316
From Dust
  • Omlás
    #76
    Javítom ubishop :]
    http://shop.ubi.com/store/ubiemea/en_IE/pd/ThemeID.8605700/productID.229655600/From-Dust.html
  • Omlás
    #75
    Nem egyszerűbb ubi store-ból rendelni ? :]
  • Árnyvadász
    #74
    Gamersgate-en már jó pár alkalommal vásároltam. Annyiban másabb, mint a Steam, hogy levélben kapod a kulcsod és a letöltési helyet. Letölteni az installt tudod (érdemes meghagyni későbbre) és abból telepíted. Kicsit körülményesebb, mint a Steam, de biztonságos és ha itt olcsóbb, akkor én aszerint döntök. Egyébként Steam-en sokszor csak aznap tesznek ki sok ehhez hasonló indie játékot, azért van az, hogy nem látod még. Ettől még ott is ugyanúgy lesz, hiszen volt róla szó korábban. Az árban persze lehet változás, de ha Te ezt a rendszert biztosabbnak véled, akkor vásárold meg ott. Azt sem tartom kizártnak, hogy demó is lesz.
  • Baxo
    #73
    Mármint árnyvadász amiket linkelt, azokban nem bízom talán a greenman-ban igen...
  • Baxo
    #72
    Már linkeltem! :D Még mindig nincs steam-en! Amiket linkeltem azokban nem nagyon bízom... ha nem lesz Stem-en talán még greenman-on megrendelem.
  • Solid Snake
    #71
  • Baxo
    #70
    Jó, csak az a gáz, hogy 3-4 helyen előrendelhető előre, Steam-en meg semmi még!!!! :(
  • elitehun
    #69
    A facebook hülyeség és a fejlesztők mondták hogy steamen lesz elérhető (ha jól emlékszem)
  • Baxo
    #68
    Itt is előrendelhető! Nem drága 3400ft!
  • Árnyvadász
    #67
    gamersgate

    (17. el van írva. Az továbbra is 27.)

    vagy

    greenman

    vagy

    directtodrive

    Szerintem Steam is lesz. Ne parázz.
  • Baxo
    #66
    Miért ezt a vidit rakta ki?! Nem ezt linkeltem!!! Hanem ezt!
  • Baxo
    #65
    Az lehetséges, hogy nem lesz Steam-en letölthető? Többen írják fészen, hogy néhány ember ezt terjeszti ill. gondolja vagy tudja... Akkor honnan lehet majd letölteni? Ubinak van ilyen letöltő rendszere? Valami UbiStore-ról írtak. A videó végén is csak az van kiírva, hogy PC digital download. Steam felirat sehol!!! :S :/ :)

  • elitehun
    #64
    Sőt, ez nagyon is jól hangzik
  • Baxo
    #63
    Igen, így legalább többször újrajátszhatod.
  • bélanéni #62
    Minden újrakezdésnél véletlenszerűen generált pálya lesz, ez nem hangzik rosszul.
  • Zomil
    #61
    hát itt még nagyon történet se lesz, csak challange pályák, ez nem b&w lesz :)
    inkább hasonlitanám a Populous-hoz(persze az rts része nélkül) :)
  • rexortom
    #60
    Én még nem de már nagyon várom kiváncsi vagyok mivel a bandw 1-2 kijátszotam töbször is és remélem ezt nem rontják el ugy mint a bw2-öt azzal hogy csak egy kötöt történetet játszhatsz végig ujra meg ujra :(
  • Baxo
    #59
    Lassan közeledünk... :) Valaki rendelte már valahol elő? Pl itt tom, hogy lehet: http://www.gamersgate.co.uk/DD-FD/from-dust meg itt
  • elitehun
    #58
    Igazból már kevesebb :D
    Csak 9 nap és 1 óra 31 perc :P
  • Baxo
    #57
    Még 10 nap és tölthető! :)
  • Pluskast
    #56
    Nagyon jó kis gaménak néz ki!
  • elitehun
    #55
    Már kevesebb mint 13 nap :D
  • elitehun
    #54
    Én is olvastam hireket de én semmit nem hallottam a sandbox részről :D
  • Zomil
    #53
    én is elolvastam kb. az összes hirt, de én ugy tudom, h sandbox lesz benne...aztán kitudja...lehet dlc lesz hozzá :)
  • Baxo
    #52
    Hírekben volt, te máshogy tudod?
  • Zomil
    #51
    sandboxot hol olvastad, h nem lesz?
  • Baxo
    #50
    Nem lesz benne egyik sem sajna, de még anno olvastam, hogy a multi tervben van/volt, csak nem tudják mennyire lesz kelendő a játék... Akár még, ha sok eladás lesz belőle DLC-ben megkaphatjuk sandboxal együtt!
  • elitehun
    #49
    Ennyiért nem valószínű hogy lesz benne. Meg szerintem nem is kell, legyen benne valami skirmish szerű cucc és elégedett leszek :D
  • Baxo
    #48
    Alulról felfelé olvasok, odáig nem jutottam el! :D

    El tudnátok képzelni a játékba egy multiplayert? Istenek összecsapnak és egymás törzseit kellene szétzúzni! :D
  • elitehun
    #47
    Amúgy meg irja is hogy PC Download a kép tetején
  • zsakosfrodo2
    #46
    Lehet hogy dollárt írtál gbp (great brittain (asszem) pounds) helyett.
  • Baxo
    #45
    Én is google-ban kerestem rá váltóra, de nekem 21xx Ft-ba jött ki, mind1 mert úgy is steam-en veszem meg...
  • Malakai
    #44
    Konzolokra se terveznek dobozost, kétlem, hogy a pc-vel kivételt tennének.
  • zsakosfrodo2
    #43
    Ez is digitális verzió, mivel a gamersgate is egy digitális példányokat áruló bolt.
    12,95 British pounds = 3 953,96743 Hungarian forints
    from google.
  • Baxo
    #42
    Az csak 2000Ft! Dobozos verzió? Nem csak digitális formában kapható?
  • elitehun
    #41
    Sztem 15 :D
  • zsakosfrodo2
    #40
    GamersGate előrendelési oldala
    Itt angol fontban van az ára a játéknak, és általában egy picivel drágább szokott lenni euroban. Szóval olyan 13-14 euro lesz steamen.
  • rexortom
    #39
    Remélem nem csak 5 játékidö lesz belöle hanem sandbox vagy valamilyen modokkal meglesz a honapok is jo lenne ha egymásnak tudnánk csinálni küldetéseket vagy kihivásokat azzal kb meglene a végtelen játékidö :D
  • grebber
    #38
    Érdekes most cikkezik mindenhol hogy lesz pc-re is.Pedig már több hónapja is az volt hogy jön.
  • elitehun
    #37
    Elvileg csak 15 dollár lesz. És elvileg 15 óra játékidővel