316
From Dust
  • Baxo
    #36
    Szerintem nem lesz 5000Ft sem...
  • rexortom
    #35
    Már én is várom nagyon remélem teljes értékü játékot kapunk és tényleg csak 5000 forintért. követendö példa lenne minden kiadonak hogy hasonloan adja ki a termékeit :D
  • Baxo
    #34
    Reméljük lehet, megspórolunk 300 FT! :D
  • elitehun
    #33
    Hol mondtam én olyat hogy nem lehet előrendelni?
  • zsakosfrodo2
    #32
    És olyan még sohasem volt, hogy valamit nem lehetett előrendelni steamen, hanem egyszer csak megjelent ott. (Hint: ilyen már sokszor előfordult.)
  • elitehun
    #31
    Ja, de akkor is már elő lehetne rendelni hiszen alig 18 nap van a megjelenésig
  • Zomil
    #30
    gondolom hamarosan, mivel elvileg csak steam-en lesz elérhetö pc-n :)
  • Tatyla
    #29
    +fav
  • elitehun
    #28
    Sztem nem lehet.
  • Baxo
    #27
    Vajon mikor lehet előrendelni Steam-en?
  • elitehun
    #26
    Én meg 15 dolcsiról hallottam
  • Zomil
    #25
    én ezt találtam: The Xbox version is 1,200 MS Points ($15/£10), and the PC version is $20/£14.99.
  • elitehun
    #24
  • Baxo
    #23
  • Baxo
    #22
    12 dolcsi körül lesz az ára! Tutti vétel emberek! :D
  • elitehun
    #21
    Most jött a hir hogy PC-re is 27.-én jelenik meg :D
  • Zomil
    #20
    ha jol tudom 27-én jön xbox-ra a játék, remélem steam-en is elérhetö lesz röviddel utána :)
  • Baxo
    #19
    Na itt má valami lesz: http://www.joystiq.com/2011/06/06/xbox-live-summer-of-arcade-2011-kicks-off-july-20/
  • Baxo
    #18
    Még mindig nincs konkrét megjelenés! :(
  • Zomil
    #17
    E3 trailer
  • Pio
    #16


  • Baxo
    #15
    Konkrét megjelenési dátum nincs, viszont Q3 a megjelenési idő, tehát nyáron megkapjuk a csodát. :) Olvastam egy hosszabb interjút, akit érdekel: http://thegamingliberty.com/index.php/2011/03/16/tgl-interview-from-dust-creator-eric-chahi/
    angol, viszont ott a "gugli" fordító, nagyjából olvasható. :D

    Amíg megjelenik addig is tolom a Populous 3at, már a 23. pályán vok, eddig még nem sikerült végigtolni, most már közel járok. Ezután jöhet a multi... :)

  • Baxo
    #14
    valahogy nekem is így jött ki pedig pl ha most is rágondolok elkap a hév h. újra elkezdjek vele játszani. Volt egy olyan feelingje ami nagyon megfogott. Mikor megláttam ezt a videót ill. videókat valami hasonló érzésem volt h. úgy játszanék vele... :D
  • Zomil
    #13
    várom már nagyon :)
  • grebber
    #12
    Új Trailer
  • ProGabe #11
    óóó, a Populous 3! legalább ötször kezdtem neki az évek során, sosem vittem végig :D
  • byzhouse
    #10
    olyan,mint a Populous! világ legjobb játéka volt :D
  • Totti5
    #9
    XBLA/PSN/STEAM cucc tehát nem lesz több mint 15 dollár/1200 pont.
  • motyodlee
    #8
    nem csodálom, mivel eléggé üti egymást a kettő...
  • Büdös Bohóc
    #7
    > prémium kategóriás
    > 15 dollár

    valahogy ezt a kettőt nem tudom egyeztetni
  • Calver
    #6
    avagy nem tud példának kedvéért EA bácsi beleszólni a fejlesztők dolgába, és elbaszni a készülő játékot.
  • zorrobomber
    #5
    Csak én értek egyet ezzel a kijelentéssel?

