254
Executive produced by JAY-Z
  • bakkerman
    #254
    nem lehetne eltüntetni my career módban a jobb felső sarokból azt a panelt amin mutatja hogy teljesítek?? Vesztesnek tűnő meccsen amikor futni kell a meccs után,nem elég hogy idegeskedek az eredmény miatt,még a pofámba dörgöli a játék is,hogy én most D osztályzatot kapok vagy C-t,szóval csak elakarom tüntetni,hogy ne is tudjam mire értékel majd le a játék,had játsszak a saját tempómban,saját belátásom szerint.
  • Glasses
    #253
    sziasztok
    hasonló a gondom a játék zökkenőmentesen indul egy bibi nincs hang vmi megoldás?
  • syberia2
    #252
    ajánlott kontroller.
  • FZoleee
    #251
    Megvenném a játékot, billentyűzettel lehet normálisan játszani vagy kell a gamepad?
  • elitehun
    #250
    ahogy másnál is
  • twi452
    #249
    lepattanó mindig beleszámít a team rating-be, dobás csak akkor ha "jó" volt, ha csak eredményes akkor nem mindig :)
  • elitehun
    #248
    igen, megnéztem youtube-on, másnál se irja ki. hogy ne számitana bele?? nem dolgom pontot dobni és lepattanóat szedni? xD de igen, beleszámit abba is, elég szépen
  • Bucser
    #247
    Tudtommal az sp-t megkapod csak a team ratingbe nem szamit bele, mert nem az a dolgod.
  • elitehun
    #246
    Az normális, hogyha centerrel dobok pontot vagy szedek elpattanót akkor nem irja ki jobb oldalt felül hogy "+2 sp"? Vagy attól még megkapom? Viszont ha assistolok akkor kiirja, hogy +1 sp
  • diegho
    #245
    Sziasztok!

    A játék támogatja az olcsóbb gamepadokat is, vagy csak a drágább xinputosok mennek rendesen vele? Ma kezdtem el játszani billentyűzettel, de nem igazán lehet irányítani és cselezni rendesen egyszerre.
  • chris jericho
    #244
    Köszönöm!
  • syberia2
    #243
    Az elején amikor kéri a születési dátumodat, add meg ezt: 2012. 12. 31.
  • chris jericho
    #242
    Sziasztok! Leszedtem a játékot, de akadt is egy problémám: a játék serial key-t kérdés mivel nem eredeti nekem nincs. a key generator programokat viszont a vírusírtóm nem engedélyezi... tudnátok adni egy serial key-t?
  • Bucser
    #241
    Lassan a foldhoz baszom a kontrollert... Idegesitoen csal az AI-i... 20 ponttal megyunk a 4. negyed utolso 6 perce erre hirtelen a fullos staminan levo point guard ugy kezd el mozogni, mint egy Lajhar a negyedet substitution nelkul lejatszo ellenfelbol hirtelen "6 million dollar man" lesz vagy "Flash", mert atnyulva a melkasomon szerel, ugy szalad el mellettem hogy alig latszik pare frame-en vagy eppen atlovi a blokkolo kezen a labdat... Es vesztunk... rohej...

    Ja es persze az is vicces, mikor a Free thrownal a kamera nagytotalban rafixal az elol allo power forwardra es nem az en karakteremet mutatja a dobashoz... (my career)

    A vegtelenul idiota sajat defense AI-rol mar nem is beszelve, aki rad tapad az ellenfel helyett...
  • chris jericho
    #240
    Köszi!
  • twi452
    #239
    Szia
    Van, létrehozol egy újoncot aztán draftolnak attól függően hogyan játszol a bemutatkozómeccsen a többi újonccal. Aztán később lehet kérni cserét a GM-től akinek meg is lehet mondani h melyik csapathoz szeretnél menni. Aztán hogy összejön a csere azzal a csapattal az kérdéses de valahova el fognak cserélni :)
  • chris jericho
    #238
    Sziasztok! Szeretném megkérdezni hogy ebben van-e olyan career-mode ahol csak a saját játékosomat irányítom, és ha van lehet-e benne szerződni másik csapatba?
  • oylog
    #237
    Köszike!

    Meglesem!
  • twi452
    #236
    Szia

    én ezt a kis programot használtam erre:
    NBA 2K13 Workarounds Tool

    Link
  • oylog
    #235
    Szevasztok!

    Olyan kérdésem lenne az NBA 2k13-al kapcsolatban, hogy hogy tudnám kikapcsolni az "autosave" opciót?
    Legutóbb mikor még fönn volt a gépemen még benn volt ez az opció amióta újra felraktam már nincs és eléggé idegesít!

    Ha valaki tud bármi féle pachet, config módosítást sbt. kérem írjon!

