316
From Dust
  • Pio
    #116
    launch trailer

  • Zomil
    #115
    mondjuk annyiban örülök, h pont olyan dolgot huznak le benne amit pc-n elvileg könnyebb lesz megoldani...szvsz az irányitás sokkal könnyebb lesz egérrel, mint kontrollerrel, a többit meg eddig is tudni lehetett, nekem tetszik :)
  • Baxo
    #114
    Újabb Gémpléy!
  • Omlás
    #113
    Ubishop
  • Baxo
    #112
    Hol rendelted elő?
  • Omlás
    #111
    Mindenesetre én nyomtam vagy 1.5 hete egy digital preordert szal majd ha tölthető úgy is értesítenek :]
  • Baxo
    #110
    Most néztem ubi honlapján, eddig volt pontos megjelenési dátum kiírva, méghozzá "RELEASE DATE: 27/07/2011", most meg csak 2011 van kiírva. xbox az változatlanul holnapi megjelenés. aug. 17 nem érzem biztosra.

    Zomil, pénz beszél végülis...
  • Zomil
    #109
    gondolom ms fizetett nekik...Call Of Juarez: The Cartel után ez is csuszik 1honapot kb...nemtudom...gyanus :)
  • Baxo
    #108
    Nem ez van a dologban, (szerintem) hanem nagyobb volt a hangsúly az xboxos verzió felé és a pc-s kicsit optimalizálatlan maradt...
  • zorrobomber
    #107
    kérdés hogy az miért jó a kiadónak?
  • Zomil
    #106
    Sztem meg simán csak azért nem adják ki, h egy darabig csak xboxon legyen :)
  • Baxo
    #105
    Valószínűleg az utolsó napokban óriási bugokba ütközhettek, amiket úgy véltek 3 hét alatt ki tudnak javítani. Optimalizálják a játékot. Nekem már mind1 csak tovább ne csúsztassák, majd javítgatnak még pecs formájában utána.
  • zorrobomber
    #104
    vagyis de, ha bugos szar lesz akkor tényleg nem volt kész
  • zorrobomber
    #103
    ezt sose fogjuk megtudni.
  • QuippeR
    #102
    én csak azt nem értem, hogy ezt miért egy nappal az időpont előtt jelentik be? eddig nem tűnt fel, hogy nincs kész a játék vagy egyszerűen csak hazudnak?
  • Omlás
    #101
    Ne legyen igazad !
  • Baxo
    #100
    Én is! Naponta 5x néztem mikor rakják fel Steam-re az előrendelést! :) Nem tudom elég lesz-e nekik 3 hét összpontosítani a pc-s verzióra... Nem akarok pesszimista lenni, de látom a további csúszás(oka)t! :/
  • Omlás
    #99
    Hát nagyon úgy néz ki :/ pedig már vártam a holnapi napot mint a messiást :]
  • zorrobomber
    #98
    ez egy vicc amit az ubisoft csinál

    rps-ék egyből még a CoJ cartel-nél írtak nekik levelet hogy miért csúsztatják, és miért fordul elő ez ilyen rendszeresen. a válasz:
    “Our teams work hard to ensure that all versions of our games achieve a level of polish and quality that our customers will appreciate. The development team needed a little more time to focus on the PC version [of Call of Juarez], so we adjusted the date accordingly.”
  • Baxo
    #97
    Találtam még oldalakat: Itt és gamepod.hu

    Szerintem biztosra vehetjük a dolgot... szóval még 3 hét a megjelenésig! :( :S :/
  • Omlás
    #96
    Jah :/ úgy néz ki csak xdobozra jön ki holnap....
  • Baxo
    #95
    Itt is írnak a késéről!
  • Omlás
    #94
    Mondjuk én is azt néztem, hogy se fb-n nem írták ki hogy csúszik a pc-s megjelenés se hivatalos oldalon se ubishopon. A fene tudja :]
  • Baxo
    #93
    Facebook-on sem írták ki, hogy késni fog, még mindig 27-e van... Lehet optimalizálnak még pc-re?!
  • Omlás
    #92
    Azért megjelenés elött egy nappal benyomták a dátum módosítás
  • Zomil
    #91
    de csak pc-n csuszik... :S
    mondjuk legalább igy többet lehet majd megtudni addig a játékrol :)
  • rexortom
    #90
    pedig már nagyon vártam félek hogy öszecsapot lesz reméltem már hogy kész minden és a pr miat csuszik deezek szerit utolso percekig fejlesztik :(
  • ProGabe #89
    Sajnálatos módon a Call Of Juarez: The Cartel után az Ubisoft egy újabb várva-várt játék megjelenésének idejét tolta el. A From Dust augusztus 17-én várható mostantól.

