Empyrion - Galactic Survival
  • havenday
    #298
    Már megint mi történt velem....szintém az orosz szerver, megyek a cv vel, rajta egy fúró sv, találok egy aszteroidát, elkezdem fúrni, majd a szemem sarkából látom, hogy oldalazik egy piros betűs hajó, na már tudtam, jó vége nem lesz. A cv m egy kezdő hajó, alap dolgokkal. Mondom a szitut. Benn ülök az sv ben, közelítek a cv hez, már dokkolás előtt vagyok. A cv be van kapcsolva, lövi az ellenséget, ami egy skaar (talán maktar?) nevű hajó volt, tehát ai. Kilő másodpercek alatt ém meg negy mérgemben nem vártam meg, hogy beadja a spawnolós képernyőt, feladatkezelőből kilőttem az egész programot. Jól elment a kedvem, tartott is vagy egy napig. Beléptem és a következő fogadott, az űrben vagyok, a cv m egyben, sértetlen, járt még, az sv m ből csal vagy 3 blokk maradt.

    Na erre is gondolok, mikor azt mondom, hogy okés van kontent a pve ben, meg kihívás, de eltudod képzelni, hogy egy igazi ember olyan hülye legyen, hogy kilővi az ellenfél kis hajóját, a nagyot meg ott hagyja? Úgy, hogy mivel az be van kapcsolva, ezért az meg folyamatosan lövi és mint említettem, egy alap hajó volt, nem lett volna nehéz kilőni, amúgy se, pláne így kézi irányítás nélkül.
    Szóval jól jártam, mert megmaradt a cv m, de ismét csalódás, hogy az ai val még sem az igazi játszani. Nekem.