284
  • Archenemy
    #84
    Én pont azt gondolnám, hogy alacsonyabb gravitációban könnyebb lábra állni.
  • Irasidus
    #83
    Tudsz olvasni? Laborban kontrollt körülmények között. Nem hidrogénbomba.

    "1951-re Spitzer befejezte az első hidrogénplazma-fúziós reaktor munkálatait, amit stellarator-nak nevezett el (stella = csillag, latinul). Első alkalommal csupán a másodperc törtrészéig működtette a berendezést, mert nem volt biztos benne, hogy nem fog-e hidrogénbombaként felrobbanni."

    Azóta, már tovább működik... Sajnállak.
  • Molnibalage
    #82
    Wrong. Összesen nem töltött 800 napot az űrben és ezt több utazás során szedte össze.

    Legalább a wiki menn örgem.

    A mai ISS asztronauták sem igazán tudnak járni mikor lejönnek a Földre, pedig napi 1,5-2 órát edzenek odafent és csak koszos 180 napot vannak fent nem éveket. A Marson a gravitációs a földi haramada, tehát az odaút után semmit sem tudnának ott csinálni az asztronauták, mert lábra állni sem tudnának.
  • Irasidus
    #81
    Már megbocsáss te nem azt írtad, hogy nincs megoldva hanem - idézlek: " olyan technikai feltételei vannak, amiket egyelőre képtelenek vagyunk teljesíteni." Amit most felsoroltál az nem képtelenség teljesíteni. Leírom miért:

    "Nincs megoldva a hatékony élelmiszer levegő és víz re-cirkuláció"

    Az, hogy mi hatékony és mi nem relatív. Konkrétabban? A visszaforgatás csak egy lehetőség. Magukkal is vihetik az egészet, vagy annyit amennyit vissza tudnak forgatni. Kellő pénz esetén annyi tonnát viszel magaddal amennyit akarsz. Nem képtelenség teljesíteni.

    "nincs elég hatékony hajtómű"

    Detto. Mihez képest nem hatékony? Jelenlegi rakétatechnológiával elérhetjük a Marsot? Igen.

    "Az, hogy a szükséges vezérlőelektronika kibírja addig, amíg az űrhajó megteszi a marsutazást oda-vissza"

    Aha, mert a szondákon nincs vezérlés. Mert ha nem bírja, nem lehet kicserélni? Mit ahogy teszik ezt az ISS-n, vagy akármilyen űrhajón. Nem képtelenség.

    "nincs olyan üzembiztos energia-ellátó rendszer, ami kellő mennyiségű energiát tud fejleszteni az egész út során,"

    Tényleg soha az életben nem küldünk még szondát sehova ami energiaellátással rendelkezett? Szerintem elég sok űrszonda kibírta. Napelem, RTG, atomreaktor, stb. Mi ebben a képtelenség?

    "Nincs kidolgozva az űrhajósok fizikai kondíciójának megóvása,"

    Csak úgy 30 éve... és egyre jobb.

    "a kellő sugárvédelem"

    A sugárvédelmet sem lehetetlen megoldani, ugyebár? Az 50 években a szovjetek betont használtak volna, ma már inkább egy dróthálót amiben elektromosság kering + sugárelnyelő műanyagok... Mérnöki feladat, ami egy rahedli pénzbe kerül majd, de nem lehetetlen kategória.

    "Nincs kidolgozva az esetleges balesetek elhárítása, és a vészhelyzet megoldása."

    Ez sem lehetetlen kategória, hanem logisztikai, vészhelyzeti forgatókönyv megoldások. Mi ebben a képtelenség?

  • ostoros
    #80
    Ezt hol olvastad? Három év a teljes küldetés nem? Mert akkor vagy hét év lenne a küldetés.

    Az oda út 1 év a visszaút is annyi.
  • Molnibalage
    #79
    Amen.
  • teddybear
    #78
    A mostani elméletek szerint csak az egyik irányban kb. 3 évbe telne az út. Ott töltenének még valamennyi(6-12 hónap) időt, aztán még megint 3 év kellene a visszatéréshez.

