4550
banner
  • Although
    #75
    DA3
    Ez volt már. Most az SWTOR után egy kicsit optimista vagyok. vissza került az első helyre nálam a Bioware, szegény CD Projekt most csak a második. :)nagyon nagyon várom akárcsak a DA első részét vártam. Mindenki így van vele? Remélem tényleg nem ME vonal lesz belőle.
  • Although
    #74
    Kívánságod parancs :)
    http://www.youtube.com/watch?v=iAlC0PcToBU
    Bár az LMB nem működik pedig próbáltam :(
  • pxxl
    #73
  • SötétBarom
    #72
    Szerintem legyen film. Csak néha írja ki, hogy press LMB to continue.
  • MerlinW
    #71
    Én kék, zöld és piros befejezést
  • grebber
    #70
    A BioWare tudni szeretné, mit vártok a következő Dragon Age-től
  • SötétBarom
    #69
    Volt már rá példa. -.-

    Fallout 2 pl.
  • MerlinW
    #68
    "döntéseink immár valóban számítani fognak.."

    20 éve olvasom már ezt, és még soha sem volt rá példa:) Mármint komoly szinten. Nem a játék végén, nem 1-1 karakter életével kapcsolatban, hanem ténylegesen.

    Ugyanakkor, mint fejlesztő teljesen megértem, hiszen, ha komoly válaszutak lennének, akkor mondhatni 2-3 játékot kellene készíteni. A felmérések alapján pedig a játékosok alig 20%-a játssza végig a játékokat. Nemhogy többször is. Magyarán tök felesleges erre erőforrást pazarolni:)
  • Prince23
    #67
    Nagy hírrel jövök:

    Orlézia lesz a fő helyszíne a DA 3-nak!!

    Igaz, logikailag már sejthető volt... de megerősítést nyert
  • Prince23
    #66
    A Harcrendszer engemet is zavart, a Dragon Age Origins hozzá képest hardcore volt :D:D Ott volt minden, szinte érezni lehetett a szablyák, pajzsok súlyait is.

    a hack snad slash jelleget sajnos a konzolosítás miatt kellett megvalósítani :(
  • Although
    #65
    Egyhez képest talán nem de az első rész 5 évig készült. Nekem megfelelt, azzal se volt bajom hogy a csapatársaimat nem tudtam öltöztetni, az ismétlődő helyszíneket is be tudtam nyelni. a story jó volt. Ami tényleg zavaró volt az a harcrendszer leegyszerűsítése. A hack and slash jelleg töménytelen hullámban jövő ellenfelek.Viszont közel se egyszerűsítettek annyit mint a Skyrim esetén a Bethesda. És a Skyrim mégis nagy siker lett. Nehéz eltalálni az igényeket. Az biztos az rpsek zöme foggal körömmel kapaszkodik mindenbe ami régen jó volt. És ha nem sikerül jelentős számú új rajongót hozni egy változtatással mint a skyrimnek, amibe persze az elképesztő hype is benne volt, akkor bukta van. A DA:O óta nem láttam olyat amire az rp-s réteg azt mondta volna hogy jó :) Oké az FNV volt még ami bejött nekik.
  • Prince23
    #64
    Valóban döntéseink immár valóban számítani fognak a DA 3-ban

    ezek szerint a DA 2-ben nem számított a döntéseink?

