593
Batman: Arkham Origins
  • ratgab
    #473
    Csak arra akartam rávilágítani, hogy AA-ban is volt olyan rész, ahol pl. nem tudtál továbbjutni és az sem bug volt, hanem a védelem része.

    Ettől még itt lehet bug, csak ez az eshetőség is előfordulhat ilyen esetben.
  • Shep
    #472
    Egyáltalán nem lehetetlen ,hogy a törés miatt bugos egy játék de itt most nem erről van szó.
  • AGergo
    #471
    pontosan. a fejlesztők adják ki. ezért is lehetetlen, hogy a törés miatt legyen bugos, hisz azzal a fejlesztők nem foglalkoznának. nyilván.
  • Shep
    #470
    Ok, csak ezt írtad: "plusz az updateket is a fejlesztők adják ki"
  • AGergo
    #469
    szó sem volt ilyesmiről. csak alább a kolléga azt írta, hogy ezek a hibák a törés miatt vannak és ezzel világítottam rá, hogy ez nagyon nincs így.
  • Shep
    #468
    3. patch óta amúgy alig van hiba a játékban, tornyos hibát is javították pl.
  • Shep
    #467
    Miért szerinted ki más adná ki a patcheket? Vagy arra gondolsz, hogy a torrent oldalakra a fejlesztők töltik fel a crackelt patcheket, mert az meg hülyeség :)
  • Myselor
    #466
    igen ebben is van valami
  • AGergo
    #465
    jól érzékeled, de beszéltem olyannal akinek eredeti van és ő is szopkod vele rendesen. úgyhogy nincs itt semmi védelem. plusz az updateket is a fejlesztők adják ki. nem véletlenül...
  • Myselor
    #464
    de mindez nem csak a wareznál jött elő ez a baj tudod?
  • ratgab
    #463
    Ha jól érzékelem warez verziód van. Annál sajna előfordulnak ilyen szándékosan elhelyezett védelmi dolgok.
  • AGergo
    #462
    túl hamar kiadják már évek óta a játékokat. 1-2 hónap tesztelés pluszba és nincsen ilyen gond. gondolom...
  • Myselor
    #461
    én egyszer estem be egy házba és restartal oldottam meg,de ezek tényleg dúrva dolgok,a tornyot meg elvileg patchelték aztán még sem,ezt is olvastam sok embernél
  • AGergo
    #460
    igen, szomorú. nekem a korábbiakban nem volt semmi zavaró bugom, de ennél átestem már épületen, zuhantam ki a liftből padlón át, stb... és most ez, ami orvosolhatatlan (azt hiszem). pedig az update 2 is fenn van. mondjuk a bugos torony, amit elvileg javított a kettes patch, nálam még mindig maradt olyan, mint volt. úgyhogy azt sem értem
  • Myselor
    #459
    elég szomorú hogy ilyen megesik egy ilyen játéknál.én nekem szerencsére egy szem bug nem volt egész játék alatt,de más játékban én is szívtam már meg,sőt az AA-ban nekem is volt egy olyan bug ami miatt nemtudtam tovább menni és csak patch segített
  • AGergo
    #458
    nagyon begyere az egész, szerintem hangulatban, sztoriban közel olyan, mint a két elődje, de annyira bugos, hogy az fájdalom... frankón kezdhetem elölről és akkor sem garantált, hogy ki tudom pörgetni, mert a sztori 87 százalékánál meghalt az egész. pont úgy csináltam mindent, ahogy kellett, de nem emelkedett meg a vízszint ahogy kellett volna, így képtelen vagyok tovább menni és a mentésem is elszaródott ezáltal. hurrá...
  • grebber
    #457
    Had fikázza.Ez kb olyan mint egy fpst fikázni mert miért csak lőni kell bennük agyatlanul.
  • Myselor
    #456
    hmm hát nemtudom ki lehet még.Deadshotot pedig egy tetőn kell,van egy jel amihez ha odamész jön egy heli amit lelőnek ami az egyik trailerben is volt.majd ki kell nyomozni deadshot rejtekhelyét,a bossfight mint a kétarc volt az AC-ben.
  • TomDantes
    #455
    Anarkyst meg van, Deadshot-ot merre keressem? És kell lennie még valakinek,mert két karakter nincs feloldva.
    Megvan: Pinfvin, Anarky, Bird , Kalap, Black Mask, Shiva, jó Engima nincs befejezve, de még valaki kettő van

    Az egyik Deadshot, de ki lehet még?
  • Myselor
    #454
    Deadshot és Anarkyst van még.
  • TomDantes
    #453
    Hogy lehet feloldani az utolsó két ilyen bűnözőt? Főszál megvan, Pingvin, Kalap, Shiva, Black Mask, Robbantós pasas, pipa, de van kettő még valaki, de kik maradtak ki, és hol lehetnek?

