254
Executive produced by JAY-Z
  • Rudee
    #134
    Ahh, oké, akkor kipróbálom.
  • elitehun
    #133
    nekem is ugyanez volt az érzésem. szerencsére a settings-ben fel lehet tolni a játék sebességét. alapból 50-en van, ha jól emlékszem én felnyomtam 65-re és igy már fasza.
  • Rudee
    #132
    Kipróbáltam, nem rossz. De valahogy elsőre lassúnak tűnnek a játékosok.
  • Fókameister
    #131
    Élethűbbé teszi a játékmenetet. Kevesebb pont a festékből, kiegyenlített lepattanózás stb, csak mivel nincs külön slider file ezért saját kezűleg kell az értékeket beállítani az opciókban.
  • Tormiee17
    #130
    Miben jobb az alapnál? sose próbáltam még ki ilyen slidereket
  • Fókameister
    #129
    Slider
  • Fókameister
    #128
    https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0ApF77gVmXff5dEI5N1M0VFlxMXJOTnhUNjg4T1BCYkE#gid=2

    Egész jó kis slider, már kezdtem is új myplayert vele.
  • bakkerman
    #127
  • twi452
    #126
    beletették Rondo kedvenc passzát is :D

  • syberia2
    #125
    nekem is kéne segítség-
    1 Az online mód elég ratyi, assoc.t nem tudok kezdeni, online meccset pedig (PCs vagyok, de xbox kontrollerrel)csak billentyűzettel enged tolni. Ezt lehet kezelni?
    2 állítólag van olyan hogy MyTeam mód. Ez végül nem került bele? Mert nekem nincsen.
    3 myplayer store, myplayer closet- Ez a két menüpont nekem nincs a főmenüben:D Ehhez is kérnék egy kis segítséget:D
    köszi :)
  • Gabor77
    #124
    Hát nem tudom. Nekem nehezebb, és nem megy a játék. 2k12-hez is nehéz volt hozzászokni, de pár hét és már ment a legnehezebb szinten, élvezetes-pörgős meccseket lehetett játszani, itt viszont teljesen meg kell tanulni mindent elölről.
  • elitehun
    #123
    sztem nem nehezebb, sőt. minden kurvajól megy csak az a fránya rebound, pedig 60 körül van a max 68-ból.
  • Gabor77
    #122
    Magasabb az ellenfélé...nagyon nehéz lett a játék. Superstaron is megszorongat egy Kings...meg kell tanulni vele újra játszani, hiába voltam májer a 2k12-vel.
  • elitehun
    #121
    nemtom hogy most bugos a rebound myplayerben vagy az ellenfélnél mindenkinek magasabb a reboundja az enyémnél... defensive-ről beszélek
  • Tormiee17
    #120
    Ez engem is érdekelne
  • hungary27
    #119
    Lehet nevet változtatni a twitteren?
  • twi452
    #118
    jönnek a my player mod-ok :) remélem hamarosan csinálnak Iverson-t is és már cserélem is le a sajátomat :D

    egy Jordan my player

  • Fókameister
    #117
    Én se kedveltem eddig :D Bár a 2k12 ben a Knickstől már a 2. hétben kiszorítottam, most úgy néz ki muszáj leszek összejátszani vele :D
  • bakkerman
    #116
    nem
  • Fox44
    #115
    Helló!

