593
Batman: Arkham Origins
  • Myselor
    #433
    neem,csak ez ilyen szopatós.a többi nem ilyen gáz,Bane mondjuk kicsit az agyamra ment már mert ő sokszor van,de ennyi.nincs gond a bossfightokkal:)
  • Tatyla
    #432
    kábé olyan 20-30 kísérlet után sikerült nekem is pedig már a másodiknál rájöttem mi a taktika :D
  • Fpocok
    #431
    Ezt a harcrendszert NEM GONDOLHATTÁK KOMOLYAN. Fertelmes (és valamiért úgy érzem, hogy a többi is ilyen lenne).
  • Myselor
    #430
    miért mibaj vele?xd nehéz és kicsit unfair is de azért ennyire nem rossz
  • Fpocok
    #429
    Eljutottam Deathstroke-ig, megláttam a fightot, elsírtam magam és töröltem a játékot.
  • allock #428
    Hídon belül is megtörtént minden, ezért sem értem, hogy most mi van. Neten lévő videó alapján ha bejárom a helyeket, egy új datát sem találok.
  • mester1987
    #427
    TIPP: Játssz Arkham City-t, New Game+al ;)
  • Myselor
    #426
    igazából utána indul be a dolog.de én ott nem untam,előtte volt olyan pont nekem,ott már nem hanem egyre jobban élveztem:) te döntsd el végülis
  • Shep
    #425
    Ha unod ne játssz vele, ennyire egyszerű.
  • Tatyla
    #424
    Dethstroke után vagyok és most kezdem unni,mondjátok hogy ne tegyem vagy lesz még okosság?
  • ReszegKoldus
    #423
    A hídon belül is vannak, meg épületeken belül is.
  • mester1987
    #422
    Korrekt értékelés.
  • allock #421
    Én begyűjtöttem mindent amit lehetett. Az emberekből kiszedtem a helyeket ahol találni lehet datapackot. Towerek felszabadítva, még sem nyílik az ajtó. Distruptorral kéne valamit csinálni, de sehogy nem lehet hozzáférni az ajtó másik oldalán lévő jelzavaróhoz. Ha pedig a küldetés listás ablakot behozom akkor meg a hídnál annyit látok, hogy csak 4datapackot szedtem össze a 12ből, meg egy másik helyen csak 8at. wtf :D
  • ratgab
    #420
    Nem tudom biztosan. Előző játékban is minden enigmával kapcsolatos feladatot el kellett végezni és csak utána tudtál bejutni.
  • Dzsí Pí
    #419
    Nem tudjátok, h enigma titkok szobáját a HQ-ban csak akkor lehet kinyitni, ha az összes datapackot összeszedtem? mert nekem csak annyit ír ki h a relay-ek legyenek elpusztitva meg a towerek visszafoglalva, és ez meg is történt.
  • Prince23
    #418
    8/10
  • zsombor94
    #417
    Köszönöm szépen neked is a bíztatást! :)
  • ratgab
    #416
    Mármint fel...:-)
  • ratgab
    #415
    Korrekt teszt! Kifogástalan, gördülékeny és jól összeszedett a mondanivaló. Előadásmód csillagos 5-ös. Kiváló munka, lehet el is iratkozok a csatornádra!
  • Tatyla
    #414
  • zsombor94
    #413
    Köszönöm szépen neked is, ezek a kommentek sarkallnak mindig a folytatásra, és arra, hogy több időt öljek egy-egy videóba. :)
  • Maxtreme
    #412
    Tőlem is egy óriási pacsi.
    Tele van a yt önjelölt "teszterekkel", de úgy kb 99%-ban rossz őket hallgatni mert annyira amatőr az egész, és akkor f*szságokat beszélnek hogy az már fizikai fájdalmat okoz.
    Hálistennek te a a maradék 1%ba tartozol (és ezt több video megnézése alapján mondom)
  • TomDantes
    #411
    Ám lehet valami bug volt. Bár ettől még pofátlanság a Bane elleni küzdelem, de ott ahol eddig mindig már-már legyőztem, deehelyett levert, most jött egy videó. Vagy valamit másképp csináltam, de nem hiszem. Könnyen lehet kicsit beragadt a játék, nem lepődnék meg.
  • zsombor94
    #410
    Köszönöm szépen! Örülök, hogy tetszett!
  • mester1987
    #409
    Jó lett a teszt, látszik értesz hozzá...gratula
  • zsombor94
    #408
    Nem volt a Bioshock Infinite óta olyan dobozos cím PC-n, amit igazán vártam volna, úgyhogy nagyon jól jött az új Batman megjelenése. Tényleg nem túl innovatív, vannak komoly hibái, és egy-két patch azért még ráférne, de összességében minden várakozásomnak megfelelt a Warner Bros. Games Montréal alkotása. Bővebb vélemény a videóban tekinthetitek meg, építő jellegű kritikákat szívesen veszek.




  • mester1987
    #407
    Azt hiszem 40 vagy 1 sem.
  • MerlinW
    #406
    1939 májusában született, tehát 74 és fél:)
  • everton66
    #405
    Hány éves vagy Batman? 40 vagy 70?
  • Myselor
    #404
    én is szidtam rendesen,főleg amennyit kell a bénivel megharcolni,kicsit túlzásnak éreztem,a végén már kúrvára elegem volt belőle
  • TomDantes
    #403
    Fúj de nagy faszság ez a Bane elleni harc. Leverem, teljesen, egyetlen egy ütés kellene neki, ütöm, ütöm, ütöm, és nem hat rá, nem ad be egy utolsó sebző ütést, és utána inkább átvált újra zöld őrjöngésbe. De hát legyőztem, legyőztem, csak a program nem számolja be valahogy az utolsó ütéseket, nehogy már könnyű legyen. Szemétség. Miért kell ilyen baromságot bele tenni?
    Nem arról van szó, hogy nehéz, hanem hogy értelmetlen hülyeség.
  • Myselor
    #402
    helyes^^ érdemes lesz szerintem.
  • mester1987
    #401
    Rendben, meg fogom majd vizsgálni milyen :)
  • Myselor
    #400
    igazából ki kell próbálni,egyszer játszottam vele nem volt rossz.:)
  • mester1987
    #399
    Az annyira nem stílusom, de köszi :)
  • Myselor
    #398
    hát egy mmorpg végülis:) nézz róla videót,most kap majd egy grafika update-t és új helyszíneket meg kijavítják a questetek amit unalmas és szarok voltak.igazából ma történt meg mindez ha jól tudom:)
  • mester1987
    #397
    Milyen a stílus?
  • Myselor
    #396
    amúgy megújul a DC universe online hogyha valakit érdekel és még nemtudta.én biztosan kipróbálom majd:)
  • Myselor
    #395
    jah azt tudom de elég bénák mind xd
  • mester1987
    #394
    Ja lehet meg kell kérdezni akik jártasak benne...talán DarkSector aki mókolt már ilyesmivel itt.