1611
Saints Row: The Third
  • Maxtreme
    #451
    Gyertek b+

  • bélanéni #450
    Ez a játék elmebeteg, a szó legpozitívabb értelmében. Marhára jó! A látvány is lenyűgöző szerintem (minden max-on értendő).
  • Maxtreme
    #449
    Basszus ez tényleg nem lesz rövid. Eddig kb 6 órám van a játékba, és 17%-nál tartok :)
    Mondjuk tegyük hozzá hogy főmisszióból valami 4-et csináltam, a többi időt az "ektivitikkel" lőttem el.

    Más: Akinek szarul fut, vegye le a fényhtaásokat high-ról lowra (med nincs) SEMMI különbség a 2 beállítás között látványvilág téren, (csináltam sotikat és összehasonlítottam) viszont fps-ben egy 30-40% gyorsulást biztos hoz.
  • mans
    #448
    Az ini be vagy valahol lehet azon állítani hogy hol álljon a karakter?mert jó lenne ha középre kerülne.Meg le van írva valahol hány küldetés van?
  • Amiga
    #447
    "Videok alapján..."

    Két másodpercet nem játszottál, de már oltod a játékot. Öregem, you're a troll.
  • Maxtreme
    #446
    Bár az autók irányítása hagy némi kívánnivalót maga után, viszont szeretném kiemelni a helikopter kezelhetőségét. Az első sandbox stílusú játék amiben tökéletesen tudom kezelni a légijárműveket is A gtaiv ezen része számomra krva nagy szenvedés volt.
  • ratgab
    #445
    Szerintem meg nincs igazad.
  • arty
    #444
    "A GTA4 egy unalmas szar."

    Ez meg egy komolytalan szar. Az elsővel játszogattam, a második már sajnos túlságosan "őrült" volt. Ez a harmadik - videok alapján - tovább száguld a lejtőn. Szerintem.

    Kár érte.
  • mans
    #443
    Hát eléggé megváltozott a kettőhöz képest,azt se tudom mi hogy van,hogy lehet csak simán mászkálni?muszáj felvenni a küldetést,vagy valamit rosszul csináltam,azt az útjelző zöld vonal meg kék útmutatót ki se lehet kapcsolni,a karakter meg balra van rakva,így ám rohadt jó,középen is láttam volna mi van előttem.
  • The Protector
    #442
    Valahogy a game kozben léesznek új verekedési stílusok mint a 2.részben?
  • JaSoN HuNTeR #441


    1-2 hét.
  • Matth3w
    #440
    Hat koszonom de a valaszt nem talaltam meg, es sokaknak is ez a baja. Otlet?!
  • speed01
    #439
    Mikorra várható az új ati driver?
  • Maxtreme
    #438
    Még pár kép :)














  • wesker24
    #437
    Off topikban ott van a válasz a kérdésedre !
  • Matth3w
    #436
    Sziasztok nemtudjatok mitol lehet az a problema, hogy nem tudok menteni! Mindig azt irja h nincs eleg lemezteruletem holott van meg 90giga! Es vagy csereljem a mentesi helyet vagy nem tudok menteni
  • IMYke2.0.0.0
    #435
    Ezek betegek :)
  • ratgab
    #434
    Én restellem, de ennyiért én is begyűjtöttem. Most előtölt, holnap game.
  • Csokis
    #433


  • BongoBácsi
    #432
    Hol ?
  • wesker24
    #431
    Már most 3660 FT ! xD
  • bakkerman
    #430
    nah leszedtem én is d.előtt,most raktam fel nemrég,nagyon beteg játék,tipikus "na,leülök játszok egy kicsit vele" és 3 óra úgy elrepül,hogy észre se veszem :D szép,egyszerű,rohadt jó játékélménnyel,zenékkel,cutscene-ekkel,télen hideg estékre tökéletes :D talán ha nyárra lemegy 3-4k-ra,akkor beruházok egyre
  • broman191
    #429
    DLC, crib-ből elérhető :]
  • kill3r21
    #428
    vadászrepcsit hol találtad?
  • broman191
    #427
    Pár kép tőlem is. :) Egészen szépen megy 720p-ben dx11-gyel maxon, a városban hajlamos 30 FPS alá esni, egyébként jóval felette van. Kíváncsi vagyok a beígért új Ati driver ezen mennyit fog javítani...













    plusz ráadás, de CSSHHHH!

  • CalebJoe
    #426
    Baromság a nő akkor is nő nem egy löttyedt tasak tökmindegy milyen korban játszódik a játék, pl a Dragon Age vagy a Witcherben is jobban ki vannak dolgozva, egyszerűen bénák a Bethesdás alkotók de ezt már megszokhattuk tőlük eddig is.
  • Maxtreme
    #425
    dx9 low, és kis felbontás mellett talán.
  • IMYke2.0.0.0
    #424
    Hú, majdnem kitettem az ebédet... :)
  • Csokis
    #423
    Azért ebben is vannak érdekes bugok.

  • IXEMGabeo
    #422
    ilyen nagy ennek a gépigénye?

    Dual Core E6700, 2 GB RAM, Geforce GT 240 DDR 5 1024 MB alatt elfutna ez a GTA klón?
  • kill3r21
    #421
    azért mert a Skyrim idején még nem voltak elribancosodva a nők...xD
  • IMYke2.0.0.0
    #420
    Saint's Row The Third Video Walkthroughs - Youtube
  • CalebJoe
    #419
    ugyan azok a ruhák vannak meg pár új ami nem volt benne a szerkesztőbe
  • mans
    #418
    Avval a vga-val nem csoda,de írhatnátok az eddigi tapasztalatokról,milyen a város,mennyivel nagyobb mint a 2 be,vannak e itt is ruhaboltok,lehet e úgy öltözni mint a 2 be,vagy csak azok az egybe ruhák vannak mint a szerkesztőbe?
  • IMYke2.0.0.0
    #417
    [URL=http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1301464123&no=409]#409[/URL]

    Igen, AMD nem erősködik a driverek terén...
  • CalebJoe
    #416
    már megint mi szivunk:( akkor ezek szerint jobban kéne futnia mint most
    http://www.gamestar.hu/saints-row-the-third-uj-amd-driver-a-normalis-futtatashoz.html
  • Csokis
    #415
    Egész jól megy nálam FullHD-n DX11 Ultra presettel(8xAA+16AF). 45fps átlag, szóval oké. Rosszabbra számítottam, ráadásul FullHD-re elég pl. a 2xAA is, tehát 60 meg lesz szvsz.
  • Maxtreme
    #414
    http://en.wikipedia.org/wiki/Ambient_occlusion
  • Leky
    #413
    Ez a ambient occlusion mit takar?
  • Leky
    #412
    Nekem nagyon tetszik. Egyébként ki lehet kapcsolni ezt az elmosódás effektet?