320
11425289261419249429.jpg
  • ToCsEk
    #199
    és ott volt a végén végre
  • ToCsEk
    #198
    Kell még?
  • eddaniel
    #197
    az 5-ik részhez mikor lesz feli ?
  • Kamionsofőr123
    #196
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    De az a legjobb az egész konfliktusban, hogy mindkét felet meglehet érteni van igazság abban amit Chuck mondd és van igazság abban is amit Jimmy mondd...Nem lehet egyértelműen állást foglalni valamelyikőjük mellett
  • Kamionsofőr123
    #195
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Kurva jó epizód volt remekül felépítették Chuck és Jimmy karakterét és elég érdekes érzések kavarogtak bennem a rész után,
    hiszen csupán a törvényeket vizsgálva Chuck-nak van igaza, de erkölcsileg mégis Jimmy-t érzem jobbnak, hiszen Kim tényleg megérdemelte a Mesa Verdé-t és amit elmondott a kazettára az mind igaz... de tetszett, hogy végre rávilágítottak arra, hogy ilyen nincsen, hogy valaki allergiás az elektromosságra sokkal inkább csak bebeszélte magának a fejében... amint megláttam Huell-t már tudtam, hogy nem véletlenül ment neki Chuck-nak de erre nem gondoltam volna, hogy elrejt egy akkumlátort :D Összességében nekem Jimmy a szimpatikusabb és látszik az amit Kim mondott még a 2. évad utolsó részében, hogy Chuck tényleg utálja a bátyját...
  • ToCsEk
    #194
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Chuck HAHA, HUELL YES :D és a következő részben Saul Goodman yess
  • Kamionsofőr123
    #193
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Na erre nem is gondoltam köszi :D Az eredeti felvétel viszont még megvan, ugye? Mert akkor azzal is kezdhetne valamit Chuck.
  • Skypack
    #192
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Az eredeti számít bizonyítéknak, ő a másolatot tette tönkre, szóval nem semmisítette meg a bizonyítékot, amit max ráverhetnek az a betört ajtó.
  • Kamionsofőr123
    #191
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Köszönöm a választ! Ha jól gondolom azért számít az, hogy másolat volt, mert ezzel bizonyítható, hogy direkt vette fel az öccsét nem pedig csak valami véletlen folytán, nem?
  • szabii98
    #190
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Chuck bevallotta, hogy a kazetta amit Jimmy tönkretett az egy másolat volt, ez pedig fordíthat az ügyön ha tovább viszik a dolgot.
  • Kamionsofőr123
    #189
    Bocsi a hülye kérdésért, de minek örült a rész végén Jimmy és Kim? Angolul néztem és sajnos nekem nem esett le :( Valaki el tudná magyarázni légyszíves? :)
  • Isti005
    #188
    zseniális rész volt OMG :)
    eleinte azt hittem, hogy nem is lesz Saul és akár még el is viseltem volna.
    aztán csak kapott az ő storyja is 20 percet és csak rátett az addig is 10/10 részre :)
  • ToCsEk
    #187
    kurva jó volt ez a 4. rész
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Chuck meg egyre gecibb lesz de utálom :D irritáló nagyon kurva jól játszik, azt sem gondoltam hogy Gust lehet szeretni :D de így látva hogy Hector egy fasz meglepő volt
  • ToCsEk
    #186
  • ToCsEk
    #185
    Mike vonal nem tettszett eddig mert baromi unalmas volt, de erős karakter az biztos. De így a 3.részben csak beindul az ő stroyja is.
  • lwb
    #184
    Az emberek azért mondják ezt, mert a BB egy bűnügyi dráma volt, ezért annak a spinoffjától is bűnügyi történetet várnak. Ezt egyelőre csak a Mike vonal adja, Jimmy történetszála egyelőre egy családi dráma. Egyébként a karakterrel nincs semmi baj, de szerintem is nagyon kinyújtják ezt a "hogyan lesz belőle Saul" vonalat.
  • Kamionsofőr123
    #183
    NYUGI NINCS BENNE SPOILER az S03E03-ból

    Szóval sok helyen olvastam, hogy Jimmy unalmas és sokan csak Mike miatt nézik a sorozatot stb. Na ezért gondoltam, hogy ezt megírom most.