    én már nem emlékszek rá.
  • Although
    #63
    Én speciel tartok ettől a " tanultunk a Skyrimból" című szövegtől..Félek tőle tényleg nagy meglepetés lesz a DA3 :)
  • Prince23
    #62
    A konzolok miatt olyan, amilyen. Hack'n slash szerű akciójátékra emlékeztető stuff lett a folyamatos pörgősségével. Ráadásul a mágusok is milyen gyorsan bánnak a botjukkal :D
  • avsk
    #61
    Nekem alapból nem lett volna bajom a DA2-vel,de a harcrendszerrel nekem is betett.Nem tudom,hogy a fejlesztők ,hogy gondolhatták azokat az irreális dolgokat,amikkel a fegyverforgatással,műveltek,vagy,hogy a legnehezebb fokozaton se jelentenek kihívást az átlag MI,csak a boss-ok.Nemhogy nem törekedtek a kifinomult taktikázásokra,de hogy a fegyvereket (pláne a kétkezes fegyókat) úgy pörgetik-forgatják-dobálják mintha papírból lenne,vagy mit tudom én,nem lenne gravitáció,ez már kiütött engem.Nem tudom miből tartott volna a fegyverek súlyát a DA-ből áttenni a DA2-be?Az 1. részben gyönyörűen megmunkálták a lendületet (ha nehéz volt) szó szerint érezni lehetett a fegyver súlyát.És ez vonatkozik a pajzsra és a kettős fegyverekre is.
  • Prince23
    #60
    Nehéz lesz az elindulás sztem. DA 2 és Me3-at elég sokan lehúzták. És elég nagy a csend a DA 3 körül most... jöhetne már egy debut trailer E3-ra. Bízom benne.
  • noname123
    #59
    egyébként nem értem se a bioware-t se az electronic arts-ot. belegondolhattak volna hogy ha egy igazi origins folytatást csinálnak ami ténylegesen a veszedelem után, ugyanonnan indul és a lényeges szereplők (alistar morrigan, oghren stb.) szerephez jutnak és amit tettél az originsben hatással lenn fereldenre (szívesen megnézném adott eztben hogy a vérfarkasok mihez kezdtek volna magukkalpl.)és a sztory-t is lehetne onnan még folytatni. mondjuk:10 évvel a veszdelem után "a veszedelemnek vége de a kamarások eltüntek" és mondjuk kiderülne hogy a megivott éjfattyú vértől átváltoztak volna persze sokkal erősebb éjfattyűvá+ mondjuk az átváltozott gyógyító mágusok fel akarnák támasztani a vezédémont. a továbbiakról nem filóztam. na mondjuk egy ilyet meg tudnának emészteni folytatásként méghozzá jó szájízzel és többen vennék meg ergó több a bevétel. gondolom az electronic artsnak az számítana
  • MerlinW
    #58
    Én elmentem mellette szó nélkül. Nem vettem meg:) Egyszer végigküzdöttem rajta magamat, aztán törlés. Ennyit ért:)
  • noname123
    #57
    félreértés ne essék a bioware zseniális játékokat csinál és tisztelem őket de az origins "folytatása" mellett nem tudtam szó nélkül elmenni
  • noname123
    #56
    akkor ide menjetek: http://techline.hu/teszt/2011/3/22/20110321_dragon_age_ii_teszt_leiras


    az első kép
  • noname123
    #55
    nem jó bocs
  • noname123
    #54
    remélem jól csináltam a kép beszúrást elsőre szakadtam a röhögéstől
  • noname123
    #53
    idézem egy a gamepod.hu-n megtalálható "A Dragon Age 2 tesztje" értékelésből a lényeget legalábbis szerintem ez a lényeg: "A program tovább erősítette a demó, valamint az általam korábban írt hírek során már sejthető dolgot, miszerint a Dragon Age II pusztán egy szép grafikával megáldott, látványos, pörgős játékmenettel rendelkező, szimpla akciójáték lett"



    Az origins egy zsenális rpg volt, nálam vezeti a listát. Miért kellett ilyen folytatást kiadni!? Az igazi dragon age-t megölték azzal a sz*rral
  • Zsusensei
    #52
    Valami konkrét hír morzsa van már a 3-ról?
    Mondjuk ahogy nézem nem túl aktív a topyc, szóval sejthető hogy nincs.
    na nembaj.
  • Prince23
    #51
    Ray Muzyka a Dragon Age 3-ról!
  • wedge31
    #50
    A TES epizodoknak sose volt erős storyjuk sőt...

    Ami jó bennük a sandbox világ, oda mész a mapon ahova akarsz és a rengeteg felfedeznivaló plusz kismillió küldetést beleraknak.
    Mint rpg-ét nem tartom nagyra de mint akció játék verhetetlen az addiktivitása miatt.