    Ennyit még senki sem töltött fenn.
  • Macropus Rufus
    #77
    "Ráadásul még sok minden ki sem derült, mert ilyen hosszú ideig még nem is élt egyhuzamban ember az űrben."
    pontosítok: ember ennél sokkal hosszabb időt is tőltött az űrben a Föld körűl keringve. De itt védte őket a Föld mágneses mezője. Az illetőt Szergej Kirkaljvenek hívták és 804 napot, azaz több mint 2 évet tőltött folyamatosan az űrben. Ő volt az aki a szovijet rendszerváltást az űrben élte meg. Ezért is maradt ilyen sokáig fent, mert vita tárgya volt, hogy Bajkonur most kié is. Szóval 2 év simán elmegy egy embernek ui. a srác egyedűl volt 2 évig az űrben.
    Bár lehet, hogy többed magával már kinyírták volna egymást :)
  • teddybear
    #76
    Bocs, de az hogy fel tudunk robbantani egy hidrogénbombát, az nem jelenti azt, hogy létezik egy energiatermelésre alkalmas erőművünk.
    A kettő nem ugyanaz.

    Trollkodni meg te trollkodsz! Össze-vissza üvöltözöl minden ostobaságot, aztán mindenkit le akarsz üvölteni, aki rámutat a hülyeségeidre!
  • teddybear
    #75
    Nincs megoldva a hatékony élelmiszer levegő és víz re-cirkuláció, nincs elég hatékony hajtómű, Az, hogy a szükséges vezérlőelektronika kibírja addig, amíg az űrhajó megteszi a marsutazást oda-vissza, nincs olyan üzembiztos energia-ellátó rendszer, ami kellő mennyiségű energiát tud fejleszteni az egész út során, Nincs kidolgozva az űrhajósok fizikai kondíciójának megóvása, a kellő sugárvédelem. Nincs kidolgozva az esetleges balesetek elhárítása, és a vészhelyzet megoldása. Nincs lehetőség a bajba került űrhajósok megmentésére, magukra lesznek utalva.

    Tulajdonképp szinte semmi sincs megoldva, azon problémák közül, amit ismerünk. Ráadásul még sok minden ki sem derült, mert ilyen hosszú ideig még nem is élt egyhuzamban ember az űrben.
  • Irasidus
    #74
    Valóban a USS. Voyager-t nem tudnánk megépíteni, sem a halálcsillagot. De nem is erről van szó! Marsutazás, érted...? Azonkívül, hogy ez egy oltári nagy troll és demagóg szöveg, konkrétum is van, vagy csak képzeletbeli űrhajókról vagy hajlandó írni?

    A fúzióról meg jó lenne ha egy kicsit többet olvasnál, ugyanis úgy mint fúzió már a a 60 évek óta létezik, kapaszkodj meg: laborban kontrollt körülmények között. Sőt! Többféle megoldás létezik, csak egyenlőre vagy olyan drága lenne az erőmű felépítése, hogy nem hozná be az árát (vagyis kereskedelmi áramtermelésre nem alkalmas), 2. vagy olyan üzemanyag kell hozzá ami a földön gyakorlatilag nem létezik (He3), ja és persze még számtalan megoldás létezik, ami viszont kevesebb prioritást (= pénzt) élvez. Megteszed a kedvemért, hogy utánanézel, vagy linkeljek?
  • Macropus Rufus
    #73
    namost én is valami ilyesmit írtam lejjebb, amit konteosnak neveztél. ;)
    (kivéve az új faj felfedezését)
    egyébként teljesen egyetértek veled.
  • Irasidus
    #72
    Eddig egyetlen valódi korlátot sem mondtál. Jó lenne ha nem csak ködösítenél, hanem valami konkrét dolgot is mondanál. Nem megy?
  • teddybear
    #71
    "De te, hogyan kezdenél akkor neki egy ismeretlen létforma kereséséhez, ami olyan életforma aminek semmi köze a Földön megszokott és ismert létformákhoz?"

