593
Batman: Arkham Origins
  • Negritis
    #513
    ez a loptak mondta felmérgel :D
    megkapták a Rocksteadytől hogy csináljanak egy arkham game-t az adott keretek között, azt betartották és nekem tetszik

    egyedül a PC bughalom zavar
  • revi73
    #512
    köszönöm működik :)
  • mester1987
    #511
    Lesz még frissítés, ne aggódjatok. Én majd úgy jövőre tervezem végigvinni a játékot, mert alapvetően csak loptak az előzőből :D
  • Negritis
    #510
    ncore : https://ncore.cc/torrents.php?action=details&id=1414856
  • revi73
    #509
    és van valami link vagy valami, amivel lehetne?
  • Shep
    #508
    Azt már rég.
  • Shep
    #507
    Van de az Alibi bug-ot még mindig csak vizsgálgatják és pár napon belül ígérik a megoldást, vagyis majd jövő héten valamikor.
  • revi73
    #506
    Sziasztok, orvosolták már a bug-ot a Burley-nél? A game nem eredeti.
  • hawkie22
    #505
    Az normális, hogy nem tudom befejezni a 100 to 1 challenget? 98-on megáll a számláló. A játék (még) nem eredeti.
  • mester1987
    #504
    Azóta már van 2-vel újabb, komoly :D
  • Shep
    #503
    Jöt, szinte minden nap jön, ez már a 7. volt de az Alibi báros bugot még mindig nem javították, vagyis továbbra sem tudok továbbhaladni a játékban.
  • Negritis
    #502
    azóta már töltött le 20 megát, meglesem :D
  • Negritis
    #501
    steam nem töltött semmit, de megpróbálom megint a bugot D:
  • mester1987
    #500
    *20131106
  • mester1987
    #499
    Jött nektek 20121106-ai patch. 7-et foglal elméletileg magába.
  • hawkie22
    #498
    Na, végére értem a föszálnak, a sztori nagyon tetszett, viszont 1 bérgyilkos még hátravan, Lady Shiva. Öt merre találom? Most csinálgatom a helyszínelös küldiket, aztán jön Enigma.
  • Shep
    #497
    Hát milyen ütéseket/rúgásokat visz be kétlem ,hogy ne lennének belső vérzések is.
  • Dulli
    #496
    de nem találom. valamit akkor biztos nem csináltam meg...
  • mester1987
    #495
    Persze, hogy nem, ez csak egy rajongói kép. Ő korrekten oldja meg saját energiából, saját erőből. Az eszközei csak amik segítik, bár az azért bőven elég.
  • Prince23
    #494
    Belső vérzést nem szokott okozni Batman... csak kiúti őket...nem? Jó tudom az még nem halál állapot, de az akkor is durva.
    úgy tudom utálja a fegyvert és a halált is, mérsékelten bunyóval üti ki az ellent.
  • mester1987
    #493
    Objektívan.
  • Malakai
    #492
    Ha a nyelvtanja érdekel, akkor pontosabban itt meg nem nevezett harmadik személyt ír körbe.

    Nem öl meg senkit. Törött csontokkal és belső vérzéssel, eszméletlenül hagyja őket a hóban.
  • mester1987
    #491
    Fura ez az angol nyelvtan még mindig.
  • Shep
    #490
    Ne ölj meg senkit, hagyd őket eszméletlenül, törött csontokkal és belső vérzéssel a hóban (fekve).
  • mester1987
    #489
    Maradj öntudatlan a hóban törött csonttal és belső vérzéssel?
  • Fpocok
    #488
  • HeadHunter86
    #487
    Keresd a térképen a felkiáltójelet. Az a főküldetés, idővel majd megkapod az elektromos kesztyűt is.
  • Dulli
    #486
    sziasztok! tudnátok segíteni mert elakadtam teljesen. a hajón elvertem deathstrokeot voltam enigmánál is anarky is megvan és ennyi. nem tudom mit csináljak elkezdtem összeszedni a data packokat de azt se tudom mert nincs meg az elektromos kesztyű h beindítsak néhány generátort.
  • Negritis
    #485
    asszem a mostani https://www.humblebundle.com/ eldöntötte h nem írkálok emilt a WB-nek :D
  • mester1987
    #484
  • Negritis
    #483
    most én is tartalékon tartom kicsit :D várom h pöcsöljék
  • Myselor
    #482
    én a sok bug miatt nem eröltetem ezt hogy mindent összeszedjek,majd neten megnézem enigmás dolgot is,meg amúgy azthiszem mindent megcsináltam ami érdekelt végülis:)
  • Negritis
    #481
    sztem az a csatornában van
  • HeadHunter86
    #480
    Tudja valaki hogy lehet megszerezni ezt? Gyanítom, hogy bug lesz, mert már körbejártam elég sokszor és semmi nem találok.
    Link
  • Negritis
    #479


    bug vagy hülye vagyok?
  • Shep
    #478
    Ahogy nézem elvileg jövő hétre ígérik a patchet ami majd javítja a hibát, hát akkor addig Batman szögre akasztja a denevér gúnyát.
  • Shep
    #477
    Most nézem tele a net hasonlóan járt kollégákkal.
  • Shep
    #476
    Na kurva jó az Alibi bárban kiestem a pályáról és ezzel vége a dalnak újratöltés nem segít csak egy tök sötét képet tölt be ahogy Batman széttárt karokkal zuhan tovább kifele a pályából. Hát elmennek a picsába!
  • Fpocok
    #475
    Szerintem félreértettél. Kizárólag a Deathstroke bossnál használt harcra gondoltam.
  • HeadHunter86
    #474
    1-es leülhetsz! Legjobb harcrendszer az ilyen stílusú játékokban.
    Most ütköztem meg Bayne-nel, az is de rohadt epic. Az a rész valami eszméletlen jó lett. Ráadásul nagyon sok a sztory most. Már jobban tetszik mint anno a City!