254
Executive produced by JAY-Z
  • bakkerman
    #94
    letradelt a Miami Heat...rumour mill-t nézegettem szezon megkezdése előtt,és ott volt,hogy a Heat érdeklődik irántam,mert Allen bejelentette,hogy szezon végén visszavonul,nagyot néztem :O a meet with GM-nél kértem is azonnal a tradet,kiválasztottam a Heatet,utána rámentem a play next key game-re,és jött az üzenet a GM-től,hogy jó híre van,sikerült megegyeznie a Heattel,és már a Miami játékosa vagyok :D ugyanúgy sixth man vagyok a rotációban 30 perccel,az alap felállása a Heatnek Chalmers-James-Wade-Bosh-Camby,nem semmi csapatnak lettem a tagja,szezon végéig szól csak a szerződésem,nagyon jól kellesz tolnom,hogy kapjak papírt hosszútávra :D azzal mindenesetre nem lesz gond kinek szórjak alley-oop passzt
  • elitehun
    #93
    nem
  • Krisztiam #92
    hát kipróbáltam a játékot.. nem olyan rossz.. de még mindig van mit javítani..
    pl most ha dobok egy kosarat, és utána mutatják az embert, akkor az ilyen szaggatós.. nektek nem?
  • elitehun
    #91
    panaszkodj róla a GM-nek. hátha elküldik
  • bakkerman
    #90
    playoff 4. meccset is beleszámolva 9 key gamet toltam,azokon lazán leátlagoltam 15 pontot kb,csak sajnos Turner olyan jó,hogy nem sok esélyem van :/ gyengébb csapatba meg csak azért nem fogok elmenni,hogy starter legyek! A 76ers velem lesz nba champion,majd egyszer...:D
  • twi452
    #89
    azért vannak egetverő hibák
    celtics draftolt (hála égnek :)) és betörésnél jól leütöttek a palánk alatt és elterültem (szokás szerint) és ott fetrengtem vagy 5 mp-ig és Garnett csak úgy simán elsétált mellettem..:D
    na ilyen a való életben nincs azért :) ha kell a padról is befutna felhúzni ha valamelyik csapattársa fekszik :D

    pc-hez már a szorgalmas modderek dobálják ki a javított pályákat, játékosfejeket stb :)
  • Tormiee17
    #88
    Talán ha nem csak a kulcsmeccseket játszanád le,akkor már rég kezdő lehetnél :D
  • bakkerman
    #87
    letoltam a 2. szezonomat is mycareerben,az alapszakasz utolsó pár meccsét kezdőként tolta le az emberem,mert az alap SG Evan Turner lesérült,de sajnos a playoffban megint az első kör jelentette a búcsút,a Heat söpréssel(4-0) ejtett ki minket :/ a 76ers kihasználta az opcióját,szóval még egy évre maradok a csapatnál,remélem ősszel összejön a starting five,és akkor beindul igazán a karrierem :)
  • elitehun
    #86
    a jobb analóggal cselez.
  • hungary27
    #85
    Az én joystickommal meg alig lehet irányítani. Mondjuk az előzőt se lehetett. Nem tudok cseleket satöbbi.
  • elitehun
    #84
    Milyen bugot találtam!!
    Ha kosár után bedobás van, de a labda elgurulna és igy utána kell menni, akkor lehet lögdösni a labdát ha nekimegyünk. Ez még nem is nagyszám, de közben megy a jártékiő!!
  • hungary27
    #83
    Lehet: DD
  • hungary27
    #82
    My Career-t lehet kezdeni tört játékon?
  • elitehun
    #81
    Új kedvenc karakterem
  • bakkerman
    #80
    csak én nem hallottam még eddig a klasszikus "we playing basketball"-t?? mindegyik részben bennevolt,hatalmas feelingje van játék közben :)
  • Fókameister
    #79
    Na akkor ncore on most láttam az xp megoldást ha még érdekel valakit esetleg. Játékot letörlöd újrarakod ezt letöltöd http://rghost.net/40696511 a daemon toolsban csinálsz egy scsi meghajtót és majd abba mountolod a miniimage-et. Crack nem kell csak minden alkalommal be kell mountolni az image fájlt. Nekem működik tökéletesen. Remélem segítettem.