    Sehogy. Mivel ilyen életformát nem ismerünk, nincs megfelelő módszer a felismerésére, így abból kell kiindulni, amit ismerünk. Ha viszont felfedeznénk valamilyen más fajtát, akkor már erre is felkészülhetnénk.
  • teddybear
    #70
    Főleg az a baj veled, hogy kritikátlanul hiszel abban, hogy bármit meg tudunk építeni. Márpedig vannak korlátaink. Mindig is voltak, bár ezek egy részén keresztül tudtunk lépni, ahogy a tudásunk fejlődött. De attól még nem tudunk olyasmit megépíteni, ami ellentmond a tudásunknak.
  • Macropus Rufus
    #69
    okés. Én csak próbáltam a józan paraszti eszemmel következtetni dolgokra.
    De te, hogyan kezdenél akkor neki egy ismeretlen létforma kereséséhez, ami olyan életforma aminek semmi köze a Földön megszokott és ismert létformákhoz?
    Mert az, hogy írsz nekem egy olyat, hogy a lejebb olvasott leírások szerint hülyeségeket irogatok, még nem cáfolja meg az én érveimet. (ami ettől még lehet, hogy tényleg hülyeség)
  • teddybear
    #68
    Fordítva. Azért nem áldoz rá senki, mert nincs megfelelő technológia, és sokáig nem is lesz.

    A Voyager űrhajót sem tudjuk megépíteni, és nem csak azért mert nincs elég pénzünk rá....
  • Irasidus
    #67
    Melyik része nem megoldható szerinted - és miért?
  • Molnibalage
    #66
    Kevered a szezont a fazonnal. Az Eurocity egy létező technológia. Még senki sem mutatott olyan eszközt, amivel a marsutazás megvalósítható. Azt meg ki kell fejleszteni és semmi garancia nincs arra, hogy a probléma megoldható.
  • ostoros
    #65
    Sőt, talán két nagyságrenddel is gyorsulna a dolog, mert nem kéne arra várni, hogy a jelek a Föld és Mars között utazzanak. Ha jól tudom, még mindig ott tart a Curiosity, hogy naponta 200 métert tud megtenni. Ha ehelyett húsz kilométert tudna megtenni, és időnként mintákat venne, azért az már nagyon sokat gyorsítana az adat gyűjtésen.
  • ostoros
    #64
    Ez egy nagyon jó gondolat. Ha a kisebb szondákat ott helyben irányítanák, akkor akár egy nagyságrenddel is gyorsulhatna a felderítés és a mintavétel. (Az elemzés nem, de azt már akár a Földi laborokban is elvégezhetik később.) Ezzel a módszerrel és többféle műszerekkel felszerelt szondákkal már igen komoly feltárásokat végezhetnének néhány hónap alatt. Ha pedig valamelyik szonda meghibásodik, akkor ott a személyzet, aki visszahozza, (ha nem tud visszatérni) és megjavítja.
  • Irasidus
    #63
    Persze, hogy nincs "kész", mert nincs aki megfinanszírozza, és kifejlessze. Az Eurocytinek sincs kész a Budapesti állomása, de ez ugye nem azt jelenti, hogy teljesíthetetlen feladat. Persze, hogy nincs olyan űrhajó ami évekig képes Földi utánpótlás nélkül működni, mert a Földökrül ilyenre nincs szükség. Egyébként meg ha az űrállomáson valami elromlik kicserélik, nehéz innentől végig gondolni, a legegyszerűbb dolgot, hogy akkor a cserélhető alkatrészeket magukkal viszik? Ez nyilván megoldhatatlan logisztikai feladat lenne ugye? Ne már, ez mérnök feladat és nem lehetetlen kategória.

    A fúzióról meg csak annyit, hogy lehet, hogy neked soknak tűnik az a pénz, de valójában édes kevés, és éppen ezért vegetál. Ennyi. Amíg van olcsó szén, nincs oka az államoknak hatalmas kiadásokba verni magukat a fúzióért, ráér. Így a pénz csak csorog... Ennyi.
  • Irasidus
    #62
    Az elejével tökéletesen egyetértek. Az analízishez annyit fűznék hozzá, hogy egy távirányítású róvernek ez is sokkal több időbe telik (napokba). Konkrétan minden csiga lassúságú. Az, hogy az emberes utazás "miről szól" majd, ma még eldönteni nem lehet. Van kismillió terv, és hogy amikor arra kerül a sor, én nem tudom melyiket fogják választani, vagy esetleg egy teljesen új ötlettel állnak elő.
  • teddybear
    #61
    Ez pedig így igaz.

    Még nem működik olyan kész, komplett űrhajó, vagy űrállomás, ami évekig képes minden külső segítség nélkül életben tartani a legénységét.

