320
11425289261419249429.jpg
  • Kongy
    #39
    ncore-on egy gyerek csinált feliratot, de meg nem tudom mondani, hol van hozzá a link.
  • Quantumleap
    #38
    Nem tudja valaki, mikorra várhatóak a feliratok? Esetleg alternatív felirat más oldalon?
    Kíváncsian várom már. Eléggé felcsigáztak a dolgok, amiket írtok.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Levágott fej, amit leszopatnak? Mik vannak ebben?
  • Skypack
    #37
    Nehezen indult az első rész, de a második az nagyon ütött jó lesz ez a sorozat :D
  • ForzaInter
    #36
    ahh az 1 rész vége:D:D
  • Kongy
    #35
    Igen az, nem tudom, valahogy mindig feszültség tölt el ha "AZ a csávó" szerepel.... :D
  • ldavid
    #34
    hol? abból nem rémlik ilyesmi

    ja, sejtem mire gondolsz. a ropi... de azt nem mutatják
    Utoljára szerkesztette: ldavid, 2015.02.11. 13:40:18
  • Kongy
    #33
    Az még semmi, a második részben is van egy kemény jelenet :D
  • MrHyde
    #32
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ráadásul szájba is kúrták a levágott fejet :D :D :D
  • Borg
    #31
    Ja, nem volt ez rossz. Csak jó se.
  • ldavid
    #30
    nem volt ez rossz.
    itt már az első részben volt levágott fej, a BB-ben meg meddig kellett rá várni? :D


    amúgy érdekes hogy minden rész címe "o"-ra végződik
    Utoljára szerkesztette: ldavid, 2015.02.10. 23:52:25
  • Dynamic
    #29
    Időközben mások bevállalták a fordítást.
  • Kongy
    #28
    Most nézem a második részben már szerepel Michael Mando, akit a Far Cry 3 Vaas-aként ismerhettek :) Ott félelmeteset alakított, remélem itt is hozza majd azt a színvonalat.
  • RAZOR27
    #27
    Úgy tudom még tavaly berendelték a 2. évadot annyira tetszett a fejeseknek. De biztos nem az a baja, hogy béna az angol szlengekhez... Emlékeim szerint a BB-ben is siralmasan fordították az ilyet. Na mind1, annyi baj legyen.
  • Kongy
    #26
    Nekem eddig tetszik a sorozat, Saul-t amúgy is bírom, vagyis Jimmy-t... :D

    Mellesleg tényleg nem egyszerű a sorozat nyelvezete, pár szót fordítanom kellett közben :D
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2015.02.10. 12:38:20
  • ForzaInter
    #25
    lol, 10 perc alapján nem jön be neki. istenem:D az mindegy amúgy, hogy csak jókat olvasni a sorozatról..
  • Borg
    #24
    Sajnos igazat kell adjak nekik. Gyengén kezdett. Bár ugye a BB is relatíve gyengén kezdett anno.
  • Skypack
    #23
    J1GG4 írta ki pár perce a facebook oldalára:

    "‪#‎BetterCallSaul‬: Jsubs-szal úgy döntöttünk, mégsem vállaljuk a fordítást, mivel elég nehéz szövege van, ráadásul nekem a trailer és az első 10 perc alapján nem igazán jött be. Annyira nem, hogy fordítani akarjam. Bocs azoknak, akik tőlünk várták. Amint talál fordítót, kiírom."

    még egyenlőre fordítókra vár a sorozat
  • RED BULL F
    #22
    Esetleg valaki nem tudja, ki(k) terveznek feliratot készíteni a sorozathoz? Addig nem kezdeném el nézni, pedig nagyon jókat csiripelnek róla :)
  • Quantumleap
    #21
    Csak Breaking Bad folytatásba ne menjen át a dolog (mégha Saul túlélte is)! Nagyon nem szeretném, ha infót adnának arról, hogy mi történt Jesse-vel a sztori után. Nekem így jó, hogy nyitva hagyták, és rá lett bízva a fantáziánkra.
    Utoljára szerkesztette: Quantumleap, 2015.01.13. 07:10:03
  • xido
    #20
    megnyomhatják úgy is,hogy találkozásaik után/közben mit csinál..de azt meg archív bevágásokkal is el lehetne intézni :)
    vagy kitalálnak úgymond kibővített jeleneteket,mondván,hogy a BB-ben csak a lényeget mutatták a kapcsolatukból,de még történhetett bármi más is,több is :)
  • Quantumleap
    #19
    Na, ez már rossz előjel. Ha egyszer előzmény sorozatot akartak, ahhoz kellene tartaniuk magukat. Vagy talán majd Hobbit-módra megy a cselekmény, és Saul naplót vezet a BB sztori idejében?
  • ForzaInter
    #18
    nem lenne az, mivel ugrálni fog az időben a sorozat állítólag. tehát feltűnhetnek rendesen, tuti lesz fognak majd szerepelni.
  • Quantumleap
    #17
    Eleve, ha benne lesznek valamikor, csak minimális cameo szerepük lehet. Máskülönben logikai bukfenc lenne.
  • ldavid
    #16
    ez meg mai junkie-ról
    "Bryan Cranston és Aaron Paul nem fog szerepelni a Better Call Saul 1. évadjában. És míg a Breaking Bad kézikamerával készült, addig ez a sorozat normállal, leszúrttal."

    ha benne lennének, nem tartana sokáig az egész sorozat
  • GregSB
    #15
    link
  • GregSB
    #14
    Itt a trailer:

  • ldavid
    #13
    első két rész február 8 és 9-én jön
  • ldavid
    #12
    legyen itt is
    Az első hivatalos képek a Better Call Saul-ból
  • ForzaInter
    #11
    Ohh pedig már örültem hogy ősszel nézhetem.. Gilligan-es hírnek viszont örülök.
  • ldavid
    #10
    +ez is

    "Az AMC berendelte a Better Call Saul 2. évadját – a 10 részes S1 után ez már 13 rész lesz. Rossz hír, hogy nem novemberben fog startolni a sorozat, hanem 2015. elején. Jó hír, hogy a The Walking Dead után megy majd. Még jobb hír, hogy Vince Gilligan társ-showrunner lesz Peter Gould mellett (nem ez volt a terv – vajon mi győzhette meg őt?)."
  • tigeroo
    #9
    első forgatási kép



    2. évad is be van rendelve már!
  • ForzaInter
    #8
    Elvileg Aaron Paul is benne lesz a sorozatban.
  • ldavid
    #7
    "Jonathan Banks (Mike Ehrmantraut) állandó szereplő lesz a Breaking Bad spinoffjában, a Better Caul Saul-ban."
  • geo91
    #6
    ez sem lenne rossz :D

  • ForzaInter
    #5
    +fav

    nagyon várós!

    remélem huell benne lesz:D szegény még mindig a menedékházban várakozik:D
  • ProGabe #4
    Fav.

    Meglátjuk, milyen lesz. Nagyon durva poénokat és még durvább, hihetetlen állatságokat remélek. A faszányos karakterek mellé, persze.
  • ldavid
    #3
    ezek is jók :D

  • RAZOR27
    #2
    na :D kíváncsian várom +fav
  • ldavid
    #1
    Az AMC novemberben indítja a Breaking Bad spinoffját, ami az abban történtekhez képest előzmény sorozat lesz, Saul Goodman (Bob Odenkirk) ügyvéddel a középpontban.
    A pilotot Vince Gilligan (a Breaking Bad készítője) rendezi, és a BB szereplői is feltűnnek majd kisebb-nagyobb szerepekben.