142
Empyrion - Galactic Survival
  • havenday
    Sziasztok, húúúúú jó régen írt ide bárki is. Van egy szerverem, [HUN] csillagosveny néven található meg, a jelszó hozzá : apacs
    szeretném, ha lennénk annyian, hogy akár egy jó pvp re is lehetőség nyílna.
  • Bandigyerek
    Vége az utazgatásnak,jó lenne vmi szerver ahol magyarok is vannak.
  • husi
    Játszik valaki még?
    Van valami magyar COOP szerver?
  • Bandigyerek
    Sziasztok.
    Nem tudom hogy csak én nem csinálok jól vmit,de a 9.valahány óta nem jelzi ki a radar a bányászható aszteroidákat.
    Ha meglátom,és elkezdem bányászni,akkor már látja.
  • motomester
    Vannak szerverek, de én csak szólóban játszom.Multiban valószínű, hogy PVP is van.Bossokról nem tudok csak az allienek bázisait lehet kiiktatni egyre nehezebben :) és az F1 nél vannak a küldetések
    És hogy mikor lesz végleges ezt talán csak a fejlesztők tudják
  • lammaer
    Rajta van a radaromon a játék, de lenne pár kérdésem:

1. mennyire támogatja, igényli a játék a csapatmunkát?
    2. mennyire vannak multiplayer szerverek, illetve azon általában hány ember szokott illetve tud együtt játszani? Vannak e hivatalos szerverek?
    3. Van e benne PVP, és ha igen, milyen jellegű? Csak le lehet lövölfözni egymást, vagy lehet zsákmányolni is?
    4. Mennyire vannak célok a játékban (vannak e mondjuk bossok akiket le kell nyomni vagy nagyobb kihívást nyújtó PVE tartalom - azon kívül hogy itt van a nyilt világ azt csinálj amit akarsz...
    5. És a legfontosabb: lehet e tudni hogy milyen messzire van a releasetől a játék? Van e esetleg roadmap amiből ki lehet következtetni mennyi tartalmat terveznek még beletenni, és hogy kb mikorra várható egy feature complete verzió....

Utoljára szerkesztette: lammaer, 2019.02.07. 10:21:27
  • motomester
    Az alpha 9 óta carbon sustance a neve a plasztiknak és 4 plant fiber és 1 stone dust kell a gyártáshoz.Űrállomások vannak ellenségesek és általában egy barátságos rendszerenként, gondolom a barátságos érdekel.Elég nehéz megtalálni a jelzett helyen jól körűl kell nézni, itt is lehet kereskedni de kevés a választék.Kereskedő állomás is van mindnen rendszerben valamelyik bolygón. Itt már több féle árút találsz de ne számíts nagy mennyiségekre

• motomester
    aktív vagyok :)1300 órányi játékkal
  • dalmar
    Sziasztok!
    Plasztikot szeretnék csinálni amihez állítólag kukorica kell,de a kukoricát ha elültetem gabonát termel....ha tudtok valami tippet szívesen venném.
    Mások kérdésem ,a játékban vannak űrállomások?Mert a hely a galaxis mappon megvan de odaugorva nem látok semmit.
    Továbbá lehet valahol kereskedni?
  • SG fan
    Hali vannak aktív játékosok most? Space Engi mellett ezzel a játékkal kezdtem el nyomni most! :)
  • reaper5687
    Erre elküldtem privátban, mindegy bemásolom, ha netán másnak is kéne :)
    Sathiumot leghamarabb egy aszteroidán találsz, Neodymium asszem a Holdon van legközelebb, Erestrum pedig a lávabolygón. De nézd meg a térképet, a bolygó térképén mutatja, hogy ott mi van, a bolygó-hold rendszer térképen mutatja, hogy az aszteroidákon mi lehet, stb.
    Itt vannak talán pontosabb infók:
    Wiki Ores
  • motomester
    Sziasztok!
    Azt szeretném kérdezni,hol lehet bányászni sathium,neodymium és erestrum ércet mert sem a bolygón sem a holdján nincs.Az alienektől csak jelentéktelen mennyiségben tudtam eddig szerezni.
  • Bandigyerek
    Bocs,water container.De már megtaláltam.
  • Bandigyerek
    sziasztok.
    Lehet buta kérdés,de watwr tankot hogy lehet készíteni?
  • Csingadzsguck
    Hali

Keresd Gizus, Hotep, Skul. Őket.
    De Freelancer-ben vagyunk, ottvan az.
  • Dzsihad
    100 CD-kulcsot sorsolnak 1nap 16óra múlva...
    http://www.indiedb.com/giveaways/empyrion-galactic-survival
  • Dzsihad
    Hali!

Tolja valaki online?
    Gyapot, HWSen nem látlak titeket a frakciók között...
  • Csingadzsguck
    Sziasztok.

Mi egy Magyar közösség vagyunk az Empyrionban. A HWS EU szerveren játszunk. Van saját bolygónk, és TeamSpeak 3-at használunk.
    Akinek van kedve a játékkal játszani az nyugodtan keressen meg bennünket.
    A Frakciónk neve TAS - TASE
    Ha feljöttök a szerverre és van TAS-os belogolva akkor nyugodtan írjatok a globalra és felvesszük veletek a kapcsolatot. A pontot kell megnyomni a chathez.

