320
11425289261419249429.jpg
  • skinnyman
    #119
    Egesz jo lett sztem.
  • ToCsEk
    #118
    ejha gyorsan el telt az idő :D lehet nézni a s2e1 kicsit meg is lepődtem :D
  • tigeroo
    #117
    nyomassad, életed egyik legjobb mozgóképes élménye lesz. ha visszakeresel a topikban, én is (meg sokan) ugyan így élik meg ezt az utat.. majd meglátod, lesz itt katarzis ;)
  • MoRT2195
    #116
    Most néztem végig az első évadot. Hát nem rossz, de nem is estem hanyatt tőle. Egy erősebb 7-est megérdemel tőlem. :) Az évadban 10 rész volt, és míg az első 9-ben mindig találtam valami pozitívat, ami megnevetett, vagy tetszett, az utolsó, 10. részben, vagyis az évadzáróban semmi nem tetszett. Ritka gagyi rész volt, az évad (és eddig a sorozat) leggyengébb része lett szerintem. Alig vártam már, hogy legyen vége, nem tudtom, hogy tudták így elszarni az évadzárót.
  • LoSA
    #115
  • desigo
    #114
    Első részt szenvedés volt végignézni.Nem zavar ha lassú de kösse le a figyelmemet folyamatosan....
  • ForzaInter
    #113
    fura akkor hogy tetszik neked ez a 2 sorozat, mert mindkettőre ez a lassúság jellemző.
  • stargatelost
    #112
    Szerintem a lassú részekhez ne keverjük bele a legyeset, mert az teljesen más téma. Az egy filler epizód volt, amit költségkímélés miatt készítettek el.
  • LoSA
    #111
    Lehet, hogy én nem nőttem még fel eléggé ahhoz a részhez, de nekem az a rész fájdalmasan sz*r volt!! Nem is értem, hogy az miért kellett!?
  • Kongy
    #110
    BB-ben pl a legyes rész is zseniális volt szerintem, annak ellenére, hogy egy helyben toporgott a sztori :)
  • ForzaInter
    #109
    Attól, hogy valami lassú még nem rossz. Gilligan-ék mindig is a szép, lassú építkezés hívei voltak, így lehet egy karaktert jól meglismerni, és felépíteni. A BB is ilyen volt az első 2 évadban, hány olyan rész volt amiben alig történt valami, de mégis jó volt..:D
  • Quantumleap
    #108
    A Breaking Bad sem pörögte agyon magát az első két évadban.
  • LoSA
    #107
    Én nagy Breaking Bad rajongó vagyok, de.... Valahogy ez a Better Call Saul nem akar átjönni annyira. Most fejeztem be az 5. részt, de olyan rossz részek voltak ezek eddig, hogy alig várom, hogy vége legyen. Az ötödik részben is, az égvilágon semmi nem történik. Most már végignézem az első évadot, remélem, hogy beindul majd.
  • Kamionsofőr123
    #106
    Imádom ezt a sorozatot.
    Vannak unalmas részei, de van egy amolyan feelingje ami a Breaking Badben is meg volt...
    Nagyon várom a 2. évadot!
  • ForzaInter
    #105
    szerintem inkább jővő év elején.
  • Isti005
    #104
    Örülnék nagyon ha idén jönne! :)
    Easter egg-nek 'Belize' emlegetése is király volt :D
  • Skypack
    #103
    Ha minden jól megy még idén ősszel.
  • Garga Pitic #102
    Laza kis 20 megatonnás easter egg :)))
  • Systore #101
  • Isti005
    #100
    Mikor jön a 2. évad? :)
  • Borg
    #99
    Cities Skylines :)
  • RED BULL F
    #98
  • Shiwo
    #97
    jól van na (: értem én, csak viccesen hangzott (:
  • RED BULL F
    #96
    A fejlődést nem szó szerint, a pozitív értelmében kell érteni. Na jó mindegy, hagyjuk inkább.
  • Shiwo
    #95
    némileg lúzer, de amúgy tisztességes emberből mondhatni gátlástalan szociopatákká vállnak.. ez ám a fejlődés :D bár egy pszichológus biztos más szót használna rá...
  • RED BULL F
    #94
    Ezt nevezik karakterfejlődésnek barátom!
  • ForzaInter
    #93
    hát pont ez a lényeg, hogy milyen lúzer még az elején, és sokszor mennyire lelkiismeretes, miközben már láthattuk a bb-ben mivé vált.. walter ugyanez volt az elején anno. egy esetlen, lúzer kémiatanár:D
  • cobol
    #92
    Ennek a sorozatnak,inkább balfasz saul lenne a helyes cím.

    Nézem a sorozatot, kíváncsiságból,de hogy milyen balfasz a főszereplő karakter!
    Nem tudom hogy lesz ebből dörzsölt ügyvéd ?
  • skinnyman
    #91
    inkabb nyelvtanulasra fizess magadnak, hosszutavon jobban megeri
  • Pretorianus
    #90
    de legalább lett magyar felirat, de buzi köcsög rongy, m
  • Kongy
    #89
    hülye troll
  • eddaniel
    #88
    még mindig nincs magyari felirat a nyócadikho sse, az isten szon meg benneteket, mi van vizsgaidőszak? vagy mi a f@szom ?! mee gondulom hogy egyetemisták fordíják. én még fizetek is csak csinyáljátok máá! skrillen kűdök ten dollárt ha meglösz, na gyerünk!!!
    Utoljára szerkesztette: eddaniel, 2015.04.01. 11:39:11
  • ldavid
    #87
    azt nem mondtam hogy a legfrankóbb fordítók csinálják, ráadásul hárman is vannak.
    egy ember max 2 nap alatt végig tud menni a nyersen, ha van ideje.

    de akkor sem ilyen stílusban kellene őket minősíteni
    Utoljára szerkesztette: ldavid, 2015.03.31. 23:38:21
  • Marci0115
    #86
    szerintem igaza van, ha egy fordito elvallalja hogy leforditja, akkor azert illik a kovetkezo reszig megcsinalni
  • ldavid
    #85
    van pofád azért
    tanulj meg angolul és nem kell szánalmas ingyenmunkások fordítására várnod...


    tényleg jó volt a vége, de most még a Mike szál is nagyon jó volt
  • eddaniel
    #84
    érdekes, más sorozatokhoz már aznap megvan a magyar felirat ezek meg két résszel vannak elmaradva, szánalmas kis uzik
  • Kongy
    #83
    Várd ki a szinkront, ha nem tudsz angolul...
    Majd ha fizetsz a fordítóknak lehet igyekeznek a te kedvedért.
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2015.03.31. 18:49:00
  • eddaniel
    #82
    magyar feliratra gondoltam angol mi a ..nak ? nem nagyon igyekeznek a fordítók
  • Skypack
    #81
    Tessék

    Itt meg a 9
    Utoljára szerkesztette: Skypack, 2015.03.31. 16:55:05
  • Systore #80
    mostani részben mintha egy kis GTA V lett volna. szemüveges faszi Lesterre emlékeztetett. Steven Ogg meg ugye amúgy is Trevor. :D