    A mycareerben nem lehet kihagyni az Interjúkat?
  • bakkerman
    #114
    még amikor a sixersben volt az emberem sokat játszottunk key gameken a Rockets ellen,az a kis vágott szemű sokat szopatott engem amikor nekem kellett levédekeznem őt,nem csípem :D
  • Fókameister
    #113
    Szintén a Houstonhoz kerültem hálistennek ( kedvenc csapat :D ) és mi 5-2vel állunk most. Nagyon jól összejátszunk Linnel meg Parsonssal 15 pontot átlagolok jelenleg nagyon élvezem. Jobb lett a játékmenet mint volt meg a kis újítások is sokat dobnak a hangulaton.
  • Tormiee17
    #112
    20 meccs után 10-10 el állunk,kicsit idegesítő most már ez a Houston úgyhogy kértem,hogy tradeljenek el,Lakers,Clippers meg Knicks csapatokra küldtem rá a GM-et...adja az ég,hogy valamelyik belemegy az üzletbe
  • Gabor77
    #111
    6-7 meccset játszottam max.
  • elitehun
    #110
    ezt mondom. hogy az over ratinged alapból 60-as körül van, tehát a 65 nem valami nagy fejlődés :D
  • Gabor77
    #109
    Igen, tudom, hogy overall ratingre gondoltál, de még mindig nem értem, hogy ezzel mire céloztál :D 65 perpill az overall ratingem és nagyon hiányzik az irányító játéka, mivel 1-1be nem igen tudok megverni egy DeRozant vagy Anthonyt, tiszta helyzet nem nagyon van. :D
  • elitehun
    #108
    65 alatt az overall rating-re gondolsz? mert én arra gondoltam xd
  • Gabor77
    #107
    Ezt most fejtsd ki kérlek, mert nem értem.
  • elitehun
    #106
    nem azért de a 65-ös szint elég gyenge mivel 60-61-es szinten kezdesz ^^
  • Gabor77
    #105
    Azért egy hall of fame-n eléggé hiányzik...egy 65ös szintű játékossal nem tudok betörni vagy post játékot játszani...
  • bakkerman
    #104
    engem annyira nem zavar,hogy nincsenek tudatos playek,annyira nem vagyok kosárlabdabuzi,hogy komolyan taktikázzak,ha nálam van a labda én igyekszek csinálni betöréseket utána kiosztásokat,palánk alá bejátszásokat,mást nem tudok,na meg dobálgatni a középtávolikat :D
  • Gabor77
    #103
    Ez engem is rohadtul idegesít, hogy nem hív 1 játékot se a CPU.......
  • twi452
    #102
    én Bostonban nagyon szépen elvagyok :D szintén semmi pénzért sem mennék a heathez.. soha :D

    Rondo olyan passzokat csinál néha h besza-behu..felmegy ziccerbe persze körülötte vagy 3 védő erre a feje felett horoggal elküldi a labdát Garnett-nek középtávolira :D
    Ő az egyetlen akitől nem lehet "elkérni" a labdát csak akkor passzol amikor úgy gondolja (nagyon helyesen), terry meg bradley simán odaadja ha kérem :D

    de ez a fránya rendes figurás játék bug néha nagyon zavar, remélem gyorsan javítják, mert a cpu simán olyan többzárásos figurákat játszat, hogy csak nézek
    mi meg semmi komolyat csak olyan streetball feelingel nyomjuk elzárás-levállás az egyetlen stratégia :D
  • bakkerman
    #101
    3 key game után decemberre én lettem a Miami Heat kezdő SG-je! A Heat legendája,a 33 éves Dwyane Wade sixth man lett,és a padon találta magát a "nagy" Lebron új játszótársat kapott,de hogy tőlem egy kurva aszisztot nem fog kapni,azis biztos,csinálja meg magának a pontjait
  • bakkerman
    #100
    ti milyen dobás beállítást használtok? user timing vagy real player % ? tavalyiban nagy különbség volt a kettő között,idén nem tudom melyik a "jobb"
  • hungary27
    #99
    Az miért van hogy beállítom a joystickom és a következő meccsén újra be kell állítani?
  • elitehun
    #98
    ajj mért csak 5 mecs után lehet tradelni? :S
  • elitehun
    #97
    semmi pénzért nem mennék a heat-be XD
  • bakkerman
    #96
    a myplayer utóda a mycareer,de pontosan mit takar ez a myplayer menüpont én se tudom,eredeti játék kell hozzá,hogy lehessen használni
  • Fókameister
    #95
    Lehet hülye kérdés lett de nem baj. A myCarrer lett a myplayer utódja igaz? És akkor a myplayer az mi lenne? Az valami online mód?