1611
Saints Row: The Third
  • tutituti
    #251
    belepörgettem.Ez volt már.itt: #107

    amúgy ez a
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    bankrablós rész
  • tutituti
    #250
    Én gyenge vagyok:D
    Megnézem
  • IMYke2.0.0.0
    #249
    Én is megvárom, meg sem nézem a videót.
  • mans
    #248
    link

    Itt az első 12 perc,én inkább megvárom a gamet.
  • tutituti
    #247
    7:48-nál ott telefon vagy pda.tehát a belső menü.Elég sok funkciója lesz.
  • tutituti
    #246
  • IMYke2.0.0.0
    #245
    Maximálisan egyetértek!
  • Maxtreme
    #244
    hát. Sok köze nincs hozzá sajna. Orosz barátaink ügyködhetnének már valamit. :D Krva cod helyett inkább ezzel foglalkoztak volna :P :)
  • tutituti
    #243
    sorry.csak gondoltam ha már ez kinn van akkor várhatunk a -re
  • Maxtreme
    #242
    ahh már kezdtem örülni hogy pc téren van valami mozgolódás :)
  • tutituti
    #241
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    [XBOX360] Saints Row - The Third jtag-es
  • Rayden02
    #240
    "cssssshh don't wake the bitcheees"
    Ez mekkora már?
  • ratgab
    #239
  • broman191
    #238
    Kellett volna a végére afterparty videó is amelyben: "cssssshh don't wake the bitcheees" :D
  • ratgab
    #237
    Én bizakodom benne, hogy ezúttal az optimalizációra kínosan ügyeltek. Ha nem az baromi nagy leégés lesz, főleg a lentebbi előrendelések függvégényében.

    Némi új infó, legalábbis nekem az volt!
  • IMYke2.0.0.0
    #236
    A procid erősebb mind az otthonimnál (E8400), mind az itteninél (AMD 6000+). A VGA-d újabb az otthonimnál (HD4850), és sokkal erősebb az itteninél (GF8500).

    Nos, bízom benne, hogy a Te rendszereden nagyon fog hasítani, és akkor van remény arra, hogy ezen a csotrogányon - kompromisszumokkal - játszható lesz.
  • ratgab
    #235
    Azt már most leírom:

    -Core 2 quad q6600
    - 3 gb ddr2 800 mhz
    - ati 5770 soc 1 gb-s
    Mindez egy win 7 32 bit-es Ultimate edition oprendszeren.
  • IMYke2.0.0.0
    #234
    És amint Te meggyőződtél róla - és leírod milyen géppel - én is megrendelem :)))
  • ratgab
    #233
    Helyes- helyes! Továbbra sem merek vakon belevágni az előrendelésbe az optimalizáltság tüzetes ismerete nélkül, de amint meggyőzödtem róla, hogy minden rendben már veszem is!
  • Rayden02
    #232
    A Saints Row: The Third aratni fog

    A várakozások szerint a Saints Row: The Third aratni fog, ez nemcsak az előrendeléseken látszik. A játék az Xbox Magazine-tól 9.5 pontot kapott a tízes skálán, míg a napokban megjelent Initiation Station nevű karakterkészítővel 750 ezer karaktert készítettek a rajongók. A THQ úgy véli, a harmadik negyedév (vagyis a karácsonyi szezon) a legjobb lehet a vállalat történetében, ebben közreműködik majd a WWE '12 és uDraw táblakiegészítő PS3-as és Xbox 360-as változata is.


    Forrás:gamekapocs.hu
  • Rayden02
    #231
  • speed01
    #230
    O_o :)
  • speed01
    #229
    Játék megjelenése akkor most 08 vagy 18? pcguru 08-at ír. boltokba és steamen meg 17-18 van. nembirom ki addig. (xx)
  • speed01
    #228
    Szolnok mellett lakok, és elég sok hülyeséget kitalálnak. szóval nem lehetetlen :)
  • Shep
    #227
    Hát azért szerintem egy próbát majd teszek vele.
  • ratgab
    #226
    Akkor szolnokias ratgab szleng.... (Egyébként én Szolnokon hallottam először és ott mondták, hogy ez szolnokias... Akkor átvágtak.... A szemetek! )
  • speed01
    #225
    Szolnokiasan, itt (szolnokon) senki nem használ olyat csak te! xD :D
  • ratgab
    #224
    Optimalizációról még nem tudni, de az agyatlanság továbbra is szerves része lesz! Szóval, ha a 2 nem jött be, akkor én a 3-at élből ki is hagynám a helyedben.
  • mans
    #223
    Tök jó lenne ha saját zenét is rakhatnánk a gameba,slipknotra meg mansonra élmény lenne gázolni,bár mozart-ra is elég jó.
  • Maxtreme
    #222


  • Shep
    #221
    Mennyivel lesz másabb ez a rész, mint a 2? Az nekem pl. nagyon nem tetszett, egyrészt csúnya volt és ennek örömére még szarul is futott, ráadásul a bohóckodáson kívül nem láttam túl sok értelmét.
  • ratgab
    #220
    Ezmiez? Sidequest vagy a történet része?

    Egyébként meg emellett a Dead Island és a Dead rising is elmehet a pitsába....

    Hm... Asszem elkaptam a Saintsrowitiszt!
  • ratgab
    #219
    -Hey Zimos!
    -Shhhh... Don't wake the bitches!

    Burt Fucking Raynolds???

    Volition! Imádom a humorod!!!!

    Ez a trailer Szolnokiasan szólva Odabax!

    Hogy bírom ki, hogy ne rendeljem meg azonnal (Nyugodj meg, vegyél mély levegőt, próbáld ki a warezt, nehogy árnyékra vetődj ha szar az optimalizálás...).

    Ok, most már jobban vagyok...
  • ratgab
    #218
    Úgy legyen, én is örülnék neki!
  • grebber
    #217
    "A THQ vezérigazgatója, Brian Farrell, azt nyilatkozta, hogy nem tart a GTA-tól, mert az továbbra is komoly hangvételű, míg Saints Rowban őrült dolgok vannak, más a két játék pozícionálása. A Saints Row: The Thirdöt már négyszer annyian rendelték elő, mint a második részét. Három millió eladott példányra számítanak ebben a pénzügyi évben.

    A PC-n elég rosszul futó második rész után a Volition a Saints Row: The Third hivatalos blogján azt írta, hogy ezúttal a játék nem portolás lesz, együtt készül a konzolos változatokkal. A PC-sben lesz videórögzítési lehetőség, AMD Eyefinity, Crossfire és SLI támogatás és továbbfejleszett effektek."

    info: Hardwired

    Bizakodhatunk!
  • haxoror
    #216
  • broman191
    #215
    Szerintem 1:22 másodperc tömény besz4rás.
  • tutituti
    #214
    én nem bírom már,az orosz főrumokat lesem hátha valamit már meg mókuráltak az exe-n de semmi:D
  • Maxtreme
    #213
    ahhhhahh.. legjobb
  • Shep
    #212
    Ez annyira szar, hogy már jó. :) Remélem lesz valami normális történet is nem csak ez az esztelenkedés.