    A DAIII-nál nekem az a lényeg, hogy vették a lapot /különösen egy bizonyos vezető designer / és azt csinálják amit várnak a fanok.
  • Although
    #49
    Nos, nem tudom. de szerintem 2 év alat sokkal jobbat nem lehet összehozni mint a DA2. szerintem obb mint az Me2 mindenképp. És mivel egy városban játszódik zömmel így a másolás sem zavart annyira, nem egy változatos vidék:D. Még fele annyi ideig csinálták és mégis jobb a storyja mint a skyrimnek ami 3 évig készült. Persze lehet nincs nagy igényem csak élvezhető legyen nekem. És a story nekem nagyon bejött. Nyilván lehetett volna javítani..de szerintem az több mint két év kellett volna legyen. És ami szomorú nem nagyon látok konkurenciát akik erre kényszerítenék a Biowarét. sajnos. Kicsit csalódott vagyok a Skyrimben, reméltem legalább az Obsidian szintjére fellépnek. Nem rossz csak valahogy nagyon lazán összefűzött történet rendszert hoztak össze nem, rossz de az Obsidian két év alatt jobbat összehozott és ez szomorú. Szerintem.
  • wedge31
    #48
    Mikor utoljára néztem össz platformon 3,7 milla ment el a DA:O-ból és 2 milla a DAII-böl.

    Plusz vedd hozzá, hogy a DA:O-hoz sokkal több dlc-ét tudtak értékesiteni és volt egy addon lemez is.
  • Although
    #47
    Jó a DA:o 5 évig csinálták ezt meg csak 2 évig. Ezt figyelmebe kellene venni. Úgy mondom mint akinek a DA:O mai napig benne van az első 2-3-ba.
  • Although
    #46
    Pc-n vagy az összes platformon?
  • wedge31
    #45
    Rosszul vizsgázott, mivel kb feleannyit adtak el belöle mint a DA:O-ból.

    Nem véletlen állnak vissza az eredeti ösvényre mert itt nem jött be a "casual"
  • Although
    #44
    Nos személy szerint lehúztam a DA2-t amit gondoltam előre az hogy a story nem szar és talán hardon élvezetes lesz.
    Nem metegetni akarom őket de nekem a da2 jobban bejött mint a full lineáris ME2. Meglepő módon bőven találtam benne választsi lehetőséget és ha legtöbb helyen csak a nagy tömegbe érkező ellenfelek köztük főleg a magas heallal rendelkező nagy számú ellenfél jelentett kihívást, azért volt egy a wraith is a mélyföldön ami nekem hardon okozott pár óra fejtörést. összehasonlítva, a Skyrimet masteren kell nyomni hogy élvezhető legyen. Szóval a story nekem nagyon bejött ha lehet hasonlóan dark volt mint a DA:o story. A Bioware ebben zseniális, voltak részek amik nagyon keményen összehoztak, pl. az anyja halála rész a nekromata menedékben. Szóval nekem nagyon bejött. Örültem hogy ez legalább van ahogy volt a Jade empireben és a DA:O-ban is, az ME2-ben nem nagyon éreztem. Az már nekem túl EA-s volt. írhatnék még pozitiv dolgokat de nem érdemes. Tény túl sokat egyszerűsítettek a DA:o-hoz képest, de komoly bevételt és jó osztelékot csak az úgynevezett tömeg vonzással lehet elérni. Nyilván nem számoltak vele hogy a pc-n ennyire lehúzzák. elsőre 6-t adtam de ezt 8-ra minimum módosítom. Nem sok játék van ami történetben ennyire erős tud lenni mint a Bioware, ezt most sajnos a Bethesda is bizonyítja, nem rossz de még DA2 szint sincs. És azért ha az ember megszokja elviselhető a harc rendszere is. Mondjuk véletlenül se próbáltam ki normál fokozaton az a demoban elég volt.
    Szóval nehéz kielégíteni a régi rajongókat és a nagy bevételt hozó casualt is. A DA2 megpróbálta és szerintem ebből a szempontból nem vizsgázott rosszul. Meglátjuk a DA3 mit hoz.
  • Lacoka12
    #43
    remélem hosszab lesz a történet
  • wedge31
    #42
    DA2 is egy vicc volt...innen már csak jobb jöhet de inkább a tartalomra forditsanak több figyelmet mint a grafra, szvsz.
  • MerlinW
    #41
    Fene tudja.. azok után amit a DA2-vel műveltek, meg hogy coop-ot tesznek a ME3-ba... Minden lehetséges:)
  • Prince23
    #40
    LOL?