    Szerintem Jimmy az egyik legszimpatikusabb karakter a Breaking Bad világából, már a BB-ben is szerettem őt, de nem ismertem a hátterét ezért ott még nem különösebben azonosultam vele viszont nagyon örülök, hogy létrejött a Better Call Saul című sorozat mert öröm megismerni őt és látni hogyan lesz az aki. Rendkívül együtt tudok érezni vele a bátyjával szembeni harcban annak ellenére, hogy nekem nem volt testvérem. Egyszerre sajnálom és rajongom őt, remek humora van és erkölcsileg lehet picit labilis és lehet őt simlisnek nevezni, de nekem nem vált ettől unszimpatikussá, pont ellenkezőleg tetszik a rafináltsága. Őszintén én a sorozatot legfőképpen Jimmy miatt követem mert érdekel minden egyes tette, mondata, mozzanata stb. Nem tudom ti, hogy vagytok vele, de nekem az egyik kedvenc TV-s karakterem, mert teljesen realisztikus, akár a való életben is el tudnám képzelni, hogy létezne.
  • ToCsEk
    #182
    nah ez a 2. rész viszont nagyon jó volt
    köv rész promó



    Utoljára szerkesztette: ToCsEk, 2017.04.22. 11:04:19
  • hungary27
    #181
    Szerintem az egyik legjobb. :)
  • ToCsEk
    #180
    rém unalmas volt :/
  • eddaniel
    #179
    Látta már valaki az új részt ?
  • Kongy
    #178
    Háhá az öreg Gustavo
  • ToCsEk
    #177
    S3, Ep1 10 Apr. 2017


    soon
  • Skypack
    #176

  • ToCsEk
    #175
    http://index.hu/kultur/media/2016/08/24/a_boldog_sorozathosok_senkit_nem_erdekelnek/
  • Quantumleap
    #174
    De tényleg halálkomolyan, ezért is nem raktam smiley-t. Valami szükséges infót szedett ki belőlem.
    Szó mi szó, nem nagyon örülnék, ha meghalna a sorozatban. Inkább legyen az, hogy lelép, és a BB időintervalluma alatt különállóan látjuk az ő szálát, majd pedig az intervallum lezajlása után újra találkoznak Saullal Jimmy-vel.
  • ToCsEk
    #173
  • Quantumleap
    #172
    Viccen kívül, az egyik epizód után azt álmodtam, hogy ő büntet és kínvallat engem.
  • ToCsEk
    #171
    elég gyenge volt ez az évadzáró :(
    chuck meg mi geci :(
    baze most meg várhatunk 1 évet a 3. évadra :( marha kíváncsi leszek mi lesz ennek a vége
    kim meg uhh mi jó nő

  • szabii98
    #170
    Amit Kim mondott Jimmyről a 8. részben, az teljesen igaz.
    Chuck megvan győződve arról hogy Jimmy a velejéig gonosz, képtelen jó munkát végezni és tönkreteszi mások életét.
    Ha Jimmyről van szó, mindenben csak a rosszat látja...
    Nagyon unszimpatikus karakter, bár nyilván ilyennek akarták csinálni Chuckot.
  • Kamionsofőr123
    #169
    Évadzáróhoz képest kevés volt ez az epizód sajnos, de azért így is van miről beszélni
    Nem tudom ti, hogy vagytok vele, de szerintem Chuck összességében gonoszabb, mint Jimmy... pl. amit a mai epizódban Chuck csinált hát az valami brutális.... meg tudom érteni mindkettőjüket, de a Mesa Verde ügyet Kim jobban megérdemelte és jobban szüksége is volt rá....
  • Kamionsofőr123
    #168
    Inkább legyen olyan, mint az 1. évad végén, mint hogy Tuco megölje az operatőrt(TWD cliffhanger)
  • Skypack
    #167
    Remélem lesz is valami nagy csattanó lezárás, nem úgy mint az első évad végén.
  • Kamionsofőr123
    #166
    na örülök, hogy neked is tetszik
    https://sg.hu/forum/tema/1409897851
    benézhetnél néha ide is legyen kivel megbeszélni az aktuális részeket :D
  • ToCsEk
    #165
    nah most nagyonoff
    úú gotham kurvajó :D előző rész vége hi jimm:D WTF :D
    kurvajó karakterek vannak benne, meg az egész darkosvilág
    tabitha uuhhh
    pingvin meg áhhh
    zseniális
  • Kamionsofőr123
    #164
    Igen ez lesz azért is várom nagyon
  • Skypack
    #163
    Ez lesz az évadzáró rész nem ? (BCS)
  • Kamionsofőr123
    #162
    Sajnos hétfőn még lesz egy FTWD ami talán háttérzajnak elmegy, de igazi kérdés, hogy kedden a Gothamet vagy a Better Call Sault nézzem előbb? :D
    Nehéz két zseniális sorozat között választani
  • ToCsEk
    #161
    én megvagyok győződve hogy lelép :D
  • haxoror
    #160

    Igazából még a Braking Bad-ből sem tudjuk hogy Kim lelép-e, attól hogy nem mutatták még ott lehetett végig.