320
11425289261419249429.jpg
  • eddaniel
    #79
    1x09 ?! én még a 1x08-hoz sem találtam feliratot. sem az openen sem a superen. valaki linkelje már be ha tud, kösz.
  • Isti005
    #78
    utolsó 5 perc kegyetlen volt
  • Isti005
    #77
    1x09
    Oltári jó volt. Imádom azt, hogy tudjuk mi lesz belőle és most kapjuk meg az apró mozzanatokat amik oda vezettek. Brutális erős sorozat ez na!
  • eddaniel
    #76
    utóbbi két rész már királ volt, remélem tovább javul
  • ForzaInter
    #75
    Nekem az, és az eddig minőség is BB szint, én nem aggódok.:)
  • Quantumleap
    #74
    Hohó, az hogy a BB-ben (magán a sorozaton belül) nem fordultak elő ellentmondások az évadok alatt, sajna nem garancia arra, hogy az előzménysorozatban sem lesznek az anyasorozathoz mérten. De majd látjuk.
    Utoljára szerkesztette: Quantumleap, 2015.03.04. 17:04:41
  • ForzaInter
    #73
    Nem, de bizonyított már a BB-vel. Ilyen amatőr hibát kizárt, hogy elkövessen. Nem a Dallas írói írják a sorozatot..:)
  • Quantumleap
    #72
    Mert Gilligan csinált már ezenkívül előzménysorozatot vagy előzményfilmet?
  • ldavid
    #71
    well... kivéve az 5. részt. wtf

    de legalább az eddigi legjobb volt
  • ForzaInter
    #70
    ez a 4 rész kurva jó volt, mondjuk ez eddig részek is jók voltak.

    ez a kamu megmentősdi már igazi saul-os húzás volt jimmy-től:D a cold openek, ahogy bb-ben itt is baromi jók, nagyon sokat hozzátesznek a karakterhez. eddig nagyon jól bemutatják saul minden oldalát, néha már sajnálom is. rész elején mikor mondták neki kettleman-ék, hogy azért nem engedik, hogy képviselje őket, mert őt csak a bűnösök fogadják fel, az durva volt, és aztán rázoomolt az arcára a kamera.

    attól meg nem kell félni, hogy ellentmondások lesznek a sorozatban. gilligan-re az ilyenek nem jellemzőek, a bb-ben, és eddig itt is minden apróságra figyel.
  • LoSA
    #69
    Hol vetítik egyébként?
  • Kongy
    #68
    Ez várható volt... :) BB-ben is kb megfelezte a színészi játékot a szinkron.
  • eddaniel
    #67
    na, az első rész elérhető magyarul, megnéztem, nagyon sz@r! csak eredeti nyelven fiúk!!!
  • ldavid
    #66
    most keresgéltem egy darabig, lehet hogy mégsem mondták a sorozatban, csak a netre került fel a dolog
  • eddaniel
    #65
    köszi :)) van egy kedvenc torrentkeresőm, de ott nem találtam a negyediket, de már megvan. valamit megváltoztattak a keresőben mert eddig ha beírtad egy sor. vagy film címét a legnépszerűbbet tette előre, lehet hogy a böngészőt kéne megváltoztatni de biztos nem fogom
  • ldavid
    #64
  • eddaniel
    #63
    az első hármat lető... de a negyedik nincs fenn ott ahonnan szoktam. van valakinek tippje?
  • ldavid
    #62
    pedig mondták BB-ben is :)
  • skinnyman
    #61
    "'S'all good, man!"

    basszus, ez eddig nem esett le :)
  • ldavid
    #60
    ha valakit érdekel magyarul:
    ma este AMC 22:00 Better Call Saul 1. rész
  • Skypack
    #59
    jogos :D
  • Kongy
    #58
    Na megnéztem a 4. részt, jó volt ez is :)
    Amúgy csak első héten volt az, hogy egyből 2 rész, vasárnap és hétfőn is, asszem. Most már csak hétfő este van új rész.