    Előre is köszönöm a segítséget!
  • Krisztiam #234
    nba 2k14

    NBA 2K14
  • gallardo
    #233
    A saját cipő elkészítésére körülbelül mikor kaphatok ajánlatot, illetve mennyi pluszt ad az adott skillből? Valamint a legends training camp a maximumon felül is hozzáadja a pontokat?(például ha 90 a max és 88nál csinálok egy olyat ami +3at ad akkor lesz 91 vagy csak 90, mert annyi a max)
    Előre is köszönöm a segítséget!
  • FrezeR
    #232
    Ez nagyon hasznos az előző résznél is jól jött a slidereknél ilyen megoldás.
  • twi452
    #231
    Ha még játszotok a játékkal és my career-rel akkor cheat engine-nel be lehet fagyasztani a sliders-eket úgyhogy lehet használni normálisakat.
    Mert ahogy betöltesz egy my career-t az összes slidert beállítja egy alapértékre tökmindegy te mit állítottál be.

    Ugyanígy kikapcsolja a run plays-t amikor betölti a meccset hiába kapcsoltad be előtte..kis bug amit csak a konzol verziókban javítottak a patch-el. Ezt is be lehet fagyasztani így nem engedi visszaállítani és működik ahogy kell :)

    Ha valakit érdekel itt megtalálja a file-t hozzá:
    nba 2k13 cheat table

    rengeteg mindent lehet "csalni" vele persze de bug javításra érdemes használni :)
  • gallardo
    #230
    Értem, köszi.
  • syberia2
    #229
    vmi ilyesmi
  • gallardo
    #228
    Úgy érted hogy megkérdezte hogy szeretnél e maradni a harmadik évre?
  • syberia2
    #227
    Mindenképp felajánlja, nekem legalábbis így volt. Ha mégsem, kérheted a GMet, hogy le akarsz lépni.
  • gallardo
    #226
    Üdv!
    Valaki tudja, hogy mycareer módban hogyan lehetnék a második év végén free agent, vagyis hogy a csapat ne éljen az 1 év team option-nel?
  • AZTA
    #225
    Ezt az xp-re való mini image dolgot nem tudná feltenni vki egy értelmes helyre? Csak mert amiket sok oldalon linkelnek azok halottak.
  • McCartman
    #224
    Biztos lehet, de a konzolok miatt gamepadra tervezték az irányítást, az tuti.
  • mgkp
    #223
    Lehet ezt a játékot egyáltalán billentyűzeten játszani? Baromi jónak tűnik, még nem játszottam kosaras játékkal (asszem NBA 2003:D), de általában 10 ponttal simán kikapok minden meccsen.
  • McCartman
    #222
    Ha te mondod, ezeknek nem olvastam még utána , hogy mire vannak kihatással. :)

    Köszi, megnézem.
  • FrezeR
    #221
    Ezeket lehet a sliderekkel ellensúlyozni ha esetleg csalásra adná a fejét a gép :)

    Én ezt használom, nekem bevált. Annyi a baj vele, hogy állítólag újra kell kezdeni a karriert, mert csak akkor működik. Az előző résznél volt rá megoldás, hogy a már megkezdett karriert is lehessen javítani ez által, de itt még nem tudom mi lesz a megoldás.
  • McCartman
    #220
    Ha jobban védekezik, támad az ok, de a játékoknál általában abban nyilvánul meg a nehezítés, hogy gyorsabban fut, magasabbra ugrik, kevésbé fárad ez esetben pl. irreálisan nő a találati aránya tehát csal, na ezzel nem vagyok kibékülve. :)
    Igen, de van kismillió, nincs valami bejáratott csomag ami többeknél bevált itt?
    Pl. te melyiket használod?
  • FrezeR
    #219
    Nem csal csak jobban játszik :) A slidereket úgy állítod be, hogy pl ne legyen olyan magas a találati arányod tehát kisebbre veszed az értékeket. Nagyon részletesen tudod állítani. De vannak előre konfigurált sliderek azon az oldalon amit korábban linkeltem. Próbáld meg előbb feljebb venni a nehézségi szintet aztán meglátod mire elég.
  • McCartman
    #218
    Kérdés, hogy a nehezítés miben nyilvánul meg, mert ha csak simán csal a gép az nem pálya.
    Mit állítasz a slidereken?

    Az a röhej, hogy az alap nehézségen ilyen röhejesen egyszerű legyen nyerni, mit nyerni dominálni az egész ligát 1 hónap után.
  • FrezeR
    #217
    Próbáld meg nehezebb szintre állítani és mindjárt nem lesz olyan egyszerű :) Meg a slidereken is lehet állítani az is nehezítés.
  • McCartman
    #216
    Nem tudom milyen szinten, nem állítottam rajta semmit, szóval ami alapból telepítés után az alapértelmezett.
    Lehet állítani kéne rajta mert ez így nagyon könnyű menetnek tűnik, hogy mire az már jó kérdés, annyi féle,fajta van, biztos nem fogom mind végigpróbálgatni.

    Csak simán üresre helyezkedek, passz, jó időzítés és szépen esnek a hármasok.
    Tegnap megdöntöttem a csapatrekordot is már a pontokat illetően,1 hónap után, jól drafolt a Bucks.
    Mi lenne itt ha hosszabb negyedekre raknám. :D
  • FrezeR
    #215
    Talán állítani kellene a slidereken :) Milyen szinten játszol? Nekem nem megy ilyen könnyedén a fejlődés a playeremmel.