    Frostbite? ez sztem vicc
  • gosumofo
    #39
    Dragon Age Getting Multiplayer, Has Playable Dragons, Built On Frostbite 2

    lol
  • MerlinW
    #38
    "Miközben a két frakció totális háborúban esik egymás torkának nem kímélve a kívülállókat sem, a játékos távoli vidékekre utazik és szövetségeseket gyűjt, hogy meglegyen a hatalma a rendteremtéshez."

    Micsoda fantáziadús sztori.. biztos sokat agyaltak rajta..:)
  • wedge31
    #37
    " Aki Dragon Age 3 információmorzsákat szeretett volna kiéhezett fülemüleként felcsipegetni, annak az idei PAX-ról vétek lett volna hiányoznia. A fejlesztőcsapatból ugyanis a helyszínen tartózkodott Mike Laidlaw kreatív igazgató, Mark Darrah producer, Matt Goldman művészeti igazgató és David Gaider író, akik rajongói kérdésekre válaszoltak, továbbá a Dragon Age 2 fogadtatásáról és a Dragon Age 3 számára kijelölt új utakról is beszéltek.

    A történettel kapcsolatban elárulták, hogy míg az első rész a Darkspawnok és a Blight megfékezéséről szólt, addig a második epizód új konfliktust szült. A Dragon Age 3-ban ezt az újfajta konfliktust (mágusok vs. templomosok) kell majd kezelnünk, a világot pedig saját magától megmentenünk. Miközben a két frakció totális háborúban esik egymás torkának nem kímélve a kívülállókat sem, a játékos távoli vidékekre utazik és szövetségeseket gyűjt, hogy meglegyen a hatalma a rendteremtéshez.

    A fejlesztők elismerték, hogy a Dragon Age 2 felfedezhető területe lényegesen kisebb volt az Origins-hez képest, ezért a cél egy, az Origins-ban látottnál sokkal nagyobb világtérkép bebarangolhatóvá tétele.

    Beszéltek arról is, hogy a Dragon Age világának megteremtésekor sokat merítettek Tolkien munkásságából, s bár remélik, hogy saját arculattal sikerült felruházniuk Thedast, nem kívánnak megszabadulni a tolkieni örökségtől. MMO egyáltalán nem szerepel a sorozattal kapcsolatos hosszú távú terveik között.

    A következő Dragon Age 2 DLC-ben hozzányúlnak a harcrendszerhez, szeretnék elérni, hogy nagyobb jelentősége legyen a karakterek pozicionálásának és a tervezésnek. A kísérletezés azt a célt szolgálja, hogy eldönthessék, milyen legyen a harmadik rész harcrendszere.

    A folytatásra megváltozik a party kezelése is. A csapattagok erősségeit és gyengéit figyelembe véve összeállítástól függően különféle party-bónuszokból részesülhetünk.

    Társaink felszerelését újfent egyenként állíthatjuk össze, bármit lecserélhetünk, de ezeknek csak statisztikai hatása lesz, vizuális nem. Ahogy haladunk előre a történetben különféle szettek lesznek elérhetőek számukra, így korlátozott mértékben ugyan, de mégiscsak beleszólhatunk abba, hogy miként is nézzenek ki a lányok és a fiúk.

    Ami a főhőst illeti, finoman arra utaltak a fejlesztők, hogy egy új szereplőt ismerünk meg és veszünk szárnyaink alá. Ugyanakkor Hawk története még korántsem ért véget, és azt sem tartják elképzelhetetlennek, hogy Kirkwall bajnoka, és a legendás Grey Warden találkozzék egy napon. " - GS



  • Prince23
    #36
    Infók!