    @Zomil :D
  • Zomil
    #4
    jajj csak ne sz sg-s cikket linkelted volna be... :D

    "prémium kategóriás áron lát majd napvilágot" ennek igy kb. semmi értelme... :D


    Amugy nekem mikor még project dust néven futott már akkor is a Populous ugrott be. Várom nagyon.
  • Fidolorous
    #3
    But digital distribution, which started on PC then later on the console, was a really, really major step that saw originality coming back…


    What the fuck ?
  • zorrobomber
    #2
    A bemásolt szar info szövegnél számomra sokkal ígéretesebb Eric Chahi pár mondata:

    “Today we have more creativity than some years ago – maybe seven years ago. 2000 to 2003/4 was really a time where there was no independent scene, there were few risks – it was very rare.

    But digital distribution, which started on PC then later on the console, was a really, really major step that saw originality coming back…”

    Várjuk, csak Steamen!
  • zorrobomber
    #1
    A tavalyi E3-on a legendás Another World alkotója, Eric Chahi jelentette be legújabb játékát, amely akkor még a Project Dust néven futott. Az első trailerből már sejteni lehetett, hogy egy "Isten-szimulátorral" lesz dolgunk, és ezt Chahi meg is erősítette.

    Hirdetés


    Azóta kiderült, hogy a játék a From Dust nevet kapta, és prémium kategóriás áron lát majd napvilágot (jelen állás szerint 15 eurót kell fizetni érte) még az idén. De lássuk, milyen lehetőségeink lesznek a programban. A From Dust története szerint egy törzs teljes emlékezetkiesést szenvedett. Épp ezért nincs kultúra, nincs történelmük, nincsenek tradícióik - szóval semmi. Ám egy rituáléra emlékeznek, és ezzel meg is idéznek minket, az istenüket.

    Meg is jelenünk egy fekete gömbként, amely tulajdonképpen a kurzort szimbolizálja ,és rögtön el is kezdhetjük a "térítést". A Black & White játékmenetével ellentétben azonban itt nem magukat az embereke irányítjuk, hanem a környezetet alakíthatjuk úgy, hogy az valami pozitívat hozzon a népünknek.



    Vagyis eltéríthetünk folyókat, tavakat alakíthatunk ki, lávafolyamokból készíthetünk köveket (ha vizet engedünk rá), és hasonló dolgok. Azt azonban meg kell jegyezni, hogy nem áll meg az idő tevékenységünk közben. Ez annyit jelent, hogy ha elveszünk egy sziklát vagy bármit a folyó útjából, akkor az azonnal elindul a szabad úton - akkor is, ha épp a falunkat önti el ezzel.

    De természetesen lesznek ennél konkrétabb céljaink is. Törzsünk például folyamatosan fejlődik, gyarapodik (ha mindent jól csináltunk), és épp ezért ki kell alakítanunk számukra megfelelő lakóhelyeket, ahol új falvakat építhetnek. Egy idő után felbukkannak az állatok is, akik a fő élelemforrást jelentik, és rájuk is figyelnünk kell. Ha mindent jól csinálunk, akkor a népünk újabb és újabb totemoszlopokat emel nekünk, melyek új képességeket adnak.



    Sajnos a természetet nem lehet teljes kontroll alatt tartani, így előfordulhat, hogy egy szökőár rendezi át az addig kialakított területünket, vagy kitör egy vulkán, és a láva felperzsel mindent, ami az útjába kerül. A fejlesztők szerint a From Dust közel 15 órás kihívást nyújt, és aki ezt kevesli, annak jó hír, hogy minden egyes játéknál már és más környezetben indulunk, így viszonylag magas lesz az újrajátszhatósági faktor.

    Chahi játéka nagyon ígéretesnek tűnik, és ahhoz képest, hogy alig 4000 forintba kerül majd, elég tartalmasnak tűnik, és grafikailag sem lehet ok a panaszra.