    A pénz meg nem minden. a fúziós erőműprogramokba is számolatlanul öntötték az utóbbi 60 évben a pénzt, és még mindig nem üzemel egy sem.
  • Molnibalage
    #60
    Igen, ez így van. Csak sok apró szondára telik, de egy igen kockázatos és egyszeri Mars utazásra meg nem. Ha egy szonda elveszik, akkor senki nem állítja le a további szondázást. Az STS két katasztrófája után éveig nem repültek és végül ki is nyírták őket. Ha az első marsutazás nem sikerülne, akkor azzal gyak. vége is lenne a próbálkozásonak évtizedekeig.

    A bejárható terülhet tényleg pár napos emberes jelenlét esetén, azonban a vizsgálatok elvgézése és az analízis, az már nagyon nem.

    Az emberes utazás nem arról szólna részben, hogy adott esetben kisebb szondákat szórnak szét? Mert, ha már ember ment el oda, akkor nagyon sok szondát lehet elvinni, mert a Mars felszínére lejuttatása a szondának már implicte telesül, csak a szonda tömege az, ami plusz tömeg.
  • Irasidus
    #59
    "A gond a Mars utazással, hogy olyan technikai feltételei vannak, amiket egyelőre képtelenek vagyunk teljesíteni."

    Ez nem igaz. Csupán anyagi feltételei vannak, és persze mérnöki. Nem tudom miért kell ilyeneket írni? Mielőtt felsorolod, hogy mi mindent kell túlélniük, had szóljak előre - hogy ezek nem teljesíthetetlen problémák, csak pénz kell a megvalósításhoz, rengeteg pénz...
  • teddybear
    #58
    Alapvető emberi dolog, hogy olyan helyekre is el szeretnénk menni, ahol még más ember nem járt. Amolyan majomkíváncsiság. Ráadásul egy jólképzett emberi biológus olyasmit is észrevehet, amit egy korlátozott képességű és teljesítményű automata nem.

    A gond a Mars utazással, hogy olyan technikai feltételei vannak, amiket egyelőre képtelenek vagyunk teljesíteni.
    Tulajdonképp meg kell oldani, hogy az űrhajósok életben tudjanak maradni minden segítség nélkül évekig, és valahogy vissza is tudjanak térni.
    Egyirányú útra talán már most is képesek lennénk, de a kamikaze küldetés nem igazán elfogadható perpillanat.
  • teddybear
    #57
    ""Meseld mar el hog mi alapjan keresel valamit amit meg sohasem lattal. "
    az, hogy én nem tudom egy dolog, nem a feladatom. De pk sem tudják, ezért nem is fognak olyan 1xün találni bármit is. "

    Ez is tipikus konteós érvelés. Kitalálsz valami eszementséget, és utána a többiekre mutogatsz, hogy nem is akarják bizonyítani az elméletedet.
  • Moha Mahnian
    #56
    1: talán inkább egy hétbe, esetleg kettőbe.

    2: amekkora erőfeszítésbe kerül egy ... mondjuk 7 emberes küldetés, ami úgy fél évig kutat a Marson, azzal mennyi rovert lehetne odaküldeni, amik mondjuk másfél évig kutathatnak, egy sokkal nagyobb terepen?

    Azon nem vitatkozom, hogy jó lenne embereket küldeni a Marsra, de készen állunk rá? Megéri a propagandán kívül?
  • teddybear
    #55
    A konteó olyan többnyire megalapozatlan, vagy eleve hamis elmélet, amely valamilyen furcsa, vagy közismert dolgot próbál megmagyarázni, többnyire mindenféle bizonyíték nélkül, vagy éppen a bizonyítékok ellenére.

    Az egyik jellegzetes konteó, a holdra szállások tagadása. Eszerint a konteó szerint az egész holdraszállás meg sem történt, amit a nagyközönség láthatott, azt egy meg nem nevezett helyen, a Földön forgatták le. Az persze ennek konteónak a kitalálóit és főleg a hívőit nem zavarja, hogy az összes érvüket sokan és többszörösen cáfolták már.