    Remélem Gus is benne lesz majd valamikor, Saul ismerte őt korábbról, szóval kell, hogy legyen közös múltjuk :)
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2015.02.24. 14:43:42
  • ldavid
    #57

    nincs "a"
  • Skypack
    #56
    A Mike-t és Gus-t is a Saul mondta a Waltéknak. A Tucco-nál még nem ismerték a Sault.
  • ldavid
    #55
    Mike nem biztos hogy olyan gyakori lesz, lehet csak később lesz rá szükség, amikor "Saul" létrejön. még nagyon az elején vagyunk.
  • Quantumleap
    #54
    Igen. Meg azért némileg Mike is sántíthat, bár ha jól emlékszem, a BB-ben ő Saul által került képbe, de nem utaltak olyanra, hogy jelentős közös múltjuk lenne, márpedig itt a sorozatban állandó szereplő. Azért nem kellene "Yoda és Csubakka a Sithek bosszújában"-szintű röhejes elemeket belevinni. Remélem, a készítők is így gondolkodnak.
  • Kongy
    #53
    Nem emlékszem, hogy lett volna rá utalás. Meg Tucoval az ügy a BB-ben sokkal korábban volt, mint hogy Saul egyáltalán képbe került volna.
  • cobol
    #52
    Azt végig néztem,igaz az is nehezen indult.
  • Quantumleap
    #51
    A BB-ben volt rá utalás, hogy Saul ismerte Tucót? Remélem, nem lesznek ellentmondások, amik pedig sajna mondhatni velejáró tartozékai az előzménysztoriknak.
  • LoSA
    #50
    Az első két részt megnéztem tegnap.... Nem volt olyan rossz, de nagy durranás sem eddig. Alakul.... !
  • ldavid
    #49
    azért remélem a breaking bad-et is csak 2 részig nézted
  • cobol
    #48
    Többet vártam,az első rész nagyon gáz volt.Azt gondoltam a második már jó lesz,hát nem.Unalmas!!!
  • Kongy
    #47
    Mármint magyart? Azt sajna nem, én angollal néztem, az legalább van egyből.. :)
  • Quantumleap
    #46
    Remélem, a felirat elkészülése nem lesz az egész évad alatt ilyen kínkeserves. 1x02-03-hoz nem tudtok alternatív forrást?
  • ldavid
    #45
    "yeah."

    btw abban azt hiszem egyetérthetünk hogy a főcím konkrétan szar (főleg a pixeles, mosottas betűk).
  • Skypack
    #44
    Fasza egy rész volt ez is, egyre jobb :)
  • Quantumleap
    #43
    1x01-hez már megvan a hivatalos felirat:

    http://www.feliratok.info/?search=better+call&soriSorszam=&nyelv=&sorozatnev=&sid=&complexsearch=true&knyelv=0&evad=&epizod1=&cimke=0&minoseg=0&rlsr=0&tab=all
  • Shiwo
    #42
    fészbúkon írta J1gg4, hogy Jsubs (Gotham, The Strain, AHS, Fortitude fordítója) és mark subs ( Brooklyn Nine-Nine, Resurrection, 2 Broke Girls, Extant, Penny Dreadful, The Neighbors) bevállalt a BCS fordítást.. hogy mikor lesznek kész vele, az jó kérdés..
    Utoljára szerkesztette: Shiwo, 2015.02.13. 18:55:12
  • ldavid
    #41
    oda is felkerül jó pár google translate-es szar.
    ezt találtam ankóron (1x01)

    úgy látom az elején a "flashforwardból" maradtak angol sorok, de azt amúgyis felesleges fordítani mert csak háttér tv, meg pár tipikus tükörfordítás van még
    Utoljára szerkesztette: ldavid, 2015.02.13. 14:44:03
  • Bladzs
    #40
    opensub.-on már van fent egy verzió, de pár sor angol maradt. Azt nem tudom mennyire élvezhető a, még nem néztem meg.