254
Executive produced by JAY-Z
  • Tormiee17
    #54
    Rockets draftolt le sajnos...0-2 vel kezdtük a szezont,jöhetne valami cipőszerződés hogy ne az alap genetices fos legyen rajtam...edző folyamatosan dícsér meccs közben,ami elég jól esik :D
  • Fókameister
    #53
    Na ezt is jól "megaszondtam" Kár, hogy nem lehet szerkeszteni hozzászólást.
  • Fókameister
    #52
    Én kérek elnézést de más okokból kifolyólag el volt/van durranva az agyam. Nem itt kell levezetni. Bocs még egyszer és lehet igazad de az még sajnos a közeljövőben még nem megoldható.
  • elitehun
    #51
    nem lehet valahogy kikapcsolni az idióta becenevet? mert alapból tudja mondani a nevemet de rengetegszer csak a válaszott becenevet mondja, és idegesit...
  • bakkerman
    #50
    a játék nem megy xp-n,ezt nem csak te írtad,ezt írták többen ncore-on is,meg külföldi fórumon. lehet lesz rá patch(sőt,tuti),de egyszerűbb lenne elkezdeni hassználni a win7-et,legfrisebb updatekkel álom oprendszer. nem akartalak támadni :)
  • twi452
    #49
    bekapcsoltam my playerben hogy a cpu adja meg támadásoknál a figurákat de cseszik rá... vagyis egyedül bedobás szituációknál van figura rendes játékban csak mindenki freestyle-ozik :D
    pedig nem akarok irányítót csinálni csak azért, hogy rendesen játszunk és ne összevissza mint valami óvodáscsapat :)

    próbáljátok már ki ti is hátha csak én csesztem el valamit és "bebuggolt" nekem :D
  • Fókameister
    #48
    Kötve hiszem.
  • Tormiee17
    #47
    Isten játék lett,nem lehet szavakba önteni,hogy mennyire jó
  • wright
    #46
    Egy kicsit túlreagáltad nem?
  • elitehun
    #45
    pf, 12-ben elég volt a 40 is. csak azért mert most van vagy 45 és nem nagyon akar :D
  • Fókameister
    #44
    Biztos függ a magasságtól is de szerintem 70 körül biztos kell hogy legyen.
  • elitehun
    #43
    senki nem tudja?
  • Fókameister
    #42
    Az aláírásod után nem is csodálkozom az építő jellegű válaszodon.
  • bakkerman
    #41
    de van,2012-ben illene felrakni végre a win7-et
  • Tormiee17
    #40
    Még nem...
  • elitehun
    #39
    Minimum mennyi kell legyen a dunk hogy tudjak zsákolni? és ugyan úgy kell mint 12-ben? Csak mert most nem tudom megnézni.
  • gallardo
    #38
    Értem, de még szeptember elején olvastam a fejlesztők twitterén, hogy akár az előző év playoffánál is lehet kezdeni, plusz látom is az opciót csak nem engedi beállkítani. Te az association módot próbáltad egyáltalán?
  • Fókameister
    #37
    Xp re még mindig semmi megoldás? :S
  • Tormiee17
    #36
    De az association az egyfajta "manager mod" ott nem fogsz egyből Playoffnál kezdeni
  • gallardo
    #35
    Miért? Az elején felajánlotta, hogy kezdhetek a playoffnáll is csak nem engedte állítani.
  • Tormiee17
    #34
    Elvileg nem is lehet,nem ?
  • gallardo
    #33
    valakinek sikerült offline association módban a playoff-nál kezdeni? nekem egyszerűen nem engedi.
  • Tormiee17
    #32
    Esetleges hangproblémára valakinek nincs valamiféle megoldása?
  • bakkerman
    #31
    jó a gém,tetszik ez a social újítás a mycareer módban,a 76ers-ben vagyok SG poszton,Lakers elleni meccs előtt maga Kobe Bryant üzent nekem twitteren(szerintem azt akarja modellezni a 2ksports),hogy vigyázzak magamra,aztán nyertünk,és meccs után kaptam tőle még egy üzit,hogy gratulál,meg hogy rookie létemre jól mozogtam :D Ezek ilyen kis apró újítások,de élvezetessé teszik a játékot,eddig bejön a gém! Játékmenetben is fejlődött,könnyebb rizikósabb passzokat adni nehezebb fokozaton is,tavaly hall of famen alig tudtam komolyabb aszisztokat tolni,mindig sok volt a turnoverem,idén már más a helyzet
  • Fókameister
    #30
    Az a közeljövőben nem fog megtörténni.
  • elitehun
    #29
    mások is mondták hogy nem megy nekik xp-n. feltették a win7-et és ment
  • Fókameister
    #28
    Hivatalos rendszerigényében még szerepel az sp3-mas xp.
  • gallardo
    #27
    Azt hiszem, hogy az xp-t már nem támogatja a játék.
  • Fókameister
    #26
    Miért van az, hogy xp-n nem indul? Fekete képernyő után hibaüzenet nélkül kilép.
  • twi452
    #25
    én egy clone és mini image verzióval próbáltam ki
  • szabii98
    #24
    a skidrow oldalán kintvan.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    http://www.skidrowgames.net/nba-2k13-reloaded.html
  • Krisztiam #23
    nfohump-on miért nincs kint akkor?
  • szabii98
    #22
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    NBA 2K13-RELOADED
  • Krisztiam #21
    még kint sincs..
  • twi452
    #20
    kipróbáltam a "csúnya" verziót pc-n... hát kicsit újra kell tanulni az irányítást.. szerencsére megmaradt a "tréning tutorial" úgyhogy megtanít mindenre de azért valahogy meg is kéne jegyezni ugye :D
  • The Protector
    #19
    Hát igen.Az EA sport játékait csak a név meg a sok liszensz miatt preferálják.
    Én anno az nba 2005-el kezdtem,akkor nem is hiszem h volt más.Akkor volt Carmelo Anthony a felkapott srác a Nugets-ből.Csak a játék miatt vettem analógos gamepadot mert anélkül nem lehetett zsákolni.De a trükkös 1 palánkos része nagyon tetszett.
  • twi452
    #18
    amilyen videókat láttam róla nem is csodálom, hogy visszamondták :D
  • The Protector
    #17
    köszönöm szépen.ps3-on van már demo,ott próbálgatom.nagyon klafa kis game és idén konkurencia marad mivel EA-s NBA nem lesz:)
  • twi452
    #16
    eddig sprintelés + dobással ment ebben az újban most tekertek egyet az irányításon



    rohadtul várom már..xD
  • gallardo
    #15
    itt sajnos még senki se játszik, mert a játék még meg se jelent:(