    Tiboru, az egyik komolyabb blogíró, számos konteót gyűjtött már össze, és hozott nyilvánosságra emészthető formában.
  • Irasidus
    #54
    Nem összehasonlítható egy szonda egy emberrel. A szonda is csak eszköz, a kutató kutat így is, úgy is. Csak roverrel ezt igen nagy késéses teszi, és igen korlátozott lehetőségekkel. Amit a Curiosity eddig csinált fél év alatt, az egy embernek kb. másfél órájába telt volna. Szondát oda kell küldeni, ahova személyesen nem tudunk elmenni (mondjuk technikai okok miatt). Egy ember néhány hetes Marson tartózkodás alatt kb. 100 évnyi "szondázás" adatait tudná összegyűjteni, ha nem többet. Megéri? Szerintem igen.
  • Irasidus
    #53
    Azért földi típusú életet keresnek, mert 1. ilyen bizonyíthatóan létezik, 2. mert ettől eltérő életformák biomarkerei (életjelenségei) nem azonosíthatóak egyértelműen (kivéve, ha elrohan a kamera előtt valami, de kamera meg van). Ennyi.

  • Irasidus
    #52
    Konteo = konspiráció, magyarul összeesküvés elmélet.
  • Macropus Rufus
    #51
  • Xellos999
    #50
    Én sörrel, azt biztosan bármilyen életforma megissza.
  • Macropus Rufus
    #49
    azért még sem találtak semmit... pedig több tudós is egyetért már azzal, hogy nem olyan bolygót lesz nehéz találni ahhol nincs élet, hanem ahhol van. Az érveik kiindulási alapja az, hogy a Földön is találtak olyan helyen életet ahhol elvileg nem is lehetne. Tehát ha a taljaban, elzárva mindentől lehetséges élet (mint ahhogy találtak is) akkor minden további nélül lehetséges akár egy Jupiter szerű gázóriás légökében is.
    Azért nem fognak semmit találni, mert az összes szondánk a földi élet nyomainak a kutatására van specializálva.
    Te pl. milyen műszerekkel raknád tele a saját roveredet annak érdekében, hogy nem földi típusú élet keresésére alkalmas legyen a Marson?
    Ne aggódj, a tudósok sem tudják ;)
  • Macropus Rufus
    #48
    "Meseld mar el hog mi alapjan keresel valamit amit meg sohasem lattal. "
    az, hogy én nem tudom egy dolog, nem a feladatom. De pk sem tudják, ezért nem is fognak olyan 1xün találni bármit is. Ezért írtam azt, hogy nehéz lesz olyat találni amit nem is ismerünk. Ezért vitzes ez az egész, hogy a mostani marsi életet kellene keresniük. Hogyan? Miből indulnak ki? A földi életből? Abból meg minek? A Mars jelenlegi álapota még csak köszönő viszonyban sincs a Földön található legzordabb helyel sem.

    Mi az konteo? Már többszőr olvastam itt ezt a kifejezést, de fingom sincs mi az :o
    Ez egy jelző azokra akik esetleg mást mondanak mint amit pl. Te? Vagy ez valami olyan összeesküvés szerű dolog? Tényleg nem tudom.

    Én nem mondtam azt, hogy szilicium vagy bármi hasonló életet kellene keresni... miért van szilicium alapú élet? Én azt csal olvastam, hogy esetleg lehetséges ilyen is. De miért gondolod, hogy ha esetleg lenne is ilyen, ahhoz kell víz, vagy esetleg nagy hőfök, vagy bármi olyan ami a földön is van? :o
  • Xellos999
    #47
    Kiváncsi vagyok meddig fog még tartani a Mars szőrtelenítése.
  • ng0ofy
    #46
    Én a múltbéli marsi életet sem kutatnám ennyire, minek?
    Inkább rakják tele olyan műszerekkel azt a dömpert, ami hasznosítható anyagokat, helyeket keres, szuperül fotózik és töviről-hegyire fel tud térképezni egy nagyobb területet.
    Mivel a Mars nem változik napról-napra :D Ezért elő kellene készíteni 20 éves távlatban emberi expedíciókat, a pénzt jobb űrjármű meghajtási technológiákba és energiatárolási technikába ölni, aztán majd ha ott leszünk kiderül, hogy mi a helyzet gyorsan...
  • Archenemy
    #45
    "Meseld mar el hog mi alapjan keresel valamit amit meg sohasem lattal."

    Mondja Potter, hol keresne ön egy bezoát? :)