593
Batman: Arkham Origins
  • Shep
    #393
    Nem, a bugokra gondoltam, berakok egy sima linket aztán berak mindenféle html kód darabokat.
  • mester1987
    #392
    Ki van halva mi :S
  • Shep
    #391
    Jól van, látom egyre szarabb ez a fórum.
  • Shep
    #390
    Ez pl. jópofa.
    [url=http://www.themarysue.com/marvel-dc-little-friends/#15]http://www.themarysue.com/marvel-dc-little-friends/#15[/url]
  • Peet81
    #389
    de tényleg sok hasonló karakter van a Marvel Comics és a DC Comics között
  • Peet81
    #388
    Red Skull az America Kapitány ellensége a Marvel Comics-nál, Bullseye az meg a Fenegyereké
  • Myselor
    #387
    na Red skullt vágom.de am dc-ben meg van Red Hood xd
  • Shep
    #386
    Hát pl, hogy csak a játéknál maradjunk Black Mask - Red Skull, Deadshot - Bullseye stb. stb.
  • Shep
    #385
    Több Enigma is volt amúgy.
  • grebber
    #384
    Edward Nygma = The Riddler
  • Myselor
    #383
    aham,hát akkor az elképzelésem jó volt xd egyébként az a baj hogy nekem meg a marvel univerzum nem tetszik,bénának érzem a hősöket,erőltetettnek.pl a bosszuállók egy vicc kategória szerintem xd
    de hát ízlések ezért van marver és dc univerzum kinek mi jön be.amúgy kíváncsiságból mondhatnál olyan dc hőst vagy gonoszt akinek van hasonló a marvelben nekem most nem jut eszembe egy sem :))
  • Shep
    #382
    Külön karakter de van valami kapcsolata Ridlerrel. Pontosan én sem tudom. Ezért nem tetszett nekem soha a DC univerzum, túl sok a hasonló karakter akik ráadásul erősen emlékeztetnek más Marvel karakterekre.
  • Myselor
    #381
    én nemtudom,de tegnap lenyomtam mad hattert komoly volt.jobban tetszett mint az AC-ben.amúgy hülye kérdés lesz,de Enigma ki a pöcs?nekem olyannak tűnik mint a riddler.mindenkit ismerek de ő nem is rémlik.pedig én aztán a legrégebbi batman meséket is néztem meg képregényt is vágom valamennyire :)
  • Shep
    #380
    Nem emlékszem már mit mondtak a játékban, de mi lesz ha az összes Enigma jeladót szétbumerángozom?
  • Shep
    #379
    Jött újabb patch, hátha javítottak pár nagy bugot!
  • Dzsí Pí
    #378
    Na, találtak ''megoldást'' a Burnley toweres bugra.
    bár sztem elég gáz, hogy egy AAA-s játéknál egy másik buggal lehet megoldani az elsőt, ezt egy hivatalos forumon(steam) mint eddigi egyetlen megoldást közölte egy fejlesztő(!!) íme a video:
    http://www.youtube.com/watch?v=HkDLaojdCCw
  • MerlinW
    #377
    Az említett két játékhoz bottal sem nyúlnék, így azok nem érintenek:)
  • mester1987
    #376
    Mi lesz később...:O
    Battlefield 4 - bár abba túl sok minden nincs, ami spoiler :D
    De a Call of Duty: Ghostsra ráférne majd ha a HG nézné is...csak előérzet :)
  • NagyiBMX
    #375
    Én már tapasztalatból tudom, főleg az ilyen estek miatt, hogy amíg a Singlet végig nem vittem, legyen az bármilyen játék, addig SG-n a játék topicjába be se teszem a lábam, életveszély ilyenkor a sok spoiler miatt. :)
  • MerlinW
    #374
    Köszönöm a Joker-es spoilert...
  • Myselor
    #373
    havernak boxon mentés közben lefagyott a box,és corrupted lett a save,ügyeljetek erre :)
  • gramaton
    #372
    Üdv!
    Volt esetleg olyan valakinek hogy miután legyőzte bane-t jön a átvezető ahol joker-el zuhanunk,utána jön egy videó ott kifagy?
    Megoldás van e esetleg rá?
  • Dzsí Pí
    #371
    jaa, jee.
  • Malakai
    #370
    A multihoz, legál júzereknek már kint van egy ideje.
  • Dzsí Pí
    #369
    PC-re kinjött az első patch
    http://paste2.org/9Bs1xpPU
  • Shep
    #368
    Az nekem is előjött, sajnos elég sok a bug de ettől függetlenül nekem nagyon tetszik a játék, megérte az árát.
  • BorzTej
    #367
    Ez nem igaz.. Nálam is eltűnt a kikérdezés funkció, így a híd környékén nem tudom enigma jeleket megszerezni... Nagyon remélem, hogy ezt javítják..( PS3 )
  • Myselor
    #366
    kellemetlen lehet.én is jártam már úgy játékban hogy azok kevesei közt voltam akiknek ilyen szép bug jött elő:) de majd csak lesz megoldás ne add fel
  • Shep
    #365
    Jó lenne, mert anélkül oda ugyebár nem lehet gyorsutazni, meg a jeladókat sem fedi fel.
  • Myselor
    #364
    deszar már :S reméljük javítják minél hamarabb
  • Shep
    #363
    Nem lehet kimászni a szellőzőn át és ott ragadsz.
  • Myselor
    #362
    nekem nem volt semmi probléma a toronynál,mibaj van ott?nekem a dead space3ban volt szép kis bugom ami miatt nemtudtam tovább jutni
  • Shep
    #361
    Steam töltött valamit a játékhoz de gyanítom nem volt valami komoly javítás, mert a tornyos bug még mindig él :(
  • mester1987
    #360
    Kb. ha Copperheadet ha kinyírod az már van a sztori fele?
  • adler741
    #359
    Kb felénél tartok ,visszavonom a régi fanyalgásomat ez a játék egyre jobb,és jobb ahogy halad a story előre.
  • kill3r21
    #358
    Kipróbáltam az Nvidia Shadowplay-t!
    Az eredmény:
  • mester1987
    #357
    Jelenleg ennél a kis szúrós csajnál tartok, a sztori később amúgy beindul jobban?
  • tobias88
    #356
    Az alábbi 2 hiányzó bűnözőt hogy lehet amúgy megkapni?
  • tobias88
    #355
    Végeztem a főküldetéssel és eltűnt a kikérdezés opció, így nem tudok csomó helyen továbbhaladni (pl a bűncselekménynél is ki kéne hallgatnom a csávót). Másnál is van ez a hiba?
  • zitababa5
    #354
    Segítséget szeretnék kérni:
    a fekete doboz verziót telepíteném fel win 7 alatt, de a setup.exe el se indul, hiába próbálom indítani rendszergazdaként...