    Ja, és elakadtam egy ilyen nyomozós résznél, egy szép kis bug miatt, ki kéne kérdezni a lepofozott csávót, de nem lehet. Nem reagál egér gombra, fasza.
  • TomDantes
    #452
    Érdekes, a Batman játékoknál mindenki szerint az egyik óriási pozitívum a harcrendszer! Fertelmes???? Hát ezt se halottam még.
  • Prince23
    #451
    Én meg vártam a nagy bossfightot. Mondom itt Solomon Gruny stílusu fight lesz, erre meg ...XD
  • Myselor
    #450
    hát de amúgy tényleg,olyat röhögtem azon a barmon xd
  • grebber
    #449
    A rázós köcsög az meg felesleges volt bele (jó tudom a kütyüje miatt volt) ,mert kb vígjáték szintű volt a szerepe.
  • Myselor
    #448
    rá kell menned arra az elektromos szarra,és onnan tudod a lámpákat ledobni,engem is felidegelt a hülye oldalnézet xd
  • ratgab
    #447
    Zárójeles részből ítélve nem játszottál az előző részekkel sem.
  • JethroHUN
    #446
    A Mad Hatter küldetést mégis hogy a retekbe kellene megcsinálnom? Már a legelején nem tudok tovább jutni. Az az hülye oldalnézet... Feladat: találjak el vmi lámpákat, h kinyíljon az ajtó. DE célkereszt sincs és még célozni sem lehet, csak vízszintesen dobálni...
  • mester1987
    #445
    Mondtam én, hogy hagyjátok.
  • Myselor
    #444
    ez is igaz,hát én úgy különösebb rajongója nem vagyok,de ennél többet vártam :P
    a harley quinn-es rész viszont külön tetszett,mivel nemtudom eredetileg is így történt e jokerrel való találkozása,de nekem mindenképpen új volt.:)
  • Malakai
    #443
    Ez szerintem azért, mert ez előzmény, itt közel se volt még annyira mutálódva sem. Persze Killer Croc rajongóknak kellemetlen. :)
  • Myselor
    #442
    hát az tényleg Arkham Asylumban tök jó volt pedig,de itt tényleg elég kiábrándító volt,én vártam egész játék alatt még hogy lesz valami vele,de semmi :|
  • Myselor
    #441
    hát igen,elég rossz.ezen még dolgozhatnának kicsit eröltetve van a visszatámadás dolog.
  • Prince23
    #440
    Pedig Croco harca elég kiábrándító, nagyon gyenge volt...
  • Malakai
    #439
    Nekem az nem tetszik így utólag, hogy egyértelműen arra akar rávenni, hogy csak és kizárólag ezzel a taktikával verheted le.

    Boss-harcoknál ugye megszokott ez, hogy egyféleképpen ölheted meg, de ha az nem valami környezetkihasználós, vagy ellenfél valalmi hátrányát kihasználós logikázás, hanem egy ilyen "most az egyébként is a harcrendszerben lévő dolgot akarjuk, hogy használd", az elég olcsó megoldás.

    Hozzáteszem ez az eddig Batman Arkham játékokkal is baj volt, mármint nem a boss-harcok, hanem a visszatámadás, túlzottan arra van kihegyezve a harcrendszer. Annó mondogatták, hogy egygombos harcrendszer, ami inkább kettő, csak éppen nem a támadás, hanem a blokk-visszatámadás gomb az elsődleges akciógomb. :P

    Ettől függetlenül élvezetes és kétségkívül látványos. :)
  • Fpocok
    #438
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Most komolyan összesen két gombot kell nyomogatni, hogy legyőzzük batman egyik nemezisét? Még mozogni sem kell. Számomra ez epik fail (főleg, hogy előtte krokinál rendes harc volt.
  • Myselor
    #437
    értem.hát akkor te ügyesebb voltál.mondjuk én 5-6 próbálkozásra levertem,3után jöttem rá mindenre,utána meg kitanultam a taktikát és meglett:) nekem tetszett hogy nehéz volt.
  • Malakai
    #436
    Nekem azzal nem volt gondom, mármint lehet látni mikor mozdul, hogy visszatámadjon és akkor abba kell hagyni a támadást és felkészülni az ellentámadásra. Az egyetlen számomra kivédhetetlen visszatámadása mikor így átdob, vagy micsinál, annak viszont alig van sebzése.
  • Myselor
    #435
    mondjuk az hogy hiába védekezel,és nyomod az ellentámadást van hogy 2-3 ütést bevihetsz de van hogy 1 és utána lebasz neked egy nagyot.én kampóval rángattam a buzit és úgy vertem szét,meg hordókat dobáltam rá,mert amúgy nem sikerült volna
  • Malakai
    #434
    Deathstrokeban mi a szopatós? Inkább az a baj vele, hogy egyetlen taktikára hegyezték ki a harcot, ha az megvan akkor elég könnyű.