage83
    #11
    Az XCOM2-ért sem érte meg a teljes ár... Akkor egy klón miért érné meg? A kommentem lényege ez...
    (Az meg egészen döbbenetes volt, hogy azonos motor és minden más mellett képes volt kiadás után szagganti..)
  • Maala
    #10
    Ezt úgy mondod, mintha olyan sok XCOM klón lenne az elmúlt években...
  • molnibalage83
    #9
    A csata teljesen XCOM, semmi major difit nem látok. Kis extra a szörnyeknél, de még a különleges képesség is 1:1 másolatnak tűnik a dash.
    Nem szégyen a jót másolni, de igen drágáért ezt így nem hiszem, hogy megéri megvenni.

    A bázis és strat része lehet még talán gyökeresen eltérő. Várom a videókat és infókat, de csodára nem számítok.

    Az XCOM nekem nem lett unalmas. A kiegje az EXALT-tal és minden mással felesleges volt. Az XCOM 2 meg inkább tűnt egy nagy MOD-nak, mint új játéknak.
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2018.02.19. 18:12:58
  • Running
    #8
    Mitől lenne középszerű? Ha mindent beletesznek amit akarnak, akkor már most változatosabb lesz, mint az XCOM 2, ami egy igen jó játék volt. Kikerüli annak monotonitását és egy irányba terelését. A bázisépítés még teljesen homály, de remélem jó lesz, remélem a technika felfedezését is odarakják rendesen. Az XCOM-ban pont az zavart, hogy mindkét résznek az eleje nagyon jól indult, közép távtól viszont befordult monotonná és unalmassá.
  • molnibalage83
    #7
    Ezeket láttam korábban is. Ez alapján pontosan az a felélelmem, hogy egy középszerű XCOM klón, semmi több...
  • Running
    #6
    Boss harc, de már 9 hónapos videó:


    Játékmechanikáról:
  • molnibalage83
    #5
    A kérdés az, hogy másmilyen lesz-e...
  • Running
    #4
    Get 20% off the Luxury Digital Edition and higher. Enter code LUX20 at checkout. Ends soon. Link

    A videók alapján lesz olyan jó, mint az XCOM2.
    Utoljára szerkesztette: Running, 2018.02.18. 10:40:01
  • molnibalage83
    #3
    Na, akinek megvan és majd kiadják számoljon be róla, hogy ez mennyire csak az XCOM/UFO klón. Én nem mertem vakon megvenni.
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2018.02.18. 10:17:44
  • Running
    #2
    Oldal: https://phoenixpoint.info/
    Facebook: https://www.facebook.com/PhoenixPointGame/






    Utoljára szerkesztette: Running, 2018.02.17. 18:53:37
  • Running
    #1
    Első verzió kiadásának dátuma: 2018. december
    Fejlesztő: Snapshot Games
    Tervező: Julian Gollop
    Platformok: Windows, Linux, Mac OS
    Műfajok: Turn-based strategy, Turn-based tactics

    Az eredeti X-COM-széria fejlesztője és eredeti ötletgazdája Julian Gollop játéka.
    Sztori


    Utoljára szerkesztette: Running, 2018.02.17. 18:47:16