  • elitehun
    #78
    nem rosszak, de sztem 12-ben jobbak voltak
  • Tormiee17
    #77
    Kikúrt jók :D
  • Krisztiam #76
    zenék milyenek?
  • bakkerman
    #75
    fuhh,Miami ellen nagyon megszenvedtem,1. szezonban nem kellett ellenük játszanom,de mostani szezonban beadta key game-nek,hát ez a Wade-James kettős megizzasztott keményen,61 pontig jutottak ketten,Wadet nekem kellett (volna) fogni,de rohadtul nem tudtam vele mit kezdeni :DDD úgy szivatott mintha egy nb2-es amatőr kosaras lenne a játékosom :DDDDD de azért nekemis összejutott 13 pont 5 asziszt 4 pattanó :) na meg 6 turnover...
  • bakkerman
    #74
    billel tolom,ahogy az eddigi részeket is :)
  • elitehun
    #73
    ha nem játszottál a gamel billen akkor semmennyir e se nehéz :D
  • szabii98
    #72
    gondolom gamepaddal tolod. billel ne is próbáljam?:D szeretnék egy logitech padot szervázni, fifához és nbahoz..mennyire nehéz megtanulni, átszokni
  • bakkerman
    #71
    játékmenetben jobb,grafika maradt(én nem vettem észre változást,ugyanolyan szép maxon),körités picit szebb,ötletesebb,érdemes leszedni/megvenni.
  • bakkerman
    #70
    én már túlvagyok első szezonomon(csak key gameket toltam le,8 perces negyedekkel),SG a posztom,a 76ers-el alapszakaszban főcsoport 5. lettünk,playoffban sajnos az Atlanta megállított minket,4-1-el kiejtettek :S Természetesen maradtam a csapatban,hiszen már "sixth man" vagyok,29 percem van a rotációban. A csapat nagyon jó,igazi klasszis centerrel(Bynum) jó a lepattanózásunk,és Holiday irányitóként remek labdákat osztogat :) Sajnos vagy nem sajnos SG poszton a kezdő ember Evan Turner,aki a játékban is klasszis teljesitményre képes,nehéz lesz starterként beverekednem magam a posztjára,de hosszútávra tervezek ennél a csapatnál :) Amúgy első évem statjai: 21 perc/meccs 9.5 pont/meccs 2 asziszt/meccs 2 lepattanó/meccs.

    Egy észrevétel,1 szezon után az a benyomásom,hogy a gép nem tradelget össze-vissza,inkább free agenteket igazolnak a kisebb csapatok,sikerült javítani ezt a dolgot a 12 után,ott 2 hónap után gyakorlatilag kicserélődtek a keretek
  • Krisztiam #69
    milyen a játék? sokat fejlődött a 12-höz képest?
  • bakkerman
    #68
    cipős szerződést az 5. lejátszott meccs után lehet kötni
  • elitehun
    #67
    ja, mert nem tudtam belépni ide, ezért elkezdtem ott :P
  • Tormiee17
    #66
    Látom te kommentelgetsz nCoren is :D
  • elitehun
    #65
    majd szólok a bisztiboynak :DDD
  • FrezeR
    #64
    aha ez több mint gyanús :D jobb lesz vigyázni
  • elitehun
    #63
    hopp, át is igazoltam a bucks-tól a bulls-ba :D
  • elitehun
    #62
    szrencsére vagy sajnos nem lehet XD
    am azt irta hogy reméli elcsip a lakers elleni meccsen :DD
  • FrezeR
    #61
    Bármit is írt ne válaszolj!
  • elitehun
    #60
    Amúgy 13 játékon vagyok túl
  • elitehun
    #59
    NEEEEE most irt nekem justin bieber
  • Tormiee17
    #58
    Jaaaa,én még csak a harmadik meccsemet tolom.
  • elitehun
    #57
    öööö hát :D
    nemtom, sok. egyszer véletlenül a key game-re nyomtam és akkor átugrott vagy 10 meccset. de sztem a teljesitményt is nézi.
  • Tormiee17
    #56
    Hány meccs után kaptad?
  • elitehun
    #55
    jaja, én pont most kaptam cipőszerződést. mentem is a jordan-hez :P