    http://www.dsogaming.com/news/surprise-surprise-from-dust-gets-delayed-for-the-pc-until-august-17th/
  • Baxo
    #88
    Kevesebb mint 3 nap... :)
  • Baxo
    #87
    Kíváncsi leszek, majd meglássuk... :) Pre-order nem lesz Steam-en, megjelenés napján lehet majd megvenni.
  • Zomil
    #86
    Igen sajnos a fizika nagyon meg tudja dobni a gépigényt és itt azért sok folyékony anyaggal dolgozik a program.
  • Malakai
    #85
    Szerintem is sejthető volt, hogy ilyen magas lesz a gépigény.
    Az, hogy pénz miatt lenne nem hiszem, nem egy aaa+os túlhypeolt cím.
  • Omlás
    #84
    Pontosan, itt a folyamatos kölcsönhatásban van minden mindennel valósidőben számítások amik eszik az erőforrást.
  • elitehun
    #83
    Arra. Amúgy gondolj arra hogy itt a folyadékokkal úgy mint viz meg láva is számolni kell. Crysisban erre nem volt gond. bescripteltek egy egy hullámot és annyi, de itt tudunk mozgatni elég hatalmas viztömegeket
  • Baxo
    #82
    GTA4re gondoltál nem? :) Egyébként nem győztél meg! :)
  • elitehun
    #81
    Azért itt egy "icipicivel" többet kell számolni mint egy GTA3-ben vagy crysisban
  • Baxo
    #80
    Ez jogos, de szerintem ennek hátterében pénz is van... Egy erős két magos is elviszi ami 3ghz felett van biztos. Nem tudom elképzelni, hogy nagyobb gépigénye legyen mint a GTA 4-nek vagy a Crysis 1-nek! Ott is van rendesen számítás... Igazad van egyébként majd kiderül jövőhéten, de akkor is sokkalom ezt a gépigényt! :S
  • Omlás
    #79
    Szerintem érthető ha csak a videókat nézzük, végez azért a motor számításokat a háttérben, hogy úgy működjön ahogy kell :]. Jövőhéten kiderül :]
  • Baxo
    #78
    Az nem semmi, hogy milyen gépigényes:

    PC SPECS

    System Requirements:



    Minimum Configuration:
    SUPPORTED OS: Windows XP SP3 / Vista SP2 / Windows 7 SP1
    Processor: Intel Core 2 Duo 1.8Ghz / AMD Athlon64 X2 4400+ 2.3 Ghz
    RAM: 1 GB (XP) / 2GB (Vista/Windows7)
    Video Card: 256 mb / shader 3.0 GeForce 8800 GT or ATI Radeon HD 3000+
    Sound Card: DirectX 9.0 –compliant sound card
    DirectX Version: DirectX 9.0 c
    Hard Drive Space: 4 GB
    Peripherals Supported: Keyboard, mouse, optional controller

    * This product does not support Windows® 98/ME/2000/NT



    Recommended Configuration:
    OS: Windows XP SP3 / Vista SP2 / Windows 7 SP1
    Processor: Intel Core i7 920 2.66 Ghz or AMD Phenom II X4 3.00 Ghz
    RAM: 3 GB DDR3
    Video Card: 512 MB / GeForce 9 or ATI Radeon HD 4000 series
    Sound Card: DirectX 9.0 -compliant sound card
    DirectX Version: DirectX 9.0 c
    Hard Drive Space: 4 GB
    Peripherals Supported: Keyboard, Mouse, joystick optional (Xbox 360® Controller for Windows recommended)


    Vazze! Core i7 2.66Ghz meg 3Gb ddr3???!!! Nekem lehet akadni fog q6600 @ 3,2Ghz és 4Gb 800mhz ddr rammal? Csak nem! :)
  • Baxo
    #77
    Ubinál drága!!! :) greenman-on a legolcsóbb... Nem tudom, hogy annyit is venne-e le mint ami ki van írva! Nem ismerem, csak 3 ingyenes gémet szereztem be rajta... Steam-et várom még, jöhetne már!