A feltételeink:
    - a TeamSpeak használata
    - Életkor minimum 17 év
    - legalább naponta - kétnaponta aktivitás

Gyapot
  • AngerH
    Alfa 6.0 kint valamint 50% akció
    steam
  • Markus052
    Helló mindenkinek!

Mivel nem találtunk magyar empyrion szervert és facebook oldalt, ezért készítettünk egyet mindkettőből.
    Akik szeretnének magyar empyrion szerveren játszani:
    https://www.facebook.com/empyrionmagyarorszag/
    A szerver elérhetősége a facebook oldalon megtalálható. :)

Üdv.

• Troyan
    Ez nagyon jól hangzik. Megnézem mennyit jelent FPS-ben az új világítás. Space engineers-ben is mókolhattak valamit, mert eddig nekem szaggatott nagyon még low-ban is a planets, de most medium-on elmegy és játszható. Automata mining is jól hangzik.
  • Rocco27
    Frissités jött ki!

Alpha 4.0: Out Now

• Rocco27
    Az EGS facebook oldalán 5 db. CD-kulcsot sorsolnak ki megint a készítők, ezúttal a 4.0 verzió megjelenése alkalmából.
    Link: Empyrion - Galactic Survival facebook oldala
    Utoljára szerkesztette: Rocco27, 2016.10.19. 11:13:29
  • Rocco27
    Figyelem! A Steamen 50%-os akció van az Empyrion - Galactic Survivalra! Link: http://store.steampowered.com/app/383120/
    Utoljára szerkesztette: Rocco27, 2016.08.21. 19:54:09
  • Rocco27
    Figyelem! A Steamen 40%-os akció van az Empyrion - Galactic Survivalra! Ha még eddig nem szerezted be, akkor most itt az alkalom rá!
  • LadyWhox
    Zuppa! Danke! :P
  • The DaN
    Megvolt! :)
  • LadyWhox
    Szia DaN!

Légyszi frissítsd a szervert, most jött ki az 1.7, :D

Köszönöm!
  • The DaN
    Szia! Frissítve! :)
  • LadyWhox
    Sziasztok!
    Légyszi frissítsétek a Magyar szervert, mert nem tudunk belépni.
    Köszi!
  • The DaN
    A egy külföldi szerverteremben van: i7 4790k, 32GB RAM, gigabit kapcsolat. Wipe-ot még nem terveztünk, ha nem kell nem erőltetjük :) Mi hárman szoktunk játszani, de az elmúlt napokban kevés idő volt rá :( Vannak mások is, 6-7 külföldi :)
  • LadyWhox
    Azon a szerveren játszunk haverral. =P
    Tudnátok mondani valamit a szerverről? Privátban persze..
    Milyen vas, sávszélesség, szolgáltató, van/lesz-e wipe vmikor, Lesztek-e majd, vagy csak 2-en nyomjuk? :)
  • The DaN
    Mi indítottunk egy szervert leginkább a baráti társaságnak, de publikus. Magyar szerver néven megtaláljátok :)
  • Rocco27
    Az ismerős társaság is és én is hanyagolom a játékot jelenleg. Mi a megjelenéskor játszottunk vele sokáig. Valószínűleg ha megjelenik a Linux szerver is - amit igértek a Windows helyett -, akkor fogok újra foglalkozni vele. Mellesleg a Windows szerver támogatásuk is gagyi (nagyon kezdetleges).
    Utoljára szerkesztette: Rocco27, 2016.05.24. 14:28:53
  • LadyWhox
    Valaki tud valami jó dedikált szervert?
  • The DaN
    Olyannal találkozott már valaki, hogy a bázisán a dolgok láthatatlanok lettek? Megvan minden, ha a control panelt megnyitom, akkor látszanak és a turret is lő a tetőn, de a képernyőn nincsen semmi. A játékot saját szerveren játszom, nem local.
  • Troyan
    Noh megvettem, sikerült hajnal egyig fennmaradni két napig. :) Mit összeszenvedtem míg találtam iron depositot. Olyan bolygón kezdtem ahol van légkör, és nem kell oxigénpalackokkal szenvedni. Aztán hazafelé a hover vehicle-ben elfogyott az O2. A franc se gondolta, hogy egy légkörrel rendelkező bolygón a cockpitben elfogy a cucc. :D Úgy vánszorogtam haza, hogy kicsit előre, aztán kibújni a gép tetejére, nagy levegő, aztán újra előre. :D
  • Troyan
    Hazaérek melóból szerintem megveszem. Már régóta keresek valami fain kis survival, építgetős gémet.
  • LastEnd
    Nekem se gyenge (cpu i5-3550, R9 380x vga, 16Gb ram) és mégis néha megakad 15-30mp -ként, pedig újra raktam a gépet is, többször a vga drivert. Mindegy keresem tovább a hiba forrását.
  • kipeti
    nálam se akad dual core 1.97Ghz gépen gtx750 vid karival fut full grafikán